Skocz do zawartości

Lutowe Mamusie 2015 ;-) | Forum dla mam


Madalena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 325
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Magda super, bedziesz miala parke.
Caprio mojej siostry corcia jak wraca z przedszkola od razu sie przebiera w suknie balowe i tak biega az do wieczora.
Ja dzis padam na pysk. Bylam z mloym na placu zabaw 4 latek zaczepial mego syna, zabieral mu jego samochod, moj sobie nie dal. Tamten wyzszy o pol glowy. O malo moj syn nie odgryzl mu palca. Pierwszy raz komus chapnal palca, ale chlopak co chwila przychodzil i go zaczepial. Ojciec tego chlopca az sie wkurzyl i go przeganial, ze zaczepia mlodszych a potem beczy. Na koncu moj syn sam wsiadl do wozka bo wie bez zegarka, ktora godzina i karze mi jechac do domu. A ten mlody podlecial i sie wysmiewal, ze jezdzi jeszcze w wozku. Od dwoch miesiecy nagle podoba mu sie jazda w wozku, bo od marca uzywal roweru biegowego. W zeszlym roku tez nie chciak w wozku jezdzic. A teraz mu sie cos zmienilo. A wracajac bez zegarka wie, ktora godzina kaze wracac do domu, ale nie wchodzimy tylko czeka na ojca na ulicy. Doslownie masakra. A potem z samochodu nie chce wyjsc. I tak od trzech tygodni maz musi z nim jeszcze kilka rundek robic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BISIA…
Jeszcze Ciebie mdłości trzymają?? współczuję.. mi minęło jakieś 2 tygodnie temu..
na pocieszenie dodam, że własnie w II trymestrze powinno ustąpić, więc już ZARAZ to sie stanie 🙂


Magdalena
no ja tak samo 13 tydzień i nie było wiadomo co.. yć może mają super extra sprzęt.. więc mają pewność. Na tym co mi ten facet robił to byla jakaś porażka.. na zdjęciach NIC nie widać! czarne plamy! albo drukarkę mają do d… albo ten aparat taki słaby..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziwie sie ze jeszcze mnie to trzyma, zaczelam 14 tyg a dalej wszystko jest fu. W poprzedniej ciazy moze jeden dzien bylo mi nie dobrze, a teraz chodze z glowa w brzuchu i wciaz mysle jak to wszystko smierdzi.
Ja wciaz chodze do tego samego lekarza z tym samym usg i z synem mam ladniejsze zdjecia a z tym dziecitakiem jakies plamy ksztalty nic nie jest tak wyrazne i to chyba chodzj o ulozenie dzidzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie jestes sama, mnie caly dzien mdli, zgage mam taka, ze pali caly przelyk. Na poczatku troche pomagala herbata mietowa, tera to tego zapachu nie moge zniesc. Kwas mi podchodzi i sie cofa, to tak caly dzien. Lekarz mi przy pierwszej ciazy powirdzial, ze duzo zalezy tez od ulozenia dzidzi by wiedziec czy chlopak czy dziewczyna. Moj mlody od 12 spi, w nocy nie mogl spac i z tata ogladal bajki. Musze go pomalu wybudzac i isc na dwor bo wlasnie slonce zaszlo i zrobilo sie przyjemnie. Tera pije cole i moze byc. O wlasnie wstal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj bardzo zle sie czułam prawie cały dzien leżałam w łózku było mi słabo i bolał mnie brzuch. Jutro jade na to wesele a ja tak fatalnie sie czuje mam nadzieje ze mi to przejdzie i jakos bedzie bo jestesmy z mezem światkami. Wogule nie mam ochoty nigdzie jechac.

