Skocz do zawartości

Mamusie czerwcowe 2015 | Forum dla mam


Sara85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
My swojego wózka już nie mamy,będziemy musieli kupić. Podoba mi sie Stokke, Quinny Mood, i taki co ma Cichopek xD alew 90% ich nie kupimy, bo są przesadnie za drogie. Te 10% to uzywany. Podobają mi się też x-landery właśnie. Zresztą przyjdzie czas, objezdzimy sklepy, bo na necie to wiadomo, ciężko sprawdzić.

Mówicie już swoim starszakom, że beda miały rodzeństwo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hello
ja też miałam x-landera ale sprzedałam i teraz będziemy musieli kupić nowy 🙂 ale jeszcze się nie zastanawiam nad wózkiem - jeszcze jest sporo czasu...
córeczce mówimy że będzie dzidziuś ale ona dopiero jak będzie widziała więcej to zrozumie na razie jakoś szczególnie nie pyta ani nic.
a co do seksu to uuuuuuuuuu ja mam całkiem odwrotnie - rozszarpałabym mojego męża - a on biedny ucieka bo jest chory i nie chce mnie zarazić a ja już nie mogę tak bym chciała
dzisiaj się czułam przez cały dzień dobrze byłam na zakupach kupiłam sobie trochę ubranek (dla siebie) bo ponad miesiąc nie byłam w galerii handlowej i jestem happy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My też mówimy ale on odpowiada tak : nie prawda, bo nie masz duzoego brzucha 😁

Chcemy go zabrać też na. USG - jak już bedzie widac zarys czlowieczka i żeby uslyszal serduszko. Ja się czasami zapominam i biorę go na ręce Ale mąż mnie opierdziela zaraz. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Wam
ja coś dzisiaj się fatalnie czuję od rana, boli mnie dół brzucha i nie wiem czy to normalne czy już sama nie wiem. jestem osłabiona i wymiotowałam i jak dużo się poruszam to boli mnie podbrzusze. Ach nie wiem odpoczywam i leżę jak dalej tak będzie to jutro pojadę do lekarza. Czytałam też trochę w internecie i myślę że to jakiś ból wiązadeł albo że tam się rozpycha brzuch... zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti - mnie też boli brzuch, pocieszam się tym, ze to normalne ale gdzies tam w środku sieje panike. :-(

Dzisiaj chciałabym już isc spać, jestem wymeczona. Szwedalam sie łącznie 4 godziny bo rano i po poludniu nie pasowały pociągi + 6 h w szkole a ten zamiast siedzieć cicho tylko mnie wkur..

Do tego po obiedzie czuje że chyba zwrócę i jak pomyślę teraz o rybie to mnie cofa. A była taka jak zawsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka i ja dzis jakoś słąbo się czuję do tego od czasu do czasu tak mnie zakuje jak by w okolicach jajników jak by ktoś szpilee wbijał najgorzej jak kichnę albo zakaszlę . Dziewczyny widac już wam brzuszki tzn czy wy widzicie bo mnie już spodnie zaczynają uwierac chyba czas pomyślec o większych wygodniejszych . Coś Marta nie pisze Marta wywołuję Cię do Tablicy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też się zastanawiam co u Marty mam nadzieję że wszystko ok

