Skocz do zawartości

wrześnióweczki 2014 | Forum dla mam


kami0603

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć!

Ale mamy paskudna niedziele 😞 Nie dość, ze jestem śpiąca okropnie to boli mnie brzuch. Tzn kłuje raz na dole raz z lewej strony. Troche sie martwię tym bo od rana nie przechodzi. Wy tez macie jeszcze takie bóle??

A z weselszych wieści to dzidzius dzisiaj mnie tak przeciągnął po brzuchu, ze aż podskoczylam na krześle 🙂 kolejny urwis rośnie 😉

Pozdrawiamy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Meg to może po świętach ustalimy termin spotkania. A gdzie sie pobudowaliscie? Fajnie że macie ten temat załatwiony przed narodzinami dziecka. My niestety na następna wiosnę startujemy z kupnem segmentu a jeszcze zanim go wykonczymy to pewnie na jesieni uda sie przeprowadzić. Z dwójka maluchow to będzie mega wyzwanie :/
Martini mnie czasem też kluje brzuch dość nie przyjemnie ale mam wrażenie że to raczej po zjedzeniu czegoś lub odwrotnie jak już dłuższą przerwę mam między posiłkami bo ten ból wtedy jest tak wyżej niż macica obecnie także to chyba nie w związku z ciążą 😉
Ją przy takich dyskomfortach pijam mięte bądź rumianek i pomaga, może i Ty spróbuj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karlosita my mieszkamy teraz 2ulice dalej od domku wynajmujemy kawalerke wiec do konca maja tutaj mieszkamy a potem w koncu do domku 4lata wszystko trwalo...a z dzidzia tak planowalismy ze najpierw slub a potem dzidzia a ze dom juz ku koncowi to tak wyszlo dzidzius pokoj juz ma wystarczy pomalowac na jakis kolor kupic lozeczko szafke przybory niezbedne i bedzie sobie czekal na maluszka 🙂))Spoko mozemy sie spotkac po swietach 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No udalo Wam sie wszystko idealnie w kolejnosci ogarnac 🙂
u nas slub byl 5 lat temu (rocznica w czerwcu) i od tamtej pory mieszkalismy w domu ktory zostawili nam tesciowie, ale ze na calym parterze domu jest tam nasze biuro a my zajmowalismy pietro to nie bylo to rozwiazanie idealne mimo iz rodzice meza mieszkaja w innym domu.
Klienci wiedzac ze maz jest na miejscu potrafili przyjezdzac i zawraca tylek wieczorami czy nawet w weekendy wiec postanowilismy ze do czasu wlasnego domku musimy isc na wynajem bo inaczej spokoju od pracy by nie mial ani na chwile.
I tym sposobem siedzimy na wynajmie dwie ulice od biura meza takze przynajmniej nadal mam go blisko w razie co 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a spotkanko ogarniemy gdzies w centrum chyba co? jak bedzie ladna pogoda to proponuje na lody i kawke gdzies do restauracji na powietrzu 😉
jeszcze mi sie przypomnialo ze czarna mieszka w wawie ale ona sie dluuugo nie odzywa wiec nie wiadomo co z nia i dzidza...ale zle to wrozy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nom to faktycznie niezle...My z mezem 6lat lat a w sierpniu 1rocznica slubu mielismy plany dzies za granice wyjechac ale coz teraz bedziemy czekac na dzidziusia.Moj maz to juz od kilku lat namawia mnie na dziecko ale teraz byl odpowiedni moment dla Nas...chociazby macierzynski wychowawczy platny wczesniej takiej mozliwosci bym nie miala bo mialam smieciowa umowe a teraz to git 🙂 🙂 🙂
Tez sie niepokoje co z Czarna w ogole sie nie odzywa..matrwie sie mogla by napisac cokolwiek..Jasne znajdziemy miejsce na powietrzu w maju juz bedzie cieplo wiec z chcecia na lody, gofry etc....Ja kawki nie pije ale soczek jak najbardziej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam takie pytanie czy często pobolewa was dolna część brzucha?Ja od początku nie mam żadnych objawów do teraz. Od kilku dni mam wzdęcia i ten ból brzucha. Ogólnie nie mam żadnych zachcianek. No od jakiego tyg. czuje lekkie kopnięcia. 😉 czy jest szansa że 17 kwietnia na wizycie dowiem sie o płci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patryycha ja się dowiedziałam o płci tak na 80 procent w 16 tygodniu 🙂 ale ponoć chłopaka lepiej rozpoznać niż dziewczynkę. a co do brzucha to mnie brzuch boli od początku, dlatego biorę duphaston i leki rozkurczowe. a ciebie boli tak jak na okres? czy cie po prostu ciągnie? bo to niekoniecznie muszą być skurcze. może cię też pobolewać od wzdęć. to zależy JAK cę boli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patryycha napisał(a):
mam takie pytanie czy często pobolewa was dolna część brzucha?Ja od początku nie mam żadnych objawów do teraz. Od kilku dni mam wzdęcia i ten ból brzucha. Ogólnie nie mam żadnych zachcianek. No od jakiego tyg. czuje lekkie kopnięcia. 😉 czy jest szansa że 17 kwietnia na wizycie dowiem sie o płci?


