Skocz do zawartości

Mamusie czerwcowe 2015 | Forum dla mam


Sara85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Łącze się w bólu...

krzyż daje się we znaki...Kornela tylko ciągle prosze żeby mi ogrzewał plecy i masował . Do tego odczuwam nerwobóle po pierwszym porodzie idące od lewej strony miednicy aż przez całą nogę - przez to czasami mam wrażenie że mam jakiś niedowład....

Przytyłam 3 kg od początku ale robię się taaka okragła.. nie mogę na siebie patrzeć..

USG teraz mam 7 stycznia , może dowiemy się co tam w środku. Teraz na USG na przezierność karkową , doktor powiedział ,że wg tego co widzi na monitorku to będzie dziewczyna ale gwarancji żadnej nie daje bo małe sie za bardzo kręciło.

Ja czuję,że to będzie CHOP 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ewciu witamy Cie serdecznie!!!
Pati mam identycznie jak Ty przez to0 ze Alek byl cala ciaze wcisniety w lewa strone nawet przy porodzie bylo trudno go wykluc przez to stad moj porod trwal 14 h 😮 🙃 i teraz mam bol od miednicy az do piety w lewej stronie nie zawsze ale jak dozynkapadnie to loo matuchno zee...rac sie mozna za przeproszeniem 🤢
Ja mam dalej cicha nadzieje ze bedzie dziewc ale wiadomo bedzie chlopczyk tez superek 😉moze jutro sie okaze trzymajcie kciuki laski bo ide o 17 do ginka 🤪 🙃 mam nadzieje ze wszystko ok u mojego okruszka bo mam tak dziwne i straszne przeczucia ze lepiej nie mowic 🤨 ale pewnie to moje ciazowe fanaberie ☺️
Patka ja tez przytylam 3 kg a czuje sie jakbym przytyla 15 pewnie dltego ze przed ciaza mialam pare kg nadwagi ale pilnuje sie strasznie zeby nie przegiac bo wiem jak to potem ciezko zrzucic
Natalia jak plecy lepiej troszke? Buziaki sle i mocno trzymam kciukasy za poprawe!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ladnie mi intrnet szwankuje :P
Kornpat ja tez mam USG 7mego... pierwsze genetyczne... przez te swieta pozno troche, bo na przelomie 13 i 14 tygodnia, ale mam nadzieje, ze malenstwo nie bedzie za duze ;(
Ja jeszcze na szczescie nic nie przytylam... ale za to mam taka mase startowa, ze juz by wystarczylo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na razie schudlam 5 kilo od swojej wagi od momentu gdy się o ciąży dowiedzialam, ale to pewnie przez prace bo mam fizyczna i dużo się nabiegam... wiec mam nadzieje ze dużo nie przytyje 🙃 a dziewczyny duże juz macie brzuszki? Bo ja to szczerze powiedziawszy zastanawiam się bo u mnie praktycznie nic nie widać. Może przez nadmiar tluszczyku 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuchatki!!!
Ewcia witamy w czerwcoweczkach 🙂
Widze ze wszystkie na wagi wskakuja 😉moja niestety zepsuta ale szalu nie ma raczej za wiele nie przytylam,jutro wizyta u poloznej to moze sie zwaze.
W swieta nie poszalalam z jedzonkiem bo mnie chorubsko dopadla i z dreszczami i goraczka pod kocykiem sie grzalam na szczescie nic sie z tego nie rozwinelo i juz czuje sie dobrze za to moje male gwiazdy na antybiotyku z angina 😞
Ruchy jak raz czulam to teraz nic wiec tez sie troche stresuje a do USG jeszcze miesiac.
Natala ty sie oszczedzaj bo jeszcze raz tyle przed nami.A mala nosisz na rekach bo ja jak moje mlodsza nosilam to wieczorkami brzusio pobolewalo i ciaglo?
Dziwczyny mam do was pytanie jak u was z seksem,bo u mnie totalny brak checi i zapalu,M juz fochy zaczyna stroic 😮nie wiem czy to ja jakas dziwna jestem czy co?????
Wolne mam do przyszlego poniedzialku wies sobie troszke odpoczne.
Buziolki kochane!!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emaleth napisał(a):
Hej Brzuchatki!!!
Ewcia witamy w czerwcoweczkach 🙂
Widze ze wszystkie na wagi wskakuja 😉moja niestety zepsuta ale szalu nie ma raczej za wiele nie przytylam,jutro wizyta u poloznej to moze sie zwaze.
W swieta nie poszalalam z jedzonkiem bo mnie chorubsko dopadla i z dreszczami i goraczka pod kocykiem sie grzalam na szczescie nic sie z tego nie rozwinelo i juz czuje sie dobrze za to moje male gwiazdy na antybiotyku z angina 😞
Ruchy jak raz czulam to teraz nic wiec tez sie troche stresuje a do USG jeszcze miesiac.
Natala ty sie oszczedzaj bo jeszcze raz tyle przed nami.A mala nosisz na rekach bo ja jak moje mlodsza nosilam to wieczorkami brzusio pobolewalo i ciaglo?
Dziwczyny mam do was pytanie jak u was z seksem,bo u mnie totalny brak checi i zapalu,M juz fochy zaczyna stroic 😮nie wiem czy to ja jakas dziwna jestem czy co?????
Wolne mam do przyszlego poniedzialku wies sobie troszke odpoczne.
Buziolki kochane!!!! 😘


