Skocz do zawartości

Mamuśki PAŹDZIERNIKOWE wpisujcie się :) | Forum o ciąży


beti22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no ja niani elektronicznej nie mam.... i nie mialam... bo mieszkalismy na 2 pokojowym mieszkaniu... teraz mamy 3 pokoje a maluch bedzie spal u nas w pokoju a [ozniej chlopaki beda mieli swoj pokoj za sciana wiec razem beda spac... i bedzie dobrze 🙂) a laktator musi byc u mnie.... bo przy kubie 2 rozwalilam :P dopiero jak avent pozyczyla przyjaciolka to dalo rade.... lekarz sie smial ze szkoda ze banku mleka nie ma bo ja mialam tyle pokarmu ze bym 5 dzieci wykarmila 😜P a jak nie sciagalam pokarmu to porostu stan zapalny piersi sie robil... a tak to sciagnela i chociaz czasami moglam wyjsc z domu na godzine czy dwie na zakupy a dzielny tatus mial mleko na zas 🙂) no z wozka sie ciesze.... bo naprawde fajny tylko dobrze wyprac musze bo stal na strychu i zapach nie fajny ale 2 razy wypiore i bedzie ok... niestety nie stac na na kupno innego.... marzyl mi sie innny bo ogladalam w sklepie i kilka modeli sie podobalo ale nawet uzywany to wydatek oko 600-800 zl a to strasznie duzo..... a co do gondoli to on ma duza gondole i 3 poziomy w gondoli lezenia wiec na dluga zime super .... kuba urodzil sie w listopadzie... prawie w grudniu bo 30 listopada... a tu jednak miesiac dluzej w gondoli.... a Kuba lezec na plasko nie chcial oj nie :P wszystko musial widziec... wiec ta regulacja oparcia jak dla mnie jest extra 🙂)))
co do mienia to my od razu zdecydowalismy b w sumie zapytalismy Kube... dalismy mu 3 do wyboru i powiedzial ze bedzie Michal 🙂)) no i tak zostalo 🙂)) Chociaz mi bardziej podobalo sie Kacper albo Maciej 🙂 no ale Kubuś sam wybral 🙂))z mezem zreszta..... bo chyba mu podpowiadal hehehehe 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacper dał mój kuzyn bo mu się urodził synek 18 maja 🙂
No niestety ceny tych niby lepszych wózków to jak za samochód :/:/ no taka regulacja w gondoli to pewnie dobra rzecz w xlanderku nie było takiego bajeru :/
Ja laktatora nie używałam kupiłam jak jechałam wyciągnąć szwy do szpitala taki jakiś najtańszy za 50 zł bo jednej piersi nie mgła złapać bo miałam takie jakieś zgrubienie koło sutka 9i dalej je mam i pewnie tez będzie problem:/) ale jak już złapała to ciągnęła 12 miesięcy a butelki nie wzięła do buzi ani smoczka do dzisiaj 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie mamusie
oj rzadko tutaj bywam 🙂 widzę że większość z was zna już płeć maleństwa 🙂 ja niestety jeszcze nie moje dziecko kryje się przed nami liczę ze 5 czerwca zechce na połówkowym się pokazać 🙂

nie szykuje jeszcze żadnej wyprawki dopóki nie poznam płci 🙂 dużo rzeczy mi odpadło bo już mam 5 latka w domku 🙂

