Skocz do zawartości

Lutowe Mamusie 2015 ;-) | Forum dla mam


Madalena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 325
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Właśnie boje sie tych wszystkich korków bo już nie mam cierpliwości tak siedzieć zwłaszcza że mały w samochodzie robi sie tak aktywny że jedyne wyjście to ma max rozłożyć fotel i na leżąco prawie jechać albo wysiąść i miedzy samochodami iść do przodu 😁. Wydaje mi sie że maluch już leży główka do dołu i bardzo po żebrach daje znać więc wieczorami męczy mnie zgaga straszliwa 😞 dzisiaj nie przespana noc siedziałam i nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić książki chyba już wszystkie przeczytałam a zaczynać kolejny raz moja ulubiona \'\'Tysiąc dni w Toskanii\'\' to trochę kiepski pomysł skoro skończyłam ja jakieś dwa tygodnie temu :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oh współczuje wam tych podróży samochodem.. to kompletnie nie dla mnie.. zważywszy, że ja bardzo stresuję Meża podczas jazdy. Mi sie wydaje, że On nic nie widzi, źle jedzie, za późno hamuje :P

A nie ma możliwośći samolotem? jeszcze powinni zezwolić na lot 🙂

Jak się czujecie?

Obawiacie się porodu? czy najchętniej byście już urodziły? 🙂 b gdyby to bylo bezpieczne dla dziecka, ja już bym stała w kolejce na porodówkę 🙂


Poród CC czy SN?
Ja mimo 23 godzinnego porodu, chciałabym nawet i takiego samego.. Ani nie pękłam, ani mnie nie szyli.. dałam sama radę 🙂 Baaa, nawet żeśmy sami głowę urodzili z mężem, a pielegniarka przyszła na finał, a lekarz godzinę PO :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie by było samolotem chociaż sie boje bo tutaj mamy godzinkę do lotniska gorzej w PL bo niestety z Poznania do domu mamy 3 godzinki jazdy wiec czasowo prawie na jedno wyjdzie 😞
Ale zobaczymy co pan doktor nam powie za dokładnie 15 dni już odliczam bo się doczekać nie mogę.

U mnie samopoczucie dobre niby powinnam dużo leżeć i odpoczywać ale maż mnie wczoraj do znajomych zaciągnął na pogaduchy ale rozmowy skończyły się szybko na śmiechu przed kinektem dwie ciężarne grające w kręgle 😁 w czym jedna na dniach powinna rodzić wiec wyglądałyśmy pewnie śmiesznie z tymi brzuszkami. Ale niestety doskwiera mi ból pleców coraz bardziej i chyba moje spojenie zaczyna się już rozchodzić powoli ale dajemy rade najgorsze są skurcze łydek w nocy 😞

Nie obawiam się porodu niby wiem co mnie czeka jak możne być ale kurna blaszka nie jestem pierwsza ani ostatnia która będzie rodzić mam nadzieje że siłami natury bo początkowo w Pl lekarz mi powiedział że na naturalny poród nie mam szans a tutaj doktor nie widzi żadnych wskazań do CC więc tego się trzymam 😜 Też się nie mogę doczekać żeby już mieć maluszka na rękach no ale jeszcze trochę. Tak teraz zapaść w sen zimowy i obudzić się przed terminem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
By ciezarna weszla z brzuchem do samolotu musi miec pozwolenie od lekarze i to chyba jest do 5 miesiaca.
Caprio ja cie podziwiam ja rodzilam 12 h, bol przez ostanie godziny byl tak okropny, ze teraz zaczynam sie stresowac mimo, ze dostalam dwa razy znieczulenie nic nie pomoglo. Mialam bole krzyziwe, maz mi bardzo pomogl. Mialam na brzuchu monitor i wskazywal kiedy idzie skurcz i o jakiej sile, i maz mi mowil, drugi monitor mierzyl jak sie dzidzia czuje w brzuchu.
Tez juz bym chcial luty. Coraz mi ciezej, dzis wyciagnelam torbe do szpital bede po malu pakowac. Ja sama jestem wczesniakiem 7 miesiecznym.
Jak udaly sie Andrzejki. Tesciowa w koncu pojechala, najgorsze, ze znow sie wprasza po swietach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najgorsze, ze jak sie leci samolotem to tylko mozna zabrac 1 walizke. Ja mam blizej do Berlina na lotnisko i tam sa tansze loty. Do Poznania czy Wroclawia rowno po 130 km, najgorzej bo jak sie przyleci trzeba innych prosic by po nas przyjechali. cala odprawa 1,5 h wczesniej na lotnisku, fatygowac w dwie strony innych do odbioru na lotnisko to wychodzi prawie czasowo tyle samo.
Korni a dlaczego kialas wskazania do cesarki
ja mam wizyte 17 stego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja coś tak czuje że jeszcze w styczniu urodzę bo mały ma tyle energii w sobie czasami mam wrażenie że przez to coś co po moim pępku zostało próbuje się wydostać 😁 agnese ty już torbę zaczynasz szykować a ja nawet o tym jeszcze nie pomyślałam ale chyba zrobię tak jak Ty lepiej mieć wszystko wcześniej gotowe niż na wariackich papierach latać i szukać tylko musiałabym sobie jeszcze jakiś cienki szlafroczek kupić bo mam taki misiowy jakby w szpitalu miały być mrozy 😁

