Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dziewczyny mam pytanie z innej beczki...
mianowicie chodzi o krwawienie...od zeszlego tygodnia juz nic ze mnie nie lecialo...do wczoraj...od wczoraj leci ze mnie krewka znowu i na dodatek brzuch mnie boli jak przy okresie i zastanawiam sie czy to dalej sa odchody poporodowe czy moze jednak juz dostalam okres. Bo te ostatnie wycieki co w zeszlym tyg mialam to juz byly takie brunatne i malenkie i pozniej przez tydzien nic...a wczoraj zywa krew i zglupialam. Do gina mojego ide dopiero 9 pazdziernika, ale moze w tej sytuacji powinnam isc wczesniej.
Jak myslicie?-mozliwe ze okres dostalam jeszcze w czasie teoretycznego połogu ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tlenku, mój maluch tak samo z tą kupką i brzuszkiem. Wczoraj moja mama mu wsadziła czopek bo nie robił kupki 4 dni i był strasznie niespokojny, tylko prutał cały czas. Jak się obsrajdolił po tym czopku.. za wszystkie czasy, że normalnie zasnął z uśmiechem na twarzy.
Ale od rana dziś znowu prężenie się i płacz i puszczanie bączków, nawet 4 pod rząd.. Nie wiem, może to przez tą zmianę mleka.. Poczekam z parę dni i zobaczę..

Karola, ja wcześniej też pisałam o tym krwawieniu. Ponoć to normalne, ale może być też tak że jak się nie karmi piersią to okres wraca wcześniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to pierwszy okres po porodzie dostalam w pierwszy dzien jesieni 🙂
Dudasiu mysle o mirenie hormonalnej. Troche mnie zasmucilas ta informacja ze po cieciu trzeba dluzej odczekac, ale w sumie zdrowie wazniejsze wiec chyba faktycznie troszke z tym jeszcze sie wstrzymam.
Zobaczymy jaki termin jako bezpieczny do zalozenia jej uzna moj gin. Nie chcemy miec trzeciego dziecka wiec musze sie jak najszybciej bedzie to mozliwe zabezpieczyc porządnie 🙂
a tabletkami nie chce sie szprycowac wiec mysle ze ta wkladka bedzie najrozsadniejszym wyjsciem dla mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tlenek, kropelki z probiotykiem na pewno nie zaszodzą:-) Probuj tylkobyc spokijna bo zdenerwowana mama tez moze wywolac bol brzuszka:-) A na takie problemy polecam tez ściągnąć aplikację z dzwiekiem suszarki. Male dzieci czesto sie zapetlają w placzu i taka suszarka może pomoc w przerwaniu blednego kola! Do tego podac smoczek albo cyca, dziecko sie rozluznia i czest problem mija, przynajmniej na jakis czas. A i jeszcze polecam chustonoszenie na brzuszek:-) Tylko nie polecam uczyc się z placzacym dzieckiem. Do nauki potrzebny spokoj. Ja z najstarszym probowalam pierwszy raz jak plakal i sie prezyl i to byla totalna klapa. Ale na spokijnie pozniej doszlismy do perfekcji. Jak z nim chodzilam to tylko slyszalam baczki a on blogo spal :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow Karola juz okres 🤪???ja mam nadzieje ze jeszcze dlugo nie dostane 🤪 🤪 ale wlasnie ponoc jak sie nie karmi to szybko okres wraca...a jak sie karmi to i pol roku moze nie byc i ja na to licze 🤪 ale z drugiej strony jak Dudasia mowi wiesz kiedy uwazac a tak to nie wiadomo co i jak 😁
Moj tez silacz maly juz glowe chce dzwigac 😁 spokojnie jak lezy na brzuchu to sobie ja obroci z jednej na druga strone 🤪 i jak sie go do odbicia trzymie to tez juz tak mocno patrzy...dziobie jeszcze ale coraz mocniej trzyma glowke i sie rozglada 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też NIBY dostałam okresu, w sumie nie wiem co to było 😁
Dziewczynki, jak Wasze brzuchy wyglądają po porodzie?
Kupiłam dzisiaj pieluchy Dady, muszę przetestować. Wasze maluchy noszą jeszcze jedynki czy już dwójki?
Jej, też muszę pomyśleć nad jakąś antykoncepcją..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zakupilam ten lek cena 130zl 🤪niby skutki uboczne mniejsze niz po bromergonie zobaczymy pierwsza tabletka dzis przed snem...niby po 3dniach ma byc brak mleka
Moja mala to jak sie urodzila to juz glowke do gory podnosila az sie zdziwilismy ze tak wczesnie bardzo czeto jak ja mam na rekach to glowka do gory na boki I do cyca siega 😜 silaczka z niej 😁
Ja zaczne brac tabletki antykon.po 7 pazdziernika minie 6tyg od porodu tabsy dla mnie to idealna antykoncepcja...
Poli co do pieluszek to poki co mamy 1pampers lecz juz zakupilismy 2 I wlasnie od kiedy mozna te 2zakladac .Mala juz zbliza sie do wagi 4kg I chyba jak te 1sie skoncza to zaczniemy te 2brac....
Karolka szybko dostalas okres w sumie wiesz kiedy mozna dzialac choc moj juz naciska to ja czekam az ginka mnie zbada I az zaczne brac tabsy....musze czuc sie zabezpieczona 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola kończy PAmpersy 1 i teraz Dada2 będzie. Dady są mniejsze od Pampersów. Po Dada2 przyjdzie kolej na Pampers 2 u nas 😉 Tzn na noc będę pewnie ubierać Pampers 2 a w dzień Dada2. A ile Franio waży? Karola pewnie będzie dobijać do 4kg. Dowiem się w piątek bo do nas położna przychodzi w wagą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia nie gadaj że taka drożyzna!!! A ile opakowań będziesz musiała zużyć? Czy tylko jedno?
Franek 2 tygodnie temu ważył 3890 więc teraz to nie mam pojęcia 😁 ale dowiem się w piątek bo położna przychodzi. Ja te Dady kupiłam dwójki, przetestuję i zobaczę.. chociaż miałam "przyjemność" założenia mojemu dziecku innych pieluszek niż Pampers to po prostu byłam zawiedziona. Zobaczymy.
No mój brzuch też z jedną skórną fałdką, ale skóry brzuszkami nie zrzucę.. Niby sama ma się wchłonąć jak będę brzuch nawilżać. Tzn oczywiście będę ĆWICZYĆ Z CHODAKOWSKĄ 😁 ale to jeszcze nie teraz bo przy większym wysiłku coś mnie boli brzuch.
A mam takie pytanie: czy macie ochotę w ogóle na jakieś bliskości z Waszymi facetami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny czy to możliwe aby mój mały zaczynał gaworzyć?? Leży w łóżeczku i wydaje dźwięki ale to nie jest krzyk. Jutro kończy 7 tygodni.
Dadusiu kupiłam dzisiaj Diclofar powiedz mi jak TY go podajesz Karolci. Tak jak w ulotce jest napisane 5 kropel?? Karmisz piersią, to odciągasz i mieszasz z mlekiem bo jest napisane że można bezpośrednio do buzi dziecka.