a cod o imion wybraliśmy dla dziewczynki Nadia Oliwia a dla chłopca narazie propozycji brak ale podoba mi się Natan 🙂 i Ksawery 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no brawo dziewczyny w koncu miałam lekture do poczytania 😘 😘 😘 to teraz napisze co pamietam.... badania miałm tez raz robione krew hiv kiła i cos tam jeszcze aha rozyczka i toksoplazmoza 😁 tu juz 4 lata temu jak miałam glukoze piło sie 75 ml ale szczerze jakos strasznie słodkie to to dla mnie nie było smakowało jak przesłodzona herbata dla mnie az sie smiałam po wypiciu ze herbatke mi przesłodzili 😁tylko to czekanie 2 godziny dobija tu nie dadza wyjsc do domu bo mieszkałam 5min od laboratorium ale nie trzeba było siedziec dobrze ze chociaz klime tam maja 🙂 Nianie odebrałam ale kupiłam uzywana az za uwaga 8 euro 😁 😁 😁 u mnie chłopcy tak sie wydzieraja nie raz ze nie wiem czy dziecko za sciana usłysze w pokoju moze tak ale w kuchni juz gorzej wiec za takiego grosza stwierdziłam ze kupie przyda sie to sie przyda nie to kolezanka pozniej skorzysta 🙂 u nas pochmurno leje i jak połozyłam sie o 15 tak wstałam z wyra o 17 wstyd normalnie ale Kamil wział małego i sie bawili co im sie rzadko zdarza wiec skorzystałam 😜 imion nie mamy jeszcze wymyslimy kupa czasu jeszcze a wozka nie mam mam tylko typowa parasolke i spacerowke w ktorej oparcie sie tylko delikatnie rozkłada wiec planuje zakupic wozek taki.... https://www.youtube.com/watch?v=-1F4u37rDxI tylko oczywiscie uzywany bo nowy tu kosztuje 1000 euro 😲 😮 a na tyle mnie nie stac matko ale sie rozpisałam ☺️ Ps. tu sa super proste chodniki to mozna miec na takich malutkich kołach wozeczek a zreszta co 2 tu z takim chodzi jest leciutki i bardzo zgrabny ogladałam z kazdej strony bo w przedszkolu u młodego dzieci takie maja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poszłam dzisiaj na badania, ale wzięli ode mnie tylko próbkę moczu, bo glukozę robią o 7:15, a ja byłam po 8, więc jutro upuszczą mi krwi nie tylko na glukozę, ale też na morfologię, Hbs i WR. To moje drugie pobranie krwi w tej ciąży. W pierwszej ciąży miałam glukozę 50 g i czekania 1 h, teraz od razu dostałam 75 g i posiedzę sobie 2 h, dla urozmaicenia czasu wezmę książkę, bo też nie mogę opuścić przez ten czas przychodni, pomimo, że też niedaleko mieszkam.

Laktator mam elektryczny Medela, kupiliśmy go jak miałam problem z piersią, bo ręczny sobie nie radził. Ręczny Tommy Tippee odkupiłam od koleżanki, bo jej się nie przydał. W ogóle miałam też dużo pokarmu i przyplątało mi się zapalenie ropne piersi. Skończyło się zabiegiem i upartym karmieniem Oli przez prawie 8 m-cy jedną zdrową piersią, bo w tamtej zaniknął mi pokarm, a poza tym wszystko musiało się w niej odbudować. Olę karmiłam dokładnie 11,5 m-ca. Będę musiała przed porodem albo po odwiedzić chirurga, że by sprawdził czy jest ok, bo I trymestrze ta pierś mnie bardziej bolała i czułam kłucie albo rwanie w niej. Na ostatniej kontroli z 1,5 roku temu było wszystko ok i bez żadnych niepożądanych zmian.

Muszę też przeczytać o tych dodatkowych papierach do becikowego, bo 4 lata temu trzeba było zaświadczenie od gina, akt urodzenia, podanie i to chyba wszystko,

Gosia, po obejrzeniu filmiku o tym wózku, powiem...WOW 🙂 Naprawdę jestem pod wrażeniem,, tyle funkcji, łatwość składania i rozkładania, wszelkich zmian, rewelacyjnie mieści się do bagażnika, nawet nasze nosidełko Maxi Cosi pewnie nadaloby się, Wygląda na lekki, ale te małe kółeczka raczej nie sprawdziłyby się na moich osiedlowych chodnikach i krawężnikach.

Witaj Monarti, ja też mam wizytę 5 czerwca i mam nadzieję, że maleństwo łaskawie ukaże co tam ma 🙂

