Skocz do zawartości

Listopadóweczki 2014 | Forum dla mam


sweety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a na indukcję za wcześnie bo nic złego na szczęście się nie dzieje więc nie ma potrzeby wywoływania więc mam co 2 dni wycieczki do szpitala na chwilę obecną , ehhh
A Mały ewidentnie bierze przykład od starszego brata i czeka na urodziny dziadka żeby mu sprawić prezent (24 listopada) bo Tymon urodził się w jego imieniny 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
nie rodzę , byłam na kolejnym ktg jak w domu mnie męczą skurcze tak tam się kładę i Mały śpi i mało co się piszę , następne w sb jak nic się nie będzie działo bo jestem przeterminowana , boshe kiedy szanowną dupinkę ruszy bo wysiadam psychicznie i fizycznie 😞


Hah to mały robi psikusy. Ja mialam odwrotnie.. na ktg dostawalam skurczy a jak wstalam i odpielam sie od urządzenia to byla cisza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati GRATULUJE!!! super ze masz juz to za soba .Gofer tez juz napewno moje GRATULACJE 🙂 Asia wspolczuje ze jeszcze w dwupaku ale napewno lada moment urodzisz najgorsze to czekanie .Widze ze dziewczyny macie ze swoimi kruszynkami taki sam problem jak ja mialam z mlodym jak sie urodzil on mi pierwsze 2 miesiace nie chcial spac w nocy to byla masakra na szczescie Olivia nadal grzeczniutka.Gosia a dlaczego lekarz kazal ci dokarmiac mala?jak sie czujecie doszlyscie juz do siebie po porodzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewik pytalas dlaczego dokarmiam bo po pierwsze młoda za mało przybrała i lekarz mi kazał a z reszta nie mam za duzo pokarmu ale to u mnie normalne ja mała chuda jestem cycek rozmiar a wiec mleka tez jak kot napłakał 😁 ale cos tam leci młoda bardzo lubi sie przytulac do cycka wiec ile moge to karmie a jak w cycochach pustki to wtedy podaje sztuczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
Ewik pytalas dlaczego dokarmiam bo po pierwsze młoda za mało przybrała i lekarz mi kazał a z reszta nie mam za duzo pokarmu ale to u mnie normalne ja mała chuda jestem cycek rozmiar a wiec mleka tez jak kot napłakał 😁 ale cos tam leci młoda bardzo lubi sie przytulac do cycka wiec ile moge to karmie a jak w cycochach pustki to wtedy podaje sztuczne 🙂


tez mam a, w sumie teraz to mam rozm b. Ale mimo malych piersi to karmie tylko cycem.. chociaz czasami mi sie wydaje ze jej to za mało. Zobaczymy co nasza pani dr jutro powie. Gdyz jutro pierwsza wizyta w poradni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati teraz to ja tez mam b 😁 😁 😁 ja mam rozpuszczalne juz ich dawno nie ma wogole to wcale nie czuje ze urodziłam dziecko 😮 😁 a dzieki za komplement wyglada cudnie w tej sukienusi dostalismy ja w prezencie 🙂 wczoraj przez 12 bitych godzin od 2 w nocy do 14 mała płakała bo jej sie gazy zatrzymały myslałam ze umre normalnie no ale na razie przeszło mam nadzieje ze to jednorazowe 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patii0423 napisał(a):
Gosia i jak tam radzisz sobie z trojka?


Asia czekamy na relacje z porodu 😉
Hej my tez dzis w domu bo rano znowu była akcja brzuszkowa i nie miałam jak młodego zawiesc do przedszkola chwała bogu suszarka czyni cuda i na razie przeszło mała zjadła i spi 🙂 Tak Patii 12 bitych godzin płaczu wkoncu oswieciło mnie z suszarką i po rozgrzaniu i rozmasowaniu brzuszka bąki wyszły wogole podaje jej sab simplex i po tym w miare pierdzi ale najdziwniejsze jest to ze ma super zólciutka kupe a brzuszek i tak meczy 😞 zdrowka dla Bartka i napisz co i jak po wizycie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O je.. mam nadzieje ze juz takich akcji z brzuszkiem nie bedziecie mialy.

My po wizycie. Agatka wazy 4 kg, wiec bardzo ladnie przybiera. Mlody ma wirusowe zapalenie gardla. Najgorsze jest to ze on kocha sie do malej przytulac i ja calowac. Niestety musze ich jakos oddzielac zeby mala sie nie zarazila. Bartek chodzi teraz smutny i ciagle sie mnie pyta czemu nie moze sie do noej przytulic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia kurczę kolki sie zaczęły? Bidusia się umeczy oby sie to nie powtarzalo!
Pati super że mała przybiera , zdrówka dla synka,ja mam szwy rozpuszczalne wczoraj była położona i już mi tam kukuła A tyle co ze szpitala wyszłam.
Mały ok dzis spał nam w nocy od 20:00-1:45 🙂 W nocy karmimy się na rzadanie a w dzien co 3godz.
Gofer nic nie pisala?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...