U mnie wrecz przeciwnie...libido mi tak skoczylo, ze ja strzelam fochy jak moj jest zmeczony.
Postanowilam nie czekac do tego 7mego z USG, bo nie chce sie caly tydzien zastanawiac czy nie bedzie za pozno. Jutro przy okazji wizyty w Krakowie, umowilam sie prywatnie na USG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

dzieki dziewczyny, staram sie oszczedzac i odpoczywac ale wiadomo jak to bywa,plecy jak plecy bola bolaly i beda bolec 🤢
od wczora jeszcze cos z bojlerem sie dzieje bo tylko letnia woda leciala juz zdazylam zadzwonic do wlasciciela zeby kogos tu przyslal ale sprawdzilam ze woda jest ciepla ale ciagle nie tak goraca jak byla.. takze jestem z nim w kontakcie 🤢 🤢

Ewcia witamy w naszym skromnym gronie, u mnie przez wage hipopotama to tez slabo widac ale maz i znajoma widza zmiany 😁 😁 😁
Emaleth nosze mala czasami ale staram sie naprawde oszczedzac, no i mi libido w sumie sakcze 😁 😁 raz odwracam sie tylkiem i ide spac a raz nie moge wytrzymac 😁 ☺️

wczesnie macie usg, ja dopiero 26 stycznia 🥴 ale polozna mam 5 stycznia 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 🙂
widze ze forum "pęcznieje" super 🤪
Meva witam serdecznie 🙂
My dzis bylismy u ginka i poza tym ze oczywiscie moje obawy okazaly sie bezspodstawne i glupie to wszystko jest okej 🙂 🙃 no i wg mojego lekarza wszystko wskazuje na to ze bedzie dziewczynka!!! 🤪 🤪 Bardzo sie cieszymy bo po cichu marzylismy o siostrzyczce dla Alusia 🙂oczywiscie jak sie okaze inaczej to tez bedzie super ale pan doktor mowi ze raczej nic tam nie widzi "męskiego" 🙂))) Buziaki kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta gratulacje 😘
ja odstawiłam leki i nic jak narazie to wiem że tam mam jakąś infekcję ale jestem umówiona dopiero na piątek do lekarza... w ostatnich dniach tak boli mnie dół brzucha nawet schylać się nie mogłam bo tak mnie boli - po nocy mija a wieczorem zaś boli niewiem czy to jakiś ucisk czy coś ale jednego dnia tak kichnęłam że mnie tam właśnie zabolało i zaczęło boleć - jedynie się cieszę że codziennie mój maluszek się rusza i przynajmniej jestem spokojna - jak tylko usiądę sobie to od razu czuję jak się wierci 🙂
- jutro sylwester spędzam sama bo mąż ma nockę 🤨
jakoś ostatnio nie mam nastroju na nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😎 Z wieczormych przemyśleń...czy też tak macie, że przed zbliżającym się usg jesteście pełne "nieuzasadnionych" lęków i obaw? Ja tak mam i to jest....strasznie męczące. Poza tym, wydaje mi się, ze czuje małe bąbelkowanie wbrzuchu od 4 dni rzadko ale coś tak pyka.... 🙂 mam nadzieję, że to nie urojenia 🙃 ... Jak wasze brzuszki w 16 tyg. są / były duże ? Jak stoję to jest, jak się kładę na plecach to prawie płasko 🙂 To moje pierwsza ciąża...tzn pierwszą poroniłąm w 5 tyg w kwietniu br ale teraz walczymy z maluchem jak lwy 🙂 9.01 mam usg i wielką nadzieję, że dowiemy się z mężem czy zaszczyci nas Książę czy Księżniczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Dzieki kochane 🙂 wiadomo ze ta dziewczynka to tak narazi na 70% ale zobaczymy za miesiac na nastepnym usg wtedy juz pewnie bedzie napewno mala krolewna 🙂
Meva chyba wszystkie mamy dokladnie takie same urojenia szczegolnie przed badaniem ja mialam czarne jak noc mysli ale okazaly sie glupie i bezpodstawne i u Ciebie tez pewnie tak bedzie 🙂 czekanie zwsze jest najgorsze 😉
Ja czuje pukanie dosc wyrane juz od okolo tygodnia tylko nie bylam pewna zcy to to ale lekarz potwierdzil ze jak sa przez conajmniej 3 dni codzienne pukania to to napewno juz delikatne ruchy 🙂 mi nawet pokazal w ktorym miejscu jest glowka malutkiej na brzuchu i wtedy bylam pewana ze o malutka bo tam najczesciej mnie pyknie 😜 Taka mala a juz mame z glowki wali heheheh moze bedzie pilkareczka jakas 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, cieszę się, że mogę do Was dołączyć 🙂
To już moja druga ciąża, mamy w domu wesołego trzylatka,
a teraz czekamy na kolejnego bobaska, który ma już 17 tygodni.
Z okazji Sylwestra życzę wszystkim samych miłych chwil w 2015 roku
i oby nasze pociechy były zdrowe i śliczne! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy kolejna czerwcoweczke ale wysyp wow 🤪 🤪 🤪 🤪

