Skocz do zawarto艣ci

Listopad贸weczki 2014 | Forum dla mam


sweety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

  • Mamusia
No, czas poka偶e 馃檪 a powiedz mi masz ju偶 ci膮偶臋 potwierdzon膮 przez lekarza? ja dopiero si臋 wybieram. Problem mam z tym niema艂y bo od niedawna w Niemczech jestem i z j臋zykiem jeszcze ci臋偶ko.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mieszkam w holandii pozozumiewam sie po angielsku ale odkad ucze sie holederskiego to mam problem z angielskim
ciaza nie potwierdzona jeszcze dzisiaj ide do prywatnej kliniki z polskimi lekarzami
w holandii dopiero po dziewiatym tygodniu ciazy zaczynaja prowadzic
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
A tu jak ma z艂o艣膰 偶adnego polskiego lekarza. Ja na pierwsz膮 wizyte wybieram sie w pi膮tek. Zabieram m臋偶a. Niech t艂umaczy 馃檪 sam jeszcze n7edok艂adnie zna j臋zyk ale co dwie g艂owy to nie jedna...
A jak tam dolegliwo艣ci ci膮偶owe? U mnie prawie ca艂y zestaw, na szcz臋艣cie nie za mocne, da si臋 偶y膰. Przy pierwszej ci膮偶y to tak mi sie spa膰 chcia艂o 偶e nie funkcjonowa艂am prawie. Teraz jest lepiej.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
witamy 馃槝
ohhhh zgaga ja mialam w pierwszej ciazy od piatego miesiaca do porody
ja mam bol podbrzusza, skurcze wysypke na dekoldzie i plecach a po niedzieli ide na usg beda sprawdzac czy wszystko w porzadku z fasolka bo mam troche za silne skurcze
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie tragedia. Ciagle jest mi tak niedobrze ze ruszac sie nie moge. Lekarka przepisala mi krople i jest minimalnie lepiej ale ogolnie to masakra. Chyba w tej ciazy to schudne a nie przytyje bo jesc tez nie za bardzo moge.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
i jak sweety jeste艣 ju偶 po USG? opowiadaj.

mnie nadal podbrzusze boli z jajnikiem.. i jem, bym wszystko jad艂a co widze.. ci膮gle jestem g艂odna ;o co艣 czuje 偶e przytyje wi臋cej ni偶 w poprzedniej ci膮偶y , wtedy przyty艂am 30 kg..

mi艂ego dnia 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
i jak tam si臋 czujecie?

By艂am wczoraj u ginekologa - koszmar !!! trafi艂am do jakiego艣 starego cepa, niemi艂o mnie przyj膮艂... ponad 3 godziny czekania w poczekalni, a jak wysz艂am z jego gabinetu to w sumie NIC si臋 nie dowiedzia艂am... tylko tyle 偶e mam nad偶erk臋 i dosta艂am za to opierdol, 偶e m贸j lekarz nie chcia艂 z ni膮 nic zrobi膰...;o
dzi艣 id臋 do innego, podobno ma dobr膮 opinie. Wczoraj dzwoni艂am i na dzi艣 mam ju偶 termin z NFZ.
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
ewik87 moim zdaniem ka偶da z nas inaczej przechodzi ci膮偶臋.. ka偶da mo偶e mie膰 inne objawy na pocz膮tku, Ciesz si臋 偶e nie musisz si臋 na chwil臋 obecn膮 m臋czy膰 z dolegliwo艣ciami.

Ja jestem po wizycie u ginekologa, tym razem trafi艂am na konkretnego i mi艂ego ginekologa. Dosta艂am tabletki na podtrzymanie ci膮偶y , bo jak na 5/6 tydzie艅 to p臋cherzyk jest bardzo ma艂y. Zrobili mi od razu badanie krwi. Wizyte mam dopiero za 2 tyg. zaczynam schizowa膰 i si臋 ba膰... bo wtedy si臋 oka偶e czy ci膮偶a si臋 rozwija prawid艂owo czy te偶 nie ;(((((
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...