Skocz do zawartości

czekam na kolejne lipcoweczki | Forum dla mam


arnulka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 891
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kASIA, A jakie imie wybraliście? bo chyba zapomniałam 😁

ja dziś w nocy gówno spałam... ehh a chciałam spać ale mój Fifi zasnął o 18 i obudził się o 23 i nie spał do 4 prawie, a jak zasnął o 4 to obudził się o 6:30.. 😞 gonił kota, trzaskał drzwiami, krzyczał, miał taki power że szok!! co prawda martwiłam się bo wczoraj o tej 18 spadł z kanapy na głowę i właśnie potem poszedl spać i miałam obawy ale szybko pokazał że wszystko z nim dobrze 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My wybraliśmy imię Iga. Tak kiedyś zaczęliśmy mówić i tak już zostało, aspaliśmy juz mowi Igusia wiec nie będę mu mieszać bo nam sie to imie podoba. Oczywiście zdarzają sie komentarze , najczęściej teść pyta sie jak na imie-mowie Iga ( nie pierwszy raz ) a on :a tak naprawdę jak dacie na imię? 😠

współczuję nocki! U nas syropek zdzialal cuda i z malą przerwa od 3 do 4 spalismy do 8:30 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie też gotowe wszystko, jeszcze tapicerka z fotelika nosidełka schnie i ino ubrać fotelik i można rodzić 🙂 nie no...jeszcze z 2 tyg mogę ponosić 😁

Kasia, a no tak zapomniałam, terazz mi sie przypomniało 🙂 u nas tak było jak chcieliśmy Nikodema nazwać Florian, to teściowa moja : żartujesz sobie? krzywdzisz dziecko. Sama tak mówi bo ma na imie Deodata, jest jedyną kobietą w Polsce co tak ma na imie bo jej mama wymyśliła to imie... niby to jakieś religijne,że niby Deo podchodzi od Boga. I tak na nią wszyscy gadają Docia 🙂 Dobrze, że z Adasiem lepiej 🙂

Ja ide odespać tą nockę, wezmę Filipa ze sobą bo jest nie do zniesienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co wy tak cicho? pogoda tragiczna, ja leniwie spędzam niedziele, pierwszy raz od chyba roku wstałam o 10 dalej jestem zmęczona 🤪 wy też tak macie? ja mam gdzieś od tygodnia że non stop bym spała ale nie mam jak bo Filip w domu tylko ze mną, czasem mi sie oko przymknie ale to na chwile i już po spaniu. Mi jest ciągle słabo mam już dość takiej egzystencji 😞 normalnie płakać mi sie chce jak myśle że zaraz muszę zaczać robić drugie danie , jak ledwo stoję. Rosół to tam chwila, wsadzić wszystko w jeden gar i czekać aż się upichci. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
ja dziś kotlety tylko zrobiłam i jedziemy z zamiarem kupna sofy do goscinnego bo niby duzy dom ale pokoj pusty, goscie nie maja gdzie spac 😉

mnie łapie drzemka tak ok 17 ale moge zapomnieć bo jestem zawsze sama z adamen, no oprocz niedzieli.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zakupy okazały się bezowocne...no ale trudno. .. nic mi sie nie podobało a do tego mała tak mi dziś jeździ po brzuchu że nie moglam chodzić, siedzieć z resztą też , czuję ją mega nisko... ciekawa jestem wizyty w środę- czy cos tam sie powoli dzieje bo wypycha mi sie mała strasznie aż do bólu. . Jakby była jakaś niespokojna.... albo to moje urojenia 🤔

obdarzona no to miłej nocki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Arnulka a na ktg jeździsz do szpitala? czy u gina na wizycie robisz?

