Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Gratuluje wszystkim przyszlym mamusia i zycze bezproblemowych ciaz i zdrowych malenstw. Oraz szybkich porodow.Dziecko to najwiekszy skarb
W zeszlym roku miejwiecej o tej porze ja sie dowiedzzialam o tym ze mam kogos w brzuszku,dzis ten ktos ma skonczone 4 miesiace 🙂 powodzenia


Szczesliwa wrzesniowka 2013 wraz z synkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
muszę przyznać że mdłości jakie mam w tej ciąży to istny koszmar...ale po za tym czuję się idealnie 🙂 zupełnie inaczej niż w pierwszej ciąży. Wtedy mdłości prawie nie miałam ale za to bóle brzucha i pleców bardzo często. widac kazda ciąża to inna bajka. A Wy ja znosicie pierwsze tygodnie?
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!

Jestem prawdopodobnie w 6-7 tygodniu. Nie byłam jeszcze u ginekologa, więc nie jestem pewna. Miałam okres, ale jakiś taki skąpawy, więc zrobiłam ostatnio test i wyszedł mi pozytywny. Myślę, że zaszłam w ciążę w grudniu. Do gina planuję wybrać się w przyszłym tygodniu. Mam już córeczkę z listopada 2012 (miała być na grudzień). W związku z wysokim ciśnieniem w pierwszej ciąży, przedwczesnym CC i ogólnymi problemami jakoś niespieszno mi do lekarzy i odsuwam to jak mogę. Ogólnie polecam brzuszek, bo w pierwszej ciąży pisałyśmy z kilkoma dziewczynami i robimy to nadal, choć dzieciaki mają już powyżej roczku, ale na prywatnym forum. Mam nadzieję, że popiszę sobie też z wrześniówkami 2014. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kolejne mamusie 😁 ja rowniez mam okropne mdlosci 😞 masakra jakas 😞 i troche mnie kregoslup boli rano nie wiem dlaczego....ale tak poza tym w miare dobrze sie czuje.mam corcie co teraz w grudniu skonczyla 3 latka a moja pierwsza ciaza przebiegala w miare bez problemow wiec mam nadzieje ze i tym razem tak bedzie 🙂 czwartek mam kolejna wizyte u gina to pewnie juz serduszko zobacze 😁 :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was wrześniowe mamusie!
Jeszcze przed wizytą u gina ale najprawdopodobniej będę mamą wrześniową:-)
Wcześniej na Brzuszek trafialam jako mama lutowa 2010 i majowa 2012. Mam 2kochanych synów i strasznie jestem ciekawa kto dołączy do naszej rodziny.
Mdłości są straszne ale nie da się leżeć przy dwoch malcach:-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane 🙂 dziś zaczyna się mój 6 tydzień ciąży i już nie mogę się doczekać maleństwa 🙂) wizytę mam na 05.02. i do tej pory zeświruję 😁 już chciałabym wiedzieć i widzieć wszystko 😁 dzięki Bogu nie wymiotuję, boli mnie trochę brzuch i moje piersi są "inne". Życzę Wam dziewczyny spokojnej ciąży i oby wasze dzieciaczki urodziły się silne i zdrowe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór! Po całym dniu mdłości gotując pózny obiad podgryzałam surową dynię.. Mdłości zniknęły i... już się nie pojawiły! Juz 5 godzin bez mdlosci!!! Co prawda wzamian jest bol głowy ale chyba wolę;-) Doczytałam w sieci, ze rzeczywiście miąższ dyni działa kojąco na mdłości. Sprzedaję więc Wam:-):-) może którejś pomoże:-)
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 ja jestem juz po kolejnej wizycie u lekarza.wszystko w porzadku, dzidzia juz ma cale 12mm 😁 no i najwazniejsze serduszko juz widzialam 😁 karte ciazy mi zalozyl i tysiac badan zlecil.termin wpisal na 7 wrzesnia ale z racji tego ze ide na cesarke to prawdopodobnie urodze 1 lub 2 wrzesnia 😁 bo mi powiedzial ze umowimy sie tydz wczesniej 😁. Dudasia dzieki za sposob na mdlosci 🙂jutro zaraz z rana mojego po dynie wysle 😁 bo ja do popoludnia nie zyje a potem do wieczora to samo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki, musze przyznac ze bardzo Wam zazdroszcze, dzieciatka u niektorych duze ladnie rosna, a ja..... no coz w szpitalu i albez zarodka w jaju, wg beta hcg to jest 5 tydzien, ale co czuje ze nie zobacze juz bijacego serduszka na usg.... jutro kolejna beta i kolejne badanie usg.... wszystko sie wtedy okaze.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiunia1988 super ze juz dzidzia taka "duża" i serduszko juz slyszalas 🙂 to jest cudowny moment. Pamietam jak w pierwszej ciazy uslyszalam bicie serducha to dopiero od tego momentu naprawde uwierzylam ze jestem w ciazy 🙂. A teraz czekam na ten sam moment - 30 stycznia mam nastepna wizyte u gina - oby wszystko bylo w porzadku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka84 napisał(a):
Witajcie dziewczynki, musze przyznac ze bardzo Wam zazdroszcze, dzieciatka u niektorych duze ladnie rosna, a ja..... no coz w szpitalu i albez zarodka w jaju, wg beta hcg to jest 5 tydzien, ale co czuje ze nie zobacze juz bijacego serduszka na usg.... jutro kolejna beta i kolejne badanie usg.... wszystko sie wtedy okaze.....