Mi się niestety teściowa nie zapowie bo mama mojego męża zmarła jak on miał 11 lat. Ale za to rodzeństwo chce przyjechać a maż ma duże wiec jakieś 3 osoby plus ich pary bo oni jeszcze mogą się wybrać do brata bo swoich rodzin nie mają i nie trzeba domu pilnować a chcą przyjechać jak my nie pojedziemy na Święta do PL. Więc będę już zupełnie załamana bo ja jedna pośród połowy rodziny Huberta. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doktor w Polsce mi powiedział że mam mięśniaki macicy i to nie małe gdzie poprzedni lekarz nigdy nic nie widział więc byłam w szoku jak to usłyszałam a najgorsze było jak powiedział że zobaczymy się za dwa tygodnie bo on nie wie czy przy takich mięśniakach jest możliwe noszenie ciąży. A tutaj pierwsza wizyta mówię doktorowi co i jak było w Polsce zrobił mi badania i mówi że oprócz "chlopca" on nic nie widzi. Więc albo mięśniaków nie było albo takie rzekomo duże sie wchłonęły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Korni ja biore torbe podrozna do szpitala, spokojnie wejdzie szlafrok (w sumie zajmuje pol torby) do tego kolderke dla maluszka. W szpitalu sa beciki ale cienkie, ja ostatnio mlodego w kolderke zawijalam i tak go nosilam. NIBY w szpitalu cieplo, ale moja kolderka to moja, becik wcale mi sie nie przydal, a szczegolnie ten usztywniany, nie umialam mego syna w nim trzymac. Ja do torby od razu pakuje ciuszki na wyjscie, kombinezon i ubranka, bo jak meza prosic, to mi znow przywiezie druga walizke z ciuchami. U NAS trzeba miec jeszcze skarpetki do porodu bo nogi marzna kimo, ze jest cieplo a u was? Biore dwie pary siatkowych majtek, sa elastyczne. One sa luzne i jedne nosze, drugie jak sie wypierze to za 5 minut na kaloryferze sa suche. Musicie miec wlasne podklady po porodzie? Czy swoje? My we wloszech mozemy zwiedzac porodowke duzo wczesniej i zobaczyc jak jest a jak jest w Austrii? Tez tu sa darmowe szkoly rodzenia i szkola po porodzie z maluszkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Podobnie jak ty carpioo jeśli miałabym wybierać to chętnie już poszłabym rodzić. Pierwszego syna rodziłam przy pomocy próżnociągu położniczego więc bez nacięcia się nie obyło, ale mimo wszystko wg mnie lepsze to niż cesarka. No i niestety mąż nie mógł być na sali porodowej.
U nas w szpitalu trzeba wszystko mieć swoje: podkłady poporodowe, pieluchy, ubrania dla dziecka, środki czystości dla maluszka. No mi jest mega gorąco, około 25 stopni. Dla mnie sauna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KORNI dobrze że ten lekarz nie widzi żadnych problemów 🙂

