Skocz do zawartości

Październik 2015 | Forum dla mam


magda-d87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Skwara, no widzisz.. bo 5 lat sie staralismy, od 4 lat chodzilismy od lekarza do lekarza w poszukiwaniu przyczyny, w koncu wybralismy klinike bezplodnosci gdzie odrazu wpisali nas na liste oczekujacych do in vitro. Zrobilismy mase badan przez ten rok, okazalo sie, ze to jednak z powodu meza nie moge zajsc w ciaze, nawet do inseminacji sie nie nadawalismy o naturalnym poczeciu nie wspominajac.
Ciezko bylo mi podjac decyzje, strasznie bylam zalamana cala ta sytuacja, ale bylo minelo 🙂 teraz pozostaje mi sie tylko cieszyc, udalo sie za 1wszym podejsciem - mialam transfer jednego zarodka 🙂 2 pozostale czekaja na swoja kolej 🙂
Jeszcze do mnie nie dochodzi, ze jestem w ciazy :P pisze, pisze, ale ciezko mi w to uwiezyc 🙂 Teraz juz tylko czekam na kopniaki no i na kolejne usg 😁 juz nie moge sie doczekac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Dziewczyny. Skwara podziwiam Twoją silną wolę i optymistyczne podejście.
U mnie klawe wszyscy przechodzimy grypę zoladkowa ja co prawda najmniej ale mimo co jestem osłabiona i bardzo boli mnie żołądek. Synek mi wymiotuje A mąż nie wspominając pół nocy wymiotowal. .jakiś koszmar. Do tego jeszcze pod opieką mam czterolatke i powiem wam ze padam na twarz. Jutro dopiero pod wieczór ja odbiorą A jest u mnie od poniedziałku.
Skwara zazdroszczę optymistycznego podejścia ale musi być dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Onlydreams super ze się Wam udało i to za pierwszym razem 🙂
J ostatnio jak lezałam na patologii ciązy z córeczką to wokół mnie było pełno dziewczyn po in vitro.
Ajuratnio na tym samym oddziale pracował lekarz co się zajmował trudnymi przypadkami i bezpłodniscią. do tego stopnia ze przyjeli jedną dziewczynę co jej wcxzesniejw ody odchdoziły i była akurat w ciązy bliźniaczej i co lekarz przychodził to był pewien ze in virto 🙂
Ja uważam ze nie wazne jak. wazne ze się będzie posiadało dzidziusia bo czy moze być dla rodziców a szczególnie dla matki chyba wieksza radość......
Skwara i to własnie ejst to trzeba miec pozytywne podejscie...ja tylko dopytałam z tym leżeniem bo wiem tylko co dziewczny pisały na forach jak je odwiedzałam 🙂 A skoro nie jest az tak xle to tylko cieszy 🙂
Ja wczoraj wybrałam się na zakupy ciazowe.....i obkupiłam się w gacie na kady sezon 🙂
Jedna na teraz, druga taka sama tylko romiar wieksza i dwie pary typowo ciązowych na lato jedne 3/4 i jedne długie. Mam jeszcze dwie apry luxych dresowych więc mam nadzieje ze mi to styknie ihihihihiihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Only to super się ciesze ze się udalo 🙂 i żeby do ko ca wszystko było dobrze!
Justyna strasznie ci współczuję, wiem co to znaczy wymiotujace dziecko, dobrze że twój juz duży to trochę mądrzejszy. Mam nadzieje ze się ty chociaż nie rozchorujesz!
Ania, musze być nastawiona pozytywnie bo co mi innego pozostało. Nigdy bym nie usunęła wiec musze brać życie takie jakie jest. Nie mam wpływu na to co mi zgotowano wiec zostaje nadzieja ze to będzie dobry los 🙂

Ale dzisiaj byłam na wizycie u mojego lekarza. On też ma dobry sprzęt. Moze nie taki jak ten lekarz specjalista ale też jeden z nowszych no i dzisiaj dzieciątko się pięknie układało i kość było super widać i wszystko ekstra, nawet każdy paluszek u rączki i nóżki. No i stwierdził że dziecko fizycznie wygląda bardzo dobrze ale stwierdził że skoro już jest takie prawdopodobieństwo to żebym zrobiła amnio dla świętego spokoju. No i będzie dziewczynka 😁 prosiłam dzidzi żeby się dzisiaj ładnie ułożyło i tadam jest dziewuszka i jestem przeszczesliwa. Ze względu na płeć ale też na to ze dzieciątko dobrze wyglądało.
Morfologia juz mi powoli leci wiec takie żelazo bez recepty musze brać na razie no i infekcja pochwy. Nic nie czułam ale jak zajrzał to mówi ze jest he wiec tez leki. Ale to i tak szczęśliwy dzień!

