Skocz do zawartości

Listopadóweczki 2014 | Forum dla mam


sweety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejka
my też przed chrzcinami jakoś nie mogę się za to zabrać , chyba zrobimy je jak będzie ciepło ot taki plan a co wyjdzie to się okaże w praniu . Pati fajnie że imprezka się udała .
Młody ok , ważył 6kg jak miał 7 tyg , dziś mieliśmy się szczepić ale odwołaliśmy bo Tymon ma zapalenie krtani i nie chciałam ryzykować i go narażać także nie wiem ile waży teraz ale jest duuuży 😁
Ogólnie Natan bardzo grzeczny nie zapeszając mały Anioł 🤪 gaworzymy , śmiejemy się fajny bobasek się robi 🙃 A u mnie brak czasu , brakuje mi doby ostatnio 🤢 ledwo wyrabiam na zakrętach momentami , wesoło jest 😉 jak nie jeden to drugi i tak w koło Macieju . A jak u Was z brzuszkami ? kolki przeszły ?
kurcze ja jeszcze u gina nie byłam tak się nie mogę zebrać 🥴 🥴 🥴 a pasuje oj pasuje bo 3 absolutnie nie chcę 😜 😜 😜
pozdrawiamy i ściskamy 😘 postaram się zaglądać częściej ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz u lekarza byłam i stosuje antykoncepcję i nie wiem po co bo tak się z moim poklocilam ze juz tydzień nie rozmawiamy 🤢 ja też nie wiem ile mała waży ale taki pączek niej ze na pewno blisko 5-6 kilo no zobaczę 10 mam wizytę to ja będą ważyć 🙂 u nas kolki juz bardzo rzadko wiec jest super mała jest kochana uwielbia się bawić na macie edukacyjnej teraz tez leży i okłada zwierzaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉
No ja sie bardzo ciesze ze te chrzciny za nami.. uf chociaz tez myslalam zeby zrobic jak bdxzid cieplej ale.. byle ze juz po. Trafilismy na dzien chwiety chrztu co nawet nie wiedzieliśmy.
U nas chorobska.. Bartek z piatu na sobote w nocy zaczal mi sie dusic i mial taki dziwny szczekajacy kaszel. Od razu pomyslalam zs to krtan. A na dyżurze okazalo sie ze ma zmiany na oskrzelach. Ja tez od wczoraj zle sie czuje, wiec sie kurujemy. Mam tylko nadzieje ze mloda sid nie zarazi.. bo chodzimy z katarami po kolana;/
Przez te choroby jakoz pozbierac sie nie moge.. moze macie jakis domowe sposobg na katar??

Do ginekologa ostatnio sie zapisalam i mam 3go lutego.. zobaczymy.. my chyba zostanjemy przy gumkowdj antykoncepcji bo mam bardzo problemy z migrenami i hormonow nie moge zażywać. . Niestety nawet spirala to hormon ;o
Trzecie dziecko dalej mi po glowie chodzi.. ale nie.. musze jakoś przestać o tym myslec 😉
moze kiedys kiedys.. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Hej zagladacie tu jeszcze czasami? co tam u Was i bąbelków? kurcze nasze dzieciaczki juz 3 miesiace maja a moja to juz skonczyła rosnie mi klucha wazy prawie 6300 😮 i ma 62 cm dzis miałysmy szczepionke pierwsza w nozkę ta skojarzona 6 w 1 i mała na razie spi zobaczymy jak bedzie pozniej sie zachowywac mam nadzieje ze zadna goraczka sie nie pojawi napiszcie chociarz od czasu do czasu jak dzieciaczki sie chowaja bo jestem ciekawa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejooo 😉
Gosia twoja mała rośnie a rośnie. Fajnie ci juz wazy 😉
u nas bardzo dobrze 😉 nie mam pojecia ile Agatka waży ale juz dość sporo bo czuję jak ją noszę. Ubranka juz ubieram jej 68. Duzo gaworzy, smieje sie na głos 😉 uwielbia swojego starszego braciszka. Gdy go widzi czy slyszy od razu sie do niego smieje. Slini sie niesamowicie jakby mialy juz isc zeby. Sie dźwiga do siadania.
26go mamy drugie szczepienie. Dowiem sie wtedy ile mała waży.

Dajecie juz cos dzieciaczkom oprocz mleczka? Czy czekacie az skoncza 4 miesiac.
kurcze czas leci niesamowicie szybko. Dzieci skonczyly 3 miesiac.. ;o

Dzis sie bede pomalu pakowac ( przynajmniej dzieci) bo w piatek wyjezdzamy do zakopanego. Agatka i jej pierwsza wycieczka w gory. Jedziemy tam ze z ajomymi i ich dziecmi na narty. Jakos przy dwojce dzieci kurde mam obawy jak sie zmieszcze ze wszystkim do samochodu.. bo tu lozeczko turystyczne dla bartka tu wozek, narty.. hm trzeba dac rade 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wiec jestem 😁 hmm no co u nas mała rosnie jak na drozdzach tez juz w ubraniach 62/68 chodzi i łobuzica bardzo wczesnie rano wstaje miedzy 4 a 5 i nie pojdzie juz spac za cholere łobuz mały wiec ja codziennie bardzoooooo wczesnie zaczynam dzien 😁 gaworzy smieje sie w głos i tez chce juz siadac kurcze jakies szybkie tez nasze dzieciaczki 😁 nie wiem jak wasze bable ale moja bardzo mało w ciagu dnia spi ma do poludnia 2 drzemki po okolo 30 minut i popoludniu spi 2 gora 3 godziny 🤢ech to juz moje 3 niespiace dziecko wiec dam rade taki sa moje dzieci i tyle co zrobicnawet nie mam jak rano sie cieplej kawy napic bo wchodze z przedszkola do domu i pobudka trzeba mleko robic na szybko 😁 Pati mam nadzieje ze obejdzie sie bez zabiegu trzymam mocno kciuki i musze leciec karmic stworka bo juz płacze bo głodna 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia moje dziecko przez dzień tez praktycznie nie spi. A jak spi to przez 10.15 min i wstaje wyspana... ;o myslalam ze to tylko tak moja nie spi. Ale za to cala noc przesypia. Zasypia ok 22 i spi do 8 😉 a u was jak noc??
Ja tez lece bo musze cos w koncu zjeść ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
patii0423 napisał(a):
Gosia moje dziecko przez dzień tez praktycznie nie spi. A jak spi to przez 10.15 min i wstaje wyspana... ;o myslalam ze to tylko tak moja nie spi. Ale za to cala noc przesypia. Zasypia ok 22 i spi do 8 😉 a u was jak noc??
Ja tez lece bo musze cos w koncu zjeść ;p
tez spi w nocy z pobudka na jedzenie chodzi spac koło 20.30/ 21 no i wstaje 4/ 5 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...