Olcia, babcia jest na tyle sprawna, że nie trzeba przy niej robić, ale od roku sama nigdzie nie wychodzi ani do kościoła ani do sklepu, bo nie dlatego, że nie może, tylko boi się, że się przewróci, laska, kula, balkonik to przecież wstyd. Generalnie jest to wiecznie narzekająca, obrabiająca nam tyłek, mówiąc nieprawdę i pesymistycznie nastawiona kobieta, od razu zaznaczę, że to nie jest oznaka starości, tylko ona tak ma. Zresztą babcia to temat rzeka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka81 napisał(a):
Poszłam dzisiaj na badania, ale wzięli ode mnie tylko próbkę moczu, bo glukozę robią o 7:15, a ja byłam po 8, więc jutro upuszczą mi krwi nie tylko na glukozę, ale też na morfologię, Hbs i WR. To moje drugie pobranie krwi w tej ciąży. W pierwszej ciąży miałam glukozę 50 g i czekania 1 h, teraz od razu dostałam 75 g i posiedzę sobie 2 h, dla urozmaicenia czasu wezmę książkę, bo też nie mogę opuścić przez ten czas przychodni, pomimo, że też niedaleko mieszkam.

Laktator mam elektryczny Medela, kupiliśmy go jak miałam problem z piersią, bo ręczny sobie nie radził. Ręczny Tommy Tippee odkupiłam od koleżanki, bo jej się nie przydał. W ogóle miałam też dużo pokarmu i przyplątało mi się zapalenie ropne piersi. Skończyło się zabiegiem i upartym karmieniem Oli przez prawie 8 m-cy jedną zdrową piersią, bo w tamtej zaniknął mi pokarm, a poza tym wszystko musiało się w niej odbudować. Olę karmiłam dokładnie 11,5 m-ca. Będę musiała przed porodem albo po odwiedzić chirurga, że by sprawdził czy jest ok, bo I trymestrze ta pierś mnie bardziej bolała i czułam kłucie albo rwanie w niej. Na ostatniej kontroli z 1,5 roku temu było wszystko ok i bez żadnych niepożądanych zmian.

Muszę też przeczytać o tych dodatkowych papierach do becikowego, bo 4 lata temu trzeba było zaświadczenie od gina, akt urodzenia, podanie i to chyba wszystko,

Gosia, po obejrzeniu filmiku o tym wózku, powiem...WOW 🙂 Naprawdę jestem pod wrażeniem,, tyle funkcji, łatwość składania i rozkładania, wszelkich zmian, rewelacyjnie mieści się do bagażnika, nawet nasze nosidełko Maxi Cosi pewnie nadaloby się, Wygląda na lekki, ale te małe kółeczka raczej nie sprawdziłyby się na moich osiedlowych chodnikach i krawężnikach.

Witaj Monarti, ja też mam wizytę 5 czerwca i mam nadzieję, że maleństwo łaskawie ukaże co tam ma 🙂

Olcia, babcia jest na tyle sprawna, że nie trzeba przy niej robić, ale od roku sama nigdzie nie wychodzi ani do kościoła ani do sklepu, bo nie dlatego, że nie może, tylko boi się, że się przewróci, laska, kula, balkonik to przecież wstyd. Generalnie jest to wiecznie narzekająca, obrabiająca nam tyłek, mówiąc nieprawdę i pesymistycznie nastawiona kobieta, od razu zaznaczę, że to nie jest oznaka starości, tylko ona tak ma. Zresztą babcia to temat rzeka...


to razem będziemy się stresować 5 czerwca moja wizyta o 18.15 🙂 najem się dużo czekolady przed wizytą żeby się mocno ruszało- bo ostatnio spało całe usg i nóżki miało skrzyżowane a rączki za główką- pełen luz 🙂 w 14 tyg nie było siusiaczka- ale gin nie chciała nam robić nadziei, w 19 tyg się nie pokazało więc liczę ze teraz się ujawni- mój synek już w 14 tyg chwalił się siusiaczkiem a teraz może być córeczka- skoro taka nieśmiała 🙂

tez dostałam skierowanie na krew,mocz, i te badania na zapalenia watroby - ale jestem swiezo po szczepieniu wiec jestem spokojna, a badanie to formalność no i tsh bo niestety mam nadczynnosc tarczycy która uaktywniła się w ciązy :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry mamusie

powiedzcie mi jak z waszą wagą??u mnie 5 kg na plusie a z synem przytyłam 25 kg 😞 mam nadzieję ze tym razem będzie mniej i staram się trochę pilnować 🙂

maleństwo mnie okopuje od rana 🙂 dzisiaj będzie żywe 🙂

wczoraj z moim ciśnieniem 80/60 leżałam cały dzien:/ mam nadzieję ze dzisiaj będzie lepiej!