Ania ale ci fajnie z tymi ubraniami. Ja ciągle się wybieram i nie mogę wybrać. Ale chyba w sobotę zadzialam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skwara gratuluję córeczki;p chciałaś i masz;p ja też chcę i mam nadzieję że będzie dziopka chociaż zaczynam myśleć że to jednak synuś;p oby tylko zdrowe było 😉 w sobotę o 11 mam to usg i trochę zaczynam się stresować 😉
A z ta infekcją to chyba się umówiłyśmy bo dzisiaj rano zobaczyłam na bieliźnie jakąś grudkowatą wydzielinę więc pewnie grzybica;/ już raz miałam po płynie do higieny Lirene i teraz znowu zmieniłam płyn i powtórka z rozrywki;/ mam jeszcze kilka globulek Pimafucin z kiedyś i zastanawiałam się czy sobie nie zaaplikować.. Tamtym razem po jednej wszystkie objawy ustąpiły. Na necie pisze że to jedne z najbezpieczniejszych globulek w ciąży ale jednak się waham. Wizytę mam dopiero na 6 maja bo mojej lekarki do tego czasu nie ma a nie uśmiecha mi się bulić u innego.. Zapytam w sobotę tego od usg może coś doradzi.

Ja już kiedyś nakupiłam leginsów na całą ciążę;p szukałam jakichś fajnych sukienek na lato odcinanych pod biustem ale nic nie ma;/ a czekają mnie dwa wesela w sierpniu i wrześniu więc brzuchol będę miała już konkretny;p nawet na necie nic nie ma;p jakbyście cos przypadkiem znalazły to dajcie linka;p

W ogóle dzisiaj pierwszy raz zjadłam normalnie obiad;p talerz łazanek;p i taki mi brzuch wyskoczył jakbym w 6 miesiącu była;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skwara gratulacje! 😁
Ja mam wizytę i USG dopiero 28 kwietnia... Mam nadzieję, że maluszek się ładnie ułoży i pokaże co tam ma. 😁 Już bym chciała wiedzieć. Tymczasem bardzo często czuję jak mi naciska na lewy jajnik i pęcherz... W ogóle jakoś strasznie upodobało sobie lewą stronę, tak, że nawet na lewym boku spać nie mogę bo zaraz coś mnie gniecie itd. (gdzie niby na lewym się spać powinno... cóż, moje dziecko chce inaczej. 😁 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skwara super gratuluję!!! Bardzo się cieszę.
niestety dopadło i mnie wczoraj ból żołądka w nocy modlitwa na kolanach bo wymiotowalam dziś się bardzo źle czuje. Więc grupka zoladkowa i mnie dopadła. ;-(A mój syn dziś latał jak nowo narodziny nawet na trening pojechał. Ja na kolację zjem chyba tartę jabłko bo boję się jeść.
wizytę mam w poniedziałek wiec liczę na to ze dowiem się kto mieszka u mnie w brzuszku. Dziś koleżanka która ma termin na 3 sierpnia poznała płeć i będzie mieć corke. Też bym chciała dziewczynkę była by super parka;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie takowa złapała jakoś w okresie poświątecznym... Tragedia. Oczywiście wszyscy w domu jakoś szybko się z nią uporali, tylko ja musiałam sie męczyć... ;/

