Skocz do zawartości

Mamusie czerwcowe 2015 | Forum dla mam


Sara85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej laski 🙂
odebralam wczoraj wyniki wg tych wynikow jak na moje oko laika to nie mam zadnej brzuydkiej cholestazy zapisalam sie do dermatologa na jutro po wielkich przebojach bo pani mnie chciala dac na 27 maja 🤪 a ja do niej ze na skierowaniu jest napisane PILNE i do 27 maja to ja moge sie rozpakowac i ze ma mi szukac numerka tu i teraz bo inaczej zadyme zrobie i jakos sie numerek na srode znalazl 😁 ale po powrocie "mila" niespodzianka pismo z szanowneg ZUSU gdziez ja sie podziewalam bo mnie nie zastali ze do 7 dni mam szczegolowo wyjasnic co i jak bo inaczej wstrzymaja mi ta jałmuzne zwana wyplata 100% ejhh az sie poryczalam z nerwow 🤨 teraz nie wiem co zrobic bo poszla bym na poczte to wyslac ale jak mi przyjda znow w tym czasie to co?? a dooddzialu zus nie chce mi sie zapierd... normalnie chore ja rozumie szukac "przekretow" ale czepiac sie baby w 35 tyg ciazy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Naomi to napewno potowki 🙂 a remont powoli ku koncowi przy dobrych wiatrach do konca tygodnia pokoj maluszka bedzie gotowy do wprowadzki 🙂 trzeba jeszcze przemalowac komode i regal na bialo pomalowac sciany, zalozyc parapet i polozyc panele 🙂 dzis zamawiam lozeczko i przewijak jutro zamowie sofe w Abrze no i bedzie git 🙂 torba do szpitala juz prawie spakowana 🙂
Beti a jak u Ciebie?
Arnulka daj znac po usg 🙂 zazdroszcze ci troszke ze zobaczysz dzdziolka 🙂
Wybralismy imie bedzie Franuś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello
Marta to z Zusu tez mogą przyjechać i skontrolować czy jest sie w domu? 😲
Masakra z nimi ..
Dobrze ze z badań wszystko ok
I ze remont ma sie ku końcowi hihi ja narazie czekam na szafę
Złapałam przeziębienie i od trzech dni puchną mi stopy masakra 😞
W czwartek mam wizytę u Pani dr a tak poza tym to siedzę i odpoczywam , straciłam wszelkie siły na wszystko - nawet wyjsć mi sie niechce z domu bo wszystkie buty nagle zrobiły sie za małe achhhh
🤨
A teraz maj sie zaczyna i pierwszy maz ma urodzinki 3 pózniej córeczka 12 no i ja 13, ciekawe kiedy dołączy nasze maleństwo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie,
jakiś wirus mnie dopadł i gardło zawalone, p. doktor przepisała duomox, więc łykam posłusznie,
ale masakra, ciepło na dworze, a ja się męczę chora...