ja już dzisiaj uciekam spać jestem taka zmęczona, przed chwilą znów zwróciłam to co zjadłam na kolację więc nie mam już dziś siły jeść ani nic 😞 a miałam nadzieję że wymioty już się skończyły...
ja też panikuję i się boję o dziecko - jak na razie po kąpieli te bóle ustąpiły i mam nadzieję że to nie było nic złego
agutka
mi już widać brzuszek - taki zaokrąglony malutki 🙂 i też mam problem bo spodnie robią się za ciasne i nie chcę się tak uciskać ... a wczoraj żadnych fajnych dżinsów ciążowych nie było - tylko rajstopy i legginsy kupiłam więc jakoś tak będę na razie się ubierała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kornpat napisał(a):
Mi brzucha co prawda jeszcze nie widać ale mam zaokrąglone/ spuchniete podbrzusze jak podczas okresu i to widać. Też zaraz kładę sie spac. Co mogę wziąć na ból głowy?
mysle ze w tym okresie ciazy leki nie wskazane moze zimmne okłady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
Nie pisalam bo przyjechalam na pare dni do moich rodzicow bo mi tak smutno wieczorami samej bez meza u siebie w domu a tu na wsi mama, tata siostra wiec razniej 😉Ale dziekuje ze o mnie pamietacie 😘
Ja tez panikuje jezeli chodzi o bol brzucha tym bardziej ze mnie strasznie rwie prawy jajnik co jakis czas 🤨 i dostaje schiza ze z malenstwem cos nie halo ale zaraz sie uspokajam ze glupia jestem i ze przeciez z Alkiem tez tak mialam tylko ze z nim mie bolal lewy hehe 😉
Mam pytanko wiem ze jeszcze strasznie wczesnie ale myslalyscie juz nad imionkami dla dzidzi?
Bo my marzymy teraz o dziewczynce i jakby sie marzenie spelnilo to bedzie Lilianka 🙂 a jak bedzie chlopiec to bedzie Maksymilian 🙂 bo Alek mial nim byc ale w kocu zdecydowalismy sie na Aleksandra 😉
My po sniadanku wlasnie zabieramy sie za kolorowanki
Beti moze sprobuj na te mdlosci herbatki imbirowej nie jest zbyt smaczna ale podobno pomaga ja osobiscie pije miete i daje mi ulge no chyba ze u mnie to bardziej efekt placebo 😁
Buziaki mamuski wpadne pozniej na jakies ploteczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrycja lekarz powiedzial ze moge spokojnie brac apap bo to nie zaszkodzi dziecku i nospe tez mozna ale nie za czesto ja i tak nie biore tabletek w sumie nigdy chyba ze jestem chora i mam antybiotyk a tak to nie biore wogole bo nie lubie a poza tym boje sie ze mi gdzies utknie w przelyku hehehehe bo ja taka trooche hipochondryczka jestem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na szczęście sen okazał się najlepszym lekarstwem. W domu miałam niestety same mocne tabletki.

Marta - my w pierwszej ciąży jednogłośnie od samego początku byliśmy zgodni, że Wiktor. Teraz jesteśmy niezdecydowani i niezgodni 😁 Dla chłopca nie mamy typow, bo póki co, zakładamy płeć żeńską 😁 Mąż cchce Wiktoria lub Gloria a ja Pola lub Zosia. Ale przekonana też nie kestem do tego co chcę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć 🙂
u mnie dziś ciut lepiej...
muszę się wziąć za prasowanie bo takie zaległości mam 😞
Marta super że wszystko ok u Ciebie 🙂 mi te bóle brzucha ustąpiły ale wczoraj strasznie się martwiłam i od razu najczarniejsze scenariusze mam w głowie..
My w sumie jeszcze się nie zastanawialiśmy nad imieniem - u nas to jest tak ja mam córeczkę Hanię z pierwszego małżeństwa i wiedziałam od samego początku że to będzie Hanka, a mąż ma syna (9lat) i teraz ja bym chciała chłopczyka a on dziewczynkę hihi my już troszeczkę w życiu przeszliśmy a to dzieciątko będzie naszym wspólnym skarbem 🙃
Kurcze ale nawet nie mam jakiś typów żeby się zastanawiać hmmmm ciekawe 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie nie bardza sa za Lilianna ale ja jestem uparta na to imie jak osiol myslalam jeszcze o Kornelii ale moja mama robi taka mine na to imie ze mi sie odechciewa 😁
Myslalam jeszcze o Antosi a moj synek chcialby Zuzie ale juz jest tyle tych imion ze szok
ps z krotkich podoba mi sie Lena ale bardziej podobaja mi sie dlugie imionka 🙂
Widze ze wszystkie ktore maja synka sa nastawione na dziolszke 🙃 pozyjemy zobaczymy jak myslicie miedy bedziemy juz wiedzialy jaka plec sie kryje w brzuszku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój brat ma Lilianę i to imię też mi się bardzo podoba, bardzo mi się podobało imię Milena ale już jedna właśnie się urodziła od koleżanki więc bym tak nie nazwała - samo Lena też jest fajne 🙂
my stwierdziliśmy że nie chcemy poznać płci ale jak będziemy na tym usg 3D to chyba chcąc nie chcąc będziemy widzieli płeć hmmm ale to zostanie między nami - rodzina ma mieć niespodziankę jak dzidzia się urodzi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My mamy synka Kubusia i decyzja jednogłośna ale jak jeszcze chował siusiaka to miał być Zosią wiec jak bedzie dziewczynka to bedzie Zosia choć młody upiera sie na Zuzię podoba mi sie jeszcze Alicja, Melania i Adrianna bardziej skrót Ada Ale ja Agnieszka kazdy mówi Aga i pewnie bysmy we 2 podchodziły na zawołanie hehe Co do chłopca to podoba nam sie razem Nikodem Mi Michał a Mezowi Olaf nie daj boze no i jeszcze Błażej ładne jak dla mnie no ale zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta - ludze się, że tym razem równie szybko poznamy płeć jak za pierwszym razem w 14 tygodniu 🙂

