Skocz do zawartości

Lutowe Mamusie 2015 ;-) | Forum dla mam


Madalena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Magdalena fajnie że już czujesz ruchy!!! 🤪 🤪 🤪 który tydzięń?
ja myślałam przedwczoraj że czuję. ale teraz sama juz nie wiem.. chyba tak.. ale głowy uciąć sobie nie dam :P

HANCIA matko, kochana uwazaj na siebie na was.. a co sie stało? myslałam ze tym tygodniu jestesmy juz bezpieczne, dzwignęłaś coś? czy gorąco było?? jejciu 😞


ja nie mam ostatnio humoru kompletnie na nic.. ostatnie 4 dni to tylko sie smuce, płacze, jakas przewrażliwiona chodzę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 325
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
o jejciu..wsĻółczuje ci tych emocji! stresów. ale juz będzie wszystko dobrze.. nie martw się i nie stresuj! (wiem, łatwo się mówi)


a wiecie co mi się dzisiaj stało? kąpie się, i mnie piersi strasznie bolą, bo mi już urosły, że HEJ! no i mauje sobie,a mi mleko płynie!! leci!!!
i się wkurzyłam,.. bo mojemu męzowi to sie by na wymioty zebrało gdyby w trakcie seksu dostał mlekiem w oko 😉 no i mu nie powiem ze mi już leci, będę cięła głupa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny nie wiem co sie dzieje ale ja wogule nie moge wejsc na brzuszek , tez tak macie . Ostatnie kilka dni wogule mi nie ładowałao strony.

Ja mam 17 tydz w pierwszej ciązy czułam w 18 tyg ;-)

Ja mam takie teraz nastroje zmienne ze samam ze soba nie wytrzymuje wiec współczuje innym ;-0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć, ja ostatnio chodzę jak bomba atomowa.. :/ dlatego sie nie odzywam, płacze, krzyczę, zachowuję się jak wariatka. Moje dziecko wkurza mnie tak bardzo, że często wychodze na spacer się przewietrzyć z psem, żeby złapać oddech i dystans..

Straciłam ochotę na seks, a to mi się naprawdę nie zdarzyło jeszcze NIGDY w życiu! wolę iśc wcześniej spać, albo jak moj się przystawia to ja udaję, ze śpię, nie wiem co mi sie dzieje! oszaleję!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. U mnie też malowanie się zaczyna. Na szczęście farba już kupiona. Boję się tylko tego bałaganu który zostaje po wszystkim.
Mój syn ma awersję do przedszkola. W zeszłym roku chętnie chodził i nie było problemu z zostawaniem a teraz płacz, nie chce mnie puścić i ciągle powtarza, że chce do domu. Dziś już sama byłam bliska płaczu. Jak tak dłużej pójdzie to wydeleguję kogoś z rodziny do zaprowadzania. To nie na moje nerwy. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SIEMA!!!

matko. ja mojego męza to chyba zabije i zakopie w ogródku! matko kochana.. jak on mnie wkuchnia!
i jeszcze zazdroszczę mu że sobie chodzi na siłownię! jak ja bym poszła na fitness teraz!!! nawet sobie spodenki kupiłam już na marzec :P

chciałam wam powiedzieć coś mega mega ważnego!!

UWAGA!!
byliśmy 4 września na USG bo nie mogłam się już doczekać połówkowego pod koniec września 😉
i UWAGA!
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
mamy kolejną dziewczynkę!!!
więc do Jagódki dołączy MALINKA!:
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

Bardzo się cieszę! Choć Mąż na pocżatku widać było, ze czuł się rozczarowany? Choć nie wiem czy to dobre słowo- cieszy sę bardzo, że dzidzia zdrowa 🙂 że wszyetko ma na swoim miejscu itp. ale myślał, że dołączy do nas chłopaczek dla równowagi 😜
no cóż- ja cieszę się przeogromnie 🙂

Malinka ma 13.95cm od głowki do pupci 🙂 waży 185 g podobno ma bardzo długie nogi 🙂 jest zdrowa 🙂 wszyetko w najlepszym porządku 🙂

Czuje już bardzo wyraźne ruchy, a jak Mąż przyłoży rękę to Malina się uspokaja i nie daje o sbie znać.. czasem go kopnie.. ale to rzadkość.
😁 😁 😁 😁 😁

Jagódka bardzo się cieszy z siostrzyczki 🙂

co do apetytu to bywa z tym różnie, raz mam raz nie.. waże teraz 62.7kg przy 165m wzrostu, wiec w ciązy licząc od wagi pocżtkowej to przytyłam 0,7 kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
carpioo bardzo sie ciesze ze z dzidzia wszystko wporzadku. Az zazdrocze Ci tego ewnuzjazmu z tej samej płci ja byłam toszke rozczarowana ale teraz juz sie berdzo ciesze. Za to moj maz i syn sa przeszczesliwi ze bedzie chłpczyk.

