Skocz do zawarto艣ci

Mamusie czerwcowe 2015 | Forum dla mam


Sara85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

Najbardziej rozmowne osoby w tym w膮tku

  • Mamusia
Chyba doliczam si臋 do czerwcowych fasolek 馃檪 wczoraj i dzisiaj zrobi艂am test z rana i pi臋kne dwie kreseczki 馃檪 jeste艣my przeszcz臋艣liwi 馃檪 za kilka dni p贸jd臋 do lekarza 偶eby to potwierdzi膰 馃檪
sara85 to r贸wnie偶 m贸j drugi raz na tym forum - jestem mam膮 5 letniej Hani
Ciesz臋 si臋 偶e nie jestem sama - masz jakie艣 objawy ?
pozdrowienia
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 馃檪 Podobnie jak wy jestem juz mamusia 馃檪 Mam czteroletniego synka Aleksandra i w pierwszej ci膮偶y forum naprawd臋 du偶o mi da艂o my艣l臋 偶e i tym razem b臋dzie ra藕niej prze偶ywa膰 wszystko razem wsp贸lnie 馃檪
Dowiedzia艂am si臋 z testu w niedziel臋 by艂y dwie kreseczki, wczoraj by艂am u ginekologa i jest to wczesna ci膮偶a mam przyj艣膰 za 3 tygodnie i b臋dziemy si臋 USGiesowa膰 馃檪 a dzi艣 na podk艂adk臋 bo sama jeszcze nie do ko艅ca wierz臋 zrobi艂am Beta HCG 馃槈 jutro wyniki 馃檪))pozdrawiam 馃檪))
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 馃檪
Super 偶e si臋 odezwa艂y艣cie 馃檪
U mnie zacz臋艂o si臋 od pobolewania piersi, a nigdy si臋 tak u mnie nie dzieje nawet przed okresem, a jest to moja trzecia ci膮偶膮 ( w styczniu poroni艂am) wi臋c domy艣li艂am si臋 偶e co艣 si臋 艣wi臋ci 馃榿 A poza tym szybciej si臋 m臋cze jakiej艣 zadyszki dostaje. No i zakr臋cona jestem na maksa, wszystko gubi臋, o niczym nie pami臋tam, 偶yje sobie jak w innym 艣wiecie 馃榿 馃榿 馃榿 a jak u Was??
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
A poza tym fajnie si臋 trafi艂o, 偶e ju偶 mamy dzieciaczki i to w podobnym wieku, jak poprzednio by艂am tu na forum, to by艂y same dziewczyny, kt贸re w ci膮偶e zasz艂y po raz pierwszy 馃榿
Hmmm. musze zauktualizowa膰 zdj臋cie, bo to by艂o robione prawie 4 lata temu 馃槈
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Sorki za b艂臋dy s艂ownik w telefonie :/ Chodzi艂o o to ze to naprawde poczatki a ja jestem ospa艂a, zakr臋cona jak nie wiem i ci膮gle sikam! Co nie zmienia faktu ze si臋 baaarrdzzzooo ciesz臋 i ju偶 si臋 nie mog臋 doczeka膰 22 pa藕dziernika my艣l臋 偶e wtedy us艂ysz臋 moje male艅stwo na usg id臋 ko艅czy膰 zmian臋 do jutra dziewczynki mi艂ych sn贸w 偶ycz臋: )
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie z objaw贸w to zm臋czenie, piersi bol膮 mnie niesamowicie no i zawroty. Uda艂o mi si臋 i mam wizyt臋 u ginekologa jutro 馃檪 mo偶e czego艣 wi臋cej si臋 dowiem no i pewnie zleci mi jakie艣 badania...
aaa... najbardziej to boj臋 si臋 fazy z wymiotami - w pierwszej ci膮偶y przez 3 miesi膮ce codziennie rano rzyga艂am - ale m贸wi膮 偶e ka偶da ci膮偶a jest inna wi臋c mo偶e b臋dzie inaczej...
pozdrawiam was i mi艂ego wieczorku - odpoczywajcie :*
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny.
Ale mam do艂a.... Pierwszy test, kt贸ry robi艂am wysz艂a mi baardzo blada kreska, ale tak jak pisa艂am o objawach, kt贸re by艂y bardzo wyra藕ne, a od 3 dni jestem przezi臋biona i to mocno, a objawy ktore mia艂am, czyli b贸l piersi i senno艣膰 i ust膮pi艂y zupe艂nie, czyta艂am w necie, 偶e organizm sam mo偶e usuwa膰 wczesne ci膮偶e, je艣li jest os艂abiony. W niedziele robie test i wszystko b臋dzie jasne , ech... 馃槥

Marta co do pytania to synka urodzi艂am 2 wrze艣nia, a Ty?
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
cze艣膰 dziewczyny 馃檪
ja jeszcze jestem przed wizyt膮 u lekarza.. naczyta艂am si臋 偶e mo偶e nic si臋 nie dowiem wi臋c wol臋 poczeka膰 chocia偶 tydzie艅 :P
wczoraj taka zaspana by艂am 偶e ca艂y dzie艅 odpoczywa艂am i le偶a艂am...

sara85
hmmmm nie martw si臋 na zapas, ja te偶 by艂am przezi臋biona jako艣 na pocz膮tku ( 2 tygodnie temu) i bra艂am przez tydzie艅 leki. Zaczekaj spokojnie do niedzieli i wtedy zr贸b test 馃槝
a jakie bierzesz leki ?