Moniczka, głowa do góry! Długo się starałaś o dzidzię?
Ja sama trochę się stresuję bo pierwsza wizyta dopiero 4.02..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KarlositaBB napisał(a):
Asiunia1988 super ze juz dzidzia taka \"duża\" i serduszko juz slyszalas 🙂 to jest cudowny moment. Pamietam jak w pierwszej ciazy uslyszalam bicie serducha to dopiero od tego momentu naprawde uwierzylam ze jestem w ciazy 🙂. A teraz czekam na ten sam moment - 30 stycznia mam nastepna wizyte u gina - oby wszystko bylo w porzadku.

Oj zazdroszczę również. W poprzednich ciążach też szybko szłam na pierwszą wizytę a teraz na ierwszej mam nadzieję już usłyszeć serducho. Jeszcze 11 dni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dudasia to dlaczego tak pozno mam wizyte?dlaczego nie idziesz wczesniej?ja bym chyba tak dlugo w niepewnosci nie wytrzymala 😉 a poza tym ja pracowalam i musialm miec zaswiadczenie i zwolnienie do pracy.Moniczka trzymam kciuki bardzo mocno za ciebie i dzidziusia 🙂 napewno wszystko skonczy sie dobrze!daj nam znac od razu jak sie dowiesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dudasia jesli okazjonalny bol brzucha i ogromny bol piersi oraz niespotykana drazliwosc mozna nazwac objawami ciazy to tak mam.... mam nadzieje ze beta hcg jutro mi poszla w gore a nie spadla... szczegolnie ze w czwartek bylo ponad 8300 co odpowiada 5 tygodniowi ciazy. Ale co z tego jak w jaju nie ma nic... pusto 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczka84 napisał(a):
Dudasia jesli okazjonalny bol brzucha i ogromny bol piersi oraz niespotykana drazliwosc mozna nazwac objawami ciazy to tak mam.... mam nadzieje ze beta hcg jutro mi poszla w gore a nie spadla... szczegolnie ze w czwartek bylo ponad 8300 co odpowiada 5 tygodniowi ciazy. Ale co z tego jak w jaju nie ma nic... pusto 😞

Specjalistą nie jestem ale chyba nie jest beznadziejnie poki co. Inne usg, inny lekarz moze zobaczy coś innego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...