Skocz do zawartości

Mamuśki PAŹDZIERNIKOWE wpisujcie się :) | Forum o ciąży


beti22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie 😆

Dziś po godzinie 16 Klaudia (Dusta) urodziła śliczne dzieciątko 🤪
W końcu się doczekała 🙂
Maluszek waży 3250g i mierzy 54cm. Otrzymał 10 punktów.
Prosiła mnie by wam przekazać tą nowinę.

Ciężarówkom październikowym życzę szybkiej akcji porodowej 😎 a mamusiom przespanych nocy, radości i oczywiście dużo zdrowia dla dzieciaczków!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cudny Konradek do schrupania 🙂 jeszcze raz gratulacje i pisz jak tylko bedziesz miala jak 🙂

Dusta super gratulacje doczekalas sie czekamy na fotki i szersza relacje 🙂 🙂 super data 13 ja i Amelka jestem z 13 🙂

Ja bylam na ktg skurczy jakichs szczegolnych brak wiec chyba wytrzymam do otwarcia oddzialu a jak do niedzieli nic sie nie rozkreci to o 10 mam sie wstawic w szpitalu i w poniedzialek rano cc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusta serdeczne gratulacje 🙂 dużo zdrowia dla Was i czekamy na relacje 🙂 Ola to musisz być dobrej myśli ze do zakończenia dezynfekcji wytrzymasz 🙂 a mój od jutra robi 100 km za Wiedniem wiec cudownie przyjdzie mi rodzic samej i jeszcze będę musiała coś z dziećmi wykombinować normalnie zalamalam się ech 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 hej wpadłam życzyć wszystkim miłego dnia 🙂 nie rodze 🙂 tak więc mój lekarz chyba się trochę pomylił co do tego szybkiego porodu 😁 ale spoko jutro mój synek ma urodziny wiec przynajmniej mama będzie w domu nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Ciężarówki i Mamusie,
Ja też się już rozpakowałam, dokładnie w terminie 10.10. Pojechaliśmy na ktg, Mała miała nierówne tętno, więc zrobili mi masaż szyjki. Po 20 minutach pojawiły się skurcze. Ogólnie szybko poszło, 2 faza może z 5-6 minut. Mam piękną, zdrową córeczkę. 55cm, 3500 g, 10 pkt. W poniedziałek wróciłyśmy do domu i zaczęliśmy ustawiać nasz świat na nowo i oczyszczać umysł ze wszystkich głupot, których mi nakładły położne i pielęgniarki noworodkowe w szpitalu. Zrobili mi dosłownie pranie mózgu! Psychicznie - wrak człowieka. Następnym razem będę dużo mądrzejsza i oszczędzę sobie masę stresu.
Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązania i dużo przespanych nocy dla wszystkich Mamusiek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie czuje żadnych skurczy.. napisałam do mojego lekarza to odpisał ze mam na izbę przyjęć jechać... zszokowal mnie bo aż tak źle to się nie czuje na szpital...w nocy bolało mocno ale teraz daje rade wytrzymać i juz nie wiem czy to coś zlego..czy jechać czy nie... poczekam chyba jak będzie tak jak w nocy to pojadę bo teraz co im powiem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...