Skocz do zawartości

Lutowe Mamusie 2015 ;-) | Forum dla mam


Madalena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 325
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka..
WItam ANKA!! dasz radę, trójka dzieci brzmi kosmicznie, i na razie nie mieści mi się to w głowie, choć Mój Mąż STRASZNIE CHCE!!
Dwójka tez mi się na razie w głowie nie mieści 🙂 ale zaraz to się stanie :P

Mój wujek ma 3 dzieci i mówi, ze po tej liczbie już jest wszyetko jedno, piątka?!- OK 😉 siódemka?!- nie ma problemu 😉

więc nie bój żaby 🙂 Ogarniesz 🙂


Ja obstawiam, że mam dziewczynkę.. serio.. druga córka jak nic.. Zaczęlam nawet tak badzo mocno w to wierzyć, że boję się USG 30/09 co mi lekarz powie 😉
Mąż z kolei zaczął mocno obstawiać, że chce chłopaka.. Prosze prosze.. tak to było nam wszyteko jedno, a teraz?! każdy swoje :P
Ja go strasze demokracją w domu, i głosowaniem- czy idziemy na zakupy- trzy baby na tak 😉, czy kupujemy mamie buty?-trzy baby na tak 🙂
Stwierdził, że jeśli będzie dziewuszka, to kupuje sobie kameleona 😉 a niech ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja z kolei mam apetyt za DUŻY!
i wszyteko co związane z mlekiem- mleczko słodkie kondensowane, mleko pełne w proszku.. mleczko kakaowe w tubce.. no wciągam to nosem przez sen 🤢

Waga… no poszła w górę, waże teraz tyle co przed ciąża.. 62 kg.

i brzuch.. urósł mi w ciągu tygodnia tak bardzo, że poleciałam i kupiłam sobie na arzie 2 pary ciązowych spodni, bo normalne już mnie w brzuch piły.. 😮

wszystkie gdzieś pouciekały.. Ja pamiętam że na brzuszku w pierwszej ciązy, to momentami bylo 15 stron do nadrobienia 🙂
może i u nas dziewczyny się rozpiszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Capriooo ty mleko ja szpinak w każdej postaci. Dzisiaj mąż juz rano się pytał czy znowu "trawa" będzie na obiad.

Oj tak czasami to jak laski się i u mnie rozpisywały to od rana do wieczora 20 stron a potem przed porodem na fb uciekłysmy na prywatne forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwiokey super ze do nas dołaczyłas ;-) mamy bliźniaków u nas jeszcze nie ma gratuluje podwójnego szczęścia , mam nadzieje ze bedziesz rozgadana za dwóch. Napisz cos o sobie zeby Cię lepiej poznały.

Ja tez byłam wczesniej na forum na brzuszku i w sumie z niektórymi mamy kontakt na mamusiach i super jest tak sobie popisac. Wczoraj przeglądałam forum z zeszłej ciazy i az sie wzruszyłam

U mnie jedyne co wchodzi to pomidoryi winogron.
Odebrałam dzisiaj wyniku papa i jeden wynik mnie trocge zmartwił 1:230 ( zachamowanie wzrastania płodu przed 37 tyg.) niby to tylko statystyki ale człowiek sie gdzies od razu zaczyna martwic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka!
witam IWIOKEJ 🙂
gratulacje !!to prawdziwe szczęście!!
To będą Twoje pierwsze dzieci?? czy już masz jakiegoś/jakieś szkrabiki?

ahh widze suwaczek, masz już Córeczkę 🙂 fajnie bo już jest starsza będzie Ci pomagać 🙂 wesoła gromadka będzie 🙂

Magdalena nie martw się na zapas, ja nie zrobiłam w ogole takich zaawansowanych testów.. czekam na połowkowe i już 🙂 na pewno z naszymi dzidziusiami jest wszyteko ok 🙂