Ja mam mocne postanowie poprawy , ostatnmio ciagle jem niezdrowo dzis na obiad zrobiłam sobie frytki z m,ajonezem i dostaąłm przy nich wyrzutów sumienia. Trzeba sie wziasc za siebie bo zamiast brzuszka rosnie mi tyłek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Carpioo gratuluję i zazdroszczę córeczki. Ja nadal nie wiem co będzie, ale po cichu mimo wszystko liczę na córeczkę. Moje marzenie to parka: synek i córeczka. Ale pożyjemy zobaczymy. Najważniejsze aby dzidzia była zdrowa. Reszta to pikuś. Zmykam korzystać z ostatnich ciepłych dni tego lata. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojjj a ja poleciałam z dietą na maxa.. codziennie jest jakiś fastfood..
a to kebab, a to frytki, a to mc donald, a to pizza .. codziennie naprawdę jem coś śmieciowego! dlatego teraz ważę JUŻ 64 kg! matko kochana..
ale i tak to PIKUŚ.. bo z Jagódką w ciązy w 18 tygodniu to miałam już z +10! kg a teraz zaledwie plus 2 🙂


powiem Wam, ze naprawde ciesze się z tej drugiej córeczki 🙂 tak jak na pocżątku było mi wszyetko jedno, tak własnie po tych 16 tyg jednak już miałam sprecyzowane oczekiwania :P no udało nam się 🙂
choć Mężoliński ciągle płacze, że w babińcu będzie mieszkał i wymusza już trzecie! O NIE MA MOWY! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siedzę i rycze. Wczoraj byłam na kolejnej kontroli, wcześniej nie pisałam tego ale mam malowodzie. Wód płowowych jest za mało dużo za mało. Zuzia nie ma gdzie się rozwijać ja nie tyje a wręcz przeciwnie id początku ciąży mam -6kg co dodatkowo martwi lekarza. Do tego jeszcze mam jakiś stan zapalny w organizmie i crp 8, a w moczu bakterie czyli dobrze nie jest. W poniedziałek jadę po skierowanie i do Białegostoku do poradni patologii ciąży. Tam mają się nami zająć. Ja dobrze wiem z czym wiąże się ryzyko malowodzia i dlatego rycze jak bobr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hancia.. nie wiele wiem na ten temat, ale powiem ci tylko jedno- twój stres także szkodzi Maleństwu, więc w miarę możliwości staraj się o tym zbyt intensywnie nie myśleć.. Pojedziesz do szpitala i się zajmą Wami profesjonalnie.. nie denerwuj się proszę..
* * *
Przeczytałam .. no cóż, nie są to optymistyczne wieści.. Sama wiesz co to oznacza, aczkolwiek to sa tylko liczny i statystyki, póki was nie zbadają to nic nie czytaj w tym zakichanym internecie bo sobie tylko wyobrażeń narobisz..
Ja w poprzedniej ciązy także miałąm słabe wyniki tych toksoplazmoz itp. i az mnie do spzitala zakaźnego skierowali, a co się okazało mój lekarz rowadzący źle odczytał wyniki! a ja już myślałąm co najgorszego może nas spotkać.. a wizytę/skierowanie do szpitala miałam \"za tydzień\" wieć to czekanie bylo okrutnie ciężkie..
Chociaż tyle zrób dla siebie, że więcej już nie czytaj..
* * *


to już będzie mało istotne co napisze, przy problemach HANCI
aczkolwiek powiem wam że bomba wagowa u mnie wybuchnęła.. posżło mi juz +4kg, apetyt mam niesamowity..a brzuchol mam ogromny!

CIERPLIWOŚCI braknie mi już w ekspresowym tempie.. Krzyczę, ciągle chodzę poirytowana.. a na ulicy mam wrażenie że co druga osobę zabiję za jej głupotę, parkowanie.. jazdę samochodem, rowerem po chodniku.. Wszystko dosłownie jest w stanie wyprowadzić mnie z równowagi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem tu nowa a więc może zacznę od mojego brzuszeka. Termin mam na 26 lutego to moja pierwsza dzidzia więc jestem szczęśliwa że ja mam pod serduszkiem. Do tej pory czuje sie świetnie. Nie mogłam doczekać się pierwszych ruchów a tu niespodzianka dzidzia zapukala do mamusi w 16 tym tygodniu i z dnia na dzień puka coraz częściej i mocniej. Cudowne uczucie. Zawsze chciałam mieć córeczkę ale od dłuższego czasu miałam przeczucie że jednak pod sercem mam chłopczyka mąż mówił że będzie corcia a ja się upieralam że synek. A tu niespodzianka jednak lekarz zobaczył dziewczynkę mój mąż sie śmieje że swojego synka zostałam w gabinecie u lekarza a przywiozlam mu córeczkę. czujecie ruchy swoich skarbów znacie płeć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam nowa mamusie. Mam nadzieje ze będziesz często zaglądać no cos ostatnio forum jest rzadko odwiedzane i nie ma z kim popisać.

Gratuluje córeczki 😆

Ja będę miała chłopczyka. Juz drugiego , chciałam dziewczynke ale teraz juz nie wyobraża sobie inaczej. Ruchy czuje konkretne i jestem szczęśliwa ale i pelna opaw i strachu o dzieciątko.

Jak się czujecie. Jak wasza waga ja mam 3 kg na plusie.

Dzis źle się czuje i brzuch mnie boli czekam na kroplówkę i cos jej nie ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...