Skocz do zawartości

Mamusie czerwcowe 2015 | Forum dla mam


Sara85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzonatalie, normalnie wziełam te tabletki i nawet popilam łykiem wody smakowej, wynik wyszedł w porzadku nadczo 79, po godzinie 108 a po 2 godzinach 101. Wypiłam ta glukoze 75 i nawet bez cytryny sie obyło bo mi nie pozwoliła pielegniarka wcisnąc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i wszystko ok.
Mlody duzy, USG wskazuje na 23 tydzien.
Wazne, ze wszystko w porzadku.
Jesli chodzi o wozek to mam Maxi Cosi Mura 3 - rewelacja, ale teraz kocham sie w Stokke 😞
Co do wyprawki to niewiele mam do kupienia, wiekszosc jest, a i ja jakos specjalnie jeszcze weny nie mam. Chociaz... mysle o jakichs fajnych gadzetach. A coo... skoro wyprawke mam to mozna poszalec 😉
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Arnulka to superr ze z dzidziulkiem wszysstko okej 🙂 a ile wazy w 23 tyg?
Moj maluch chyba sie obrocil bo juz go tak nie czuc caly dzien non stop i juz sie tak nie napina w okolicy pepka musze poswiecic troche czasu jak bedzie mial aktywna godzinke i go namierzyc jak sie usadowil 😁
A jak wasze samopoczucie dzisiaj bo u nas taka pogoda ze nic tylko spac 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta ja nie mogę dziś zebrać do niczego, ledwo co wstałam, za obiad sie trzeba wziąśc ale mi sie nie chce, poźniej jeszcze dentysta,
Czy wasi lekarze prowadzący też sobie zażyczyli zaświadczenia od stomatologa??
Arnulka to świetne że wszystko w porządku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki 😘
My do małego też już mamy łóżeczko, wózek, szafę ubranek 😜 jest jakaś butelka, smoczek itd. zostały nam do kupienia te kosmetyczne rzeczy i wanienka 🙂 no i jeszcze ja się do szpitala muszę okupić 😜 ale z tym poczekam na lepszą pogodę hehe
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja 99% zakupow robie przez internet wiec pogoda mi nie straszna.
Dzis biore sie za projekt remontu (przemeblowajia) pokoju chlopcow.
w najblizszym czasie beda mieszkac razem, a za jakies 2-3 lata ich dopiero rozdzielimy 😉
Wagi nam lekarz nie podal, powiedzial tylko , ze wszystko jest ok.
we wtorek mam swojego ginekologa to dowiem sie cos wiecej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olencja ja z zaswiadczenniem od dentysty nie mam problemu bo regularnie co 3 tygodnie od grudnia chodze 🙂 zaczelo sie od tego ze koncem listopada spuchlo mi dziaslo poszlam to sprawdzic i sie okazalo ze przez rok czasu bo wtedy byla ost raz na przegladzie wyszlo mi 6 ubytkow 😮 😠
A teraz tydzien temu mialam jednego zeba robionego kanalowobo sie strasznie psuje ale chyba udalo sie go uratowac 🙂
Naomi ja tez czekam na obkupienie siebie az bedzie cieplej bo o ile dla malego moge cos zamowic to juz dla sibie ni chu chu bo jak nie dopasuje to sie tylko wkurzac bede
Arnulka ja tez wlasnie ruszam z projektem ale 2 pokoikow naraz 🤪 narazie mam szafe pod zabudowe wymyslona a gdzie sciany podlogi i reszta uff 😮 bo my oby dwa male pokoje robimy od podstaw 🤪ale jak sobie pomysle jak moje dzieciatka beda mialy slicznie to od razu chce mi sie dzialac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 ja się boje dentysty brrr co prawda do mojego uśmiechu nie można się przyczepić bo mam raczej proste białe ząbki ale znalazłoby się coś do zrobienia gdzieś dalej 😜 ale z tym poczekam na czas po porodzie nie będę teraz się dodatkowo stresować hehehe już wystarczy że co trzy tygodnie chodzę na pobieranie krwi 🤨