macie może wieczorem takie bóle jakby miednicy? i dolna część kręgosłupa też daje popalić,
pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
ja mam dzisiaj takiego nygusa że koniec a wczoraj biegałam po chacie pakowałam kartony, myłam szafki które tu muszą zostać w tej kawalerce i jeszcze na wieczór jechałam na warsztaty dla przyszłych mam 😜 hehehe a dzisiaj to chyba przez tą pogodę 😜 jeszcze jakaś chyba febra mi wyszła w nosie i mnie denerwuje ehh
marta daj znać co tam u tego dermatologa a z tym zusem to chyba nie masz na L4 napisane że masz leżeć 🙂 będzie dobrze
gosia ja się ostatnio często w nocy budzę i przewracam z boku na bok bo mnie właśnie tak jakby kości w tyłku bolały ale to tylko w nocy za dnia to mnie nic nie boli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia mnie wszystko boli - dla mnie w ogóle noc to męka budzę się co 2 godziny- na każdym boku mi źle - nie mogę zasnąć i tak w kółko
mi też od gardła się zaczęło 😞 ale płukałam szałwią i wodą z solą i przeszło tylko teraz kaszel się zrobił i muszę to wyleczyć syropem cebulowym 🤢 o fuj jak tylko pomyślę to mi niedobrze 🤢

naomi hhi to zależy od dnia, ja w ostatnim czasie tyle zrobiłam a teraz od niedzieli nie mam na nic siły tylko mam jeszcze jakiegoś doła - bo jak widzę te nogi swoje opuchnięte to masakra 😞 od 12 zaczynają mi puchnąć i tak już będzie do końca 😞ajjjjjj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Arnulka ciesze sie ze z malym wszystko ok 🙂 no i chyba jednak bedziesz czerwcowka 🙂)))
Beti slicznie wygladasz 🙂 brzusio cudny 🙂
NAomi ja tez tak mam ze jednego dnia wywrocilabym mieszkanie do gory nogamia a nastepnego dnia leze i kwicze heheh ale z tym sprzataniem,ukladaniem,przekladaniem itp to syndrom wicia gniazda dalej nie odpuszcza 🙂))
Z tym Zusem cholera wie o co chodzi w poniedzialek mam wizyte u mojego gina to sie go zapytam jakie on mi wypisal to l4 i czy orientuje sie o co chodzi z tymi kontrolami a ja juz sie nie mam zamiaru niepotrzebnie stresowac i tak mam tego wystarczajaco na glowie 😉
O 14 wizytta u dermatologa-zobaczymy co pani powie bo wysypka utrzymuje sie juz tydzien co prawda pije wapno,smaruje sie sudocremem i jest ona mniejsza ale dalej jest okropnie wyglada i swedzi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie,
troszkę mi lepiej, że nie jestem sama z tymi urokami ciąży - też się budzę kilka razy w nocy, a to siusiu, a to niewygodnie, a to tu boli, tam boli i tak do rana, a potem niewyspana, a dziecko do przedszkola trzeba wyprawić itd.
jeszcze 38 dni do terminu porodu, także odliczam, też sprzątając, przekładając i szykując wszystko, co się da
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski 🙂
Po dermatologu to typowa ale wyjatkowo nieladna alergia skorna nie wiemy na co bo na testy umowie sie po porodzie narazie dostalam masc do smarowania robiona na zamowienie bezpieczna
dla dzidzi 🙂 i dalej mam pic wapno a jakby do 10 dni ie zeszlo mam tam wrocic 🤔
Gosiu nooo tak te ostatki sa najgorsze do spania ale coz juz nie dlugo i tak nie pospimy wiec sie przyzwyczajajmy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
marta to super że lekarz dał Ci bezpieczną maść
u mnie po wizycie ok wszystko - dziecko ma już 3300 🤪 rośnie 🤪 jak na razie wszystko jest ok nic się nie skraca i nie zapowiada na wyklucie - jedynie główka jest już niziutko przez co Pani dr nie mogła dokładnie zmierzyć dziecko
jak mija Wam majówka?
ja się kuruję syropem cebulowym - dzisiaj jedziemy na imieniny no a jutro urodzinki męża 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beti woow to super już jak donoszony dzidzius teraz tyoko czekać aż zechce wyjść: )jak wasz remont bo nasz można powiedzieć uchyla się kupić końcowi jeszcze tylko drzwi do pokoikow chłopców i do łazienki dojada po niedzieli wstawić i pozniej już tylko małe poprawiki do dołożenia typu dywan,lampa i inne dodatki: )dodam zdjęcie jak już będzie kompletny 🙂
U nas zapowiada się piękna pogoda także chyba dziś zaliczę pierwszą kiełbaske z grilla: )Miłego dzionka mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas podobnie majowka intensywnie i szybko minela 😎
Dzis z kolei ja mam lekarza o 15 ale zwykle badanie zastanawiam sie czy zrobi mi jeszcze w najblizszym czasie usg czy juz do samego porodu nie a u Was na tej koncowce jak to wyglada bedziecie mialy jeszcze usg?
