Skocz do zawartości

Listopadóweczki 2014 | Forum dla mam


sweety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
U nas od poczatku Bartek jest bardzo za siostra. Caluje, glaszczr,przytula 😉 jak na nich tak patrze to az chce mi sie ze szczescia plakac. Nooo ale czasami bywa ze chce na siebie zwrocic uwage i robi wszystko zeby tak bylo. Ale tak to staram sie zeby nie czul sie odtracony czy cos. Jak mala spi to z nim sie bawie. Chociaz bywa tez i tak ze nie mam czasu bo trzeba posprzatac ugotowac itd. Siedzi w domu bo z przedszkola wypisany. I taki smutny jest..

Ja wofole noe jestem przygotowana na te swieta. Nie sprzatam specjalnie bo sprzatalam w polkach jak bylam przy koncowce w ciazy. No i malowalismy to nie cofam mebli zeby powycierac. Dzis wyciaglam choinke, bedziemy moze jutro stroic z bartusiem 😉 a tak to nie wiem co do jedzienia robic bokapusty, orzechow itd. Nie bede jesc bo mloda w porownianiu z bartkiem ma badzo delikatny brzuszek.


Agatka druga cala noc mi wogole nie spala. Tylko przjdzie wieczor, kladziemy sie spac to ona wrzeszczy w nieboglosy. Wiec chodze nie wyspana... i moj mozg ledwo funkcjonuje.
W ogole zrobilo jej sie uczulenie na brzuszku jest cala wysypana az te uczulenie przdchodzi na buzie i na uszka. Przy tym mocno uleje, co zje to wszystko na zwróci. Hmmm nic takiego nie jadlam chyba ze sok jablkowy.. ta chemia. Yh nie wiem juz ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej kochane Pati witaj w klubie niewyspanych mam moja panna tez po nocach nie spi albo idzie spac o 24 potem o 2 karmienie nie spie do 3 zanim jej sie odbije potem z reguły krzyk bo brzuch boli a po 6 musze wstac zeby gromade naszykowac do przedszkola i szkoły 😮 nie wiem jak długo tak pociagne bo juz 2 raz z tego osłabienia jestem chora 🤢 ech oby do poniedziałku jade do mamy to troszke mała mi sie zajmie odpoczne troszke. U nas w miare ok jak brzuch nie boli to malutka ładnie lezy bawi sie i jest spokojna a jak boli to katastrofa darcie o 2 lub 4 w nocy wiec mam bardzo wesoło no ale coz mam nadzieje ze niedługo Jej przejdzie jutro mamy wizyte u pediatry i 1 szczepienie na rotawirusa plus usg bioderek ciekawa jestem ile mała wazy bo z tego co czytałam wasze maluszki juz 5 kilo maja ale duze sie urodziły a moja taka kruszynka waga z wyjscia ze szpitala 2890 😁wiec w porownaniu do Waszych bobaskow to taka kruszyna 😁 łeb mi własnie peka a moj dzis ma impreze w pracy wiec do rana Go nie bedzie zyc nie umierac normalnie jak jutrzejszy dzien przezyje to bede zyc hehehe bo juz widze ze mała steka wiec kolejna ciezka noc przede mna ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tu znowu cisza nastała 😞 przezyłam 😁 po wczorajszej wizycie wszystko w porzadku młoda ma 4250 i 53 cm wiec rosnie mi córcia 🙂 usg bioderek w porzadku wiec nie musimy po zadnych ortopedach chodzic zaszczepiona na rotawirusa smiac mi sie chciało bo to jest do picia tak ciagneła ze az lekarz sie smiał potem dostała wit k to juz jej nie smakowało 😁 😁 😁 ale nawet nie zapłakała pan doktor pochwalił mi dziecko ze wszystko w jak najlepszym porzadku. Na nastepnej wizycie w lutym szczepienie w nozke wiec juz gorzej bedzie ale co tam 🙃 a jak wasze dzieciaczki Gofer jak Tadzik? Asia tak patrze na mała i zastanawaiam sie jak Ty Natanka wycisnełas z taka waga i wzrostem normalnie medal Ci sie nalezy 🤪 🤪 🤪 Patii jak Agatka zaczeła spac w nocy? a wiecie ja sie dzis wyspałam wczoraj połozyłam sie ze srednim do sypialni mała z tata była i usnełam a moj m mi jej nie przyniosł wiec spałam cała noc nawet nie wiecie jaka jestem wyspana 🤪 🤪 🤪 normalnie corusia tatusia cała noc grzeczna była i nawet wzdecia jej nie meczyły wiec tato z nia spał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia ja do dziś się zastanawiam jak Ja tego olbrzymka urodziłam 🤪 więcej takich nocek wam życzę 🙂fajnie że malutka zaszczepiona i ładnie przybiera my pierwsze mamy w 7/8 tygodniu a na bioderka za dwa 🙂 , Natan grzeczny budzi sie raz do jedzenia w nocy między 3/4 a potem śpi do po 7 więc nie mamy na co narzekać oby anitce kolki przeszły i obyscie też spały! Jak przygotowania do swiat?ja non stop coś robię i efekty marne :P bo jak Tymon wpada po przedszkolu to jak tornado by przeszło 😜
an
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 😉)
dawno mnie tutaj nie bylo.. brak czasu swoje robi.