cześć
Szansa jest zawsze, to zależy czy dzidzia zechce się pokazać. Bóle w dole brzucha to powiększająca się macica, stąd też wzdęcia, jeśli dzidzia rozwija się prawidłowo nie masz co się martwić. Dbaj by nie chodzić z pełnym pęcherzem wtedy bóle się nasilają podobno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
odebralam wyniki mocz bez zarzutu morfologia tez leukocyty mam 10,2 norma 7-10,0 zatem git.Ciekawa jestem co z dzidzia jak sie rozwija , lozysko, wody plodowe etc...Ja pije duzo w ciagu dnia i dkatego krew mam rozwodniona tak wynika z morfologii wiec siusiam kilkanascie razy dziennie i staram sie nie trzymac moczu a jak czasmi mam problem z oddaniem 2potrzeby to czasmi mam kolke jelitowa i pobolewa lewa strona.Poki co bolow brzucha nie czuje czasmi takie rozciaganie to chyba macica...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Patrycha!

Kurcze, jaki ja mam napięty terminarz. Kumpela odwolala dzisiejsze spotkanie i... mialam straszny problem zeby znalezc kolejny wolny termin. Jeden weekend w czerwcu, ostatni weekend w lipcu... W sierpniu dopiero będzie czas na wyprawkę, urządzanie pokoiku itd. Tylko na weekend 15.08 wyjedziemy ale wyrobię się. Jeszcze byc moze pol wrzesnia będę miała.
Moja kolejna wizyta bedzie we wtorek po świętach - ciekawe co na wadze zobaczę ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Patrycha 🙂
Co do boli podbrzusza to ja czasami mam....czasami mnie cos kuje...cos ciagnie...czasami takie jakby delikatne skurcze...ale zazwyczaj staram sie wtedy odpoczac i jak sie poloze to przechodzi.
Meg gratuluje dobrych wynikow 🙂 ja wybieram sie jutro na mocz ale okropnie mi sie nie chce 😜 no i troche tez sie boje bo ostatnie nie byly za dobre 😞
No i w czwartek w koncu wizyta 🙂 mam nadzieje ze moj zajaczek sie ujawni na swieta bo juz zaklady sa czy to chlopczyk czy dziewczynka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny,

ja dalej w nienajlepszej formie - corka dzis juz poszla do przedszkola ale mnie przeziebienie wciaz trzyma, kaszle okropnie i katar dobija ale od wczoraj juz bez temperatury chociaz.
Takze w tej sytuacji musze chyba przelozyc jutrzejsza wizyte u gina na po siwetach bo dzis nawet morfologii nie ma sensu robic bo leukocyty wyjda na bank podwyzszone.
Poczekam az wyzdrowieje do konca i zrobie sobie morfo w czwartek najwyzej a na nastepny wtorek sprobuje przelozyc wizyte.
Meg ja tez wole spotkanie jakos w maju ogarnac, bedzie juz fajnie cieplutko.
Moze jeszcze jakies mamy zdecyduja sie do nas dolaczyc 😉 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja tez mam wizytę w czwartek 🙂 ale dopiero 16.45 ....

witam patryycha 🙂 no ja się dowiedziałam płeć w 13 tyg na prenatalnym co było dla mnie zaskoczeniem bo w pierwszej ciąży dowiedziałam się dopiero w 21 tyg ale nie jestem jeszcze tego taka pewna 😉 zobaczymy czy teraz dalej lekarz potwierdzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meg Ty pewnie tez dziewuszke bedziesz miala, tak pisalas ze apetyt Ci dopisuje bardzo i ze slodkosci mocno Ci podchodza - ja tak mialam w ciazy z Sandrusia wlasnie 🙂
Czekam z niecierpliwoscia na newsy od Ciebie w dniu jutrzejszym po wizycie, no i fajnie ze wyniki badan masz w normie. Ja to dzis nawet nie probowalabym oddac krwi przy takim zaziebieniu bo by lipa wyszla na pewno.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...