Nie wiem czy pisałam ale oberwało mi sie od lekarza ze dalej chudne. Mam jesc i zebym juz nie chudła ale ja jem ile moge tylko słodycze mi odebrało. Od ponad dwóch miesięcy nie zjadam nic co jest słodkie a wczesniej jadłam na potęgę. Ogólnie to nie mam apetytu musze sie zmuszać do jedzenia ale moze jakos to minie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga ja caly dzien fatalnie sie czuje, wczoraj z mlodym wyszlam na plac zabaw, bylam 1, 5 h ale caly czas siedzialam na lawce. Mlody z chlopakami jezdzil samochodem w kolo fontanny. Jak tylko wrocicial, tak mi bylo niedobrze, zjadlam tylko loda, i zaraz bieglam go zwrocic. Ja zapycham sie roznymi rzeczami by zabic zgage, a tu nic nie pomaga, slodycze sa fajne 5 minut, a potem to tragedia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też ciągle chudne.. i się martwię o to.. choć na USG wyszło wszystko w porządku.. Ale własnie nie wiem czy strach przed utyciem 35 kg mnie tak mobilizuje ze nie mam na nic niezdrowego ochoty, czy co?
niby w drugiej ciązy tyje się mniej, bo ciągle człowiek w ruchu… no bo ja przy Małej to ciągle biegam, sprzatam, spaceruję, tu zakupy, tam gotowanie (obecnie nie pracuję)…
a z Jagódką w ciązy to do 8 miesiąca pracowałam po 8 godzin.. Praca biurowa=siedząca.. a po pracy zakupy szyba obiado-kolacja..

Teraz też jeżdżę na rowerku stacjonarnym, staram się codziennie, ale jak sa upały ok. 30stopni, albo jest duchota to nie wchodzę na rowerek bo mi źle inie dobrze…

AGNESE, może humorek ci wróci, i ochota na zabawę jak się umalujesz, uczeszesz 🙂 wyszukuejsz jednym słowem! Trzymam kciuki za dobrą zabawę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Carpioo nic mi nie pomoze, caly czas mam w buzi jakby kluche. U nas sa takie upaly, ze nie mam jak sie malowac, wszystko by splynelo. Bardziej by mi pomoglo gdybym mogla caly dzien lezec w lozku. Jednak nie mam jak, mlody lata, biega, ja mam codzienie pranie, odkurzam, jakis obiad na szybko dla meza. Jeszcze mi na przerwe przyjezdza o 12.30, nie mam jak lezec, jak w pierwszej ciazy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Druga ciaz to zupelnie cos innego, jak ja nie docemialam w pierwszej ze jestem pania swojego losu.
Po za tym wciaz mi niedobrze, po 10 min od zjedzenia strasznie mnie mdli .
To przez te upaly i ruch nie da sie przytyc. Wiecej spalamy niz jemy, ale pewnie zima obdarzy nas wielkimi pupami 😉 oby nie oby nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to cala przytylam, a szczegolnie zrobily mi sie straszne bulki na biodrach. Ja przytylam 30 kg. Od 5 tygodnia bylam na zwolnieniu. Jestem z wyksztalenia chemikiem, mielismy do czynienia z odczynnikami mutagennymi. Teraz tylko zajmuje sie domem i wychowanie synka, ktory pracuje za 10 takich jak on.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my dopiero wróciliśmy z Wyścigów Konnych 🙂 Strasznie dzis gorąco.. a u Was?

Rano zajęliśmy się sprzątaniem, gotowaniem całą rodzinką. Mąż zrobił tez małe przemeblowanie u Jagódki w pokoju, sama nie wiem czy jest lepiej. czy gorzej.. Powiem wam, że coraz trudniej podejmuje mi się nawet te proste decyzje.. np. dotyczące co zrobię na obiad, co bym zjadła na kolację, który chleb jest świeższy?!?!?! 🙃 normalnie kto zjadł mój mózg?! chyba ta mała Fasola w brzuchu :P

Teraz Jagodzianka się kąpie, i odliczam godziny aż zaśnie :P bo szczerze powiedziawszy nogi mi już w d.. wchodzą :P

Uwaga! w końcu przytyłam 1 kg :P z tych 3 kg wrzuconych, bilans więc wychodzi na -2 😉 chociaż nie wiem czy ten 1 kg nie jest skutkiem chałwy 2 wieczory pod rząd i całą puszką mleczka skondensowanego słodzonego :P hahaha

WITAM nową Mamusię!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...