Skocz do zawartości

Grudniowe mamusie 2014!!! :))) | Forum dla mam


beti22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej tak na imię będzie miała Klaudia Aleksandra. Jeśli chodzi o moje boczle to tak naprawde nie wiem czym sa one spowodowane i lekarz tez nie udzielil mi zadnej konkretnej informacji. obecnie jestem przeziebiona i czuje sie strasznie mam tylko ze nie odbije sie to na małej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy 🙂 a u ciebie chlopczyk czy dziewczy 😆nka?
jak sie czujecie bo ja naprawde dobrze nie puchna mi nogi nie mam zgagi ani zylakow z czestym siusianiem tez nie mam problemu w nocy spie bez wstawania nawet 11 godzin
jedynie te bole sie niekiedy pojawiaja ale wczoraj bylam u lekarza wszystke wyniki sa super badanie tez ok a brzuch moze bolec od naciagania . mala wazy okolo 1500 g mam tylko nadzieje ze nie urodzi sie taka jak brat 61cm i 4100g bo teraz ten lobuz ma 3 latka 116cm i 25 kg duzy facecik
wyglada na 5 -6 lat i takie tez ubranka nosi. ile przytylyscie bo ja juz 10 kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
Witam nowa mamusie 🙂

U mnie byl maly kryzys, bo maly spadl sporo ze swojego centyla wiec ze wzgledu na poprzednia ciaze jestem teraz pod codzienna kontrola ktg. Dziennie pielegniarka przychodzi do mnie z maszyna na rejestracje. A wczoraj wlasnie zapis nie byl za dobry wiec zatrzymali mnie na noc w szpitalu. Na szczescie ktg szpitalne wyszly bardzo dobrze wiec dzisiaj moglam juz do domu. U nas 31 tydzien. Jeszcze musze conajmniej mjesiac pociagnac.
Strasznie dokucza mi swedzacy brzuch i skurcze w lydkach.
Sciskam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...