Skocz do zawartości

Mamuśki PAŹDZIERNIKOWE wpisujcie się :) | Forum o ciąży


beti22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Patii, ja składałam wniosek firmowy - jeden o macierzyński 20 tyg., a drugi o dodatkowy macierzyński 6 tyg. i urlop rodzicielski 26 tyg., do tego dołączyłam akt urodzenia i odręcznie napisane przez mojego męża oświadczenie, że nie będzie korzystał z rodzicielskiego.
Musisz dowiedzieć się, jak jest u Ciebie w pracy albo wygooglać, widziałam też na tej stronie http://babyonline.pl/urlop-macierzynski.html

Dusta, Piotruś jest słodziutki 🙂

Olcia, no cóż...ale imię ładne, mi też bardziej zdrobnienie podoba się Alek. A mój mąż z kolei postawił na swoim przy drugim imieniu, chociaż wiedział, że nie chciałam, Konrad ma na drugie Jan, nie mam nic przeciwko temu imieniu, ale nie leży mi. Ja pomimo drugiego imienia chciałam, żeby miał na drugie po mężu Sebastian, Olga ma po mnie Anna, ale dziadek i ojciec był Jan, mąż ma na drugie Jan i taka dziwna tradycja wyszła.

Zmykam, bo mały się obudził.

Kasia, Patii, Gosia, trzymam za Was kciuki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia23 napisał(a):
Hej dziewczyny u mnie dalej to samo. Skurczy brak. Juz mam dola na maksa ttym szpitalem i każą do 41tyg czekać 🤢 A co u was Gosia i Patii?
oj Kasiu myslałam ze juz jestes po bo nic nie pisałas 😞 biedulko współczuje tego lezenia w szpitalu cholera jeszcze do 41 bedą Cie trzymac i pewnie dopiero wywoływac 😞 trzymaj sie tam dzielnie dasz rade mocno w to wierze 😘 a ja dalej chodze tak wiec u mnie nic sie nie dzieje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka dzieki za info. Pytam bo u mnie ciezko aby skontaktować sie z kontrahentem, jest jakis malo kompetentny jak na stanowisko ktore pelni...

Kasia - O jasne.. hm to mogliby cie puścić do domu jak nie masz skurczy i nic sie nie dzieje.
U mnie tez nic.. od czasu do czssu mam skurcze ale to falszywe alarmy ;/ przy pierwszej ciazy dostalam skurczy iszlam od razu rodzic a teraz... mlodej sie nie spieszy i wypycha sie na wszystkie mozliwe strony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu nie stresuj się kochana jak nie urodzi się w październiku to wyjdzie w listopadzie co to za różnica i tak będzie uparty jak wół skorpion 😁 wiem co mówię bo mój 12 latek z pod tego znaku 😜 na pocieszenie Kasiu to moje 3 dziecko i każde rodze po terminie juz nawet nie chce mi się denerwować tym ze jedne chodzą w ciąży 37 tyg a ja muszę 41 lub 42 juz mi się śmiać z tego chce 😁 u mnie też nic czyli standard 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heeej 😉
A juz myslalam ze sie rozpakowalyscie bo tak cichutko, zadna nie pisala..

Gosia mowisz ze skorpiony uparte.. to ja oszaleje.. w domu mam dwie ryby i sa tak oba uparci ze szok.

Kasia najwyzej urodzisz w listopadzie.. z nami 😉

Mialam wczesniej rodzic i cooo? Mloda woli w brzuszku siedziec. W sumie dobrze bo z moim jestem poklocona, wiec jakby sie akcja zaczela to bym wolala busem do szpitala jechac niz dzwonic po meza ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olcia ale Aleksander bardzo ladnie 😉

A u nas byla od ppoczatku Nadia albo Paula.
zaczęliśmy czytac księgę imion i zrobilasie dość spora lista do wyboru ;o

Mąż najbardziej nalega aby nazywala sie Agatka albo Julia.
nastepnie na liscie widnieje joanna, zuzanna, Marysia
i mam mętlik ; (
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę, że Wasze maluszki to uparciuszki, wolą siedzieć w brzuszkach 😉

No Skorpiony to nie jest łatwy znak zodiaku, moja mama i dziadek to skorpiony hehe, ale chyba jeszcze trudniejszy to panna, dobrze, że mały nie miał pomysłu wyjść dużo szybciej, bo mąż, tata, moja siostra i babcia są spod tego zodiaku, co za dużo to nie zdrowo 😉 😁

Z imion to wybierałabym pomiędzy Julią a Zuzanną.

A u nas ok. Konradek pucułek się robi, jest grzeczny, mega przytulasek i chodzimy już na coraz dłuższe spacerki.

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...