Życzę wam: szczęśliwego Nowego Roku 😉)

Co tam u was słychać? Jak maluszki? 😉

U nas malutka rosnie jak na drozdzach, jdst kochana. Duzo sie usmiecha i jest bardzo za swoim braciszkiem. Bartek ciagle.ja tuli i buziaki daje. Ah poekny widok 😉 czasami mam z nich ubaw po pachy 😉 no z ciuchami musialam juz porzadek zrobić.. pochowac te maleństwa i poprac wieksze. W ogole dziewczyny... ciagle mi w glowie trzecie dziecko. Jestem troche przerażona ze ciagle.o tym myślę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o hej Patii a juz myslałam ze forum umarło 🤢 super ze dzieciaczki tak sie dogadaują moja panna tez rosnie jak na drozdzach ale kolki nadal sie zdarzają choc juz nie tak czesto a tak to tez gaworzy usmiecha sie i jest kochana własnie wrociłysmy po godzinnym spacerku moj maz na basenie z Adriankiem a duzy w Polsce został jutro go ciocia przywiezie 🙂 jak tam wasze karmienie piersia my juz całkiem na butle przeszłysmy bo w piersiach pustki wiec koniec z karmieniem za to młoda przesypia prawie cała noc w nocy 1 karmienie i nastepne nad ranem wiec nie narzekam nawet wyspana jestem 🙂 Pati ja stwierdziam ze fajnie jest miec 3 choc czasem ciezko ogarnąc ale za to zawsze mam w domu wesoło i nie zamieniła bym sie z nikim nas tez 3 była mam siostre i brata wiec taka gromadka jest super 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia i moze lepiej ze przeszlas na butle.. przynanmniej sie bardziej wysypiasz. Ja jeszcze karmie piersią, ale dalej musze uwazac co jem bo jak sobie na cos pozwole to mala ma w nocy kolki tak jak dzis.. praktycznie nie spala. Kropelki nic tym razem nie pomogly, jedynie chusta!! Chusta to jak reka odjal ale bym mjsiala z nia tak chodzić, bo jak zasnela i wyciaglam ja z chusty aby ja polozyc do kolyski - krzyk. A tak to Agatka zasypia poznym wieczorem i budzi sie o 6/7 rano na cycusia. Wiec nke narzekam 😉
co do chusty to jestem bardzo i to bardzo zadowolona. Idzie cos w domu z dzieckim "na rekach" porobic 😉 i na kolki lekarstwo. Prawdopodobnie chusty pomagają na ząbkowanie. . Zobaczymy 😉

szczepicie maluszki 5w1 ?? Ja postanowilam zaszczepic panstwowymi szczepionkami.

Gosia trojeczka.. no fajnie wesolo itd. Ale fundusze.. to nie komentuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia i moze lepiej ze przeszlas na butle.. przynanmniej sie bardziej wysypiasz. Ja jeszcze karmie piersią, ale dalej musze uwazac co jem bo jak sobie na cos pozwole to mala ma w nocy kolki tak jak dzis.. praktycznie nie spala. Kropelki nic tym razem nie pomogly, jedynie chusta!! Chusta to jak reka odjal ale bym mjsiala z nia tak chodzić, bo jak zasnela i wyciaglam ja z chusty aby ja polozyc do kolyski - krzyk. A tak to Agatka zasypia poznym wieczorem i budzi sie o 6/7 rano na cycusia. Wiec nke narzekam 😉
co do chusty to jestem bardzo i to bardzo zadowolona. Idzie cos w domu z dzieckim \"na rekach\" porobic 😉 i na kolki lekarstwo. Prawdopodobnie chusty pomagają na ząbkowanie. . Zobaczymy 😉

szczepicie maluszki 5w1 ?? Ja postanowilam zaszczepic panstwowymi szczepionkami.

