Skocz do zawartości

Poronienie-starania po stracie- wspierajmy się wzajemnie. | Forum o ciąży


lena87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam wszystkie mamy, które straciły swoje maleństwa nie znalazłam na forum wątku na ten temat. Chciała bym aby zaglądały tu mamy po stracie, które ze chcą się podzielić swoimi przeżyciami i wspierać na wzajem a także mają plany na starania w najbliższym czasie. Często jest tak jak w moim przypadku ze w realu nie mam z kim pogadać a kto tego nie przeżył raczej nas nie zrozumie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja historia : poroniłam tydzień temu byłam w 9tc jednak lekarze stwierdzili że zarodek zatrzymał się w rozwoju w 6tc, było to poronienie samoistne niezupełne maiłam zabieg łyżeczkowania macicy nie była to planowana ciąża jednak bardzo się ucieszyłam i już maiłam w głowie wiele planów niestety w jeden dzień wszystko się zmieniło może a nawet na pewno zmienił mi się system wartości teraz myślę że przejmowałam takimi głupstwami.....
za 2 tygodnie odbieram wyniki badania hist-pat wtedy wybiorę się do ginekologa na pewno już nie tego samego zawiodłam się na poprzedniej pani doktor i bardzo bym chciała za 3-4 miesiące starać się o maleństwo 🙂

i takie pytanie mam od razu jeśli ktoś tu zajrzy robiłyście jakieś konkretne badania po poronieniu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...