A jak chodzi o zakupy to też do małego kupujemy na allegro (oczywiście jak się to opłaca) a na zakupy dla siebie to już wybiorę się sama albo z mężem, mamą, siostrą czy kto tam będzie pod ręką 😜

pozdrawiam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc,
Po dentyście w porządku, zaświadczenie jest.
My na weekendzie wy bierzemy sie na jakieś zakupy dla małej, mamy sklep który jest także na allegro wiec na miejscu sie kupi, a ma konkurencyjne ceny jak do innych sklepów w Radomiu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej
Przezylam glukoze, nie wzielam tabletek jednak wzielam dopiero po, 3h tam spedzilam 🤢 no ale nie bylo zle, do wytrzymania. Mi brakuje gondoli , podstawki dla corki do wozka i rzeczy do szpitala. Wczoraj wychaczylam w Tesco na promocji kosmetyczke z zelem balsamem i myjka akurat swietny zestaw do szpitala wiec wzielam, na promocji udalo mi sie tez kupic pampers rozmiar 1 23\\szt wiec to tez juz mam, chce sobie zrobic zapas maly pieluch zeby nie latac i nie kupywac zrobilam tak z corka i super bylo 🙂 to samo z chusteczkami. Jakies kosmetyki dla malego trzeba dokupic i pizamki i inne sprawy do szpitala. Z dobrych newsow to 24 kwietnia ide juz z pracy hurrraaaaaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

U nas piekna wiosenna pogoda wiec zaczelysmy wychodzic na spacerki, do parku kaczki nakarmic i plac zabaw wczoraj a dzis kolo nas na hulajnoge z rana a potem znow o 16. 🙂 korzystamy poki ladnie bo nigdy nie wiadomo 🙂 a tak ogolnie to troche spanikowana jestem - nie czulam zbytnio malego od wczoraj , cos tam jakos delikatnie ale nic tak jak zawsze- a on zwykle ma swoje pory najbardziej aktywny jest jak klade sie spac a wczoraj nic.. Pol nocy nie moglam spac co chwila
Sie budzilam i panikowalam czy wszystko ok 🤢 dzisiaj tez jakos slabo nie wiem martwie sie troche ale nie chce tak panikowac bo mozliwe ze lenia ma maly i wszystko ok, moze w innej pozycji lezy zobacze jak dzis wieczorem bedzie jak dalej nic to chyba sie przejedziemy do szpitala sprawdzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
Dzonatalie zazdroższcze ładnej pogody, u nas chwile słońce chwile deszcz i tak już pare dni. Myśle że maluszek taka pozycje ma że go nie czujesz, ja wczoraj tak miałam, nic nie a nic nie czulam a że miałam wizyte kontrolną więc lekarz posprawdzał i na usg wierciła sie jak niewiem a ja nie czułam tego. Ale dla własnego spokoju warto sprawdzic.
Moja dziewczynka prawie 1kg wazy, wreszcie udało sie uchwycic jej buzke 🙂 bo zawsze rękoma zakrywała hehe dupcie odp początku pokazywała ładnie, Kurcze naspepna wizyta dopiero 8 kwietnia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
A wiecie że u mnie też jakaś taka cisza od wczoraj heh i wieczorem nawet też nic się nie działo że zaczęłam myśleć czy wszystko dobrze czy co się dzieje :huh dzisiaj od rana czułam takie wypychanie po prawej i delikatne pukanie po lewej stronie więc chyba nic się nie dzieje ...zobaczymy co dalej będzie, usg dopiero 16 marca 😜

A jak chodzi o pogodę to u nas też ładnie słonko świeci zaraz biorę psa i idziemy na spacer 🙂

Zastanawiam się czy kupić laktator już teraz czy zaczekać z tym na czas po porodzie no i czy kupić ręczny czy połasić się na elektryczny 😜 ???