Hancia- no żelazo, ciągnie ciebie do żelaza, może organizm czuje że czeogs brakuje.. mi pewnie wapnia 🙂 Tobie żelaza 😉 dobrze.. grunt że ciebie, w przeciwieństwie do mnie, nie ciągnie do słodyczy ( bo takie mleczko w tubce to ma pierdylion kalorii, to samo z tym pęłnym w proszku 😉 )

a co do forum i brzuszków, to my się z poprzedniej ciazy trzymamy bardzo, po porodach złożyłysmy prywatne forum, a teraz na FB dalej utrzymujemy kontakt, mało tego mimo, że jesteśmy rozsiane po całej Polsce i nawet z agranicą, to żeśmy się spotykały, wiadomo- nie wszyetkie na raz bo się nie da dogadać z taką ilością bab z dziećmi 😉 ale jedna do drugiej a to na wakacje, a to przy okazji, a to na ślub 🙂 fajne są takie kontakty 🙂
Bo ja w ciązy to połowe znajomych \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"straciłam\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\", bo jako jedyna dziecko miałam wiec nie rozumieli innego czasu, ze o 18.00 to już głucha noc, bo dziecko.. itp.. a tu mam kobietki na tym samym etapie ktore wszyteko rozumieją 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka!
Ja się troszkę martwię zespołem podkradania, mam ciążę jednego łożyska i dwóch worków owodniowych, więc jest ryzyko.
Apetytów zbytnio nie mam nie mogę patrzeć ani wąchać na mięso pieczone, ani wędliny- a zresztą to sama chemia więc nie mam co żałować, w pierwszej ciąży to nie mogłam patrzeć na słodycze, a poza tym nie wiedziałam że, jestem w ciąży. byłam też na forum brzuszkowym luty 2010. jak wszystkie urodziły to forum się rozpadło przez pewne osoby, teraz to z niektórymi piszemy na fb, ale nigdy się nie spotkałyśmy.
Miłego Dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a kiedy dowiedziałaś się że jesteś w ciaży?
ja jak zawsze wcześnie 😉 7, 5. i 6 tydzień 🙂

ale jak czasem oglądam program \"ciąża z zaskoczenia\" to jestem przerażona, że można całkowicie nie wiedzieć, że się jest w ciąży!


widzisz, jak człowiek nie jest w ciąży bliźniaczej to nawet nie wie że są zespoły podkradania. Ja na przykłąd pojęcia nie miałam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny,
Jestem w Polsce, podroz byla dluga, duzo korkow, wypadkow, doslownie na autostradzie staly samochody w miejscu. Trzy razy zjezdzalismy z autostrady i jechalismy bocznymi drogami. W dodatku zamkneli nam granice, bo buduja nowa autostrade a my nie wiedzielismy i dodatkowe 20 km, jechalismy 17 h, pobilismy rekord.
Gratuluje blizniakow.
Moja mama miala w poniedzialek zabieg na biodro, wstawiali jej endoproteze. Juz dzis zaczela chodzic o laskach i czuje sie dobrze. Lekarz obiecal, ze wyjdzie do domu juz w poniedzialek.
Dzis bylam na USG, ptaszka nie bylo widac, kluska ma 64,6 mm, zrobilam tez test pappa ale trzeba czekac dwa tygodnie.
Wszystkie wymiary dobre. Serduszko 150 uderzen na minute. We wrzesniu wracam i z wami pisze.
Pozdraiam wszystkie mamay a szczegolnie przyszle blizniaki. Ja sama jestem blizniak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!
Ja o ciąży dowiedziałam się trzy dni przed kolejną miesiączką bo nie mogłam się już doczekać, no i dwie kreski były ale ta jedna to słaba, staraliśmy się o maleństwo od grudnia a udało się dopiero w maju. Ale chyba tak miało być, bo moja córeczka też z lutego.
Zdrówka Dla mamusi po operacji.
W pierwszej ciąży nie miałam żadnych "objawów" ciążowych jak bym w niej nie była, dopiero od 8 m-ca zgaga, a teraz czuję się jak bym była już w 6m-cu ociężała, a wcale nie jestem gruba, przytyłam dopiero 1kg. z 53 na 54
oki dziołszki słodkich snów. czekam już na kopniaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zespół podkradania polega na tym, że jeden dzieciak zabiera drugiemu wszystkie wartości odżywcze, co doprowadza do braku rozwoju tego mniejszego i jego zanik lub obumarcie, nie czytałam dokładnie bo nie chcę nawet o tym myśleć.
A grilla bym nie zjadła bo mnie zapach odpycha "jeszcze" 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny. Zaglądam na to forum już od jakiegoś czasu ale nie mogłam pisać bo były jakieś problemy z rejestracją. Dopiero dziś się udało. 🙂
Też będę mamą w lutym 2015, prawdopodobnie około 26 lutego. Mam już 4 letniego synka i skrycie liczę na córeczkę. Ale jak się urodzi synuś to też będę szczęśliwa. Pozdrowionka dla mam LUTY 2015
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monique09 napisał(a):
Witajcie dziewczyny. Zaglądam na to forum już od jakiegoś czasu ale nie mogłam pisać bo były jakieś problemy z rejestracją. Dopiero dziś się udało. 🙂
Też będę mamą w lutym 2015, prawdopodobnie około 26 lutego. Mam już 4 letniego synka i skrycie liczę na córeczkę. Ale jak się urodzi synuś to też będę szczęśliwa. Pozdrowionka dla mam LUTY 2015


