Skocz do zawartości

Mamusie czerwcowe 2015 | Forum dla mam


Sara85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Natalia zapewniam cie ze nie tylko ty 😜 wlasnie wrocilismy z zakupow a ze kumpela ze swoim mlodym siedziala u nas az do obiadu moj wrocil dostal zuper,krokiety ja zjadlam niewiele wiec jak wrocilismy to jak sie rzucilam na lodowke to zjadlam 3 platy sledziowe opiekane!! bulke z maslem duza!! i trzy pieguski i mam ochote na wafla ryzowego 🤪 😮 a musze zakonczyc swoj instynkt pochlaniacza bo jutro mam krzywa cukrowa 🤢 🤢 🤢juz mi niedobrze i najgorsze ze to jest pol miasta dalej u nas sa teraz strajki gornikow a ja tam musze byc na czczo!!!! umre jutro ajk babcie kochammm ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie :* a ja z tym pochłanianiem to mam odwrotnie właśnie hehe...żadnych zachcianek, na słodycze to wcale nie mam ochoty a obiad tak jak kiedyś jadłam normalnie to teraz na 2 razy (jakby żołądek mi się zmniejszył) pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dzis 😁

Posprzatalam co mialam, pranie zrobione wywieszone i siedze i jem 😁
siedzimy dzis w domku bo nie ma gdzie wyjsc, maz jutro ma wolne i wtedy wyjdziemy na pol dnia jak zawsze wiec laduje akumulatorki na jutro ..bo zostalam dzis obudzona o 4 rano chrapaniem mego meza, normalnie szturchalam go a on dalej 🤔 a o 5 juz do pracy wstawalam wiec tak to bylo 🤢
nie dopinam sie w spodnie od mundurka w pracy 😁 😁 tzn dopinam ale musze sie naskakac itp i cisna okropnie, zapytalam wiec czy moge zamienic je na jakies wygodne dresy i dostalam pozwolenie 😁 uff jutro ide w poszukiwaniu jakis 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski
My po glukozie przezylysmy ale do teraz zle sie czuje i mi niedobrze 😞 🤢 musialam odwolac wizyte u dentystki bo normalnie masakra jaaks naciga mnie brzuch mnie boli i wogole jestem jakas rozbita
oj maz pojechal wlasnie po wyniki mam nadziejej ze moje zle samopoczucie nie wynika z tego ze vos jest nie tak buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Wam u mnie zaś spadek formy, w poniedziałek byłam u lekarza i jest wszystko ok ale tabletki jeszcze muszę brać no a od dwóch dni zaś tak źle się czuję i odpoczywam... w ogóle mam wrażenie że serce mi stanie i oddechu złapać nie mogę - a ciśnienie mam wzorowe...
achhhh ciągle coś

a poza tym to wszystko dobrze
też mam apetyt i bym ciągle jadła
Natalia super że możesz zmienić spodnie bo jak cisną to też nie dobrze żeby tak się męczyć
Marta jak ja się cieszę że tej glukozy nie robiłam 🙂 ale wynik dobry???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Beti u mnie tez od wczoraj totalny spadek formy ale mysle ze w koncu przejdzie bo ie lubie byc takim mopsem
wyniki w porzadku na szczescie 🙂 jutro wizyta u ginka na 15 ale bez usg no ale wazne ze mala kopie i mysle ze wszystko jest okej, pozniej na chwile do pracy z l4 i na male ploteczki a pozniej po prezent dla rodzicow bo mieli 3,4 luty urodzinki 🙂
Dzis jest malo aktywna chyba jej sie udziela mopsowaty dzien mamusi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂

My wczoraj bylismy na polowkowym badaniu i zostala potwierdzona ponoc w 100% dziewczynka.
Jestem mega zadowolona ale aż nie dowierzam ,ze sie udalo . Hihi 🙂

Malutka zdrowa i straszna wiercipieta 🙂

POskarzylam sie wczoraj lekarzowi,ze tak nie za bardzo czuje te ruchy,ze troche mnie to martwi. Odpalil USG , mala tak sie wiercila,co chwile zmienila pozycje. Zlapac ja - to byl cud. A ja nie czulam nic ,zadnego kopniaka.

Tak się sama dla siebie zastanawiam, dlaczego? 🙂

Jak juz sie uspokoila to polozyla sie glowa do moich plecow i tez w sumie wyszedl klops 🙂 no bo po co sie pieknie pokazywac rodzciom 🙂

Aa.. tak samo jak bylo 2D , widac bylo jak otwiera buzie co chwile , jak przelaczyl lekarz na 4D to buzia ani na chwile sie nie otworzyla 😁

Dzsiaiaj sie dosc dlugo zasiedzialam przed komputerem , musze w koncu lozko poscielic i chyba czas spac 😉