W ogóle ostatnio znowu mam \"rzygaczkę\" boję się że tak będzie do końca ciąży. 😞 Moje dziecko nie toleruje długiej jazdy samochodem. We wtorek pojechaliśmy z Lubym do Gorzowa Wlkp. (ok. 45 km od Kostrzyna) po garnitur dla niego (gra w kapeli na weselach więc musi mieć \"uniform\" a, że mu się ostatnio przybrało tu i ówdzie to stary jest za ciasny). Powiem tylko tyle - wymiotowanie w centrum miast w środku dnia jest strasznie żenujące... Nie życzę nikomu. Wcześniej czegoś takiego nie było, wystarczyło, że nie jadłam dużo i ciężko i było ok, a teraz?! W piątek jadę do Poznania i boję się, że złapie mnie coś takiego w pociągu lub autobusie.... 😞 We wtorek nawet Torecan nie pomógł, a potem do końca dnia umierałam z bólem żołądka.

Ostatnio kupiłam sobie dwie pary ciążówek - jeansy i dresy. W prawdzie w swoje spodnie się jeszcze dopinam (przy ostatnim spadku wagi, niektóre nadal mi spadają, mimo, że brzuszek już jakiś tam mam) choć też są dni, że nie mogę czuć na brzuchu absolutnie nic, wtedy chodzę w tunikach w rozpiętym rozporkiem. 🙂 Albo po domu w takich mięciutkich lejących się \"alladynkach\" w kwiatki z grubą rozciągliwą gumą - najwygodniej. 😁 Teraz mi w nich bardziej wygodnie nawet jakw legginsach!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skwara super ze juz znasz płec i upragiona dziewczynka, ale najwazniejsze ze lekarz widział kość! Mnie by to juz uspokoiło 🙂
Nieznana....ja mam ten sam proble ze spodniami tylko cały zcas ze nie moze nic czuc na brzuchu, zle sie czuje w akzdych gacaich pratycznie nawet stokroc za duzych 🙂 mje spodnie praktycznie etz a dobre z tym ze w jeansach a w takich chdoizłam na codzień razi mnie guzik jak siadam, no a w pracy siedze cały czas 😞
Dlatego musiałm kupic jakies takie luźne, srednio w nich wyglądam ale cóz.....dla komfortu tearz zrobie wszystko ihihihihi Na dodatek od początku ciązy mam tak ze czuje ze mnie cos w tym brzuchu urażą, ugniata, przeszkadza. Z córeczka do 7 mieisaca chodizłam do pracy, odgraniałam snieg, paliłam w piecu-wszytsko co trzeba było i nie przeszkadzało mi nic, nic nie czułam, po prostu rósł mi brzuszek a teraz.....masakra...
Na dodatek wszytskiego od tygodnia czuje ze zaczynaja puchnąc mi nogi. Któras z Was mzoe tez to ma? Boziu to dopeiro początek 5 meisiąća a gdzie reszta......Czasem siedze i się zastanawiam jak moga róznie wygląac dwie ciąże w odstepie 4 lat.....Chyba za stara juz ejstem hiihihihiihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nieznana współczuję takich przygód. ..ja nie wiem co to rzyganie i nawet ciężko się domyślić jak to jest rzygać w środku miasta.....
Justyna o kurcze to jednak i ciebie dopadło. ....mam nadzieje ze szybko przejdzie! Moja teściowa zawsze zabrania jabłek na takie rewolucję bo mają kwasy i każe ryż sam jeść. ...A i jeszcze węgiel możesz na pewno. On i na wymioty dobry. A dzieci jak zwykle he dzień chore a na drugi się czują jak by wcale tej choroby nie było. ..
Elka, ja takie sukienki tylko i wyłącznie w lumpeksie i zawsze są fajnie i niedrogie 🙂 ja mam takie jeszcze z pierwszej ciazy 🙂
Ania a nie myslalas żeby taki kombinezon jednoczęściowy kupić? Ja niedawno w reserved kupiłam i jest super, niby ma gumkę ale nie jest ścisłą i super wygodnie w tym a i się fajnie wyglada 🙂
Mnie rzeczywiście ten lekarz uspokoił. Boje się tej Amniopunkcji w sensie żeby potem coś się nie stało po tym bo chyba umre razem z dzieckiem....juz nawet rozważam przełożenie tego na potem żeby dziecko było większe ale to zaraz znowu kombinować w robocie musze i ciekawe czy by mi w ogóle termin zmienili. Teraz jestem zajęta wymyślaniem imienia dla dziewczynki. Chciałabym żeby to.byla tola ale jako zdrobnienie i żeby było jakieś poważniejsze imię ale Anatola mnie przeraża i mama mi dzisiaj powiedziała ze prababxia moja się nazywała teofila i tak dumam ze może tak. Bo i nie chciałabym jakiegoś popularnego tego imienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skwara ale mnie uspokoiłaś swoim postem !! jest nosek !!! jest powód do usmiechu 🙂

