Skocz do zawartości

Mamusie czerwcowe 2015 | Forum dla mam


Sara85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Beti tak mysle ze to normalne wiec no stress 🙂 i more luuz 🙂)) a to swieto ziemniaka to pierwsze slysze? to jakas lokalna tradycja?
Moje dziecko w poniedzialek jedzie na pierwsza w zyciu wycieczke z cala grupa poza miasto okolo 40 km od naszej miejscowosci do warowni w Pszczynie podobno frajda dla dzieciakow jak nie wiem 🙂)) Mam stresa ze jedzie beze mnie ale przeca kiedys musze go wypuscic spod skrzydelek a poza tym mamy naprawde profesjonalne panie w przedszkolu wiec jestem dobrej mysli ze moje dzieciatko przezyje wspaniala przygode 🙂 Buziaki 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
marta29
dzień ziemniaka to taka impreza jesienna gdzie dzieci mają różne zabawy i pieką kiełbaski i ziemniaki 🙂 było fajnie 🙂
ja też się bałam o córeczkę jak mieli jakąś wycieczkę czy całodniowe wyjście ale było wszystko ok
jak macie super Panie to możesz być spokojna o synka 🙂

jak fajnie jest nas więcej 🙂

a u mnie ogólnie dobrze tylko od rana mam takie mdłości 😞 teraz dopiero mi ustąpiły 😞
jutro będę dzwoniła do lekarza i w końcu idę na wizytę
miłej niedzieli 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej: ) super ze grono mamusiek się powiększa: ) Witam dziewczyny! Ja właśnie wróciłam ze szkoły i zbieram się z moimi chłopakami do rodziców na kawke. Objawów uciążliwych poza częstym sikaniem brak no wczoraj po szkole aż do wieczora mnie mulilo ale dałam radę a dziś w porządku: ) miłej niedzieli i do jutra mam nadzieję. Beti powodzenia lekarza i koniecznie daj znać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No hej Nowa mamusiu: ) witamy serdecznie: ) Laski ja mam dość godzina 21 jeszcze 1h do końca pracy a ja zasypiam na siedząco i mam tak cały czas przesłała bym najchętniej te pierwsze tygodnie dzisiaj np był pan z administracji zakładać nowy wodomierz a ja słuchając co do mnie mówi prawie spałam na stojąco hehehe dobrze ze kartkę jakąś zostawił bo bym nic nie wiedziała co kiedy jak zapłacić itp ehh ale nie narzekam do wizyty u ginusia jeszcze tylko ponad 2 tygodnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze raz witam serdecznie!!!!

Pisałam do Was w niedzielę, ale chyba coś nie poszło...

Więc piszę raz jeszcze. Tydzień temu zrobiłam sobie test c i po paru sekundach wyszły dwie kreski, więc chyba jestem w ciąży 🙂 Prawdopodobnie termin porodu wypada na czerwiec 2015 r. Ale to będziemy wiedzieć po wizycie u ginekologa, a pierwsza wizyta już jutro. Troszkę się denerwuję, bo to chwila prawdy!!!

Mam na imię Agnieszka. Byłam czerwcówką 2013, mam synka Oliwiera, obecnie ma skończony rok i 3 miesiące 🙂

Serdecznie pozdrawiam przyszłe mamuśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kochane !!!!
ja wczoraj byłam u lekarza iiii termin mam na 4 czerwca 2015 🙂 na usg widziałam już malutką pulsującą fasolkę 🙂 jestem w 6 tygodniu ciąży - pani doktor zleciła mi badania i kolejną wizytę mam na 28 października...
poza tym to mój mąż jest na mnie obrażony bo chciał być na usg a pani doktor powiedziała że za wcześnie i na mnie się teraz złości że go nie zawołałam ajjj 🤔

w dodatku jestem przeziębiona 😞 mam katar i teraz siedzę i się wygrzewam żeby mi to minęło
iiii co najgorsze dzisiaj obudziłam się o 5 i prosto do łazienki 🤢 wymioty się u mnie zaczęły ajjjj 😞 ciekawe jak będzie bo na razie jest ok ale rano czułam się fatalnie

a jak u was?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Agnieszko 🙂 witamy witamyyy 🙂))
Beti to superrrrrr gratulacje !!!!!!
JA jeszcze musze 2 tygodnie poczekac na ujrzenie mojego malenstwa juz sie nie moge doczekac 😮
Moj synus konczy dzis 4 latka poszedl dumnie z cukieraskami do przedszkola 🙃 po obiedzie o 12 go odbieram i idziemy do kina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Agnieszko 🙂 witamy witamyyy 🙂))
Beti to superrrrrr gratulacje !!!!!!
Ja jeszcze musze 2 tygodnie poczekac na ujrzenie mojego malenstwa juz sie nie moge doczekac 😮
Moj synus konczy dzis 4 latka poszedl dumnie z cukieraskami do przedszkola 🙃 po obiedzie o 12 go odbieram i idziemy do kina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Agnieszko 🙂 witamy witamyyy 🙂))
Beti to superrrrrr gratulacje !!!!!!
Ja jeszcze musze 2 tygodnie poczekac na ujrzenie mojego malenstwa juz sie nie moge doczekac 😮
Moj synus konczy dzis 4 latka poszedl dumnie z cukieraskami do przedszkola 🙃 po obiedzie o 12 go odbieram i idziemy do kina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Pisałam do Was kilka dni temu, ale nie ma mojego postu. To dziwne 🤔
Dziewczyny, ja postanowiłam poczekać do jutra i robie drugi test, na pierwszym wyszła mi ledwo ledwo kreseczka i chce się przekonać bo jutro spodziewany dzień @
Napiszę do Was jutro co i jak. Trzymajcie kciuki 🙂
Marta sto lat dla Twojego synka 🙂 mój skończył 4 latka miesiąc temu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti , Natalie wspolczuje zlego samopoczucia 😞
Mnie za to tak nawalaja place szczegolnie dol plecow cholera wie czemu 🤨
No i mam mdlosci ale takie delikatne do przezycia
Wlasnie wrocilam z przedszkola jem sniadanie pije kawke i okna ida w ruch bo mam na 14 do pracy 🙂
Milego dnia 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane miłej sobotki. My przygotowujemy z studiem imprezkę naszego czterolatka a tatuś uciekł grać w piłkę :p łobuz jeden: ) Jak u Was z samopoczuciem? Bo mi dziś z samego rana było niedobrze do teraz jestem na kawie 🤢 i dalej mnie trochę muli ale biorę się za przygotowania i obiad potem pójdziemy na spacerek i będzie okej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...