pozdrawiam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
U mnie tez ostatnio bylo spokojnie ale od wczoraj znow maly daje czadu wiec to napewno zalezy od ulozenia no i moj sie chyaba obrocil z pozycji w poprzek w koncu bo teraz czuje go w okolicy pepka i bardzo nisko 😉
My sie wlasnie zbieramy do Akuku to taki "malpi gaj" wielka sala zabaw dla dzieci basen z pilkami i te sprawy caly tydzien mu obiecalam wiec niech dzieciatko ma radowche tym bardziej ze idzie z kolega z przedszkola to juz wogole 😉
Buziaki mamusie 🙂)))Milego weekendu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ps Naomi ja z synkiem czekalam do porodu i jednak moj lecial do apteki kupic bo w 2 dobie mialam taki nawal pokarmu ze szok 🤪 no i bralam od razu elektryczny bo przy recznym trzeba sie niezle namachac 🙂teraz do drugiego maluszka mam w razie czego jak znalazl 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello dziewczyny
jak tam po dniu kobiet ???
u mnie wszystko ok, wczoraj była taka śliczna pogoda tyle pospacerowaliśmy - super jak tak cieplej i słoneczko świeci 🙂 🙂 🙂
ja laktator nie kupuję - poradzę sobie z mlekiem hihi z córką kupiłam ale nie używałam długo bo mi się nie sprawdził - jak był mega nadmiar to sama usuwałam to mleko a reszte córka wypijała - ja ją karmiłam 1,5 roku - teraz nie chciałabym tyle karmić ale kto wie co będzie 🤪

poza tym przez kilka dni czułam słabsze ruchy ale jak się denerwuję to ponaciskam brzuszek i od razu są kopniaki więc u mnie jak narazie to jest z tym ok i się nie martwię - dziś znowu od nocy czuje kopniaki pod żebrami czyli pewnie zmienił pozycję 🙃
jak narazie jestem na plusie 8kg
wizytę z usg mam dopiero za tydzień
pozdrowienia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Beti no u nas tez sloneczko i od razu czlowiek ma wiecej energii 🙂))
Dzis na 15 dentystka a po dentystce musimy jechac do Urzedu skarbowego bo okazalo sie ze przeoczylismy pit z 2012 roku akurat wtedy moja firme przejmowal nowy wlasciciel ale dopiero od lutego a do lutego bylam jeszcze "pod starym" szefem no teraz klops boje sie jak nie wiem ale z tego co czytam to chyba nie bedzie tak zle trzymajcie kciuki w kazdym razie cobym tam nie urodzila 🤪
W czwartek mamy testy alergologiczne Alusia mam nadzieje ze wyjdzie skad ten katar non stop u niego a jak ze skornych nie wyjdzie to zrobimy jeszzce pokarmowe bo cos musi byc na rzeczy skoro katar jest co chwila znikad
Buziaki mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam laktator elektryczny z Aventu, duzo uzywany, bo odciagalam i mrozilam mleko na ewentualnosc jakichs wyjsc 😉
Mialam okazje uzywac recznego tej samej firmy. Faktycznie troche sie trzeba napompowac ale wydaje mi sie, ze sciaga lepiej. Gdybym nie planowala robic zapasow kupilabym reczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Arnulka a na kiedy teraz masz termin i kto sie urzadzil u ciebie w brzuskzu?
Ja wg pierwszego usg jakie mialam bylam na 26 maja, termin z OM mam na 1 czerwca a ostatnie usg wykazalo ze juz na 10 czerwca 😮 ale lekarz mowi ze mam sie sugerowac tym z ostatniej miesiaczki i ze on jest najbardziej zblizony i wiarygodny 🙂
A wogole jak sie czujecie? Co tam u Was jak maluchy w brzuszkach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 😘
My na usg dopiero w poniedziałek jedziemy...zobaczymy ile mały przybrał na wadze przez te trzy tygodnie 😜 wczoraj znowu martwiłam się że jakoś tak za spokojnie w tym brzuszku...ale dzisiaj od samego rana mały daje o sobie intensywnie znać więc myślę że wszystko ok 😁
a tak ogólnie to też się bardzo dobrze czuję, nic mnie nie boli, z przeziębienia też już całkiem się wyleczyłam i na słoneczku przez ostatnie dni naładowałam się pozytywnie 😁 🙃 (pewnie na resztę ponurego tygodnia co to zapowiadają w pogodzie) hehehe

a co tam u was słychać dziewczyny? jak się czujecie?
pozdrawiam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...