Skocz do zawartości

Mamusie czerwcowe 2015 | Forum dla mam


Sara85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ola wczoraj było u nas 30 stopni a my na czarno ubrani Ja najpierw ten egzamin potem jeździliśmy załatwiać papiery Konrada bratu(jest chory długo by gadac)notariusza, upoważnienia do banku,lekarza, miejsce dla inwalidy i podjazd do klatki w każdym razie najezdzilismy się jak głupki i popołudniu,myślałam że wyzione ducha dziś na szczęście już jest chlodniej dziś pogłębiać rodzic bo jak przyjdzie nam rodzić w upał to powiem wam mamy przesrane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Co do ktg mój lekarz tego 1szego jak byłam kazał ki się zgłosić 8mego do szpitala i się schizuje bo w między czasie żadnego ktg nie zalecal i tak myślę żeby jutro podjechać ale się boję ze już mnie do tego poniedziałku zostawia i w sumie nie wiem co robić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje Gosiu 😘 swoją drogą to czy ja jestem ostatnia na czerwiec? mam termin na 23 czerwca 😜 hehehe spakowałam już tą torbę tak jak radziłyście 🙂 czuję się rewelacyjnie nic mnie nie boli ani nic a i upał też mi nie przeszkadza....wczoraj pół dnia siedziałam na ogrodzie i się opalałam oczywiście brzuszek zakryty 😉 zaraz z mężusiem jedziemy na zakupy potem obiadek i deserek który już wczoraj przygotowałam truskawki z galaretka truskawkową i brzoskwinki w brzoskwiniowej trochę bitej śmietany do tego nie zaszkodzi 😜 hehehe a potem na ogródek korzystać ze słonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola to pewnie ty następna: ) ja już bym chciała ale wiadomo nic na siłę jak do poniedziałku nie urodzę sama to i tak wyląduje w szpitalu i kiedyś w końcu urodzę tylko to czekanie...
Beti oby nie kolki przerabialiśmy z Alkiem do 4tego miesiąca uhhh trzymam kciuki ze to chwilowe "marudzonkoo" szkrabka
Naomi smaka mi zrobiłaś tą galaretką z bitą śmietaną ale ja codzienne wpierniczam tyle truskawek ze szok ☺️
Arnulka tylko ty się nie wepchnij przed szereg bo cię zbije 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie,
dziękuję pięknie za gratulacje :*
ech, z tą wolną chwilą trochę krucho ostatnio 😉
mój poród wyglądał tak: o 3 w nocy poczułam pierwszy skurcz, za pół godz następny, potem trochę nieregularnych i zaczęło się na dobre o 7 i wtedy wyruszyliśmy do szpitala, skurcze miałam co 5 minut, położyli mnie pod ktg, pół godz leżenia, wypisywanie dokumentów i na salę porodową, miałam już skurcze parte, więc poszło bardzo szybko i Maleńka za chwilkę płakała na moim brzuchu,
trochę się bałam rodzić w tym samym szpitalu, co Michalka, ale przez 4 lata wiele się zmieniło, pani położna extra, super pomoc, mąż cały czas ze mną, pomagał jak mógł, nawet sobie pogadałam z lekarzem w trakcie szycia krocza 😉 po wszystkim poszłam pod prysznic, potem Małą do cyca i takie bezstresowe to wszystko było,że aż szok
teraz jesteśmy w domku, niestety pokarmu nie przybywa i muszę dokarmiać mm, ale dziecko żarłoczne, to może się jeszcze rozkręci ta laktacja... najgorsze, że nie mogę jeść truskawek 😞 ale czego się nie robi 🙂
pozdrawiam i życzę błyskawicznych porodów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia super ze tak to u was "sprawnie" poszło: )buziaki dla was
My dziś wycieczkowalismy godzinkę jazdy od nas w pobliskie góry polazilam pojadlam gofra i oscypka: )prZed chwilą wróciliśmy a skurczu nadal brak no ale co ma być to będzie najwyżej bd musiała mieć wywolywany poród w ten poniedziałek już się poddaje z wymyslaniem sposobów na poród: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj kolezanka opowiedziala mi, ze jej polozna zalecila "koktajl poloznych". Byla juz po terminie, na wizycie, szyjka zamknieta, dluga, porodu ani widu, ani slychu...poloza kazala jej zrobic i wypic koktajl z oleju rycynowego, wodki i soku morelowego... po 3 godz. byla na porodowce... kontrowersyjne, ale ciekawe 🙂
nie probujcie tego w domu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmmmm Arnulka co prawda żadnego z tych składników nie mam ani nie lubię ale z tym olejkiem rycynowym to co chwilę gdzies wyczytuje ze wywołuje biegunkę a po niej skurcze tylko podobno jest a feeeee wiec ja nie próbuje bo z moim szczęściem to nic nie pomoże a pewnie jeszcze się wymiotow niepotrzebnie doczekam 😁 Ja już się poddziałania wiem ze będzie jazda bez trzymanki z tym.wywoływaniem ale niech się dzieje co chce byle milusiński wyszedł cały bo zdrowy: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naprawdę kontrowersyjny pomysł z tym koktajlem położnych 🤔 hehe
marta29 ja olejek rycynowy miałam właśnie na zaparcia ale w ogóle nie zrobił na mnie wrażenia podobnie jak parafina też nic mi nie pomogła 🤨
ja słyszałam że skakanie na piłce albo stymulacja brodawek przyśpiesza poród
gosia to super że tak szybko poszło ja też mam nadzieje na taki poród tym bardziej że ja czuję się rewelacyjnie i ogólnie gdyby nie brzuch (i dodatkowe 20 kg) to nie wiedziałabym co to ciąża 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajnie ze uwas wporzadku,