Marta gratuluje pipki 🙃

a mnie dzis na spanie bierze 😁 sylwestra spedzam w lozku wtulona do poduszki bo jutro pracuje 😁 😁 😁 a no i wczoraj pojechalismy na miasto, poszlismy sobie do Toys r us i wyszlismy z wozkiem 😁 😁 taka okazja ze szkoda bylo nie brac 🙃
czekam na wizyte z polozna i niech da posluchac serduszka bobaska bo juz tez mam pelno glupich mysli i odliczam dni do kolejnego usg 🤔 🤔

SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU 2015 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu witam serdecznie 🙂)
My o 20 idziemy do przyjaciół na "parapetówkę" 🙂bedzie 10 osób taka nasza niekompletna stara młodzieńcza "paczka" z dziećmi się spotka 🙂 cieszę się bo rzadko możemy się spotkać wspólnie w wiekszym gronie ostatni raz widzieliśmy się dokładnie 30 stycznia na trzydziestce mojego meża 🙂
Pewnie bede nie jedna nie pijąca bo naszego przyjaciela żona będzie miała pod opieka ich dwójke dzieci bo nie podejrzewam Dyzia o abstynencje dzisiaj 🙃 więc pewnie padnie na Ewcie 🙂 Myśle że doczekamy z Alusiem fajerwerkow i wrócimy do domku spać a moje mężulisko nas pewnei odprowadzi bo to pare blokow stad i wróci na imprezkę a co niech ma 😁
A Wam kochane brzusie życzę
Wielu odważnych marzeń ,mądrych decyzji, satysfakcji, dużo zdrówka i spokoju, pomyślnego rozwiązania, morza miłości i pomyślności na cały nadchodzący 2015 rok 🙂)) 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej :-)

My się powoli zaczynamy pakować - jutro powrót do domu. Tak strasznie mi się nie chce ruszać czterech liter.

7 mam USG u swojej Pani doktor , ciekawe co tam u mojej fasolki . :-)
Mam tez nadzieje,że jej się waga zepsuła - nie chcę tego widzieć 😁

Od którego moemntu zaczynacie/planujecie kompletować inne rzeczy niż ciuszki dla maleństwa?

Trochę w ogole się denerwuje,bo jak siedzę cały dzień w domu,prawie się nie ruszam jest dobrze..
ale jak tylko zacznę chodzić czy to do sklepu,czy do miasta czy też w dużej częstotliwości krzątać się po mieszkaniu , zaczyna mnie boleć brzuch na dole - tak jakby coś ciągneło mnie w dół - aż chodzić mi cięzko.

Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

ja dzis po wizycie u poloznej, dala posluchac serduszka wiec odrazu lepiej uff 😉 tak to pogadanka i tyle, nastepna wizyta u niej w 25tyg. tak to czeka mnie jutro pobranie krwi, w przyszlym tygodniu wizyta u endokrynologa no i maja mnie zapisac na test z glukozy bo zdziwiona byla ze tego nie zrobili jeszcze 🤔 w ogole to jak sluchala bicia serduszka to powiedziala ze wyglada na dziewczynke 🤨 kopara mi opadla i pytam ze co?? 😁 a ona ze to trudno okreslic ale ze jesli dziecko nie bylo w ruchu to po biciu serduszka stwierdzilaby ze to dziewczynka 🤨
teraz tylko czekac na usg 😁

a co do wyprawki to mam juz prawie wszystko a ubranka mialam jakies uniwersalne po Naishy ale to nic szczegolnego kilka bodow i czapeczek, tak to pokupywalam kilka bodow bialych a tak to czekam na poznanie plci i bede szalec 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalia to super ze serduszko bije no i moze beda juz dwie dziewczynki jak sie u nas potwierdzi 🤪 super 🙂))))))
Korni tez tak ma ze jak sie przeforsuje to mnie ciagnie w dol, kluje w kroku albo w jajnikach tak ze auuc 🤔moj lekarz twierdi ze to normalne i nic sie mam nie przejmowac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...