Skocz do zawartości

Mamuśki PAŹDZIERNIKOWE wpisujcie się :) | Forum o ciąży


beti22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Maluszek śpi to napisze na szybko co i jak 🙂No to tak we wtorek byłam sobie jeszcze na szmateksie podkupiłam trochę ubranek i zaleciał dzień jak co dzień gdzieś koło 23 położyłam się spać i nagle przebudziłam się bo poczułam mokro myślę hmm..co to ? przewróciłam się na bok i jeszcze więcej jak wstałam z łóżka to już w ogóle chlupnęło. Pojechaliśmy do szpitala do Krosna a stamtąd bardzo niemiła pani doktor po zbadaniu odesłała mnie karetka do szpitala do Brzozowa (40km od Krosna) no i tam znów badania kolejne ktg i stwierdził doktor że jak nie mam skurczy to żeby mnie położyć na patologi ale za długo tam nie poleżałam bo dostałam skurczy no i o 5:50 wyciągnęli mojego cudnego syneczka 🙂 To tak po krotce bez szczegółów bo ciągle mi brakuje czasu na dokładniejsze pisanie 🙂
Właśnie czekam na położna bo ma być o 14 u mnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Agami, gratuluję Michałka 🙂 duży chłopczyk i zdrówka życzę!

Kasia, bidulko to się namęczysz w szpitalu.

Patii, powodzenia na wizycie.

Gosia, takie fałszywe alarmy są wkurzające, ale już niedługo doczekasz się.

Dziewczyny, cały czas myślę o Was i trzymam kciuki.

Dzisiaj Konradek kończy 2 tygodnie 🙂

W ogóle ostatnio zafundowałam sobie nawał pokarmu, małego spierały gazy i mąż kupił herbatkę koperkową, piłam przez 2 dni i pokarm zaczął mi się lać strumieniami, cycki jak głazy, na szczęście mam jeszcze szałwię, więc w poniedziałek wypiłam jedną, a wczoraj dwie i już się jakoś unormowało. Mały je teraz z obu piersi na raz, ciekawe ile waży.
Byliśmy w niedzielę na pierwszym spacerku, ale teraz przez kiepską pogodę siedzimy w domu 😞 musimy kupić pokrowiec przeciw deszczowy na wózek, bo ten co mieliśmy porwał się. I chyba będę małego jednak werandować, bo zapowiadają duże ochłodzenie, a musi się przyzwyczaić się.

I powiem Wam, że jestem już o 11 kg lżejsza, jeszcze 4 kg i wrócę do wagi sprzed zajścia w ciąże, a może jeszcze więcej uda się schudnąć.

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i po wizycie..
Z małą wszystko okey, łożysko bardzo nisko. Miałam pobrany wymaz na paciorkowca i we wtorek wizyta bo beda wyniki i musze isc jeszcze na badanie VDRL.
Na te swędzące i popuchnięte stopy i dłonie nic mi nie powiedziała, jedynie że muszę zastosować dietę bez soli. hah ja i tak wszystko co słodkie zjadam... 😜


Anulka super , że masz pokarm i że tak szybko wracasz do swojej wagi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agami gratulacje syneczka duży chłop 🙂 🙂 Zdrówka dla niego mam nadzieje że to nic groźnego !!!!

Mój maluszek został zapisany w urzędzie jako Aleksander tata mu wymyślił mi się średnio podoba ale nic mi innego nie przychodzi do głowy więc może być będę mówiła do niego Alek!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Wkleiłam zdjęcie ale je ucieło 🤨 Ale jak klikniecie prawym przyciskiem myszy i wybierzecie \\\'otwórz grafikę w nowym oknie\\\' to powinno się otworzyć 😉
Gosia, Kasia i Pati jak się czujecie? Kasia trzymam kciuki żeby szybko się ruszyło. Nikt nie lubi siedzieć w szpitalu. I w ogóle za Was wszystkie trzymam kciuki, żebyście szybko tuliły swoje maleństwa 🙂
A jak tam sobie radzą mamusie? Jak Wasze maluszki?
U nas się już unormowało 🙂 Piotruś w nocy ładnie śpi. Pierwsza pobudka jest po 5-6 godzinach a następna po 2,5-3 godzinach 🙂 w dzień różnie ale już poleży dłużej i się porozgląda bez marudzenia. Pogoda jest przepaskudna, więc ze spacerów nici 🤨 Od soboty ma być trochę ładniej to zaczniemy wychodzić 🙂 Już nie mogę się doczekać. Jutro przyjdzie położna i będzie ważyć Piotrusia. Ciekawe ile przybrał 🙂 Druga bródka zaczyna mu się robić 🙂
Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...