my wczoraj zrobiliśmy małej kącik w sypialni, jeszcze jakąś półkę jej zanontuje na drobiazgi i wszystko mam gotowe 🙂 adam nam pomagał i powiem wam ze już mega przeżywa ze dzidziuś ma sie pojawić. ... pyta sie mnie : dlaczego urodziłas tate pierwszego (bo jest starszy) a mnie drugiego? 😉 no to mu tlumacze ze tate urodzila jego mama a ja urodziłam tylko jego. No to widziałam ze mu ulzyło... do przedszkola nie chce chodzić bo on chce ze mną. ..nawet jak jade do rodziców to nie chce tam zostać tylko przyklejony do mnie. Moze dlatego ze juz jest starszy (4.5 roku) to bardziej to świadomie przeżywa niz np 3 latek. Widzę po nim ze czeka co to będzie, pyta sie cały czas kiedy igusia sie urodzi bo niby wie ze dzidziuś sie pojawi ale co to znaczy tak naprawdę to nie wie. Mówi mi ze jak igusia sie urodzi to on bedzie zasypial sam (teraz ja siedze u niego w pokoju) zeby ona widziala ze on jest duzym chlopcem a nie dzidziusiem.... i nienawidzi jak ktoś mu powie ze zachowuje sie jak dzidziuś w sensie ze marudzi itp bo dzidzius to pieluszki, smoczek itp 🙂 ale jeszcze tydzień do przedszkola i wakacje 🙂 zeby tylko ten tydzień przechodził bo szkoda mi żeby siedzial ze mna w domu a tam dzieci sie bawią. ...no najwyżej będę na sile go dawac...czego nie cierpię 🥴

popisałam..... 😜 ide robic obiad....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obdarzona mozemy sobie podac reke....Mi sie tak chciało spac w 1 trym i teraz w ostatnim miesiącu wróciło. ... no dramat jaka jestem śpiąca. ...nie caly czas ale.. takie mam napady ze zasnelabym w pewnej chwili na stojąco. ... 😮

dzis rano w przedszkolu spazmy ze on nie zostanie tylko ze mną pojedzie .... ciekawe co bedzie jak po niego pojade...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia, słodki ten Twój Adaś i te jego pytania 🙂 fajnie,że już tak świadomie do tego podchodzi 🙂 Mój Filip póki co jak np. uderzy mnie nie chcąco w brzuch to mówi: oj przepraszam bracie. Ipilnuje kota żeby nie wchodził do łóżeczka ani na rzeczy Nikodemka, mówi : kooocie zostaw bo to mojego brata. 🙂

Ja nie mam siły dziś, i miałam nic nie robić a tymczasem wypucowałam chałupe.Ale od teraz nic nie robie.Zamykam laptop i walę się na kanapę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
od wczoraj chcę dodać post i nie mogę ! dlatego dopiero piszę 😉
Widzę tylko Arnulka bez bóli . jej jak fajnie ! ja już nie sypiam w nocy , boli mnie wszystko.nie mogę się podnieść.do tego często skurcze ,ból jak na okres. jeszcze trochę.. na jutro umówiłam się prywatnie do ginekologa bo mój ma mnie w poważaniu ;/ pytam się go kiedy pobierze mi wymaz na gbs to on nie wie ;/ pajac jeden w ogóle nie robi tych badań rozumiecie ?? a mnie w gdańsku bez tego do szpitala nie przyjmą ! nie sprawdza przepływów,szyjki dosłownie nic . a przy mojej cukrzycy często jest problem z przepływami z tego co się orientuje i wolę być pewna,że dziecko jest zdrowe i jest wszystko ok . boli mnie wszystko na dole,ciągnie w dół , kłuje . wizyta dopiero na 22 jutro ehh ..
No i już ciśnienie idzie w góre.jest tak jak było przy synku .. musze tego pilnować na końcówce .. dopegyt mnie czeka zapewne.
Ja dziś też dziwny dzień mam . dużo leżałam,trochę spałam.taka mega zmęczona..
U Nas przedszkole jeszcze cały Lipiec będzie otwarte . ale wiem,że nie wszystkie dzieci będą chodzić . ja zamierzam młodego dawać. Sierpień cały jest wolny więc odpocznie wtedy 😉 zresztą on musi mieć kontakt z cieciakami bo inaczej jest nieznośny
Kasiu Twój 4,5 l więc dużo więcej rozumie jak mój 3 latek. bardzo jestem cikawa jak to będzie jak na świecie pojawi się Nadia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marlena no nie poważny ten twój lekarz 😮 gbs juz powinnaś mieć zrobione gdybyś miała urodzić przed terminem. ... faktycznie lepiej sprawdzić wszystko prywatnie... ja chodzę na nfz ale nie narzekam. ... jestem dopieszczona na każdej wizycie 😜 w środę odbieram ostatnie wyniki krwi moczu itp przed porodem. ....