Madzia rozumiem Twój horror z laktacją. Byłam dzisiaj w galerii aby kupić sukienkę na chrzciny małego. Niestety po 2 godzinach musiałam wracać. Po prostu lało się ze mnie 😞 .

Trzymajcie za nas kciuki jutro mamy wizytę w poradni patologi noworodka. Cholernie się boję 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam brzuch jak na 5 miesiąc 🤢 😠 po prostu masakra 😞 i co z tego ze do spodni wchodzę jak się nie zapne 😠 mam chyba ze 2 pary w których się mieszcze 😠 niby tylko 4 kg jeszcze zostało no ale co z tego...
My już 2 pampersow póki co używamy bo kupiłam na promocji ale mi się właśnie wydaje ze dady są większe niż pampersy bo dady tez mam.ale to może tak mi się tylko wydaje 🙂 a miałam też te z rossmana i tez są fajne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do mojego brzucha to niestety dorobiłam się fałdki. Będę musiała nad nim popracować.Kiedy po cieciu można zacząć chodzić na siłownię.
Polie co do zbliżenia, chyba tylko ja już jestem po połogu 🙂 Próbowaliśmy raz z mężem ale maleństwo pokrzyżowało plany. Szczerze dziewczyny mały ostatnio tak dawał popalić że tylko o poduszce marzyłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja jak karmie to wydaje dzwieki eeeeeeeeee i ssie butle a jak sie naje to usmieszek na twarzy 🙂♡slodkie♡Poli nom 1opakowanie 30tabletek a ile mam brac nie wiem poczytam na necie moj m mi przepisal lek choc jest mega niezadowolony z tego iz przerywam karmienie....
Co do zblizen to roznie zalezy od dnia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...