Ja dzisiaj też zaczełam myśleć o torbie do szpitala.
muszę wziąć ze 4 komplety do przebiórki dla Maliny, pół paczki pampersów, pieluhy tetrowe,
komplet na wyjście z kombinezonem zostawie w torbie w domu, podobnie jak ze swoimi ubraniami na wyjście.
dla siebie 3 pidżamki, szlafrok cienki, klapki, w razie "w" nakłądki na sutki silikonowe, krem na brodawki, zel pod prysznic, szampon (MINI produkty podróżne), majtki te siateczkowe, podkład poporodowy (niestety u nas niby dają, ale jeden na cały fzień, a ja nie wyobrażam sobie leżeć na takim syfie, podpaski (boże jak mi dobrze bez okresu :P ), balsam koniecznie, pomadka do ust!!, skarpeteczki,
ale to potem zaczniemy isac co i jak.. :P po co teraz ja wam sie o tym rozpisuje :P

poród- jak znajdę to wam wkleję mój opis porodu :P beczka śmiechu 😉
a to, że tyle czasu.. no cóż.. miała sie urodzić Jagoda ok. 3 kg, a że wyszła 3850 to już inna sprawa :P może dlatego się tak męczyłam? a może dlatego, że pomimo ćwiczeń, przygotowania, oddychania, skakania na piłce w domu, to ból mnie tak sparaliżował że dawałam radę albo leżeć i ściskac poręcz od łożka, albo stac pod prysznicem i ściskać rurę przy ścianie :P

Wierzę, że teraz będzie szybciej 🙂
Zastanawiam się, czy jest sens płacenia za opiekę własnej położnej? 1500zł u mnie to kosztuje.. Chciałabym, aby nie mieć sytuacji, że zostaje sama z porodem i mężem, na którego patrzenie - gdy jest zielono-siny, i "wytrząsany"- sprawia mi jeszcze wiekszy ból :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oh tam MONIQUE. ja pomimo bólu, to wolę rodzić naturalnie.. najbardziej się boje, że mi powiedzą, że dziecko za duże, że wiadomo- są komplikacje i będzie cesarka.. ;(


U nas wszyściutko trzeba mieć swoje.. nawet ta pidżamkę do rodzenia..

Dziewczyny.. a ile Wy już przytyłyście? ja mam ogromny brzuch 😞 Dzisja rano juz 3 razy płakałam.. 😞
Przepraszam, za tają szczerość i pytanie.. ale no muszę się zapytać..
Z jaką częstotliwośćią kochacie się z partnerem?
Ja zawsze byłam bardzo "napalona" mogłabym się kochać i 3 razy dziennie.. Mój Mąż rzadziej.. On nie miał nigdy (prócz lat młodzieńczych) takich potrzeb.. Ale teraz.. widzę, ze On oże i by chciał.. Ale ja nie umiem już.. Nie potrafie się nawet przy nim przebrać/ubrać 😞 Nie wyglądam jak świnia.. ale ja siebie widzę w lustrze jako okropną babę 😞 Ogolić się TAM to jakaś abstrakcja- siadam na wanie z lusterkiem itp. nogi ogolić to też JOGA normalnie poziom zaawansowany ..
czuje się już naprawdę źle ze sobą.. widzę już celulit, na rękach udach!, mam grube ramiona, i buzia mi się zaokrągliła 😞
biust mimo, że w końcu go widać i jest.. ma taki kształt, że masakra!