jeszcze dwa tyg i chcę rodzić .... 😉 brzuchem już zawijam po podłodze. ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
`Marlena, boże co za konował...szkoda gadać.Dobrze,że idzieszprywatnie. Choć ja słyszałam,żejak kobieta nie ma wyników gbs to podają antybiotyk zapobiegawczo,ale pewnie nie w kązdym szpitalu. Jateż taka obolała chodze choć mamlepsze i gorsze dni. Najgorsze jest to,że strasznie mi słabo, tak słabo że dziś cały dzień leżałam i z tej słabości nie mogłam zasnąć. Oby jak najszybciej urodzic... bo to oszaleć można. A brzuch to mi zmalał normalnie, albo po prostu tak opadł że zmalał.
I te kłucia w pachwinach i udach, szok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
ja po piątkowej wizycie nastawiam się na cc
mała ma 3 tyg na obrót bo leży pośladkowo, jak 10 lipca pójdę na wizytę i dalej będzie tak to w poniedziałek 13 zgłaszam się do szpitala i moja ginka mnie kroi, niby dałabym radę urodzić ją sn ale ja się boje rodzić pośladkowo, niemniej ćwiczenia poszły w ruch, biodra do góry pre razy dziennie i licze na to ze sie przekreci 😁
dziś pakowałam torbę, bo za tydzień jedziemy do mojej cioci na wieś i muszę już mieć ją w aucie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ło matko!!!! Jestem wykończona..... jutro wizyta więc trzeba było zrobić gruntowne golenie i normalnie aż zgagi dostałam od tych wygibasów 😮 tu mnie kłuje tam mnie ciągnie mała mi sie wypycha..... ale ambitnie podeszłam do sprawy i jest ok 😉 malowanie paznokci u stóp sobie juz daruje....doktor wybaczy..... 😎
dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i po wizycie.... wszystko z małą w porządku, główką w dół ale wszystko pozamykane na cztery spusty.... wszystko mnie boli ale to niestety nie zwiastuje szybszego porodu... cos czuje ze poczekam sobie do terminu.... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tym etapie to już wszystkie ledwo chodzimy widzę 😁 te końcówki ahh.. nic fajnego ! ja bym tak chociaż na 1 dzień oddała brzuchol i te bóle mężowi :P kręgosłup (głównie lędźwie) pachwiny,uda to wszystko powoduje ,że chodzę jak kaczucha haha 🙂
Irysek dobrze aby mala się obróciła ! i tego Ci życzę ! jest jeszcze szansa z tego co wiem.czasem kobiety wstawiają się na cc z powodu ułożenia a tam się okazuje , że dziecko w ostatniej chwili się rozmyśliło i ułożyło jak trzeba 😉 ja bym na Twoim miejscu jeśli się nie obróci też wybrała cc i nie rodziła bym naturalnie . za duży stres i pomimo wrogiego nastawienia na cc , na to bym się zdecydowała dla dobra dziecka
Ja po wizycie. łożysko 3st. dojrzałości więc ginka kazała kontrolować i wrazie co przypiąć do muru swojego gina. jeśli będzie miał problem na sam koniec zmienie lekarza bo mam go dość. 1 lipca mam u niego wizytę i 2 lub 3 ma mnie zapisać na pobranie wymazu i nie interere mnie to co on powie bo powinien być pobrany do 36tc tak mi wczoraj lekarka powiedziała . do tego to łożysko kwalifikuje mnie na częste ktg . zobaczymy co powie doktorek . ogólnie nic nie zwiastuje porodu. szyjka długa , zamknięta. malutka waży ok 2600g więc nie będzie klopsikiem. jak urodzę w terminie to będzie miała może ciut ponad 3kg tak liczę 😉 Szymek drobny (ur.2670g w 39tc+1d) to i siostrze nie wypada za dużej wagi mieć haha :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...