Skocz do zawartości

Lutowe Mamusie 2015 ;-) | Forum dla mam


Madalena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja wczoraj byłam u lekarza. Dzidzia zdrowa uff. Trochę zmartwilam się że może być trochę malutka bo wazy 345 gram ale lekarz nic nie mówił. No i na 95% dziewczynka. Z dziewczynki bardzo się cieszę wczoraj kupiłam parę różowych ciuszkow. Czy uważacie że ta waga dzidzi jest za niska?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 325
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Maja wstaw suwaczek, bedziemy wiedzialy, w ktorym jestes tygodniu. Waga dziecka odpowiada na 21 tydzien.
Dziewczyny zacznijcie pisac bo to foarum zaniknie.
Maz wczoraj pomalowal ostatni pokoj u gory. Mielismy odmalowac tylko goscinny a w sumie odswierzylismy wszystko. Jestem zadowolona. Dzis u nas pierwszy dzien pochmurny, straszna mgla jest.
Dziewczyny piszcie co u Was.
Maja gratulacje dziewczynki, u mnie drugi chlopak, teraz to sie ciesze. Wybralas juz imie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej..
ostatnio milkne, bo już sił nie mam.. kłoce się z każdym, przezywam kązde spojrzenie.. wkur..ją mnie ludzie którzy dotykają mi brzuszka.. moje dziecko jest tak aktywne ze od 3 do 6.30 rano codziennie nie śpię, i chodzę jak zombiak, bo moja Córcia zasypia ok. 21, 21.30, wiec od 3 rano na nogach.. no nie daję rady 😞

piersi są astromonicznie wielkie, z dużego B nosze teraz DD! ale powiem Wam, że się cieszę, mimo, że mi cięzko, i mimo, że nie wyglądają przecudownie :P bo jednak te brodawki ciemne takie.. ble..

brzuch mnie juz boli.. jest mi za cięzko.. mam wrażenie że nie mają już moje mięśnie siły trzymać tego brzuszka.. 😞
czuje sie już gruba i brzydka.. w ogole beznadziejnie.. 😞
nagle nie wiedząc kiedy przytyłam .. i waże juz 75 kg! a jeszcze niebawem płakałam że 67 jest na liczniku 😞
wszystko jest nie tak.. wszystko jest na nie..
a seks? a co to jest?!


wy też tak macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Carpioo ja tez przytylam, ze w nic normalnego sie nie miszcze. Moj syn tez chodzi spac o 21.30 zmienilam mu godziny zasypiania, za to w dzien spi od 2 do 3 h. wstaje o 7.30.
Moj synek tez niezle kopie, myslalam, ze to tylko moje dzieci takie rozbrykane. Ja zbyt duzo nie moge chodzic, strasznie mnie pobli podbrzusze. Dwa tygodnie temu sie wystraszylam i pojechalismy z mezem na pogotowie. Zrbili mi badania USG, lekarz dwonil do ortopedy okazalo sie, ze mi sie tak kosci rozeszly, ze jak chodze obcieraja mi miesnie i musze duzo lerzec. To moze przejsc samo lub sie nasilic. Moge brac do 32 tygodnia etopiryne, Lekarz kazal duzo odpoczywac, jak beda bole nie do wytrzymania mam przyjechac na zastrzyk rozkurczowy. Jak tu odpoczywac przy dziecku. Za tydzien przyjezdza do mnie tesciowa. Zobaczymy jak dlugo ze soba wytrzymamy. Teraz nie biore nic przeciwbolowego, duzo odpoczywam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O jejciu.. jak nie urok to sraczka za przeproszeniem .. ciąza to nie przelewki.. A najgorzej jak ma się już dziecko przy którym TRZEBa biegać, GANIAĆ, GOTOWAĆ, SPRZĄTAC.. no człwoiek MUSI wszystko robić..

Jagódce też zmieniłam już godziny spania.. tzn. ZMIENIAMY.. bo o kwadrans każdego dnia wcześniej ją kładę, i chce dojść do 19.30, żeby zamiast wstawać mi o 10/11 to żeby mi wstawała nawet o tej 7 rano.. może wtedy też drzemke by zaliczyła w ciągu dnia.. MARZENIE!