pozdrawiam z pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
Ja mam wizytę 17.06 a potem 23.6 badania prenatalne tak więc jak na wizycie się nie ujawni to może na prenatalnym liczę na to 🙂moi juz śpią ja też już w łóżku wpadlam życzyć miłej nocy 🙂


dobrze by było jakby nasze maleństwa były tak dobre i się chwaliły 🙂 bo zaczynam się powoli niecierpliwić 🙂 ja połówkowe mam 5 a wizytę 11 czerwca 🙂 mam nadzieję że już w tym miesiącu będę wiedziała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia ja tez mam wizytę 17 🙂 🙂 🙂 No ale mój książę już ujawnił siusiaka więc z mniejszą niecierpliwością na nią czekam jeszcze żeby się zaczął ruszać to bym już była całkiem spokojna ale leniwiec ma mnie w nosie i nic nie czuje podobno z drugim czuć szybciej a ja z Amelką w 18 tygodniu czułam a teraz jeszcze nic ale ma nadzieję że to kwestia kilku dni 🙂 🙂
Ja tez miałam 50 glukozy i dla mnie była ohydna miałam czekać godzinkę ale nikt mi nie mówił że nie mogę wychodzić więc poszłam pochodzić po sklepach i szybko zleciało 😉
to mówisz ze babcia sprawna ale zrzędliwa to jeszcze gorzej :P Ale tak to jest z babciami a jeszcze jak mówisz ze taki charakter to nie zazdroszczę .. :/ Przeważnie tak jest ze Ci co w domu zostają z ta osobą to są najgorsi a wszyscy inni super ale dacie rade 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olcia ale CI zazdroszczę - że już wiesz że parkę będziesz miała 🙂 ja mam dwóch chłopaków mojego synka i mąż ma jeszcze z poprzedniego małżeństwa chłopaka 🙂 więc marzę o córeczce 🙂

temat babci i dziadków- to ja mieszkam z dziadkiem- który zatruwa życia nam i moim rodzicom- dziadek zakała rodziny- jak to Ferdek Kiepski mówił na babkę:/ czasem brakuje mi już nerwów do jego wyczynów:/

moje maleństwo mocno kopie:/ poczułam już w 17 tyg na moje urodzinki dokładnie więc miałam najpiękniejszy prezent urodzinowy 🙂 a i czasami czuję czkawkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja szczerze mówiąc nie miałam parcia na chłopczyka ale wiadomo ciesze sie że będę miałą i to i to ale jakoś tak ja mam siostrę i brata i nie wyobrażam sobie życia bez siostry 🙂 No ale kto powiedział że nie będę miała więcej dzieci nie? 🙂 🙂 🙂 najgorsze to ubranka bo mam ich tony na dziewczynkę a na chłopczyka nic :/
kurcze jak tak piszecie to sie ciesze że my mieszkamy sami u siebie co prawda mam babcie i mame obok ale wiadomo to juz nie to samo chociaż czasami potrafi zdrowo podnieść ciśnienie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o czesc mamusie 🙂 ja tu na wygnaniu tez jestem sama samiusienka tylko z moimi mezczyznami ale jak trzeba mi pomoc to przyjezdza albo mama albo siostra 🙂 maz mi dzis zaserwował sniadanie do łózka 🤪 🤪 🤪pyszne było a teraz ide cos na obiad przygotowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ummm super mąż 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja jak mam na rano to wstaje o 5 ciekawe czy by mi zrobił o takiej godzinie :P:P:P:P
No ja też mogłam brać neutralne ale nie bop musi wszystko byc różowe, żółte itp :p no ale teraz już wezmę na to poprawkę 😉 Tylko w sumie ja nie kupowałam za dużo tylko dostalam bo wszyscy mają w rodzinie dziewczynki 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oo proszę to super no ja z Krosna 🙂 tzn nie zupełnie bo tabliczka Krosno stoi 1km od mojego domu 🙂 No dobry pomysł ja na moim poprzednim forum miałam robić zamianę z koleżanka ale okazało się że będzie drugi chłopczyk u niej i nici z zamiany:0 a tak serio to ja mam dużo ciuchów właśnie od wszystkich w koło i sama nie wiem czy komus dawac czy nie bo nie wiadomo keidy się co komu przypomni i będe musiała oddac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Połowa ciąży za mną 🙂

Przeżyłam glukozę, najgorsze było wypicie i pierwsze pół godziny, siedziałam blisko toalety, ale na szczęście żadnej akcji nie miałam, pozostałe 1,5 h było ok.