Dalej leżę w łóżku ,nie chce mi się wstac a muszę pranie zdjąć, nowe zrobić i powiesic. już czuję się samą myśla zmęczona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agutka no to nasi chlopcy moga sobie raczki podac bo Alek tez sie upiera na Zuzie jak bedzie siostrzyczka 🙂
Co do mowienia o dzidzi Alus wie od poczatku i narazie sie cieszy i caluje mnie co chwila w brzuch a jak jest niegrzeczny i na niego krzykne to mowi "Mamusiu nie denerwuj sie bo masz dzidziusia w brzuszku" bo mu tak z Konradem mowilismy ze mamy nie wolno teraz denerwowac, ze nie moge go nosic itp i ten gad to teraz przeciwko mnie wykorzystuje 😁

Pati ja tez sie ludze ze bedzie szybciej ale pewnie dowiem sie w okolo 20 bo jak teraz 13 bede miala USG to pewnie nastepne bede miala wlasnie polowkowe dopiero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta u nas też pochmurno i będzie padać - ja się czuję lepiej jak wczoraj ale ciągle mi się podnosi hmmm 🤢 masakra muszę spróbować tą herbatkę imbirową
a te usg w 13 tc to będzie Ci robił ginekolog czy idziesz gdzieś prywatnie bo moja lekarz powiedziała że to powinno być na usg 3d i mam iść gdzieś prywatnie bo ona ma stare usg a powinno to być dokładne badanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny.

Jestem podwójną kwietniową mamą i mam mnóstwo ubranek do sprzedania dla dziewczynki. Zapraszam serdecznie. Wszystkie są bardzo zadbane. Cenę można negocjować.
Powodzenia przy rozwiązaniu. Bezproblemowego ciąży i porodu wam życzę.

http://olx.pl/oferta/letnia-paczka-ubranek-dla-dziewczynki-w-rozmiarze-0-6-miesiecy-CID88-ID7F1Bh.html

http://olx.pl/oferta/wielka-paczka-ubranek-w-rozmiarze-0-6-miesiecy-stan-idealny-CID88-ID7F0m5.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki: ) jak tam dzisiaj wyspane? Bo mnie w plecach tak polamalo że szok całe mnie bolą niemozliwie.
Beti jeśli chodzi o badanie to ja je bd miała teraz 13stego a nie w 13stym tygodniu: ) idę za tydzień to będzie 11 i pół tygodnia a co do dokładności to też mi się wydaje ze musi być wyrażony sprzet bo to ważne badanie ja bd miała robione w szpitalu a moim lekarzem prowadzącym jest pan doktor ordynator położnictwa więc chyba będzie dobrze: ) pozdrawiam cieplutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...