Skocz do zawartości

Majówki 2015 !!! | Forum dla mam


beti22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pszczelarka super! chłopaki są świetne 😉 ja już też się nie moge doczekać aż będę wiedzieć co w moim brzuszku.. bardzo chciałabym dziewczynke tak dla odmiany ale jak bedzie kolejny chłopak to tez bedzie super 😉
elka witamy kolejną majóweczke 🙂
co tam w ogóle u Was ciężaróweczki? jakoś mało się odzywacie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
Ja również chciałam się przywitać. To moja druga ciąża i powiem szczerze, że każdy jej tydzień śledzę w internecie tak samo jak przy pierwszej ciazy.Gdzies to Czytałam, że przy kolejnych ciazach juz sie tak nie śledzi bo ze kobieta juz to przechodziła to wie czego się spodziewać itd. Wiec tak nie przezywa.Nie wiem jak Wy ale ja zupełnie inaczej przechodzę ta ciaze.Co prawda teraz jest ok ale pierwsze 11tyg. Nie wiedziałam co się ze mną dzieje.Jestem pełna podziwu dla kobiet które decydują się na dziecko po dziecku. U nas będzie prawie 5lat różnicy i zanim zaszła w ciążę myślałam że to za duża różnica ale teraz wiem ze jest ok.i ze względu na to ze nie dalabym rady psychicznie (męczyć się tyle tyg. Całe dni mdłości, senność i rozdraznienie + opieka malenkim dzieckiem) .kurcze chyba się za bardzo rozpisalam a miałam się tylko przywitac.jesli opisalam to zbyt chaotycznie to przepraszam ale na tel.mam utrudniony podgląd :/.
Pozdrawiam Majoweczki i nie tylko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam nowe mamcie 🙂)
Ja odliczam dni do świat i wtedy ide na zwolnienie 🙂jeszcze w styczniu wystawie dzieciakom oceny i wtedy do rozwiązania w domeczku 🙂

Ja przy drugiej ciąży tez przeżywam podobnie - czytam co tydzien co tam u Maluszka sie rozwija i bacznie obserwuje swój brzuszek ..choc e pracy sie ze mnie śmieją ze taki brzuch jak ja to maja po zjedzeniu kapusty 🙂 hihi myślałam ze w drugiej ciszy szybciej i bardziej widać 🙂

Wsystkiego dobrego Kochane :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam równiez nowe mamusie 🙂 widze, ze troszke ruszylo, bo była straszna cisza. my po badaniach prenatalnych krwi i jest ok. po wizycie piatkowej u gina tez ok. u nas chyba chlopak tym razem, zobaczymy pozniej czy na pewno, choc w glebbi duszy chcialabym druga coreczke. ale to nie sklep, nei da sie tak doslownie wybrac, wiec i parka tez bedzie fajna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Hej ciężaróweczki 🙂
co tam u Was? jakoś rzadko się odzywacie 😜
jak Wasze samopoczucia? mnie już powoli plecy zaczynają boleć a dzidzi tak kopie że szok 😮 dopiero za 2tyg mam wizyte i mam nadzieje że dzidzi się pokaże co tam ukrywa między nogami 😜 a u Was już wiadomo jaka płeć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
Witajcie 🙂 Mam pytanko do tych mam które oczekują drugiego dziesiątka i są w przybliżonym tyg.ciazy co ja (23 tydz.) moje pyt. brzmi :jak odczuwacie ruchy swojego dziecka??czy są to już takie kopniecia, ze inni też są w stanie je dostrzec patrząc się na wasz brzuch?? Pytam bo troszkę się martwię.Oczywiscie czuje nasza Księżniczkę ( dzień przed Wigilia dowiedzieliśmy się ze to kolejna dziewczyneczka) ale nie są to silne kopniecia tylko takie jakby przemieszczanie się ,wiercenie. Nie przypominam sobie takich odczuć z pierwszą Córcia. Ach jeszcze mam pytanko. Czy po dłuższym spacerze (nie zawsze) macie wrażenie jakby dziecko miało Wam dosłownie zaraz wypaść?? Ja czasami mam takie wrażenie. Polozna powiedziała że to normalne przy kolejnych ciazach ale wole się zapytać bo różnie to bywa.moze któraś z Was też tak miała i lekarz powiedział jej coś innego.
Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jugana jeśli chodzi o moją dzidzie to od dłuższego czasu jest bardzo aktywna i dość mocno kopie i sie wierci z pierwszym synem aż tak mocno tego nie czułam dopiero w pozniejszym czasie, tyle że ja teraz mam cały czas smaki na słodkie wiec to może przez to dziecko non stop pobudzone i u mnie widać po brzuchu że kopie.. co do uczucia wypadniecia to chyba nic takiego nie mam.. ale za to brzuch mi się już czasem spina..
ula to super że w końcu czujesz a widzisz tak panikowałaś 😜 mi też czasem tak kopie w pęcherz że szok 😮 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...