Skocz do zawartości

Mamusie czerwcowe 2015 | Forum dla mam


Sara85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dalam kochane rade od1nocy bole, o 13.:50wody, zero rozwarcia, ok15kroplowka na wywolanie, i meczarniach w nieregularny bolach, a potem 3parte skurcze i jestesmy razem, dobrze ze Misiek byl ze mna to latali kolo mnie i duzo mi pomogla sama jego obecnosc rodzil ze mna. A abyla klientka co bez towarzystwa rodzila to ze tak powiem sama byla bez poloznej tylko salowa jej pomagala. Niepopekalam od zewnatrz ale od srodka mam sporo szwow.
Takze jest z nami Lena 54cm, 3280g 08.06.2015 godz22:55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nasz Franio zawitał na świecie wczoraj o 23:45 niestety jest na neonatologii bo napil się wód a były zielone: (
Więc dowiem się o 6 jak narazie jest coraz lepiej wpuscili nas do niego dopiero o 3 i to były najdłuższe 3h w naszym życiu dalej mam stracha o jego zdrowko ale pani doktor uspokaja że antybiotyk działa płuca zaczynają pracować więc muszę być dobrej myśli choć to ciężkie od porodu nie śpię i nie żadne aż do tej 6 z pewnością aż bd mogła znów iść do mojego małego księcia (no nie takiego małego bo przebił Alusia o 5dag i waży 4050g: )
Olu gratulacje kochana jesteś dzielna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola, Marta gratulacje 😘 😘 😘
no to co...ja jestem chyba następna 😜 za 13 dni mam termin porodu i chciałabym urodzić w terminie bo to akurat jest dzień ojca i byłoby miło 🙂 wiem wiem tylko 5% dzieci rodzi się w terminie zobaczymy może się uda a jak na razie to nic się nie dzieje jutro jedziemy na ktg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane rodzac silami natury polecam zwykle kolo do plywania, ja bez niego niedala bym rady, niemog5am siedziec i miska wyslalam po nie i to jest zbawienie, taka ulga w siedzeniu, musialabym jesc na lezaco,a takto od 1dnia siedze normalnie, nawet. Mala karmic bym nie wysiedziala. Sa takie specjalne ale poco przeplacac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane rodzac silami natury polecam zwykle kolo do plywania, ja bez niego niedala bym rady, niemog5am siedziec i miska wyslalam po nie i to jest zbawienie, taka ulga w siedzeniu, musialabym jesc na lezaco,a takto od 1dnia siedze normalnie, nawet. Mala karmic bym nie wysiedziala. Sa takie specjalne ale poco przeplacac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny: )mały coraz lepiej dziś mi go już chyba dadzą na salę: )jest kochany,przeszłości i wogole wczoraj miał konsultacje kardiologiczne i stwierdzili u niego maleńka dziurkę która ma się zasklepic i za miesiąc mam zrobić kontrolne badania
Mam problem z laktacja mój dziś przywiezie herbatkę zobaczymy czy pomoże bo nie chce sztucznego mleka na początek tym bardziej że pani doktor mówiła że to bardzo ważne żeby Franek pił moje mleko żeby się wzmocnić po antybiotyku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta gratulacje 😘 😘 😘 jak poród ?
Franek silny wiec bedzie dobrze
Kochana cieszę sie ze juz jesteście razem
Pisz co u Was
Ja właśnie na słoneczku sie wygrzewam
Mieliśmy dzis wizytę w ośrodku zdrowia i mały odsypia bo z niego taki łobuz ze jak sie rozpłacze gdzieś to nic na niego nie zadziała (nawet smoczek 😞)tylko cycek i siedzi przy nim pół godziny i tak siedziałam tam dzisiaj z cycem przy ludziach masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamunie 😘
Marta jeszcze raz gratuluje i nie martw się na pewno wszystko będzie ok 🙂
a my na KTG dzisiaj byliśmy i wszystko z maluchem dobrze a skurczy nawet malutkich brak więc też chyba ok 🙂 na kolejne słuchanie maluszka umówiłam się na poniedziałek 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 🙂
Franus jest id wczoraj juz ze mną na sali: )karmimy się już cycem na żądanie ale raczej co 3 godziny
Malutki jest grzeczny malo placze wczoraj miał pierwszą kąpieli i ani nie pisnal
Napędził nam ogromnego stracha łobuz jeden Ale wszystko jest na dobrej drodze i przy dobrych wiatrach w poniedziałek wyjdziemy: )
Poród okej o 19 odeszły ki wody a o 23:45 mieliśmy nasze maleństwo na rękach: )mój dzielnie pomagał od początku do konca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 😘 łooo jak tu cicho się zrobiło hehehe 😜 u nas jak na razie nic się nie dzieje...zostało 8 dni do terminu porodu 🙂 za godzinkę jedziemy słuchać maluszka na KTG a wizyta u gina dopiero za tydzień (dzień przed terminem hehe)
piszcie co u was słychać jak tam maluchy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki 🙂
Arnulka no to sie ustawilas 😜 cwaniarka 😎 ale wychodze z tego samego zalozenia jak sie da to trzeba korzystac z pomocy szczegolnie jak juz jednego brzadaca sie ma w domu 🙂
Naomi daj znac po ktg a wogole to sie dziwie ze masz zalecane ktg przed terminem fajna lekarka bo przynajmniej ty spokojnie chodzisz 🙂
U nas super malutki jest cudowny malo placze dosc duzo spi i bardzooo duzo je tak ze cycki mnie bola masakrycznie ale ciesze sie ze karmie piersia bo jest mu to potrzebne po tych okoloporodowych problemach jakie mial do teraz jak o tym pomysle jak bylo zle to mnie cisnie do placzu ale wierzymy ze bedzie wszystko dobrze za okolo 3 tyg czekjaa nas konsultacje z kardiologiem i dwa usg glowki i brzuszka bo sa jakies male "defekty" ktore nie zagrazaja zyciu dziecka ale powinny pozniknac w ciaguu najblizszych miesiecy 🙂 Buziaki dla was kochane jak mi sie uda zamieszcze zdjecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
o arnulka to masz dobrze bo moja mama to nie wpadła na pomysł żeby mi pomóc z prasowaniem i teściowa to samo no ale co tam dałam sobie sama rade 😜 hehehe
marta u mnie wszystko dobrze z małym też po poniedziałkowym ktg skurczy brak ogólnie nic się nie działo zobaczymy co tam teraz w piątek mam kolejne ktg 🙂 no tak lekarka tak zaleciła że mogę sobie zrobić ze dwa razy przed terminem a że w mojej szkole rodzenia po 38 tygodniu ciąży mam za darmo to sobie chodzę 😉
ehh bardzo bym chciała urodzić w terminie ale wszyscy mi gadają że przenoszę tego dzidziusia bo podobno chłopcom się na świat nie spieszy hmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂
tak, tak naomi, chŁopakom się nie spieszy... synka urodziłam 5 dni po terminie i to z pomocą oksytocyny, a teraz córeczka zrobiła prezent na dzień dziecka i urodziła się 5 dni przed terminem 🙂 statystycznie więc oboje w terminie, hihihii
dzisiaj byliśmy na ważeniu, po dwóch tygodniach od wyjścia ze szpitala i Mała przybrała 800g 😁
to sporo, ale podobno rekordzistką nie jest...
Marta, super, że karmisz piersią, synek się wzmocni i zapomnicie o trudach porodu, trzymam kciuki za Was :*
my też mamy kontrolę u kardiologa, pierwsza była jeszcze w szpitalu, a teraz mamy się zgłosić we wrześniu, oby było ok...
pozdrawiam :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...