Mnie Od22meczyly bole co5min, to z patologi na porodowke o24wyslali, oczywiscie nie badali wczesniej, na porodowce oczy na mnie co ja tu robie bo co z tego ze skurcze sa ale nic pozatym sie niedzieje ,wymeczylam sie do5rano i wszystko minelo. Teraz zamiast na patologi leze na sali dla ciezarnych na porodowce sama, gdzie umre taka duchota tu jest .,. Jestem wykonczona psyhicznie pobytem w szpitalu. kolo 10 bole wrocily i tak co 15min, jak sienic nie zmieni to jutro
Kroplowka a tak chcialam jej uniknac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola powodzenia mam nadzieję że nie będziesz się już męczyła 😘
Ja właśnie wstałam i zbieram się powoli do szpitala bo dziś mam się wstawić 🤢 brzuch mnie boli ale chyba z nerwów bo nie wiem co mnie tam.czeka i dla mnie takie nie wiedzenie na czym się stoi jest najgorsze 🤨
Wczoraj zostawiliśmy już Alusia u moich rodziców bo mama ma parę dni wolnego wieczorem wróciliśmy był seks na "wywołanie" maluszka ale dalej nic pewnie bd mi wywoływać także Olcia łącze się z Tobą ale damy radę my kobiety musimy!!!
Trzymajcie kciuki napiszę popołudniu jak coś się dowiem
Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta, ola trzymam za was kciuki żeby się wreszcie wykluły wasze maleństwa 😉
wczoraj gdzieś przeczytałam że kobiety które bardzo boją się bólu i porodu mogą podświadomie blokować akcję porodową dlatego tak ważne jest uspokojenie się relaks i pozytywne myślenie 😜
spróbujcie może akurat się sprawdzi
my za godzinkę wyruszamy do gina sprawdzić co się tam u nas dzieje z maluchem i czy już się coś zaczyna czy nic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta, ola trzymam za was kciuki żeby się wreszcie wykluły wasze maleństwa 😉
wczoraj gdzieś przeczytałam że kobiety które bardzo boją się bólu i porodu mogą podświadomie blokować akcję porodową dlatego tak ważne jest uspokojenie się relaks i pozytywne myślenie 😜
spróbujcie może akurat się sprawdzi
my za godzinkę wyruszamy do gina sprawdzić co się tam u nas dzieje z maluchem i czy już się coś zaczyna czy nic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki i co tam jak u was? my po wizycie u gina wszystko super mały też super ma już 3055 gram 😁 nie przytył za wiele przez te dwa tygodnie od poprzedniej wizyty niecałe 300 gram hehhe ale najważniejsze że wszystko jest dobrze...a i jakiś oznak zbliżającego się porodu brak...a niech sobie posiedzi jeszcze te dwa tygodnie na zdrowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej: )
Naomi to fajniutki szkrabek my jutro o 7 mamy test oksytocynowy No i zobaczymy ale polozna mnie pocieszyla że to rzadko działa 🤨
No ale zobaczymy jutro: )mam stresika ale małego bo już chcialabym urodzić to cZekanie i leżenie tu bez celu jest straszne a mały wg usg ma 3800 a.w rzeczywistości może mieć nawet 4200 bo taka jest granica bledu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...