Gosia trojeczka.. no fajnie wesolo itd. Ale finansowo to tak juz nie kolorowo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patii tu inaczej szczepia mała na razie miał tylko na rotawirusa szczepionke a ta 5 w 1 jest tu normalna szczepionka za darmo ale bedzie ja miec pozniej 🙂 no finansowo przy 3 ciezko w Polsce sobie tego nie wyobrazam tu jak urodzisz dziecko płaca ci pieniadze przez 15 20 albo 30 miesiecy wiec jest o wiele łatwiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No widzisz a na rotawirusa to tez kupe kasy za ta szczepionke chca.. ;o masakra co kraj to inaczej. Ci co z moich znajomych powyjezdzali nikt nie wraca. Tez chcialam spróbować wyjechac poki dzieci do szkoly nie musza chodzic, ale moj mąż nie chce a sama nie wyjade. W Polsce i tak przyszłości nie widzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Gosia od czego jest to zależne że płacą od 15-30 m-cy ? , super że szczepionki za free ciekawe czy z obietnic rządu u nas też wprowadzą je darmowe .
Ja szczepię tak jak Tymona 5in1 , rota , pneumo i meingo .
No i najważniejsze bardzo się cieszę że kolki powoli odchodzą w niepamięć , my jesteśmy też na butli .
Pati o mamo jak ja sobie pomyślę o 3 dziecku to mi słabo a Ty już teraz nie wiele po porodzie myślisz o kolejnym no szacun 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mam chwilke wiec tu sobie mozesz wybrac przez jaki czas chcesz dostawac pieniadze tak wiec to zalezy tylko od tego jaki wariant wybierzesz kwotowo to wychodzi tyle samo ale czym krocej tym wiecej co miesiac płacą 🙂 no tylko trzeba dosc długo na te pieniadze czekac bo najpierw musza rodzinne przyznac a to trwa od 6 do 8 tygodni a po złozeniu wniosku o te pieniadze tez sie czeka 6 do 8 tygodni mała ma prawie 2 miesiace a ja wniosek dopiero ostatniego złozyłam wiec na poczatku trzeba sobie radzic samemu 🙂 Asiu myslałam ze tylko ja na butle przeszłam i fajnie ze Wam kolki odpuszczają mam nadzieje ze u nas tez juz bedzie z dnia na dzien tylko lepiej ale dzis był wrzask przez godzine 😞wiecie co, co do szczepionek tu jest ich znacznie mniej ja szczepiłam sredniego tylko na rota ta 5 w 1 na pneumokoki i odkleszczowe zapalenie opon nie ma tu zadnych szczepien po urodzeniu i nie pchaja tyle tego w te dzieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
no mam chwilke wiec tu sobie mozesz wybrac przez jaki czas chcesz dostawac pieniadze tak wiec to zalezy tylko od tego jaki wariant wybierzesz kwotowo to wychodzi tyle samo ale czym krocej tym wiecej co miesiac płacą 🙂 no tylko trzeba dosc długo na te pieniadze czekac bo najpierw musza rodzinne przyznac a to trwa od 6 do 8 tygodni a po złozeniu wniosku o te pieniadze tez sie czeka 6 do 8 tygodni mała ma prawie 2 miesiace a ja wniosek dopiero ostatniego złozyłam wiec na poczatku trzeba sobie radzic samemu 🙂 Asiu myslałam ze tylko ja na butle przeszłam i fajnie ze Wam kolki odpuszczają mam nadzieje ze u nas tez juz bedzie z dnia na dzien tylko lepiej ale dzis był wrzask przez godzine 😞wiecie co, co do szczepionek tu jest ich znacznie mniej ja szczepiłam sredniego tylko na rota ta 5 w 1 na pneumokoki i odkleszczowe zapalenie opon nie ma tu zadnych szczepien po urodzeniu i nie pchaja tyle tego w te dzieci


aha rozumiem 🙂 fajnie że tak pomagają , a co do szczepień to temat rzeka , nie wiadomo kogo słuchać czym się kierować chyba pozostało liczyć na intuicję i portfel oczywiście 😉
Zarejestrowałam właśnie Młodego na USG bioder , w piątek sprawdzamy czy wszystko ok .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejoo 😉
u nas wszystko ok. Mała zaczyna gaworzyc, ciagle sie usmiecha i ciagle je :p maly glodomor 😉 dalej karmie piersią, zniej taki glodomor ze z miseczkii a teraz kupilam biustonosz z miseczka c i ledwie sie w niego mieszcze. Szkoda ze po karmieniu piersi sa okropne..
dzis mamy usg bioderek.

Uff sie cieszę ze juz po chrzcinach. Wszystko poszlo zgodnie z planem, bylo ok 17 osob nie liczac dzieci. Dobrze ze u nas chrzciny robia o 16 bo obiadu nie trzebabylo szykowac. Impreze robilam w domu o wiele taniej mnie to wyszlo niz w restauracji. Za to pieknie przystroilam pokoj i stol 😉 jestem z siebie dumna. Hah

no a u was co slychac?? Jakos nikt czasu nie ma aby tu zagladac częściej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...