Skocz do zawartości

czekam na kolejne lipcoweczki | Forum dla mam


arnulka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 891
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam! Ja jeszcze czekam na rozwój sytuacji bo boli mnie brzuch i nachodzą mnie czarne myśli jak to będzie... Beta HCG dwa dni temu wynosiła 59.... dzisiaj 136..... Powtórzę w poniedziałek badanie to się wyklaruje... Jak na razie zostało mi czekać... Mam nadzieję, że się uda! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Napewno sie uda... mnie brzuch tez caly czas boli, ale podobno to moze byc norma... beta HCG super rosnie wiec wszystko na dobrej drodze 🙂
Ja mam termin do lekarza dopiero 14tego, ale zrobilam dwa testy i wszystko wskazuje na to, ze tym razem zostane letnia mamusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zrobiłam dziś test ciążowy, żeby się upewnić, że jest co badać jutro.... i wyszła mocna krecha... 🤪 wiem, że to może głupie ale super rozładowało napięcie.... Jutro jak będzie ok to też muszę zapisać się do lekarza... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj MamaAleksandra 🙂 U mnie sprawy potoczyły się wczoraj błyskawicznie... Zrobiłam bete i progesteron i okazało się, że beta nawet ok natomiast progesteron trochę za niski więc okupowałam przez trzy godziny poczekalnię gina i okazało się, że jest potrzebna suplemantacja progesteronem więc łykam tabletki. Miałam wczoraj usg i jest pęcherzyk wielkości 3 mm (takie maleństwo)... W piątek mam kolejne badania hormonów więc zobaczymy 🙂 A męczy was coś na początku, coś się zmieniło?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie męczy ciągła chęć spania, ale przy małym dziecku nie mogę iść niestety na drzemkę 😞 Moja ciąża jest owiana tajemnicą przed światem, to już moja 4 ciąża a mam tylko jedno dziecko, w drugiej ciąży poroniłam bardzo wcześnie a rok temu miałam ciążę pozamaciczną, wierzę że tym razem się uda 🙂 Potrzebuję wsparcia dlatego tu dołączyłam 🙂 pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego dnia. A Wy jaką miałyście tą druga kreseczkę? Bo ja bardzo jasna... trochę się boję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj wiem jak to jest przy małym dziecku.... mam sześciomiesięcznego syna.... a chęć spania ogromna 🙂 Moja ciąża to też tajemnica po pierwsze: zostałabym skrytykowana, że to za szybko, a po drugie: trzy razy poroniłam - pierwszą ciążę za dwa dni po pozytywnym badaniu hcg, drugą w 8 tc (widziałam bijące serduszko) a trzecią w zeszłym miesiącu.... I też jak Ty wierzę, że się uda 🙂 Co do kreski to w tej ciąży przy stężeniu hcg 136 miałam bardzo bladą... To zależy od testu i od stężenia... A nie chcesz zrobić badania z krwi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 🙂 jak miło wrócić na stare śmieci 🙂
U mnie to nic pewnego bo termin @ mam na jutro, ale już wczoraj test wyszedł pozytywnie...i to druga mocna krecha. Natomiast dziś inny test , jakiś Amil i blaaaada krecha, cień.
To moja druga ciąża. Mam już synka Filipa, ur 17.03.2012.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...