Moze to próżne, może to głupie.. ale naprawde wygląd jest dla mnie wązny 😞 Boję się, że znowu po porodzie będę miała jakąś depresję.. wtedy przytyłam 33/35kg! i naprawdę po porodzie wyglądąłam jak w 7 mies ciazy 😞
a teraz?! co będzie teraz?! zamiast się cieszyć dzidzią ja już myślę o tym, w jakim stanie opuszczę szpital 😞
nie kochałam się z mężem już ponad miesiąć, a przed tym małym epizodem, też ze 3 tygodnie.. Wiem, że on mnie kocha bardzo.. ale wiecie jak to jest? boje sie ze mnie zdradzi, znajdzie sobie inną 😞
głupie gadanie.. wiem! ale nie umiem inaczej o sobie już myśleć 😞
jak się kąpię to staram się już na siebie nie patrzeć, jak się maluje skupiam się tylko "podkłąd, rzęsy, byle by nie patreć na całość.. przez to nawet nie chce mi sie czesać łądnie, modelować wlósów.. byle by kitka- i tyle 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutaj już w ostatnim miesiącu nie chodzisz do lekarza a do położnej w szpitalu i na pierwszym spotkaniu ona Cie oprowadza po szpitalu i mówi co i jak wiec mnie to dopiero czeka. 🙂 Ale z tego co wiem to lepiej w szpitalu mieć wszystko swoje. A właśnie mogłyście po porodzie nosić te siateczkowe majtki bo wiem że jak moja siostra w polsce rodziła to lekarze przez pierwsze dwa dni taka awanturę o to robili ze szok wiec przed wizyta dla niepoznaki wszystkie ściągały majtki ze niby nie nosiły bo te dwa dni to powinny dużo leżeć i odpoczywać ale ja sobie nie wyobrażam żeby ich nie nosić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja od początku ciąży ważyłam tylko 62kg i do tej ostatniej wizyty tylko +4 co mnie szczerze martwi bo to naprawdę mało z tego co wszędzie czytam ale lekarz mówi ze jest to oki waga zobaczymy ile będzie teraz ale czuje ze będzie kolejne +3 i tyle.
Ja niby mam ochotę na sex raz na jakiś czas ale mimo wszystko nie mogę zakaz odgórny. U mnie też ogolić się to wyższa szkoła a jak już się uda to szybko w ręcznik sie owijam żeby za bardzo sie nie widzieć jeszcze na brzuszek to mogę popatrzyć ale jak widzę swoje nogi w udach to jestem przerażona. Zawsze lubiłam nosić koszulki z dekoltem bo miałam fajny biust D i był taki jędrny sama lubiłam na niego patrzeć 🙂 a teraz to już F16 jak to mówi moja mama samej mi on przeszkadza nawet mój mąż nie patrzy na niego jak kiedyś jeszcze do tego zrobiły mi się na nim rozstępy i jest istna masakra 😞 A jak już gdzieś mamy wyjść to wiadomo jak każda chce normalnie wyglądać to sie staram pomalować i coś zrobić z włosami ale w połowie czesania bolą mnie tak plecy że chce mi sie płakać i przechodzi chęć wyjścia nawet na zakupy dla maluszka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak nie mozna nosic majtek to jak sie trzyma ta wielka wkladka? Ze mna od poczatku byla polozna, milutka jak matka. We Wloszech nie robia lewatywy, nie gola ani nie nacinaja, wszystko naturalnie. Jak pod siebie robilam to polozna tak to zbierala, ze nie bylo widac, naprwade cudna dziewczyna. Jak lezalam i czekalismy na 10 cm rozwarcie to mi na podklad nakladali majtki. Dopiero jak mialam 10 cm, bylam bez majtek. Moje ubrudzily sie od krwi to po wszystkim zalozyli mi podklad i dali majtki siatkowe, ja mialam swoich 3 pary. 2 pary wyrzucilam, bo nie pomyslialam, ze mozna je przeprac. Potem jedne mialam na sobie a drugie zapieralam. U nas jest sala po porodzie na dwie mamy z lazienka i prysznicem, podklady od wyboru do koloru.
Moze zalozymy osobny watek moj porod i co zabrac do szpitala.
Moj syn wazyl 3580 g, od polnocy do 6 rano rozwarcie poszlo tylko do 3 cm, wiec dali mi oxytocyne. O 9 mialam juz 10 cm mlody urodzil sie o 11.20
Ja zawsze waze 52 kg, teraz to jest 77 kg. W pierwszej ciazy przytylam 30 kg. JA sie tymi kg nie przejmuje zrzuce szybko jak wczesniej. Tez nie moge na siebie patrzyc, gole sie w bidecie jakos lepiej mi to idzie. Nogi goli mi maz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz tez nie przebieram sie przy mezu, rzdziej sie kochamy, nawet widze, ze on sie boi, ze cos sie stanie. Dziewczyny zostalo jeszcze 3 miesiace. Potem waga sama spadnie. Teraz myscie pozytywnie. Co do tycia niby lekarze mowia by przytyc tylko 16 kg. Ja nie mam wplywu na swoja wage, przeciez nie moge cwiczyc czy biegac na rowerze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja przed ciążą wazyłam 62, teraz waże 78.. nie pilnuje się wcale.. to są takie efekty. wieczorem potrafię zjeść 3 serki, kaizerkę z wedliną serem i warzywami, potem puszka coli, do tego opakowanie wafelków wedla :P
no cóż :P
teraz moge tylko płakac 😞

