Skocz do zawartości

Mamusie czerwcowe 2015 | Forum dla mam


Sara85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja na razie ważę 51 lekko spadłam na plusie jeszcze nie jestem
ale brzuszek mi się zaokrąglił i podniósł

mam pytanie o witaminy biorę femibion ale... po nich mam zieloną kupę 🤢 czy to normalne? wyczytałam że tak czasem jest ale dla mnie to trochę dziwnie hmmmm jakie witaminy bierzecie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja na razie ważę 51 lekko spadłam na plusie jeszcze nie jestem
ale brzuszek mi się zaokrąglił i podniósł

mam pytanie o witaminy biorę femibion ale... po nich mam zieloną kupę 🤢 czy to normalne? wyczytałam że tak czasem jest ale dla mnie to trochę dziwnie hmmmm jakie witaminy bierzecie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti22 napisał(a):
ja na razie ważę 51 lekko spadłam na plusie jeszcze nie jestem
ale brzuszek mi się zaokrąglił i podniósł

mam pytanie o witaminy biorę femibion ale... po nich mam zieloną kupę 🤢 czy to normalne? wyczytałam że tak czasem jest ale dla mnie to trochę dziwnie hmmmm jakie witaminy bierzecie???
Zielona bo duzo zelaza moze zwiera zobacz jak u nieowlaków jak mlekiem sztucznym karmisz tez czesto jest zielona własnie ze wzgledu na zelazo ja biorę witaminy Mama DHA w ich składzie nie ma zelaza niewiem czemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agutkaaa napisał(a):
dzonatalie napisał(a):
ja mam +2kg a dopiero co schudlam 15kg :P takze kg wracaja :/ no ale sie nie dziwie jak co chwile mi sie jesc chce 🥴
Ja też ciagle ssanie czuje nie głód ale takie dziwne uczucie a jak nic nie wezmę do ust to aż słabo mi się robi



a ja chodze i wesze po szafkach i to tak wybrzydzam ze sama juz nie wiem co chcem jesc :/ raz chce slodkie a raz na mysl o slodkim nie dobrze mi sie robi.. ostatnio jablka i pomarancze mi smakuja i normalne obiady 😮 gdzie z naisha chipsy lody i kit katy jadlam tonami bo wszystko bylo blee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beti22 napisał(a):
Agutka super że jesteś z nami

Pauli zazdroszcze Ci że nie masz żadnych objawów - u mnie masakra zaś mam tak że wymiotuje i rano i wieczór i w nocy 😞 mam biegunkę i głowa to mnie tak boli że mam wrażenie że mi pęknie - cały dzień przeleżałam 😞
dziś byłam jeszcze na badaniu wątroby bo wtedy Panie mi źle pobrały materiał ..
a wizyta za dwa dni - mam nadzieję że będzie ok bo nie wiem czemu tak źle mi jest 😞

Ciesze się że dobrze się czuję, ale nie chce cieszyć się za wcześnie .... bo objawy moga jeszcze sie pojawić ... chociaż mam cicha nadzieje że jednak nie ... ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej a ja się zartwiłam trochę rano jak wstałam siusiu to przy podcieraniu zobaczyłam sporą ilosc brozowego śluzu ale od 2 godz nie ma nic akurat dzis przypada dzień kiedy powinnam okresu dostać 😞 choc pocieszam się z e moja mama ze mną miała pseudomiesiaczki do 4 mc . w piatek mam wizytę wiec zobaczymy innych dolegliwosci nie mam . Pierwsza ciaza ksiazkowa a ta od samego poczatku zmartwień mi przy stwarza echhh . Ale nie moze być chyba tak kolorowo w zyciu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agutka mi sie tez wydaje ze to jakis objaw tego ze mialas miec miesiaczke , napewno jest okej 🙂
Ja wrocilam z biedronki kupilam moje ukochane saszki w camelowym kolorze 🙂 popoludniu dzwonie do poloznej lekarza do ktorego chce sie dostac trzymajcie kciuki plizzz bo to najfajniejszy i najlepszy ginekolog u nas w miescie, ordynator oddzialu w szpitalu itp 🙂 ahaaaa i trzymajcie kciuki za mojego dzisiejszego dentyste bo nie dosc ze beda mi sciagac kamien to potem zaraz po tym bede miala robionego zeba 😮
Milego dnia brzuszki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agutka
nie martw się na pewno wszystko jest ok, ja też tak mam od samego początku chcę jak najlepiej a wychodzi odwrotnie - ostatnio się oparzyłam - herbatę na nogę wylałam to już mama zaczęła mi marudzić że to bardzo źle bo w ciąży nie można się oparzyć masakra jak mnie drażniła - potem mi opryszczka wyszła na ustach 😞 a to też źle bo to wirus jakiś tam jest ahhhhh 😞

ja jutro idę do lekarza więc też jestem ciekawa co i jak...
a co do witamin to niewiem czy w takim razie mam je brać czy lepiej nie (?)

Pauli zawsze początki są najgorsze więc jak u Ciebie jest ok to masz super ...
u mnie nawet gorzej niż w pierwszej ciąży ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti zaczelam chodzic tylko dlatego ze mi spuchlo dziaslo i znalazla mi az 6 ubytkow przez rok czasu masakra jakas wiec musze leczyc czy chce czy nie cche bo wykryla mi tez poczatki prochnicy a to niebezpieczne dla dzidzi wiec robie to wszystko dla fasolki 🙂 a co do aktywnosci to maam takie skoki raz mi sie chce wszystko jak czuje sie okej a jak chce mi sie wymiotowac boli mnie leb ito to leze jak zwlok jak tylko moge 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...