Dziewczyny kurzce żal mi tego waszego chorowania. Ja tak nie nawidze rzygać łę ale mnie omija w ciąży na szczeście teraz mam tylko takie odbijanie, też nie zbyt sympatyczne ale do ptrzeżycia.

Jejciu jestem na końcu miesiąca i tak w tyle z badaniami a też juz chce wiedziec kto tam siedzi w środku 🙂 siostra męża wczoraj się dowiedziała że bedą miec synka 🙂 a wszytscy obstawiali druga córę także ciesza się bardzo.

U nas na forum narazie dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skawra probem jest jeden...moja tusza..... 😞
Generalnie nie umie tak łątwo kupic na siebie ciuchów ciązowych 😞 Osttanio na takim targu bbaka miała zajefjane i duze rozmiary a taerz jzu nie ma tego stoiska. Wybralamsie do katowic do dupnego H&M-u bo ktos mi powiedział ze maja etz duze ciazowe a Pnai mi mówi przykro u nas nie ma działu ciązowego i czar prysł. Odsyłała mnie na drugi koniec Katowic a to po wyczerpujących wcześniej zakupach juz mnie przerosło 😞
Tak wiec u mnie kombinezoy, ogroddniczki itd odpadaja bo po piersze ciekzo by było raczje dostac takei duze a po drugie wygladałabym juz chyba na rodzącą ihiihiihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skwara ja to bym wolała Anatolię 😉 Mnie przeraża Teofila;p chociaż zdrobnienie Teosia mi się podoba;p W gimnazjum miałam koleżankę Otylię i na nią też wołali Tola 😉
Obeszłam kiedyś kilka ciucholandów ale nic nie było letniego jeszcze;/ może będą wnet jakieś nowe dostawy 😉

Mnie od rana boli żołądek i jakoś tak mi ciężko, jeszcze pogoda paskudna i musiałam przełożyć zlecenie bo nie będę prać tapicerki na deszczu, poza tym do wieczora by nie wyschła. Więc siedzę w domu i oglądam wózki na necie;p kurcze jakie cuda są to masakra;p a niektóre w cenie używanego samochodu;p

Ja to już sama nie wiem czy chcę synka czy córcię;p rano w sklepie koleżanka wiozła synka rocznego w wózku zakupowym i mały tak się do mnie chichrał i wyciągał rączki że śmiechu warte;p więc w sumie teraz to mi obojętne;p mąż twardo stoi że będzie chłopak;p a to mama moja mówi że wyglądam na dziopkę bo tak się zmieniłam na buzi;p chociaż nie wydaje mi się żebym zbrzydła;p

Wczoraj byłam u teściowej i akurat musiałam trafić na szwagierkę... Oczywiście musiała mi podnieść ciśnienie. Teściowa grzecznie mnie pyta (o dziwo;p;p) czy mam jakieś przeczucia na płeć to jej mówię że wydaje mi się że dziopka 😉 a szwagierka która będzie mieć chłopaka na to : To mąż pewnie zawiedziony, ale na szczęście będzie miał chrześniaka to będzie miał na kogo wypłatę dawać o_O I w tym momencie odezwały się moje hormony i odpaliłam: Wątpię bo jak na razie to ja trzymam kasę więc się nie nastawiaj... Pierwszy raz coś jej odpaliłam i jestem z siebie dumna;p No dziewczyny szkoda że nie widziałyście jej miny 😉 i tu muszę pochwalić teściową bo stanęła po mojej stronie i powiedziała że znając syna to dziewczynka będzie córeczką tatusia 😉
Kurde szczerze mówiąc to nie denerwują mnie jej przycinki tylko jest mi przykro że uważa się za lepszą i że męża biorą na chrzestnego tylko dla kasy. Chociaż teraz i tak nie mają na co liczyć bo mamy budowę, dziecko w drodze więc liczymy każdego grosza. Na chrzest też nie damy kasy. Nakupię małemu ubranek i niezbędnych rzeczy na pół roku żeby było tylko dla niego. A nie że damy kasę a ona za tydzień przyjedzie z nową torbą i butami z Zary jak było przy poprzednim dziecku. Nie wyliczam nikomu tego na co wydają kasę ale w sytuacji kiedy ona nie ma macierzyńskiego, on nie pracuje tylko utrzymuja ich rodzice to trzeba nie mieć wstydu żeby kupować takie drogie rzeczy. A najgorsze jest to że pewnie ją będziemy musieli na chrzestną wziąć;/ chociaż mam nadzieję że do tego momentu nie wezmą jeszcze ślubu kościelnego i wtedy ksiądz się na bank nie zgodzi 😉 Chyba jestem przewrażliwiona 😉 albo hormony mi buzują 😉