Zobaczcie ten filmik.. uroczy.. oczywiscie się popłakałam :P http://dobroci.pl/2014/10/10/tato-obserwuje-cie/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha.. i jak wy się spotykacie z dotykaniem brzuszka ciązowego? jak reagujecie? nie przeszkadza wam to?
bo mnie strasznie to irytuje.. mało tego… nie umiem jakoś zwrócić uwagi 😞 i potem mnie to gryzie..
ale mnie to strasznie drażni .. jak obcy ludzie a nawet teść mnie za brzuch łapie 😞


a jeśli już zwracacie uwagę, to jak ludzie reagują?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie no spoko głaskac to mogę ja, mąż, moja mama, tata.. itp. ale obce baby? ehh ja wtedy się czuje wiesz jak? jak pies do głaskania :P


Zapisaliśmy w końcu naszą córkę do przedszkola.. Miała iść do państwowego, ale wiecie jakie są cyrki z dostaniem się? OKROPIEŃSTWO.. potem szukałam prywatnych w okolicy, to ceny mnie wbiły w ziemię- 1500, 1700, 2300 za MIESIĄC.. więc odpada.. i znalazłam taniej..

Cieszę się, że za rok, od września 2015 wszystkie 4 latki mają mieć zapewnione miejsca w przedszkolach, bo inaczej bym zbankrutowała :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to pochwale piękną polską jesień.. Ja dziś chodziłam w samym swetrze.. tak było gorąco.. słoneczko, ani jednej chmurki na niebie 😉


Moja córka odnajduje sie powoli w przedsszkolu.. dziś ma za sobą drugi dzień.. i o ile w zachowaniu panie zauważyły poprawę, tak w jedzeniu dziś spadek.. no cóż.. mówią, że dzieci pottzebują ok. 3-5 miesięcy aby w pełni swobodnie funkcjonowac w przedszkolu, jesli wczesniej nie miały kontaktu ze żłobkiem.. Oby ta aklimatyzacja trwała jak najkrócej :P


LASKI CO Z WAMI?!?!? helooł

to forum chyba umrze śmiercią naturalną Agese 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super, ze powoli corcia przyzwyczaja sie do zlobka.
Wlasnie mialam pisac, nikt nie chce z nami pisac??? a tyle odslon. Dziwne.
Jak nie bedziecie pisac to nie bedzie co czytac.
U nas nastepny dzien deszczowy, mlody ma mocny katar. Jeszcze dwa dni i u mnie bedzie tesciowa.
Dziewczyny piszcie, jak sie czujecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny.

Jestem podwójną kwietniową mamą i mam mnóstwo ubranek do sprzedania dla dziewczynki. Zapraszam serdecznie. Wszystkie są bardzo zadbane. Cenę można negocjować.
Powodzenia przy rozwiązaniu. Bezproblemowej ciąży i porodu wam życzę.

http://olx.pl/oferta/letnia-paczka-ubranek-dla-dziewczynki-w-rozmiarze-0-6-miesiecy-CID88-ID7F1Bh.html

http://olx.pl/oferta/wielka-paczka-ubranek-w-rozmiarze-0-6-miesiecy-stan-idealny-CID88-ID7F0m5.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem szczerze ze ja mam problem z kupieniem kurtki ciazowej. U mnie w mieście są dosłownie dwa sklepy z ubraniami ciazowymi. W jednym starsza pani sprzedaje ubrania chyba sprzed kilku epok a drugi to H&M gdzie sa dwie kurtki. Obie koszmarne. Zamowilam w necie ale przyszedl jakis bezksztaltny worek a nie zgrabniutki krotki plaszczyk ktory zamowilam. Odeslalam tego samego dnia. Poza tym przy zamowieniach przez neta zawsze mam problem z wyborem rozmiaru bo w biodrach jestem raczej szczupla natomiast biust mam naprawdę konkretny. Miseczka GG przed ciaza. Twraz to juz nawet nie wiem. .. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ohh ja na razie zakładam ta sprzed ciazy 🙂 i się jakoś dopinam, ale juz jest ciezko :P więc najczęściej chodze rozpięta 🙂
ale mam pomysł co zrobić aby kupić i nie stracić kasy :P bo ja jestem bardzo taka hm… nie to że sknera, ale nie lubie wydawać kasy na coś, co mi posłuży krótki czas..
więc kupię zwykłą kurtkę zimową ocieplaną taką coś jak parka, ale rozmiar L, i potem umówiłam się z mamą, że jej sprzedam za połowę ceny sklepowej 🙂 więc wilk syty owca cała 🙂
może masz kogoś Monique kto nosi większy rozmiar od ciebie, i potem odkupi ta kurtkę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...