marta29
u mnie wynika z ostatniej miesi膮czki 偶e jestem w 5 tygodniu ci膮偶y tak wylicza mi kalkulator porodu :P jako艣 tak i termin b臋dzie jako艣 mi臋dzy 3-6 czerwca
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu :***
Witam ponownie szuka艂am was tutaj ale nie znalazla potem sie kaplam ze pewnie siedzicie na mamusiach ale nie pamietam hasla i sie nie dostalam
Za gratulacje dziekuje ale co ja widze na Twoim profilu???? Dziewczynka ??? woow congratulejszynnn
Sara nie martw sie na zapas poczekaj do wizyty i luzzz bedzie dobrze 馃檪))
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
marta29 napisa艂(a):
Gosiu :***
Witam ponownie szuka艂am was tutaj ale nie znalazla potem sie kaplam ze pewnie siedzicie na mamusiach ale nie pamietam hasla i sie nie dostalam
Za gratulacje dziekuje ale co ja widze na Twoim profilu???? Dziewczynka ??? woow congratulejszynnn
Sara nie martw sie na zapas poczekaj do wizyty i luzzz bedzie dobrze 馃檪))
no wpadka nie planowana i wysz艂a dziewczynka 馃おjej fajnie znowu razem popisac nie moge sie na Twojego Alka napatrzec 馃お
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Cze艣膰 Dziewczyny
Ale mia艂am masakre.... od wczoraj okropny b贸l z臋ba, nie posz艂am nawet dzisiaj do pracy, tylko prosto do dentysty, musia艂am uprzedzi膰 p. doktor, 偶e istnieje prawdopodobie艅stwo ci膮偶y, no i wszystko robi艂a mi na 偶ywca, bez znieczulenia. My艣la艂am, 偶e zemdleje, bo zrobi艂 mi si臋 stan zapalny, a ma艂o tego na koniec stweirdzi艂a, 偶e mam do niej przyj艣膰 po niedzieli jak zrobie test, je艣li nie b臋de w ci膮偶y to rtg i usuwamy, a jak b臋de to ona sama ju偶 nie wie co zrobi膰................

p.s. bol膮 Was j piersi, i jak z innymi objawami??
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojejjjj wspolczuje 馃槥 Ale jak to nie wie co zrobi jak bd w ciazy? Bezsensu :/
Mnie bola piersci, chce mi sie spac i sikam jak popieorzona heheheh boje sie ze sie odwodnie w koncu heheh a tak to spoko
Niedawno wrocilam z pracy bo bylam na "pogadance" z szefowa 馃檪 i wszystko poszlo po mojej mysli nie bd wnikac w szczegoly ale nie umre z glodu w kazdym razie heheheh 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti ze wzgledow ekonomicznych( bo w firmie obroty spadaja) musialy przeksztalcic osoby z najmniejsza liczba godzin w miesiacu na pol etatu ale powiedzialam ze jestem w ciazy i ze bardzo zalezy mi na calym etacie bo inaczej bede miala guzikowate pieniadze na l4 ciazowym i na macierzynskim i rozwiazaly problem tak z ksiegowa ze zostaje na caly etat 馃檪
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam z samego ra艅ca dziewczynki 馃檪 My z Alusiem szykujemy si臋 do przedszkola tzn on jeszcze 艣pi a ja si臋 krz膮tam ju偶 od 6 馃檪
Boli mnie dzi艣 brzuch odk膮d wsta艂am a szczeg贸lnie jajniki tak mnie ci膮gn膮 jak zrobi臋 gwa艂towny ruch :/ mam nadziej臋 ze taka moja "uroda" i nic sobie do g艂owy nie wbijam bo nie ma sensu sie stresowa膰 馃檪
Nie pij臋, nie pal臋 ju偶 prawie nawet z kawy zezygnowa艂am na rzecz inki z cykoria 馃檪-polecam pyszota 馃檪
wi臋c musi by膰 dobrze Mi艂ego dnia jakby ju偶 偶adna nie wpad艂a chocia偶 my艣l臋 偶e w koncu jako艣 si臋 tu skumamy na ploteczki ")
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • Mamusia
hello dziewczyny 馃檪
u mnie taki sam rytm, wstaj臋, przedszkole itd. dzi艣 moja c贸reczka ma dzie艅 ziemniaka w przedszkolu i o 15 musz臋 do niej do艂膮czy膰 z m臋偶em 馃檪
marta brzuch pewnie boli bo si臋 wszystko tam zmienia, mnie te偶 jajniki bola艂y i mia艂am takie b贸le jak sie gwa艂townie ruszy艂am jako艣 tydzie艅 temu ale min臋艂y...
dzisiaj rano jak si臋 obudzi艂am mia艂am pierwsze md艂o艣ci 馃あ jakby mi co艣 na 偶o艂膮dku le偶a艂o - ale p贸ki co przesz艂o... i jakie艣 wypryski na buzi mi powychodzi艂y 馃槥 ojojoj
mi艂ego dnia WAM 偶ycz臋 馃槝
Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Je艣li chcesz doda膰 odpowied藕, zaloguj si臋

Komentowanie zawarto艣ci tej strony mo偶liwe jest po zalogowaniu



Zaloguj si臋

×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...