Ufff ulżyło mi;p jak dobrze że jest to forum;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skwara ja wyczytałam na forum gdzieś ze starte jabłko i jeść parę łyżek co jakiś czas i problemy biegunka mija co prawda ja tylko wymioty miałam ale mogłam chodź to zjeść wczoraj aplikacje znów stałam sobie jabłkowo zjadłam. Dziś zjadłam pół kanapki ale jest już ok. Odczuwam jeszcze trochę żołądek ale już normalnie się poruszam. Ja spodni3 ciazowe rurki takie fajne i spodnie liczniejsze Ala adresy coś takiego kupiłam w h&M A sukienki takie docinanie pod biustem dlugie zwiewne fajne Ala maxi na Lato właśnie w lumpeksie kupiłam;-) bo z pierwszej ciazy nic mi nie zostało.;-/
Dziś byłam na pobraniu krwi w poniedziałek wizytę mam może dowiem się kto mieszka tak bym chciała by się pokazało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elka ja mam siostrę która zachowuje się identycznie jak twoja szwagierka....to taki typ i juz nie zmieni się nigdy niestety. A z ubrankami masz rację! Skóro oni tak robią to dziecko skorzysta. Wózki są drogie rzeczywiście ale nie warto aż tyle.kasy bulic. Można też używany kupić bo bywają w bardzo dobrym stanie 🙂 ja mam po franka taki 3w1 hi tech coś takiego i kosztował 1100 i służyć juz będzie trzecie mu dziecku 😁 na pewno już niedługo będą te letnie ubrania na lumpach jestem pewna 🙂 u ciebie pierwsze to w sumie wszystko jedno co hehe gorzej się ma parcie jak juz drugie 😁 kurcze Otylia mi nie pasuje ale do wszystkiego idzie się przyzwyczaić 😁
Ja się chwaliłam ze mam z poprzedniej ciąży a robiłam dzisiaj w szafie porządki i w połowę nie wchodzę. ...
Ja wam serio. Wstawię zdjęcie mojego brzucha. Przecież zazwyczaj mówi się ludziom jak 12 tydz się skończy a u mnie nawet mówić nie musiałam i się mnie wszyscy pytali czy w ciazy nie jestem...a teraz to mam taki brzuch jak w Frankiem w 6 miesiącu. .....
Justyna całe szczęście ze juz lepiej! Jakieś wirusisko paskudne cie dopadło....to ja o tym jabłku nie slyszalam ale.dobrze wiedzieć xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziuewczyny ja sie dzis z moim zartowałam bo mam taka chciece pokupowac juz cos dla malutkeij pomimo ze prawie wszytsko mam 🙂
Wózek wetdy kupiłam x-landera xa tani nie był ale bardzo wygodny w jezdzeniu. tearz widze ze hcyba troszke poatniały choc nie te najnowsze modele. Zastanawiam sie tylko nad wymiana gondolki bo nasza od słonca sporo wyżarta a mozna dokupic tylko gondole ale chyba teznie tanio kurde bo 400zł 😞
W sumei to msyle tak ze skoro dzidzia ma sie urodzic we wrezsniu to wiele gondolka nie pojezdze bo na wiosne to juz bedzie prawie siedząca 🙂 a wtedy mam spacerówke do tego wózka nowiutka prawie ze bo musiałam wymienic po tym jak mi myszka dziure w moim wygryzła w piwnicy!
Elka.... tak to juz jest z bratówkami itd moja tez nie lepsza zawsze jak ja cos kupuje to wuaza ze albo przesadzam z cisuzkami np dla pierszej córeczki a innym arzem powie ze my to tylko kupujemy jak cos w promocji jest....Czyli generalnie zawzse jest źle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jest jeszcze na grupkę zoladkowa i biegunkę dobry pomysł żeby zjeść banana i później pić małymi łyżkami colę rozgazowana. I mi nawet cola taka pomaga jak żołądek boli. Chodź teraz paskudnie przeszłam...I dziś boli mnie te gardło inprzelyk od wymiotowania ale chyba na to sposobu niem;-/
Ja mam po synku wózek 3 w 1 z tym ze 5 kat temu pozyczylam fotelik i do tej pory nie wrócił w stanie jak Nowy wiec ma wrócić do nas na majówkę ale nie wiem co mogę się spodziewac;-( ja miałam mikrus Alu Sprint i extra fakt faktem ciężki ale tylna oś była skretna koła pompowane.Ale coś ostatnio patrzyłam na Nowe chodź z jednej strony tłumacze A nie opłaca się to październik zaraz wiosną będzie i wskoczymy w spacerowke ale patrzyłam 3 w 1 z x-landera czerwony kolorek bardzo mi się podoba...Ale zastanawiam się. Koncu mój jest jak Nowak A spacerówki wcale nie używałam bo kupiłam gra co parasolka lzejsza. ..Ooo i tak;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jakoś przeżyje dziewczyny tylko kurde przed resztą rodziny zgrywają takich miłych, zaradnych i w ogóle a kurde żerują na innych i się tego nie wstydzą. No ale trudno, ich życie. Tak czy siak ode mnie już nic nie wyciągną.
Skwara pokazuj brzucha;p kurde ja normalnie jak zjem to taki brzuch mam że hohoho;p
Niby dzisiaj przeglądnęłam szafę i wynalazłam kilka sukienek odcinanych ale wątpię czy w sierpniu w którąś wejdę;p Jeszcze te cyce mi takie zrosły cholera, rano mierzyłam w sklepie bluzkę i ledwo weszłam w XL. W cyckach mnie ścisnęło a na dole bym się dwa razy owinęła;p Przeglądałam na necie ciuchy ciążowe i znalazłam kilka fajnych ale ceny masakryczne.