U nas też krzyczeli ze tych majtek nosić nie można.. tylko ja powiedziałam od razu ze ja moge owszem chodzić bez majtek ale niech mi mopa w dupę włożą 🙂 żebym mogła za sobą sprzątac od razu.. i żeby tego faceta z łożka obok zwlekli bo mi sie w cipsko patrzy i na cycki .. TAK TAK FACETA! kobieta urodziła ok. 6 i facet na jej łożku poporodowym sie polozył bo był takiz meczony, a ona sobie stała i go głaskała, z dzieckiem na rękach 🙂 a jak tylko wyjmowałam pierś do karmienia, czy probowałam zejśc z łożka (nie wiem czemu one są takie wysokie!!! mam 165 i z trudem schodziłam z tym bolącym dupskiem z łożka) to on sie patrzył jakby cipki nie widział! dlatego nosiłam majtki siatkowe..

Rozstępy- od tego zaczął się mój poranny szloch.. zobaczyłam nowe rozstępy na pupie,, czerwone.. 😞
z poprzedniej ciaży tez miałam tylko rozstępy na pupie, teraz juz prawie śladu po nich nie bylo, jedynie wiadomo- w dotyku i z bliska widać..
smarowałam się w pierszej ciązy intensywnie od pocżątku.. ale siedząc na pupie! pupy nie smarowałam to mam.. A teraz smaruje się wszędzie! 3-4 razy dziennie i i tak mi na pupie wyskoczyły te "pamiątki" ;( a pupa zawsze była moją "dumą", no wiecie- podobała mi się.. nosiłam obcisłe spódnice, spodnie, nawet mój kostium kąpielowy był tak wycięty, że zastanawiałam sie czy to figi czy już stringi.. 🙂 a teraz?! nie wiem co będzie
Mam dziś paskudny nastrój 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mój mąż twierdzi, że dla niego nic się nie zmieniło. On tak jak zawsze mógłby rano w południe wieczór i ze dwa razy w nocy. Też mam cellulit na udach i pośladkach, rozstępy na piersiach jeszcze po pierwszej ciąży i zaczynają mi puchnąć nogi w kostkach. Twarz na szczęście nie jest jeszcze bardzo obrzmiała. Nie podobam się sobie, nie lubię siebie w ciąży. Mam tylko nadzieję, że dodatkowe kilogramy (do tej pory +11) uda mi się zgubić jak poprzednio w ciągu 2-3 miesięcy. Poprzednio zaraz po porodzie miałam 9 kg mniej, więc potem zostało już "tylko" 16 do zgubienia.
Na razie staram się nie myśleć o zbędnych kilogramach, ale o tym żeby dzidzia urodziła się zdrowa. Tyle się ostatnio słyszy o zdrowych ciążach zakończonych śmiercią albo jakimś kalectwem dziecka lub matki. Sorki dziewczynki, nie chciałam straszyć, ale jak szczerze to szczerze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dokładnie jak wy chcę żeby mały urodził się zdrowy bo faktycznie tyle się teraz różnych rzeczy słyszy że aż strach. 😞 mnie teraz w nocy dopada podjadanie więc wracając z łazienki odwiedzam lodówkę sprawdzam czy aby napewno światło w niej święci 🙂 Ja od południa kiepsko się coś czuje mały się tak delikatnie dzisiaj rusza wiem że ma już mniej miejsca w brzuchu do tego mnie jeszcze pobolewa do tego bolą mnie kości dna miednicy więc ledwo chodzę plus ból pleców i głowy. Czekam na męża bo mam strach sama dzisiaj iść do wanny że przez ten ból zrobię gdzieś fikołka i zaszkodzić nam obojgu. Jak mi nie przejdzie to pewnie będę zaciągnięta do szpitala żeby sprawdzić co i jak. A właśnie jak mały się ruszy to czuje jakby główką w kości moje uderzał więc przy okazji boję się o szyjke że mogła się skrócić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KORNI, i co byłaś u lekarza? wszystko w porządku? BYłaś u lekarza?