Zajrze jutro, :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
arnulka to super 😁 ja pierwsze ruchy poczułam w 18 tygodniu a do tego czasu też się nie mogłam doczekać kiedy to będzie 🙂 teraz praktycznie codziennie czuje jak mój synuś fika koziołki 🙂 fajnie by było jakby mój mąż zdecydował się na imię ehhh pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati super 🙂 dziewczynki są super 😁
Arnulka hihi ja to już czuję takie kopniaki że cały brzuch mi się czasami trzęsie 🤪 no i mój skarbek urządza sobie nocne harce - wiecznie się budzę w nocy i nie mogę spać

a poza tym co u Was?
ja za tydzień mam badanie a tak to u mnie wszystko ok, czasami zależy od dnia raz się czuję dobrze a czasem zaś kiepsko i leżę ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂
Pati gratuluje dziewczynki 🙂)))) Niech rosnie forumowa kolezanka dla mojej malej tzn u nas narazie na 90% ale ja wierze ze te 10% pozostale ujawni sie 26.lutego na usg 🙂)) zreszta juz dziewczece bodziaki kupilam nie moze byc inaczej a Alek niecierpliwie czeka na siostrzyczke 🙂
A macie juz imie dla malej?? My doszlismy do porozumienia i bedzie Milenka 🙂)))

Arnulka gratuluje kopniaczkow 🙂)) moja juz caly dzien szaleje najbardziej rano i wieczorem a jak cos robie to cisza a tylko usiade i od razu mne zaczepia :P
Z twego co pamietam w ciazy z synusiem tych kopniakow bylo zdeydowanie mniej na tym etapie 🙂

Naomi mi sie podoba Maksymilian i Adaś 🙂
Beti duzo zdrowka dla was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 😉

cos sie malo odzywam ostatnio, ale troche zajeta bywam 🤨
wczoraj maz skrecal nowe komody, przemeblowanie sprzatanie i wkladanie wszystkiego spowrotem a na koniec zakupy i padlam jak kawka 😁 dzisiaj usypiam na siedzaco, nawet nigdzie nie wychodze bo nie mam ochoty 🤨 🤨 tak sie narobilam wczoraj ze dzis malego nie czuje a zwykle kopie o prawie tych samych porach, az sie martwie 🤢 😞

Pati gratulacje coreczki
Beti Aleksy ladne imie
Arnulka Tymon !! 😁 😜
u nas byla bitwa bo co ja wybralam to mezowi sie nie podobalo, pozatym mialam wiecej imion dla dziewczynek niz dla chlopcow na swojej liscie ulubionych 😁 ale z kilku imion dla chlopcow spodobalo nam sie Kaysan i tak chyba zostanie 🤨 juz przywyklam do tego imienia bo sobie ciagle powtarzam pod nosem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki 🙂 mój mąż zdecydował się na imię i ....jednak Hubert 😜 też sobie powtarzam to imię pod nosem żeby przywyknąć heh bo ja oczywiście miałam inne pomysły no ale taka była umowa między nami że jak będzie chłopiec to mąż wybiera imię 🙂 O i właśnie nasz Hubercik dostał czkawki hehehe śmieszne uczucie 😁 pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bylam dzis u lekarza... plec potwierdzona, bedzie chlopak 😁 i to jaki... juz ma ponad 300g, a co bedzie dalej. Lozysko mam na przedniej scianie z tad slabe odczowanie ruchow. poza tym wszysyko ok. 23 mam II USG genetyczne - polowkowe. Wtedh cos wiecej poogladamy.
pozdrawiamy :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Arnulka gratuluje chłopczyka 🙂 ja na badaniu byłam 2.02 i też się właśnie dowiedziałam że na 99% jest chłopiec i ma ponad 340 gram 😁
a tak co u was dziewczyny? bo ja coś czuje że to będzie kolejny smętny dzień jak widze to coś za oknem 🤨
W niedziele z kumpelami idziemy na Greya 😜 któraś z was też się wybiera? pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Arnulka gratuluje chlopczyka 🙂
Moj mlody jest ostatnio tak niesforny chociaz jest bardzo madry jak na czterolatka to nadrabia swoim okropnym zachowaniem nie wiem co jest grane ale z miesiaca na miesiac jest coraz gorszy 🤨 nie ma dnia zebym sie nie denerwowala teraz znow jazda bo gowniarz nie chce sie ubrac zwariuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta moja ma 2.5 i lepsza nie jest 😁 😁 😁

Arnulka gratulacje 😘

Naomi Hubert ladne imie 🙂

ja dzis rozwalilam pokretlo od temperatury w elektrycznym prysznicu i bylam taka wsciekla ze parowalo ze mnie 🤨 ale na szczescie uff znalazlam na ebayu pokretla ktore mozna zamowic bo myslalam ze gorzej sie skonczy 🙃
tak to siedzimy w domu bo nie ma co robic a pogoda jakas okropna 🤢 maz do niedzieli pracuje a potem ma tydzien wolnego po raz kolejny- musi wykorzystac swoje dni wolne do konca lutego wiec 🤪 🤪
dziewczyny tak rosne ze w spodnie od mundurka w pracy sie nie dopinam swobodnie i chodzilam scisnieta i tak mi niewygodnie bylo, gniotlam malego 🙃 ale dzis juz na szczescie dali mi spodnie ciazowe 🤔 co za ulga!!

czy tylko mnie tak bola plecy ?? 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzonatalie dziekuje 🙂 to mój mąż wymyślił a ja się przyzwyczajam 😜 hehehe
a co do psucia różnych rzeczy domowych to jeszcze nigdy nie zbiłam tylu szklanek w swoim życiu co w ciągu tych 21 tygodni ciąży heheh chyba już z 6 poszło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...