Skocz do zawartości

Mamusie czerwcowe 2015 | Forum dla mam


Sara85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny 😉
Beti kurcze wspolczuje ze masz taka sytuacje ja bym chyba nie wytrzymala tak lezec wiekszosc dnia no ale wiadomo jak mus to mus wszystko dla dzidzi wiec trzymam kciuki i mma nadzieje ze wam sie poprawi 😘
Naomi z tymi bakteriam w moczu to tez pewnie przesrane ale mysle ze w koncu bedzie okej 😘
U mnie wszystko okej, maz bardziej sie stara zebym nie byla narazona na zbyt wysoki poziom stresu tylko Alus zrobil sie niesforny i musze ryknac na niego ze dzidzius bedzie plakal i dopiero sie uspokaja ehhh dzieciaki 🤢
dzis nie wytrzymalam i kupilam dwie pary bodziakow ☺️ale promocja byla 😜
Duzo duzo zdrowka wam id zieciaczkom moze pozniej wpadne jak nie to jutro rano 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂)
Dzien sie rozpoczal cudwnie moj nastroj jest cudowny i mam ochote skakac z radosci 🙂)))) chyba endorfiny znalazly droge do mozgu 🤪
A tak powaznie dostalam swieza dostawe ksiazek od mojej kochanej kolezanki.
Mam trzy czesci Grey\'a i pierwsza czesc Millenium 🙃 takze 4*600 stron boskeigo czytania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂 jednak dzisiaj pojechałam na to badanko siusiów i krwi ..hehe..(sprawy organizacyjne z mężem ) no ja też mam nadzieje że już będzie oki ) a Greya czytałam czytałam mega wciągające heheh 😉 teraz czekam z koleżankami na film 😜 pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ja wczoraj cały dzień przeleżałam no i dzisiaj już się dużo lepiej czuję bo te plecy mnie tak nie bolą..
marta ja też się wzięłam za czytanie (bo co innego robić hmmm) 😁 na razie czytam przestań julii i jest fajna taka życiowa ..
a greya już znam jak był taki szał na nie to czytałam i jest super - szybko przeczytasz bo wciąga - teraz na walentynki ma być w kinach pierwsza część - na pewno nie pobije książki bo jest mocno erotyczna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti super ze u Ciebie lepiej Ciesze sie 😘c 😘
Co do Greya mialam go kupic jak byl szał pał hehe ale moja przekorn natura twierdzila ze to pewnie przereklamowany bubel 🙂 a teraz zaczelam czytac i przeczytalam przez troche wczorajszego wieczoru polowe ksiazki 🤪
Ostatnio czytalam to
http://merlin.pl/Macocha_Jadwiga-Czajkowska/browse/product/1,1213315.html?gclid=CIu_0dv7qcMCFaPItAodqR8Aiw
goraco polecam czyta sie jednym tchem, zabawna,wzruszajaca i zyciowa ksiazka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ,

Melduję się . Ostatnio nasze maleństwo , Andrzejem zwane , zafasoliło tatusiowi kopniaka :-)
Ale wczoraj była cisza a dzisiaj chyba czułam je przed południem. Mam nadzieje,że przed spaniem da o sobie znać. Mamw rażenie ,że małe siedzi na samym dole , bo kopnęło męża , gdy trzymał dłoń nad samym wzgórkiem łonowym ...

Plecy bolą mnie cholernie i dzisiaj do tego jestem zła na siebie ,bo się obżarłam jak świnia i ciągle w głowie mam jedzenie w głowie :-D

Za dwa tygodnie USG połówkowe , a za 1,5 tygodnia zwykłe u mojej Pani doktor . Nie mogę się doczekać. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć wszystkim!
Widzę, że wszystkie są tak podekscytowane porodem, że chyba popadnę w jakąś małą depresję.
Wiem, że to zabrzmiało dość specyficznie, ale hm... Nie byłam do końca pewna czy chcę zakładać tu konto. Z jednej strony bałam się, że nie jestem na to gotowa, ale z drugiej strony wiem, że takie forum pomoże nieco psychicznie. A raczej podtrzyma mnie na duchu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właściwie nic, ale powiedzmy, że jestem jeszcze młoda. Jestem na studiach, mam pracę i to nie taką byle jaką, bo jestem ochroniarzem. Jestem na I roku filologii angielskiej. No i właściwie nie spodziewałam się, że to tak szybko nastąpi.
Oczywiście zajmowałam się siostrą, bo moja mama pracowała, dziadkowie również pracowali, więc mam naprawdę bardzo, ale to bardzo rozwinięty instynkt macierzyński. Boję się natomiast, że zaprzepaszczę swoją przyszłość. Mimo wszystko chciałabym skończyć studia, pracować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hm..

Nie chcę ,żebyś odebrała mnie źle .. no ale chyba wiesz czym się kończy sex ? :-)
Moje kuzynki bronią się rękoma i nogami by w nią nie zajść mając własnie takie plany jakie Ty masz.

Załamawynie rąk , narzekanie na przyszłość nic Ci nie da. Uważam ,że dziecko może dać Ci najwięcej szczęścia.

Ja pierwsze dziecko urodziłam mając 18 lat , szkołę zakończyłam , teraz rodzę drugie dziecko w czerwcu a od września idę na studia.

Było ciężko mając maturę na karku i będzie ciężko mając dwoje dzieci i studia na głowie , ale wiem i wierzę ,że mi się uda. Robię to dla siebie i dla dzieci.

Dziecko wcale nie oznacza = koniec mojej przyszłości , kariery...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
Patrycja, Beti dokladnie sie zgadzam z tym co napisalyscie podpisuje sie pod calkowicie 🙂
Jak tam U Was jak maluszki?
Moja wczoraj byla tak aktywna ze skopala mojego meza, moja mame bo bylismy u nich na weekend a wieczorem Alek lezal glowa na moim brzuchu i jemu tez sie dostalo w ucho od siostry 😁
Dzis idziemy do lekarza bo mlody kaszle i ma katar a w nocy to ten kaszel go wrecz dusil 🤨 mam 45 numer na 11;30 wiec pewnie bede tam tyczec godzine jak nie lepiej a jak sobie pomysle o pelnej rozwrzeszczanych dzieci przychodni to mi sie slabo robi 🤨 no ale coz jak mus to mus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello
u mnie tak sobie - boli mnie dół brzucha - niewiem czy to po tych tabletkach co łykam czy po tych co wkładam na noc do środka ahhhhh 🤨 wizytę mam za tydzień więc póki nie będzie gorzej to muszę wytrzymać
jutro chcemy iść do kina -córka ma ferie i tak siedzimy w domu non stop więc chociaż do kina chcemy jechać
a poza tym to ok

Marta dużo zdrówka dla synka 🙂 moje maleństwo też kopie i to bardzo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 a u mnie cisza wielka tam w środku hehehe a tak się ostatnio cieszyłam że już czuje moje maleństwo....mój mąż był tak podekscytowany że głaskał mnie po brzuchu w nadziei że też coś poczuje a tu nic ...eh no cóż 🙂 pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...