Skocz do zawartości

Witamy Wrześnióweczki ! | Forum o ciąży


totylkoja8

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja też marzę, by poznać płeć :-) Mój Synuś 10 maja skończy dwa lata. Z jednej strony wygodniej by było, gdyby był drugi chłopiec, z drugiej- córcia przynajmniej podpowie mi, w co się ubierać na starość ;-) Póki co walczę z całodniowymi mdłościami i okrutną sennością. Tak bardzo chciałabym, by był już 13 tydzień, bo choć ciąża przebiega prawidłowo to i tak drżę o tę naszą Kruszynę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej:-) jestem kolejną przyszła mama oczekująca maluszka we wrzesniu:-) moj wstepny termin to 15 wrzesien i jsk pewnie kazda z Was nie moge sie tego wrzesnia doczekac. Jest to moja pierwsza ciaza to tym bardziej czuje sie podekscytowana, przerazona i szczesliwa jednoczesnie... Jestem mloda przyszła mama, dlatego z checia szukam kontaktu z innymi szczesciarami:-) 10 marca czeka mnie badanie prenatalne, kolejny wspanialy dzuen by moc zobaczyc malego robaczka. Czy Wy rowniez codziennie wyliczacie dni do kolejntch wizyt usg??? Czy jestem jedyna? Czekam na Wasze radosne i przykre dolegliwosci :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj BAsiu cieszę się ze donas dolaczylas bo inne dziewczyny chyba tutaj nie zagladaja 😞ja mam badania prenatalne wyznaczone na 09 marca zatem dokładne usgbede mieć. od wtorku 10 muszę położyć się na ok tydzień do szpitala bo mam cukrzycę i chcą mi na okres ciąży założyć pompę insulinowa. Gdybym się tutaj nie pojawiała to tylko w tym okresie i z tego powodu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wrześnióweczki 2015 🙂 !
Ja jestem szczęśliwą wrześnióweczka 2014 😉 !
Mój syn Sebastianek urodził się 1 września 2014r i skończył już pół roczku 😁 a dopiero co tak jak Wy oczekiwałam przyjścia mojego szkraba 🙂 razem z dziewczynami tutaj przeżywałyśmy ten piękny czas 🙂
I Wam kochane życzę wytrwałości, szczęśliwych dni z brzuszkiem i szybkiego oraz bezbolesnego rozwiązania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEj dziewczyny.
Jestem mamuska listopadóweczką 2013 😉), jak ten czas leci...
Mam do sprzedania wszystkie ciuszki po małej, wage, bujaczek, zabawki, nawet dwie nowe butle, laktator, itd.
Dziewczyny wszystko jest jak nowe! To nasze pierwsze dziecko, więc starsznie o wszystko dbałam itd.
Wiele ciuszków jest firmowych takich jak zara , h&m itd.
Spioszki tez mam i bodziaki. Wszystko popakowane i wyprane.
Laktator nie uzuwałam w ogole!! jest firmy medela, wiec najlepszy..
mam tez elektroniczna nianie...
Piszcie jesli jestescie zainteresowane...
[email protected]
Wszystkiego co najlepsze dla Was i dzidziusiów. Odpoczywajcie duzo:**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie przyszłe mamusie 🙂
Jestem wrześnióweczką z 2014 r - niestety poroniłam... Asiunia nie wiem czy mnie pamiętasz 😉
Jestem już w 13 tygodniu ciąży i jak na razie czuje się świetnie 10.03. idę na USG prenatalne i mam cicha nadzieję że maleństwo ujawni czy jest chłopcem czy dziewczynką 🙂
a Wy kobietki jak się czujecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniczka no jasne ze pamietam 🙂 ! nawet nie wiesz jak sie ciesze ze Wam sie udalo 🙂 ! zycze wam wszystkiego najlepszego!! zaraz przekaze dziewczyna dobra wiadomosc bo my nadal utrzymujemy kontakt z tym ze na fb 🙂 ! jeszcze raz gratulacje 🙂 !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Moniczko wśrod nas mam nadzieje ze tym razem wam sie uda ja mma badania 09 ale szczerze mówiac nie licze zeby mi juz podali płec to chyba troszke za wczesnie choc ty juz jestes w nieco poźniejszym stadium 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj aniafam
Wiesz nie mam zbyt dużego doświadczenia ale jak byłam na usg w lutym to mi wyszło że ciąża jest tydzień młodsza niż z OM wiec ja już sama nie wiem co mam myśleć szczególnie że wiem kiedy doszło do zapłodnienia bo mój luby pracuje za granicą i przytulanko było 20 i 21.12.14... no ale dowiem się co i jak 10.03. i już się nie mogę doczekać jak dzidzię znów zobaczę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moniczko84 ja juz dziś po badaniach prenatalnych z dzidzia wszystko oki ryzyko wad zmniejszone o 1\\5 czy jakoś tak lekarka określiła. O płci niestety nie było mowy ale nie pytalam bo z tego co czytam to jest ona do określenia najwcześniej ok 14 tygodnia.w poprzedniej ciąży okreslilimina drugich prenatalnych czyli oki 20 tygodnia. A jeśli to nie tajemnica to dlaczego robisz badania prenatalne? Boja choruje na cukrzycę a teraz doszedł jeszcze wiek bo mam juz37 lat rocznikowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniafam - super, że jesteście już po USG i że wszystko w porządku. Moniczko, a jak u Was? My mamy USG za tydzień i tak jak w pierwszej ciąży przeżywam jak diabli... Wiem, że nie ma się co martwić na zapas, ale chciałabym już być spokojna o Maleństwo. Dawno mnie tu nie było, ale mój prawie dwuletni Rozbójnik dba, by mamusi się nie nudziło ;-) Mdłości nieco słabsze, ale senność i niechęć do wielu potraw i zapachów pozostały. Za to cycusie i brzusio rosną :-D Pozdrawiam wszystkie Ciężaróweczki :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂

Aniafam mój lekarz proponuje wszystkim swoim ciężarnym pacjentkom usg prenatalne. Mi powiedział że dobrze, żebym zrobiła ze względu na poronienie 1 wszej ciąży....
Totylkoja trzymam kciuki za dzidzie - żebym zdrowiutka była/był

A u mnie wszystko jak najlepiej kość nosowa widoczna, NT 1,33mm, przepływy w żyle głównej bardzo dobrze, moje maleństwo podnosiło rączki do góry, rozrabiało i przez chwile nie dało się zbadać Panu doktorowi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny zadna nie potrzebuje nowego laktatora, wagi? Ciuszko sprzedam wszyskie za 250zł. Wszystko w tym dam , co mam. Łacznie z kombinezonem itd. Wysyłam Wam link do aukcji z mata na olx. Zobaczcie sobie
http://olx.pl/oferta/mata-edukacyjna-brighy-stars-CID88-ID9iah5.html#52fb2c5203
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny cos marnie tu zagląacie 🙂
Ciesze sie Moniczko 84 ze u Ciebie wsyztsko oki a robiłas tez badania z krwi?
Totylko ja 8 ty tez juz jestes po usg? a nic nie piszesz 🙂
J dziewcztny niestety po dóch tygodniach od usg prenatalnego dostałam teelfon ze mamy się zgłosic do poradni genetycznNasze ryzyko w trisomii 21 pierwotne z wieku matki wynosiło 1:204 a po usg spało do 1:1000 po krwi niestety wzrosło dziesięciokrotnie prawie bo az do 1:123 😞
Bylismy w poradni genetycznej w środe 18,03 Pnai dr przedstawiła nam trzy opcje : albo pobranie aminiopuncji czyli zabieg inwazyjny dajacy 100% wynik czy dziecko zdrowe i czas oczekiwania ok 3 tygdnie na wynik, albo test Harmony kosztujący 2600 zł dajacy wynik w 99% i zcas oczekiwania 2 tygodnie na wynik bądz czekac do 20 tyg na drugie badania prenatalne dajace raczejj 100% juz wyniki tylko wteyd jak lekarka okresliła czeka sie 3 tyg na wynik wiec liczac 20 tc plus trzy na wynik mówi robi nam sie za poźno ......miała namysli chyba terminacje płodu bo cóz innego 😞
Zdecydowaklismy sie na test Harmony trzeba było z kasy wyskoczyc 😞 jestemsy juz tydzien po pobraniu krwi zatem pozostaje nam tydzien czekania i zamartwiania sie o nasze dzieciatko.
Piszcie co u Was i zagląajcie nieco częsciej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Mamusia
To juz moja druga ciaza i tak samo w pierwszej jak i w drugiej odliczam dni do wixyty u ginekologa.3 lata temu jak bylam w pierwszej ciazy to na portaly bylo mnostwo ciezaroweczek codziennie gadalysmy co u nas slychac.teraz widze ze ten portal jest nie aktywny i mslo ktora zaglada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I jak po badaniach? U nas tak samo po prenatalnym wyszla trisomia 21, i jestesmy po amniopunkcji. Z wyniku krwi wyszlo nam 1: 99 a po amniopunjcji dowiedzielidmy sie ze jest wszydtko ok i dzidzia jest w 100% zdrowa.dowiedzielismy sie ze to dziewczynka. Jesli macie watpliwosci czy isc na amnio czy nie to proponuje sie zdecydowac. Zabieg trwa 1 min po 2 tyg jest wynik i swiety spokoj jak przychodzi wynik z info ze jest ok,kepiej tak niz zamartwiac sie cala ciaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...