Skocz do zawartości

mamusie kwietniowe | Forum o ciąży


Karolina22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Może zrób jeszcze jedno USG u dobrego specjalisty.
U mnie w pierwszym USG w gabinecie ginekologicznym lekarz zobaczy tylko puste jajo - nastraszył mnie, że nic z tego nie będzie i kazał przyjść dla pewności za tydzień. Wtedy zobaczył już "mikroskopijny" zarodek... ale ciąża według jego obliczeń była młodsza nadal o prawie trzy tygodnie.
Po dwóch tygodniach zrobiłam USG u dobrego specjalisty i się okazało, że maleństwo się dobrze rozwija 🙂
a te trzy tygodnie różnicy? gdzieś się zgubiły po drodze i wszystko jest wyliczone co do dnia 😉

Bądź dobrej myśli Karolina 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolina22 napisał(a):
A u mnie odkryli ze dzidziuś nie rośnie, jestem na podtrzymaniu ciązy. Zalamana totalnie w ciągu tygodnia dzidziuś urosnoł o 2 milkimetry




Cześć i co wiadomo coś wiecej co u ciebie? Udało sie? Kurde dziewczyny powiedzcie mi czy to jest normalne ze cały czas boli mnie podbrzusze i jajniki? Mój lekarz jeszcze ani razu mnie nie badał bo twierdzi ze zbyt wczesnie na badania a ja sie coraz bardziej martwię tymi bólami. Wprawdzie to moja druga ciąża ale pierwsza przebiegła bezobjawowo wiec teraz nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Witam, Dziwne klucie niby to normalne ale objaw krwi juz nie.Ponoć można krwawic w dniu spodziewanej miesiączki i być w ciąży Obawiałam się bardzo i miałam racje. Wiem że będzie dobrze, niby psychicznie czuje sie dobrze ale jak sobie pomyśle że kiedyś ciążą, obawy zmartwienia to nie chce nie jestem gotowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, Dziwne klucie niby to normalne ale objaw krwi juz nie.Ponoć można krwawic w dniu spodziewanej miesiączki i być w ciąży Obawiałam się bardzo i miałam racje. Wiem że będzie dobrze, niby psychicznie czuje sie dobrze ale jak sobie pomyśle że kiedyś ciążą, obawy zmartwienia to nie chce nie jestem gotowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...