U mnie waga + 6 kg, z Olą przytyłam 11 kg, mam nadzieję, tym razem będzie podobnie.

Ja zrobiłam sobie teraz przerwę, żeby nie przeholować, bo już zrobiłam zakupy, zdjęłam suche rzeczy i pochowałam, powiesiłam kolejne pranie,a następne się robi, umyłam okno w kuchni, zrobiłam porządek wierzchni, czyli zbędne rzeczy, które leżały na widoku, wróciły na swoje miejsce, jeszcze muszę odkurzyć, zmyć podłogę i powycierać kurze. Dzisiaj mąż wraca już do domku ze szpitala, a w weekend nie będzie czasu na porządki, tym bardziej, że w niedzielę robimy urodziny Oli.
Matka poruszała się trochę, to maleństwo teraz daje o sobie znać 🙂 W ciągu dnia czuję ruchy, ale najbardziej aktywne robi się jak kładę się spać 🙂

Ola dzisiaj pojechała na pierwszą wycieczkę z przedszkola, ciekawe jakie wrażenia będzie miała. Wycieczka jest do Stryszej Budy, do Parku Miniatur, byliśmy tam 2 lata temu, ale mało pamięta, jedynie z naszych opowiadań.

Monarti, po cichu liczę, że dzidzia pokaże kim jest, ale też nie nastawiam się, bo Ola trzymała nas w niepewności do 29 tc. Nie zdziwię się, jeżeli z wizyty wyjdę nadal nieświadoma. Może też zjem coś słodkiego przed wizytą, ale obecnie na samą myśl o słodkim to mnie odrzuca, efekt po glukozie.

Gosia, ale masz fajnie, że dostałaś śniadanko do łózka, prawdziwa królowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AH TE MAŁE GADY ZAWSZE CHCĄ SPAĆ WTEDY KIEDY my chcemy żeby się poruszały no i na odwrót w nocy szaleją 🙂 🙂 Ale fajowo że się rusza i że glukoza poszła w miarę oki 🙂 My w niedziele planujemy super piknik dla Jagody i mojej chrześnicy na dzień dziecka oby była pogoda 🙂 🙂:0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak one lubią się ukrywać- 🙂 Anulka jeśli nie lubisz słodkiego to na moje maleństwo działają jabłka od początku ciazy jem je kg 🙂 a teraz po każdym zjedzeniu jabłka to kopie jak szalone- dzisiaj jest wyjątkowo żywe 🙂

Olcia udanaego pikniku- u nas dzisiaj pogoda tragiczna- własnie deszcz pada:/ a gdzie jeździsz do gin i gdzie chcesz urodzić? ja jeżdżę do pro famili w rzeszowie i tam planuje urodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze, napisałam posta, ale rozłączył mi się net i szlag trafił posta 😠
Dziewczyny nie martwcie się, na pewno zdążycie poznać płeć przed porodem :P Wiadomo, fajnie wiedzieć wcześniej, żeby móc przygotować wyprawkę i w ogóle.
Anulka ale Ci zazdroszczę, że jesteś już po glukozie. Mi chyba wypadałoby iść o 5 rano. Ja jestem rano strasznie głodna, a jak długo nie zjem to jest mi niedobrze. No ale nie ma wyjścia i jakoś to przeżyję 😉
Gosia wózek naprawdę fajny. Szybko się składa i nie zajmuje dużo miejsca. Nie oglądałam całego filmiku, bo mi się zacinał i nie chciało mi się czekać, ale prezentuje się całkiem całkiem. Co do śniadań, to teraz jak mąż miał urlop to robił mi lane kluski na mleku (mogłabym jeść je codziennie) bo robi najlepsze a jak nie to jeździł po świeże i jeszcze ciepłe bułeczki 🙂 Teraz już chodzi do pracy to jak wstaje rano to ja tylko jednym okiem zerknę (albo i nie 😁 ) że się szykuje i tyle.
Jeśli chodzi o wagę, to w porównaniu z poprzednią wizytą jestem 1 kg na plusie a w sumie 2 kg od początku ciąży.
Na dzień dziecka planowałam wybrać się z Weroniką do Zakopanego. Mąż i tak będzie w pracy, też w Zakopcu. Ale chyba nici z planów bo zapowiadają paskudną pogodę a większość imprez jest na zewnątrz. Jest też promocja w aquaparku w zakopcu, że dzieci mają za 1zł cały dzień a dorośli 30zł z mnóstwem atrakcji ale w sumie dla troszkę większych dzieci jak Weronika. Zobaczymy, może jednak się wypogodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusieee
Alez tu goroco !

