Skocz do zawartości

Mamusie czerwcowe 2015 | Forum dla mam


Sara85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja po dwojeczce zamykam produkcje 😜 heehh tak powaznie mysle ze przy naszych zarobkach i sytuacji ogolnej w naszym kraju to optymalna opcja 🤔 a poza tym nawet jjakbysmy mieli mega socjal i mega polityke prorodzinna to chyba i tak zostalabym przy dwojce dziecciatek 🙂
cos mala dzis nie bryka ale probuje sie nie schizowac bo pewnie poprostu leniuch dzis jest i tyle a poza tym zaraz ide spac bo wroclam od przyjaciolki i moj poszedl na piwo z kolega a Alus mi juz marudzi nad uchem wiec chyba pora na poduche i kolderke 🙂
dobranoc brzusie! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kobietki. Chciałam się tez też pochwalić a co ! ;-) będzie chłopak. Staś. Jestesmy mega uradowani ;-) chciałam was zapytać o ruchy dziecka...czy na moim etapie, któraś z was jeszcze bardzo słabo albo w ogóle nie czuła maleństwa. Tydzień temu czylam go bardzo wyraźnie...takie motyle. Nawet ręką można było wyczuć. A od tamtej pory cisza. Czasami sporadycznie po jedzeniu jakieś bulgotki...ale nie wiem czy to on. Martwie się, ze juz powinien brykac mocniej. To moja pierwsza ciaza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Meva moje gratulacje 🙂) kolejny siusiaczek w forumowej grupie 🙂 😜
Co do ruchow jest to twoja pierwsza ciaza wiec maly moze wyczuwalnie zaczac brykac u Ciebie nawet za 2, 3 tygodnie don\'t worry 🙂ja tez mialam tak ze pierwsze ruchy naszej malutkiej czzulam w 18 tygodniu wyraznie i mocno codziennie roznie raz rano raz wieczorem popoludniu jak jej sie uwidzialo 🙂 a w swieto trzech kroli skopala nawet mojego meza 🙂 a w zeszlym tygodniu przez czwartek piatek i sobote prawie wcale dopiero wczoraj wieczorem laskawie sie "odezwala" 😁 wiec to zalezy od tego jak sie dzidzius ulozy w brzuszku 🙂
Pati jak mus to mus i z czworka da sie rade ale po co? hehehe
A wogole jak sie czujecie? Mnie gardlo pobolewa i mam okropny wodnisty katar 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć
marta
oj, ja na szczęście odpukać... jestem zdrowa i jest wszystko ok choć od kilku dni boli mnie głowa i to raz w nocy jak się obudzę to boli, a raz w dzień nie wiem od czego to hmmm
co do dzieci to u mnie mąż chciałby jeszcze dwójkę a ja chciałabym jeszcze jedno więc zobaczymy hihi 🙃
meva gratulacje 😘
mój skarbuś tak bryka w brzuszku że jak tylko usiądę to cały czas czuję jak się tam wierci
u mnie w pierwszej ciąży i teraz tak było że już w 15tc czułam ruchy ale nic się nie przejmuj bo u każdego jest inaczej, jedna dziewczyna wyczuła ruchy dopiero w 25tc

jak na razie to mam wielki apetyt ciągle bym jadła przytyłam juz 4 kg 🤪 jutro mam wizytę u mojej Pani dr - nie robiłam tej glukozy więc dała mi jakieś zastępcze badanie, norma od 2 - 6,8 a ja miałam 2,48 więc na pewno jest ok
u nas zaczęły się ferie więc córeczka nie chodzi teraz do przedszkola i sobie odpoczywamy
miłego dnia :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam wlasnie zrobic ta glukoze na poczatku lutego bo 6 mam wizyte u pana doktora 🤨bleee juz mnie naciaga ehhh jakos dam rade najgorzej ze bd robila to w mlym laboratorium gdzie nie ma gdzie sie ruszyc co poobserwowc i 2h bede tam chyba spala na krzesle wezme ksiazke ale zobaczymy czy siw n niej skupie bo dla mnie ksizka rowna sie wygodne lozko poducha i najlepiej pod kocykiem w domowym zaciszu 😜
Mnie tak w tym szpitalu bolala glowa ze wzielam 2 razy tabletke od poloznej co tabletek wogole nie jem nigdy a dzis jestem przymulona jak mops
wlasnie zrobilam zurek na zakwasie mmm pyszota a na drugie bedzie spagetti sosem serowym z brokulami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti to ty odwazna jestes na te dzieciatka 🙂)))
Kurde spisuje liste sprzetow potrebnych do renowacji sosnowych mebelkow z pokoju Alusia bo pojda do pokoju Milusi i uparlam sie ze beda biale albo popielate :P i powiem Wam ze troche nie ta "robocizna" przeraza ale nie pod wzgledem wysilkowym czy zapachowym(farba) ale ze cos schrzanie ze cos nie wyjdzie itp 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej :-)

Ja swoje pierwsze ruchy zaczęłam wyczuwać pojedynczo w 15 tygodniu. W tamtym tygodniu były regularne wieczorem i rano około 9-10. Ale od wczoraj to ja nic nie czuje.. nawet mam wrażenie,że brzuch od 2 tygodni stoi w miejscu.
Oczywiscie , jak to ja...jak za dużo myśle to wymyślam same pierdoły ,i jak się coś nie zmieni to ide do lekarza prywatnie przed temrinem wizyty. Z Wiktorem jak już mnie \"wydeło\" to rosłam z tygodnia na tydzien a tu,jak wystrzeliłam dwa tygodnie temu tak nic sie nie dzieje. Rano czasami jest o połowe mniejszy niż wieczorem.