Ja czasem zapominam w którym ja jestem tygodniu, a tu już zaraz 30 będzie skończony! Nie wiem co powinnam teraz czuć? Co mi wolno, a czego nie? nie mam pojęcia 😉 Czasem łapie się na tym, że stoję na stołku jedną nogą, drugą na blacie i myję szafki, albo sięgam coś z ostatniej półki..

Zastanawia się czy przy trzeciej ciazy to co? biegałabym i dźwigała zakupy do 35 tygodnia? 🙂

Gdyby nie ten brzuch i cielsko 😞 zadyszka, i SKURCZE (która rto pisała o skurczach?! dzisiaj w nocy trzy miałam! a wystarczyło mi przypomnieć, że coś takiego występuje :P ) i problemy z zakłądaniem butów, skarpetek.. to nie wiedziałabym, że jestem w ciąży.. No i te humory.. płacze.. kopniaki w wątrobę, żebra..
:P

PS.
a próbowałyście same zakłądac sobie rajstopy!? matko kochana to jest wyczyn! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Po ciepłej kąpieli mi trochę przeszło 🙂 ale dla pewności był telefon do lekarza powiedział mi że mam sobie poduch pod pupe dac żeby brzuszek był niżej to mały trochę się do góry przesunie i nie będzie mi wszystkiego uciskać 🙂 całe szczęście to pomogło tylko jak już synek się ułożył wyżej to zgaga nie dawała mi spać więc pół nocy piłam zimne mleko bo jako tako mi jeszcze pomaga. Dzisiaj nie wychodzę z łóżka chyba że chce mi się siusiu albo jeść.

A wy jak dziewczynki macie już całą wyprawke dla maluszków?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A i zostało mi powiedziane że jak dojdą do tego intensywniejsze skurcze to odrazu do szpitala bo moze sie okazać że malutki sie chce na świat przed czasem wybrać. Więc pewnie w pozycji horyzontalnej będe czekać na wizyte 😞 ale to wszystko bede robic dla dobra tego szkraba bo to on jest teraz najwazniejszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TEZ bym sobie polezala caly dzien, niestety mam synka prawie 3 latka.
U nas jeszcze cieplo wiec nie musze ubierac rajtuz gorzej ze skarpetkami i butami.
Ja wszystko mam po starszym synku, ktory urodzil sie 23 lutego a drugi ma urodzic sie 26 lutego. Wiec ciuszki nawet porami roku sie zgraly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KORNI to leż leż! odpoczywaj ile możesz

AGNESE, a u nas niby bez śniegu ejszcze ale małą już w rajstopy musze ubrac itp.. zdechnąc można i się zasapać 🙂
łacze się bólu bcia mamusią rozbieganego 3 latka 🙂


WYPRAWKA
postanowiłam nowe ubranka kupić do szpitala jedynie.. po 3-4 sztuki, a resztę mam po córci . Ale się pol roku \"rozjechały\" bo Jagoda z pażdziernika jest, a Malina ma przyjsć na świat w Walentynki :/ więc trochę się to mi minie.. ale mam nadzieję, że wiekszość będzie ok 🙂

Jutro jadę do H&M po body bo tam są najfajniesze wg mnie zapięcia.. coś dla niewprawionym mamuś, i dla spanikowanych tatusiów 🙂

KORNI to piewszy Twój dzidziuś?

jeśli tak, to polecałabym przyjrzeć się zapięciom w ubrankach, nie kupować tych z zapinaniem na pleckach bo dzidziusiowi niewygodnie itp. Najfajneisze wg mnie sa takie body http://www.hm.com/pl/product/51815?article=51815-A
w HM są w ogole b. dobre jakościowo, i niby piszą nweborn a dziecko do 5/6 meisiaca w tym chodzi bo one rosną z pociechą 🙂
no i kaftaniki rajstopki.. to lubiłam najbardziej, bo szybko się przewijało, maluszek na golaska długo nie leżał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...