Skocz do zawartości

czekam na kolejne lipcoweczki | Forum dla mam


arnulka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasia i Marlena, jak czytam o waszych łożyskach to włos mi się jeży. powinni je czymś podwiązać i wyjąć a nie męczyć rodzące 😞

Marlena, ciasno ale na swoim i swoje podwórko i do tego wasz plac zabaw... tak strasznie zazdroszczę, bo bardzo chciałabym by moje dzieci miały swoją zjeżdżalnie, huśtawkę, piaskownice.. a ja tylko zerkając przez okno bym miała ich na oku.

Byłam dziś na zakupach i kupiłam nałogowo jak zawsze lakiery do paznokci, cienie do oczu itp no i looodyy 🙂 boże, ciągle je jem, a nie będąc w ciąży to na lody mam rzadko ochotę:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 891
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
spokojnie dziewczyny nie ma za co przepraszać..nie wasz wina , że ja mam przesrane 😁 ale przyznam się Wam,że czasem pozwole sobie na jakiś mały kawałek "dobrego" . obserwuje tylko jak cukier .po kosteczce czekolady wyniki są ok więc czasem sobie powalam,wczoraj na urodzinach mały kawałek ciasta jadłam i też było ok więc ta moja cukrzyca jednak nie daje tak popalić :p fakt drożdżówki, ciastka francuskie , pączki z tymi mącznymi nawet nie mam co próbować.
co do łożyska to kobiety różnie mają.moja teściowa przez łożysko "odjeżdżała" i szybko podali jej "głupiego jasia".po czyszczeniu musiała dostać krew. my kobiety ogólnie mamy przekichane . ciąża jak dla mnie też ogólnie nic super fajnego oprócz kopniaczków bo tak po za tym wszystko boli . damy radę tylko oby do końca szczęśliwie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie byla cieta ani nie peklam, choc Mlody byl duzy i rodzil sie z raczka przy glowie 😉
Zaraz po porodzie siedzialam na krzesle... moja mama nie mogla sie nadziwic 😉
Za to kilka dni po porodzie dokuczaly mi hemoroidy, ale do przezycia. Oby tym razem bylo podobnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ
U mnie też pięknie a jak na ironie przydałby się deszcz bo musimy trawę siać a tu susza nieziemska.
Wyrownywalismy działkę i mam goły placek ziemi dookoła domu . chcemy tez Adamowi zrobić domek z zjeżdżalnią ale mój mąż nie jest typem majsterkowicza więc wszystko musi zrobić jakaś ekipa no i koszty rosną. .. zobaczymy. ..

Ja narazie siedzę i pije kawke, rozkoszuje sie pustym domem i ciszą 🙂 a potem odbieram adama wcześniej i jedziemy do mojej mamy bo ma urodziny.

Arnulka zazdroszcze , naprawdę jesteś elastyczna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem jak ale pominęłam post Agaty ..
Kochana jaką masz długość szyjki ? w szpitalu zawsze bezpieczniej lekarze wiedzą co robią ! dużo leż i odpoczywaj ! Gratulacje synka 😉
Arnulka jej jak ja Ci zazdroszczę..ja mam nadzieję , że tym razem i u mnie będzie po porodzie lepiej .
U Nas słonko nareszcie.dość silny wiatr ale ujdzie .. nareszcie ciut wiosennie ;/
Dziś z synkiem byłam u denstysty po raz 1 . ząbki wszystkie zdrowe ! pięknie otworzył buzie 😉
ja dziś jakaś cała obolała..mateńko jeszcze tyle czasu do końca a mi ciężko przewrócić się z boku na bok tak wszystko boli ! jak za długo chodzę mam wrażenie, że mi za chwilę coś wyleci .. ciężka sprawa heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
ja tez myślałam żeby zabrać młodego do dentysty, a byłaś marlena u dziecięcego czy poprostu u twojego? Ja wczoraj odbieram go z przedszkola i takie oczko dziwne, załzawione pojechałam do lek i jakieś zapalenie spojówek no i siedzimy w domu...
Powiem Ci Marlena ze ja jak nowo narodzona od jakiegoś tygodnia, jakoś jak zaczął sie 3 trymestr, wiadomo ze cos mnie ciągnie w kroczu, coś strzyka w kręgosłupie ale to normalne wiec staram się nie zwracać uwagi ale tez odpoczywać w miarę możliwości, nie przemeczac się. Ale poza tym to czuję się o niebo lepiej niż w poprzednim trymestrze. Nie mam zgagi, malutka wzorcowo kopie- wcześniej miałam obawy czy nie za mało a teraz nadrabia 🙂 mam nadzieję że tak już do lipca 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marlena, super że mały dobrze zniósł dentystę. Ważne pierwsze wrażenie, ja jako dziecko miałam złe pierwsze wrażenie i w efekcie miałam 13 lat przerwy w leczeniu zębów.