Ja się czuje dobrze ( oprócz psychicznych myśli 😁 ) , dokucza mi coraz mocniej zgaga - ale do opanowania. Pomagam sobie mlekiem lodowatym , ale to już tlyko w przypadku jak wypala mi gardło 🙂

Boli mnie strasznie kość łonowa... jak dłużej posiedze , to wstać i chodzić jest masakrą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 🙂))
Patki mnie tez tak moja kruszyna tak straszy ze nieraz pol dnia cy caly dzien jej praktycznie nie czuje ale staram sie nie wbijac niepotrzebnych rzeczy do glowy 😜
jak mi sie cche dzis kawy chyba zaraz sobie zrobie mala czarna bo chce mi urwac glowe dzisaij 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie też jest tak że są dni kiedy dziecko się mniej rusza ale zawsze jak usiądę to czuje że się wierci i jestem spokojna

Pati cudny brzuszek
u mnie to tak wygląda jakbym sobie piłkę włożyła pod bluzkę 😁 czuję się już tak ciężko... nie wiem co będzie w maju
o 18.30 mam dziś wizytę - tak późno masakra 🤨 mam nadzieję że będzie wszystko ok choć usg na pewno nie będzie

marta ja ostatnio piję tą kawe zbożową mama coffee i jakoś mi zasmakowała choć jest bez kofeiny i nic nie daje na pobudzenie 😁
budziłam się dziś w nocy kilka razy i nie mogłam znaleźć pozycji taaakkkk mnie plecy bolały 🤢 też tak macie?
a znowu nie narzekam jak na razie na zgagę - z córką miałam przez cały czas


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 a ja wszystkie wizyty u lekarza mam na rano tak 9-10 🙂 a kawy to wcale nie pije 🙂 tak jak piłam dziennie ze 2-3 małe czarne to jak zaszłam w ciąże to się naczytałam o tej kawie i kofeinie i stwierdziłam że przerzucam się na herbatki owocowe 🙂 a mnie tam nic nie boli mdłości też już mi przeszły i ogólnie czuję się rewelacyjnie 🙂 pozdrawiam ....nie mogę się tylko doczekać kiedy wyruszę w miasto po jakieś ubranka itd. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂
Pilam ta mama coffe i teraz po wyplacie sobie ja kupie bo jest faktycznie dobra ale strasznie droga 🤔 ale taka mala czarna raz na czas nie szkodzi tak mi lekarz mowil ze juz lepsza taka niz rozpuszczalna ktora pilam przed ciaza bo to podobno najwieksze swinstwo 😮
Ja w nocy wstaje srednio 3,4 razy bo mala mnie chyba naciska gdzies w okoicach pecherza i co chwila sikam 🤢
naomi tez sie nie moge doczekac az w lutym rusze w teren i zaczne kompletowac ciuszki narazie bede kupowala takie uniwersalne moze potem zaszaleje z czyms typowo dziewczecym jak juz bede miala pewnosc na 100% 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuchatki 🙂
jestem po wizycie połówkowej i będziemy mieli córeczkę - Oleńkę, więc będzie parka z synusiem
och, jak on się popłakał, kiedy się dowiedział, ale potem sobie wytłumaczył, że to nawet lepiej, bo jego zabawki (samochody, pociągi) będą bezpieczne 🤪
ja w nocy też często wstaję do toalety, tzn. 2-3 razy, ogólnie źle mi się ostatnio sypia, nie mogę zasnąć wieczorem, a o świcie wstaję, a później cały dzień ziewadło...
zupełnie odwrotnie niż w pierwszej ciąży, wtedy spałam jak dziecko już o 21-22 wieczorem i całą noc
troszkę jestem zajęta, więc znowu będę zaglądać w kratkę, buziole 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta29 ja 2.02 mam wizytę u lekarza to mam nadzieje że też się dowiem co tam rośnie w brzusiu 🙂 tak myślę sobie że też w lutym zacznę już kupować już jakieś drobiazgi bo nie chce mieć wielkich zakupów na ostatnią chwilę 🙂 pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello
gosia gratuluję córeczki 😘 😘 😘 super

ja w nocy wstaję raz na szczęście do toalety 🤪

po wizycie hmmmm nie wiem - mam nisko macicę i muszę leżeć 😞 odpoczywać i mam jakieś tabletki z hormonem no i dalej mam infekcję i też mam tabletki ajjjj martwię się 😞 stąd te bóle głowy i pleców - kolejną wizytę mam 2.02 i mam nadzieję ze się poprawi ...
zaraz jadę do apteki po tabletki no i potem będę już leżeć 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 beti22 ja też zmagam się z jakimiś bakteriami w moczu co miesiąc mam inne tabletki ehh 😞 teraz miałam jakieś na receptę brać 6 dziennie przez 10 dni a jak zjem wszystkie to po tygodniu na badanko siuśków i krwi...wychodzi mi teraz w piątek z rańca muszę jechać ehhh mam nadzieje że będzie już oki 😞 ja też raz w nocy wstaje do toalety jak do tej pory 😜 hehehe .....już nie mogę się doczekać tego usg 2.02 ...ja chciałabym dziewczynkę a mój mąż wiadomo...chłopca 🙂 umówiliśmy się tak że jak będzie córcia to ja wybieram imię a jak synuś to tatuś wybiera to chyba uczciwie 😜 ale najważniejsze żeby było zdrowe 🙂 pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...