Skocz do zawartości

Mamuśki PAŹDZIERNIKOWE wpisujcie się :) | Forum o ciąży


beti22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczyny. Ja wczoraj cieszyłam się pogodą i dobrym samopoczuciem. Nawet wybraliśmy się na długi spacer, po którym oczywiscie bolało mnie w pachwinach i musiałam się zdrzemnąć. A dziś obudziłam się z bólem głowy, który na chwilę przechodził i znowu wracał. A do tego cały dzień coś siedzi mi na żołądku i wymiotuję. Mam nadzieję, że jutro się obudzę jak nowo narodzona. W każdym kalendarzu ciążowym piszą, że w 12 tyg nudności i wymioty powinny zanikać a u mnie dziś jest masakra 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
o kurcze rzeczywiście z tego wszystkiego ja wam wogóle nie napisałam jak po wizycie!!!
no więc wszystko oki jak to moj gin powiedziała "cudnie" serduszko mocno biło termin z @ 28 październik z USG 26 więc jest póki co oki oby tak dalej :0 Na razie kazała łykać tylko kwas foliowy no i zrobić badania przed kolejną wizytą a kolejna 3 kwietnia chyba jak dobrze pamiętam bo nie mam ze sobą karteczki więc nie mam jak sprawdzić!!
a poza tym to urlop mi się skończył dzisiaj od 6 rano w pracy nie chciało mi się iść ale chociaż zaległości "internetowe" nadrobię 🙂 Więc już zabieram się za czytanie co napisałyście i komentowanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martek85 tez mi się takw peirwszej ciąży wydawało że z dzieckiem nie dała bym rade ale jak się już ma to inaczej się na to patrzy dla tego skarba kochanego pokona się wszytko chociaż może u mnie nie było tak najgorzej bo chodziłam do pracy (pracowałam jako przedstawiciel handlowy) i pracowałam dość długo ale po przyjściu do domu zawsze pierwsze kładłam się spać przez jakieś pierwsze 4 miesiące 🙂 a teraz nie ma o tym mowy Amelka już w dzień nie śpi więc najszybciej to mogę iść spać razem z nią koło 21 🙂
Dusta ja też mam nadzieję że teraz będę pewniejsza i nie będę aż tak się o wszytko bała i martwiła no i że Amelka nie będzie zazdrosna i jakoś dam radę z tym mam najwięcej wątpliwości zaczęłam się nawet zastanawiać czy nie dać Amelki od września do przedszkola z jednej strony bym miałą trochę czasu dla siebie i malucha ale z drugiej boje się chorób które będzie przynosiła i maluszek będzie tez łapał :/
Agami witamy!! i bardzo się cieszymy z nowej mamuśki 🙂 🙂 🙂 Termin masz i tak wcześniej niż ja ja pewnie będę ostatnia z maluszkiem 🙂 a zawsze mówiłam że wole mieć dzieci z początku roku :P:P:p
Joasiaa brak mi słów... 😞 trzymaj się!!!!!

U nas też weekend byla super pogoda i byliśmy w Krakowie na rodzinnej wycieczce super było Amelka się wyszalała za wszystkie czasy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny

Na wstępie gratulacje dla przyszłych mam dużo zdrówka dla pociech i cierpliwości

Jestem Basia jestem mamą półtorarocznej Patrycji, urodziłam w grudniu 2012 i również całą ciąże spędzałam na tej stronce która wiele mi dała rozmawiając z moimi grudnióweczkami, wiele się nauczyłam i dowiedziałam od doświadczonych i młodych mam