Widze ze poruszylyscie temat wozkow - my kupilismy ostatnio wozek tylko nie bardzo wiem jak tu sie wkleja zdjecia
, wozek z maxi cosi a fotelik maxi cosi cabrio fix w czerownym kolorze o spacerowce pomyslimy pozniej 😉

Mialam nie kupowac nic dla dziecka bo ubran mam wior ale nie wytrzymalam tak mnie kolezanka podkrecila bo dala mi piekna bluze niedzwiadka ze nie wytrzymalam 😉
4 czerwca bedziemy wiedziec na "100 " procent co bedzie . Nie moge sie doczekac !
Ruchy dziecka czulam i byly takie w miare delikatne ale wczoraj tak mnie kopal ze chwilami musialam zatrzymac sie , mam straszny problem ze snem bo wtedy ajbardziej daje mi popalic 🙂


Apetyt wrocil dzis mozna powiedziec przejadlam sie bo. Zjadlam 3 kanapki z 3 jajkami na miekko , dwa male soczki po chwili duze opakowanie rogalikow seven days . I jak Boga kocham - nie koglam sie ruszyc , takiej rewolucji w brzuszku nigdy nie mialam ...

Szukamy mieszkania bez skutku, same dziury a kase 2000 tysiace funtow na dzien dobry ah ...
W lipcu mam urlop wiec mamy nadzieje ze do tego czasu sie znajdzie cos...


Ja mam na plusie 3,5 kg
Wygladam jak swinka 82 kg .... Uhhhh
Cyce jak donice ... Hahaha

Jeszcze 1,5 miesiaca pracy - ... I ide na macierzynski ...

Jak u was , ? Samopoczucie ? Ja czuje sie wysmienicie , po za tym snem i mocnymi uderzeniami:P
Spodnie nosze na gumce bo juz prawie wszystko mnie cisnie !


Porod rodzinny - mam nadzieie ze druga polowa szybko minie 🙂

Przestalo mnie ciagnac na slodkie za to teraz jem piekatne

🙂

Jest tu jakas kobita ktora spodziewa sie 1 szego dziecka? :P
? Czy jestem samotna ? Hehe

Milego wieczorku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Jak minął weekend i Dzień Dziecka?

My robiliśmy wczoraj Oli 4 urodzinki, bo wypadają we wtorek. Mała uradowana z imprezki, która była na 10 osób + 3 dzieci. Jutro zaniesie do przedszkola lizaki dla dzieci.

Weekend był taki ładny, a teraz pogoda się popsuła 😞 Ale pomimo tego energia mnie roznosi, maleństwo też, bo rozpycha się i podkopuje delikatnie od kilkunastu minut 🙂

Marlena, obawiam się, że chyba jesteś jedyna, która oczekuje pierwszego dziecka, ale może się mylę? Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę i żeby dzidzia pokazała się 🙂

Co do zakupów to czy będę musiała skompletować mini wyprawkę dla chłopca czy wszystko zostanie po Oli dla dziewczynki, to za nic się nie biorę, dopóki nie przygotujemy pokoju dla maluszka. Nie mam już tego gdzie składować, a nie będę obkładać mebli i upychać na siłę po szafach. Plan przygotowania, raczej nie szybciej niż początek września, a przed tym chcemy wymalować pokoje, bo ostatni raz było malowane jak wprowadzaliśmy się 4 lata temu, jedynie w zeszłym roku był odświeżany przedpokój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...