Hello! ja też mam 4 latke 😁 a termin mam na 20 luty. A liczę na drugą dziewczynke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ostatnio nic nie pisze, bo jestem wkurzona na cały świat.. już dysze jak stara babcia, po przejsciu raptem 1 km..
na rowerku daleko nie dojade (stacjonarnym) ledwie 7-10 km robię, i to już jest max maksów..

Brzuch mi urósł ogromny! jestem przerażona.. 😮

Dzisiaj w nocy cycki mi chyba o jeden rozmiar urosły.. i tak mnie boą że szok! szkoda ze takie nie zostaną bo wyglądają cudownei! 🤪


Moja Jagodzianka mnie tak denerwuje.. ze czasem nie daje rady- wyszłabym zapalić, ale nie mogę przecież.. A dzisiaj to już mnie tak ciągnie do fajka ze już dwa razy zakłądałam buty, żeby iść do sklepu, ale w ostatniej chwili sie rozmyślam 😞 a naprawdę chce mi się na baaaardzzoooo! 😲 🥴








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam w ogródku przekopać grządki, po dwóch już zadyszka i serce wali jak by miało wyskoczyć i paznokieć mi pękł, a takie miałam piękne, każdy myśli, że sztuczne :P
Ja w piątek opierdzieliłam policjanta bo stałam na zakazie a on chciał mnie pouczać i dostałam mandat, no i na koniec wsiadłam do auta i się poryczałam 😞 normalnie bym nawet nie pisnęła słówkiem- ach ta ciąża, nigdy nie wiesz co sama odwalisz za numer.
w ogóle nie mam ochoty na seks fizycznie bo całe podbrzusze mnie boli, choć w duchu mam ochotkę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny. U mnie zimo jak listopadzie, najchętniej nie wychodziłabym cały dzień spod kołdry. 😉 Mój mąż ma ochotę zawsze i wszędzie. Hehe. Ja niestety też słabo się czuję, nadal mdłości i brzuszek pobolewa. Ale czasem wykorzystuję sytuację i nawet jak czuję się ok ale nie mam ochoty na przytulanki to zmyślam że mnie brzuszek boli. On wtedy tak bardzo mnie żałuje 😉 U mnie też już brzuszek zaczyna odstawać. Chodzę w normalnych ubraniach sprzed ciąży więc tak bardzo nie widać np. w jeansach, ale jak założę coś luźniejszego to już się odznacza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny. Ja jestem strasznie zabiega , w domu mały remont i po pierwszym dniu mam dosc.


Ochotynie mam wogule za to mój mógłby 2 razy dziennie. Wogule mam zakaz współzycia wiec jak na razie mi to na reke bo oni mi sie sni cos tam robic bo jestem obolałam i wiecznie padnieta , podbrzusze mnie boli. W dodatku mdłosci mecza , zadyszke ma jak babcia i nie wspomne ze cos mi trzymanie moczu zaczyna szwankowac.

Brzusio mam ogromny w nic sie nie mieszcze tylko ciazówki.
Nie wiem czy pisałam ale czuje juz ruchy dzidziusia .

Jutro ide do ginekologa ciekawe czy mi zrobi usg mam nadzieje ze tak bo nastepna wizyta za 3 tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brzuchatki uważajcie na siebie.
Ja wylądowałam w szpitalu w niedziele z krwotokiem cała drogę wylam z bólu i strachu. W szpitalu usg i leżenie. Maleństwo mam silne bo serduszko bije jak dzwon a i ruchy czuje wiec wiem ze tam jest.
Sex jest ok tylko mam zakaz do odwołania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...