Szczerze to ta Otylia te mi średnio podchodzi ale tak mi się przypomniało z tą Tolą;p ale Anatolia mi się podoba 😉 nie Anatola tylko Anatolia właśnie 😉 takie książęce mi się wydaje 😜

Ania właśnie x-lander xa i xmove mi się podobają;p i jeszcze bebetto silvia 😉 właśnie będę polować na używany, chociaż jak nic nie będzie to kupię nowy, nie są aż takie drogie 😉 a i tak będzie dla nastepnego dziecka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja lubiłam bluzki takie luźne do leginsow i nawet mam ich dość sporo z reservd np i spokojnie narazie bluzkę mam ale już koszule jakieś fajne bluzki wyjściowe zaczyna robić się problem. ;-)
skwara pokaż brzuszek bo mi się wydaje ze ja mam całkiem spory jak na 15 tydzien;-PjJa właśnie wracam do domu byłam u optyką zareklamować oprawki zaczęła schodzić mi farba i udało się ze zamówiła mi całe A nie tylko zauszniki.;-) hihi...bo przód mam ładny ale jak już chcą to proszę bardzo dla mnie lepiej;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja teraz 400g przytylam hahah zawsze się ubieram w to samo żeby mniej więcej podobna waga była
Ja przy pierwszej ciąży waga wyjściowa to 58kg i przytylam 12. Po porodzie tylko dwa mi zostały bo się ważyłam po powrocie i do tej pory nabrałam do 65 ale w wakacje ważyłam 56 jak miałam czas żeby na bieganie chodzić no i znowu wlazlo i juz zostało tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...