Moja siostra wyjezdza dzis w nocy nad morze na pol roku do pracy bede za nia tesknic Alus zreszta jeszzce bardziej 🤨 obie mamy dolka ze ciocia nie zobaczy Franusia jalk sie urodzi a z drugiej strony tak sie ciesze ze jej sie tak udalo i ze przezyje cos fajnego i szczerze to jej troche zazdroszcze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie 😘
My już po przeprowadzce 😁 zostały oczywiście jeszcze jakieś drobiazgi do zrobienia 😜 i takie dekoracyjne bzdety do kupienia hehehe a majówka jak dla mnie minęła dość leniwie bo załapałam przeziębienie ale już jest ok znowu zadziałała cebula i te moje magiczne krople do nosa na katar 😉 no i oczywiście mój mąż nie odpuścił zrobienia grilla więc pierwszą kiełbaską w sezonie też już mamy zaliczoną 😜
jeśli chodzi o samopoczucie to czuję się dobrze nic mnie nie boli nie mam zachcianek, zgagi, żylaków czy rozstępów a z wypróżnianiem też ostatnio lepiej 😉 wizyta u gina dopiero 11.05 już nie mogę się doczekać jak zobaczę nasze maleństwo 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc Kobitki 🙂
Bardzo dawno mnie nie było, bo to malowanie, a to brak neta.
Ciesze się że u was wprzystko ok.
My po sobotniej wizycie, LENKA 2450g, termin za 4 tygodnie, ale nie mam już siły, stopy puchną, coraz częściej mi słobo, w zeszłym tygodniu prawie mdlałam, mam zakaz robienia czegokolwiek i przez lekarza i przez mojego M, a tu tyle roboty,
Co do usg, to may mamy jescze wizyte 22maja i już nam lekarz powiedział że bedzie ja ważył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olencja ojjj to się oszczedzaj kobitko dużo zdrówka: )
Arnulka w prawie wszystkich liniach robią podobno problem jak kobieta jest w zaawansowanej ciąży chyba że lecicie jak już urodzisz
My jak się uda pod koniec lipca wyskoczymy nad morze do mojej siostry bo właśnie pojechała tam wczoraj do pracy na pół roku: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki: )
Byliśmy na usg nasz kochany klusek ma 2990g i jest bardzo aktywny badanie trwało prawie pół godziny bo Franek wyczynial cuda przeciagal się, ciągnął za pepowine, później ja trzymał w buzi oblizywal się i ziewal heheh mieliśmy ubaw po pachy czysty artysta Alek był zauroczony co dzidziuś potrafi w brzuszku wyczyniac: ) pan doktor mówił że bije mu serduszko za szybko ale raczej jest to spowodowane jego energicznymi harcami: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski 🙂
alee tu ciszaaa rodzicie juz czy jak?? 😜
my wczoraj odwiedzilismy ikee w katowicach co prawda godzine w jedna strone i troche niewygodnie gdzies dalej jezdic z tym ogromnym brzucholem no ale zakupyi obiad na miejscu wszystko wynagrodzly 🙂
Kupilsmy regal dla Alusia, dywan z jezdnia bo sie maly osiolek uparl ze chce 🙂 do pokoju malutkiego wzielam zaslonki,przescieradla bawelnianie,podkladki na regal i pare innych pierdulek 🙂
W czwartek przyjezdzaja z Ruck Zucka zamontowac nam drzwi do lazienki i do pokoi chlopcow i pozniej juz moge isc rodzic 🙂))))
Jak u Was samopoczucie? Uaktywnil sie u was straszek jakis chocby malutki? Bo ja staram sie myslec ze przeciez i tak bedzie bolalo ale jakos jak na mnie i moja panikarska nature to dosyc "olewczo" jak narazie do tego podchodze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Naomi to super wiadomosc 🙂)) a czy duzy czy maly czy towazne ? wazne ze zdrowiutki 😘
wrocilismy z Alusiem z dwor 😘 mam dosc ufff coraz ciezej ogarnac sieb 😘e i dziecko w terenie a co bedzie jak bedzie jeszcze dzidzia w wozku?? Chyba zaczynam sie bac ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...