Skocz do zawartości

Listopadóweczki 2014 | Forum dla mam


sweety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Gosia a Ty długo czekałaś w pt na ktg czy się wysiedziałaś 🤢 ?
nawet nie było tak zle czekałam chyba poł godziny a potem lezałam podpieta godzine ale powiem Wam była taka strasznie otyła połozna pokój bez okien ona zapocona wiec zapach był odjazdowy takie małe urozmaicenie patrzenia w sufit przez godzine no ale chociaz motylki tam poprzyklejali wiec na motylki patrzyłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Gosia a Ty długo czekałaś w pt na ktg czy się wysiedziałaś 🤢 ?
nawet nie było tak zle czekałam chyba poł godziny a potem lezałam podpieta godzine ale powiem Wam była taka strasznie otyła połozna pokój bez okien ona zapocona wiec zapach był odjazdowy takie małe urozmaicenie patrzenia w sufit przez godzine no ale chociaz motylki tam poprzyklejali wiec na motylki patrzyłam 😁


ale mialas przeżycia ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patii0423 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Gosia a Ty długo czekałaś w pt na ktg czy się wysiedziałaś 🤢 ?
nawet nie było tak zle czekałam chyba poł godziny a potem lezałam podpieta godzine ale powiem Wam była taka strasznie otyła połozna pokój bez okien ona zapocona wiec zapach był odjazdowy takie małe urozmaicenie patrzenia w sufit przez godzine no ale chociaz motylki tam poprzyklejali wiec na motylki patrzyłam 😁


ale mialas przeżycia ;p
ech we wtorek to samo chociaz licze ze moze inna połozna bedzie 😁 nie no ja nic nie mam do otyłych no ale wiecie jak to jest kobieta nic temu winna nie jest ze sie poci no ale zapach bardzo niemiły dla nosa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
patii0423 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Gosia a Ty długo czekałaś w pt na ktg czy się wysiedziałaś 🤢 ?
nawet nie było tak zle czekałam chyba poł godziny a potem lezałam podpieta godzine ale powiem Wam była taka strasznie otyła połozna pokój bez okien ona zapocona wiec zapach był odjazdowy takie małe urozmaicenie patrzenia w sufit przez godzine no ale chociaz motylki tam poprzyklejali wiec na motylki patrzyłam 😁


ale mialas przeżycia ;p
ech we wtorek to samo chociaz licze ze moze inna połozna bedzie 😁 nie no ja nic nie mam do otyłych no ale wiecie jak to jest kobieta nic temu winna nie jest ze sie poci no ale zapach bardzo niemiły dla nosa 😁


otyły czy nie otyły jak ktoś nie dba to śmierdzieć będzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
patii0423 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Gosia a Ty długo czekałaś w pt na ktg czy się wysiedziałaś 🤢 ?
nawet nie było tak zle czekałam chyba poł godziny a potem lezałam podpieta godzine ale powiem Wam była taka strasznie otyła połozna pokój bez okien ona zapocona wiec zapach był odjazdowy takie małe urozmaicenie patrzenia w sufit przez godzine no ale chociaz motylki tam poprzyklejali wiec na motylki patrzyłam 😁


ale mialas przeżycia ;p
ech we wtorek to samo chociaz licze ze moze inna połozna bedzie 😁 nie no ja nic nie mam do otyłych no ale wiecie jak to jest kobieta nic temu winna nie jest ze sie poci no ale zapach bardzo niemiły dla nosa 😁


otyły czy nie otyły jak ktoś nie dba to śmierdzieć będzie 😉



dokładnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie też cisza (w sensie zbliżającego się porodu)
ale może to i dobrze...
Piotruś w piątek skończył antybiotyk, już się cieszyłam, że zdrowy, że może w poniedziałek znowu pójdzie do żłobka po miesiącu prawie przerwy
a tymczasem wczoraj mega biegunka, dziś powtórka z rozrywki
na dodatek strasznie płakał cały dzień, a to nie w jego stylu, nawet jak miał zapalenie uszu to dzielnie bardzo się trzymał
więc się zaczęłiśmy bardzo denerwować

na dodatek mi infekcja wróciła z rozmiarze maksi
leki od laryngologa wywołały wysypkę, poszłam do internisty - dostałam steryd wziewny (wg ulotki na alergię 😲 ), biorę bo nic innego nie mam, efekt: oprócz kataru i kaszlu mam zatkane ucho
jutro idziemy we dwójkę znowu do lekarza
za 10 dni termin porodu a ja nie mam jak oddychać i niewiele słyszę 😞
masakra
najgorsze jest to że w ciąży z Piotrusiem pod koniec było podobnie tylko nasilenie dużo mniejsze, ale jak już się Piotruś pojawił to objawy się nasiliły, w sumie 2,5 miesiąca zapalenia zatok, 3 różne antybiotyki podczas karmienia takiego maleństwa, nic nie pomogło, po tym czasie przeszło samo
teraz trzyma mnie już miesiąc, mam nadzieję, że nie będzie powtórki z rozrywki
mam już wszystkiego dosyć 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
patii0423 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
Pati co jest masz jakis problem?


no mozna tak powiedzieć ; (
to pisz co cie trapi może coś doradzimy nie dus tego w sobie


mój mąż mnie ma dość bo ciągle mam do niego pretensje, nic mi nie.pasuje, ciagle marudze.. chodze i ciagle wszystko sprzatam ;/ w sumie sie mu nie dziwie, ale nie umie nad soba zapanowac bo wszystko mi przeszkadza. Brakuje mi jego wsparcia, miłości. Nie umiemy nawet.ze soba ostatnio rozmawiać, ciagke sie klocimy. Moj syn chodzi i mi mowi ze jestem glupia, cos mowie ze ma zrobic to 3latek mi mowi ze mam sie zamknac ;/ pytam sie a kto tak mowi. Odpowiedzial mi ze tata. Jest mi bardzo smutno i przykro ze moj syn tak do mnie mowi.. chociaz wiem ze on nie wie ze to zle. Juz z nim porozmawialam ze to nieladnie itd. Ale i tak serce peka ; ( w ogóle wydaje mi sie ze moj mąż mnie juz nie kocha.. bo zapytalam to milczal ; (
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...