Piszę z ofertą skierowaną do przyszłych mam... Mianowicie mam do sprzedania baaardzo wiele ciuszków od najmiejszego rozmiaru do powiedzmy roku czasu Body, śpiochy, sukieneczki, bluzeczki, cudowne kompleciki na lato dla przyszłych dam Jeśli któraś mama jest zainteresowana, lub szuka czegoś konkretnego dla swojej pociechy, serdecznie zapraszam do napisania wiadomości prywatnej lub na maila: [email protected] , na pewno odpiszę i odpowiem na wszelkie pytania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olcia no u mnie tak nie do konca do terminu przekonana ... bo wg miesiaczki wychodzilo mi 28.10 bo ja mam dlugie cykle ale lekarz liczy standardowow 28 i usg w miare sie pokrywa:P wiec zobaczymy... kolejna wizyte mam 09.04 (badania prenatalne w szpitalu) a pozniej 14.04 <-- normalna wizyta. wiec strasznie mi sie dluzy... bo ponad meisiac... i tak sie boje czy wszystko ok ;((((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No widzę, że Kubuś od Agami z grudnia 2011, moja Weronika ze stycznia 2012 a Olci Amelka z lutego 2012 🙂
Agami trzymam kciuki, żeby wyniki badań prenatalnych były jak najlepsze 🙂
My dziś siedzimy w domu. Pogoda bez szału, do tego Weronika troszkę zasmarkana i w nocy ją dusiło. Ja wczoraj rano obudziłam się z opuchniętym dziąsłem i pędem poleciałam do dentysty. Okazało się, że to lekkie ciążowe zapalenie dziąseł i mam smarować żelem. Dziś wtorek i do piątku coraz bliżej i do wizyty oczywiście. Myślałam, że w drugiej ciąży będę spokojniej do tego podchodzić, ale jestem tak samo podniecona zbliżającą się wizytą jak za pierwszym razem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale tu cisza. Nie chcę za bardzo się cieszyć, ale moje samopoczucie z dnia na dzień coraz lepiej i mam nadzieję, że tak już zostanie 🙂 Pogoda zapowiada się super, więc zaraz idziemy na jakiś spacerek 🙂
Martek Ty jakoś teraz masz wizytę, no nie? Oczywiście prosimy o relacje 🙂
A co do tabelki, to można by było zacząć już kompletować pierwsze dane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Noo cisza jak nie wiem ja siedzę w pracy i zaglądam co chwilkę a tu nic :/ Pewnie dopiero jak będziemy na zwolnieniach to sie więcej rozpiszemy 🙂 🙂 Ja w poprzedniej ciąży dopiero się zarejestrowałam jak byłam już na L4 do tego portalu i wtedy się psiało 🙂 🙂 🙂
U nas też cudnie ja w pracy na szczęście tylko do 14 i też pewnie ajkis plac zabaw z Amelką zaliczymy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Badania mam w piątek po 16 i z dnia na dzień coraz bardziej się denerwuję. Wolałabym mieć to już za sobą. Martwię się, że coś może być nie tak 😞 ale te wątpliwości chyba nigdy mnie nie opuszczą... będą ze mną do końca ciąży...
Zeszły tydzień był całkiem dobry, ale od soboty znowu czuję się kiepsko 😞 nudności mi nie odpuszczają, ciągle bym spała i jestem rozdrażniona.
Od 3 tygodni jestem na L4 i pewnie dlatego tak się czuję. Siedzenie w domu chyba mi nie służy. Gdyby nie charakter pracy i zalecenie odpoczynku, pracowałabym jak najdłużej. Jednak codzienne wyjście z domu, spotkanie z ludźmi i zajęcie się czymś przez kilka godzin, dobrze robi na psychikę 🙂
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dopiero wieczorem przeważnie zaglądam albo w weekend, bo tak to brak czasu. Olcia zgadzam się z Tobą, dopiero na zwolnieniach będziemy więcej pisać i z czasem więc będzie się działo.

Właśnie piję ciepłe mleko, bo dopadła mnie zgaga, normalnie nie miewam, no może raz na kilka lat, ale chyba ta przypadłość musi mi towarzyszyć w ciąży, w pierwszej też zdarzało się.

W sobotę wybieram się z Olą na Targi Mother & Baby http://gdansk.naszemiasto.pl/artykul/galeria/najwieksze-targi-w-polsce-tylko-raz-w-roku-w-gdansku,2210200,t,id.html Może dowiem się coś ciekawego i załapię się na usg, ale pewnie ustawią się na badanie kolejki.

Ja czekam na przypływ energii i sił, ale na razie ani widu ani słychu,

Martek, trzymam kciuki z wizytę. Ja też z obawą czekam na kolejne wizyty, bo chcemy wiedzieć, czy wszystko jest ok.

Zaczynam być senną, więc życzę dobrej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Te targi robią pierwszy raz w Gdańsku, więc fajnie, ale powinni robić na większą skalę, bo wiele mam z innych miast nie ma okazji wybrać się na takie targi. Na podobnych targach byłam raz jak Ola miała 7-8 m-cy, były one pod nazwą Brzuszek i maluszek.

Dusta, widzę, że Ty też masz wizytę - trzymam kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martek nie martw się na zapas. Na pewno wszystko jest ok. A tym denerwowaniem się to tylko możesz dziecku zaszkodzić. Jak Ty się stresujesz to maluszek też. Ja też się martwię, ale bez przesady. Staram się o tym nie myśleć a przynajmniej nie w negatywny sposób. Będziemy wieczorem obie się tu chwalić ile nasze maluszki urosły 🙂 Ja będę trzymać kciuki za Ciebie a Ty za mnie 🙂
Miłego dnia dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny trzymamy kciuki z całych sił i piszcie do nas jak najszybciej!! Na pewno wszystko będzie dobrze!!!! Dusta może uda się nam kiedyś razem spotkać skoro masz nie daleko do Krakowa i ja też :0 No ja trochę dalej ale bez przesady 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już po badaniach. Wszystko jest ok, chociaż Fasola zechciała się pokazać dopiero przy 3 podejściu. Przezierność karkowa w normie, kość nosowa na swoim miejscu, serduszko pracuje miarowo, a Fasola ma prawie 6 cm. Niestety nie udało nam się zajrzeć między nogi 🙂 za tydzień mam kolejną wizytę, więc może wtedy...
A jak u Ciebie Dusta?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...