Agata, oby Ci założyli na pewno ten szew, bo nigdy nic nie wiadomo.

Kasia, życzę deszczu i pięknej zielenii przed domem 🙂 i żeby synek wyzdrowiał, bo z oczkami nie ma żartów 😞

Ja dziś leniwie spędzam dzień. Mam chcice na pepsi z lodem i cytryną, wiadomo, bez wódeczki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu ja zapytałam się swojej dentystki jakiś czas temu czy przyjmie 3 latka i nie było problemu.umówiła Nas razem na wizytę. niby właśnie już w wieku 2 lat najlepiej udać się 1 raz. teraz kontrole co pół roku 😉
dobrze masz z tym,że w 3trym jest Ci lżej 😉 ja jakaś w ogóle dziwna jestem bo u mnie zawsze jakiś problem ale cóż .. oby do lipca tak jak mówisz 😉
Agata ja z synem od 23tc miałam szyjkę skróconą do 25mm . mnie nie dali do zpitala tylko miałam kontrole co 2 tyg.musiałam leżeć. w 32tc lekarz powiedział,że dobrze aby mały posiedział do 36tc (mówili,że na pewno nie donoszę) od 36tc właśnie już się nie oszczędzałam tak bardzo..tzn chodziłam,sprzątałam a urodziłam w 39/40tc tak więc na spokojnie. dobrze,że Ci krążek założą , mnie wtedy w takim razie chyba olali.. zawsze będziesz spokojniejsza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
mój ma 4 latka i nie był nigdy u dentysty więc teraz jak pójdę ze sobą to wezmę go, niech usiądzie tylko na fotelu i poczuje ten zapach 😉 ja chodziłam przez 1 ciążę (bo jakos nie moglam sie zebrac przed zajsciem ) i chciałam przed porodem zdążyć wszystko zrobić , potem miałam przerwę 3 lata i znowu chodzę w ciąży ale jakoś mi to nie przeszkadza, uodparniam się na ból 😁 oczywiście drobne ubytki, nie jakieś nie wiadomo co 😉

ja mam wizytę w środę i nie mogę sie doczekać bo naprawdę sie czuję jakbym byla na wylocie a tu jeszcze 3 miesiące. . Brzuch nisko, polepszenie samopoczucia i tzw wicie gniazda 🙂 zmęczona jestem ale tez pełna energii i wtedy bym sprzatala, myla, porządkowala.... byle żeby szyjka trzymała żebym nad morze pojechała spokojnie 😉

😘

agata daj znać czy jesteś już w domu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marlena, to chyba rzeczywiście zostałaś olana :P

Kasia, czuję się tak samo tylko jednak mniej mam zapału.

dziś w nocy miałam kolejną zgagę, i wiem że już tak będzie do porodu, bo z Filipem też tak było. Więc do 5 rano nie spałam, oglądałam porody na ipli. 🙂)A Dziś bez życia, ledwo na oczy patrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
odarzona dokładnie..jedno szczęście , że udało mi się donosić. 1 ciąża człowiek głupi,na niczym się nie zna 😁 teraz to bym już rabanu narobiła 😁
Ja porodów już nie oglądam bo później mam chore sny .. najbardziej boje się tego ułożenia pośladkowego mojego dziecka.. uhh..nie będę opowiadała co mi się śni bo to chore ale straszne te sny .. oby zechciała się obrócić ! 🙂 jeszcze ma trochę czasu 🙂
Kasiu ja też do dentysty nigdy nie mogę się zebrać :P teraz i tak nie zdążę wyleczyć wszystkich bo od 36tc już do dentysty nie pójdę bo znieczulenie nie można dostać :P
Miłego Dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marlena fajnie ze zobaczysz dzidziula w 4 D 🙂 juz taki duży jest 🙂 daj znac!!

ja tez jestem przeciwnik cesarki, no chyba że byłyby wskazania medyczne , ale chciałabym rodzić naturalnie, wymeczy sie kobieta ale chociaz nie ma pochlastanego brzucha....

ja nie umiem określić jak ułożona jest moja dzidzia, chociaż mega naciska na krocze i wypycha łokcie/kolana z boku brzucha, aż mam świeczki w oczach 😉

dziś zrobilam porządek z ubrankami po adasiu, typowo chłopięce do oddania, takie unisexy zostawione "koło domu", a te które zniszczone do wyrzutu.... i z 5 kartonów zrobiły mi sie 2 🙂 czekam na dostawę ciuszków od siostry więc jeszcze będę szperac, przeglądać, porządkować. ... 🙃 uwielbiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...