Skocz do zawartości

Październik 2015 | Forum dla mam


magda-d87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Skwara, w Twoim femibionie jest żelazo bo masz pewnie classic, który można brać przez całą ciążę.
Sama biorę classic. W aptece babka powiedziała że jeśli są dedykowane na jakiś okres ciąży to dobrze jest się do tego stosować, chociaż nie każda kobieta się decyduje wogole na witaminy ciążowe. Lekarka na wizycie dała mi kilka małych próbek Femibionu 2 z DHA ale jeszcze nie próbowałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja biore falvit mama w poprzedniej ciązy etz je brałam i prenatala nawet ne kojarze dlaczegho zmieniłam a taerz psozłam do apteki i babka dała mi falvita mówiac ze one wsyztskie maja to samo ale kojarzy cos ztym kwasami DHA o co to chdoizło? tzn czy jelsi biore falvita zwykłego to mam sobie dokupic jakies kwasy osobno czy co?
Co do wóżków to wam powiem ze ja mam tego x-lnadrea xa i ejstem bardzi zadowlona a najbardziej babcia która sie opeikowała dzidiza po moim powrocie do pracy. Miałam etz kupiona zwykła laske jak gdzies jechalsimy ale nienawidziałm jej i mojaja mama róznwiez my nie mieszkamy w meiscie i nie ma chdoników wokół domu moze dlatego koła wieksze i dmuchane z x-landera sprawdziły sie w 100% . Wnosic wózka tez nigdzie nie musiałam bo chowany był w piwnicy wiec trzeba było tylko po zjezdzie zjechac dwa schodki 🙂 Kzada z nas msui dobrze przemsylec te decyzje bo myśle ze w róznych warunakch w jakich przyjdzie nam poruszac sie tymi wózkami musimy miec inne modele 🙂
Onlydreams czyli my weług dat porodu na arzie mamy barzo zblizone daty ty 28 ja 30,09 🙂
Ja ide na połówkowe we we wtroek 05,05 i miał to niby byc 21 tc ale chyba bedzie 20 tc z tego wynika chyba ze po usg cos się zmieni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze muszę sobiejakieś witaminy kupić. Zbieram się od tygodnia. Moja lekarka nie zaczeca wcale do łykania witamin, bo mówi że to są tylko suplementy a tylko branie kwasu foliowego jest udowodnione. Ja jednak przy córce brałam. A ok 20 tyg musiałam na recepte żelezao łykać przez miesiac bo wtedy najbardziej spada . Nie pamietam co brałam przy N. 🙂 ja odkąd zaczęłam myśleć o dziecku czy o N czy o tym to przed zajściem łykałam DHA i kwas foliowy. Teraz dalej to przyjmuje i na pewno witaminy bez tego DHA wezme. Zaraz jade zbadać wit D , bo chętnei bym odstawiła lub zmniejszyła dawkę. wydaje mi się że mam już dobry poziom.
Ja wózki mam oba z dużymi kołami. mi odpowiada,ale bratowej męża się nie podoba ona lubi takie małe wózeczki. Teraz jej drugie dziecko ma roczek i jest malusieńkie wiec jej pasi. Moja wsiadłą do ich wózka na wakacjach miała wtedy 1,5roku i już był przyciasny 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania, my dopiero dziś wyniki bo chyba każde miasto inaczej . 🙂 Moja we wrześniu będzie miała akurat 3 latka. Jak powiedziałam że będzie chodzić do przedszkola to odrazu pytanie "Gdzie są moje buty ? " już chciałaby iść... Tylko ciekawe jak przyjdzie co do czego czy bedzie chciala chodzic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja moją zapisałam juz w zeszym rokju i pomimo kwalifikacja nie dostała sie neisety była 14 na lsicie rezerwowoych wiec od razu powiedziano mi ze nie mamy szans bo nikt nie rezygnuje anwet jelsi dzieci nie chodza do pzredskzola, co dla mnie ejst chore jak i cała ta kwalifikacja.....
Nie rozumie dlaczego dzieci z rodizn zastepczych, pomimo dla cąłegos zacunku dla tych rodoziców, maja miec pierwszeństwo przed dziekciem biologicznym, albo co ma orzezcenie o lekkim stopniu niepełnosprawnosci którego z rodziców np jelsi chdoiz normlanie do pracy? Ja akurat załowałam ze nie wiedziałam o tym wczesniej, bo tez bym w takim razie próbowała zorbic sobie niepełnospwanosc na cukrzyce! Chory kraj chore przepisy! Naewt pani dyr tego przedszkola w rozmowie była wsicekła na matki np aodpcyjne któe nie pracują siedzą w domu, ale dostały wiecej punktów niz nasza gdzie oboje z mężem parcujemy 🙂
Ale było co było....Ważne ze chociaz tearz się dostała 🙂
W zesłzym roku nasza z płaczem chciała isc do przedskzola bo jej kolega poszedł i ciągle tylkko pytała keidy ona pojdzie, dlaczego nie mzoe isc itd
Teraz z mojej winy juz taka chetna nie ejst, wrecz pzreciwnie maiła moent ze nie chciała isc bo jak sie nie chciała np uczyc literek, cyferek itd to jej powiedziałam ze dzieci w przedskzolu się uczą i tez bedzie musiała jak pojdzie.....to smao z kolorowaniem ja to nie interesuje i nie arz cos poiwedziałam o przedskzolu 😞 Nie sądziłąm ze przyniesie to odwrotny skutek 😞
Ale taerz wziełam ją ze sobą jak składałam wniosek i widziała ze dzieci akurat wychdozimy na spacer, druga grupa miała akurat czas wolny więc się bawiły...i jakos widze ze niby chce isc 🙂
wychodząc z przedskzola anwet putała kedys ja tu przyprowadze? i czy moze jutro przyjsc?
Na co ejdna z pań słyszących to mói\\wi: no taerz wsyztskie chca a jak będą miały chdoizc to będzie płacz....... 🙂 No cóz bedziemy musiały to jaos przebolec jelsi tak będzie bo wiaodmo ze matki bardziej przezywaja niz rodzice ihihihiih Ale moja kategorycznie msui isc bo przynajmniej mam nadzieje jaos wciągnie sie i nabierze chęci do nauki, kolorowania i takich prac bo wiaodmo ze w grupie duzo lepeij 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniafam, kurcze, a ja ide dopiero 20 maja na polowkowe, bede miala dokladnie 22 tydzien ciazy skonczony - troche pozno..
co do witamin, ja z kolei nic nie biore oporcz jodu, kwasu foliowego i magnezu - ostatnio na wizycie lekarka mi powiedziala, ze mam nie brac zadnych witamin.. ale ja przycisne do stolka w poniedzialek - mysle, ze to glupota i jak cos bede brala na wlasna reke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja idę na wizytę w 19 tyg wiec w tedy pewnie od razu zrobi mi polowkowe ale dodatkowo zapiszę się na jeszcze jedno tak jak zrobiłam to gdy szłam na przyziernosc karkowa.
Ja dziś z mężem rocznicę ślubu mam ale zamiast świętować to mój mąż jest na imprezie kolegi z firmy. Wymieniliśmy się upominkami i może uda nam się 2 maja wyjść gdzieś wieczorkiem.
Dziś wszytko na wariata pierw zawiozlam mamę do fryzjera potem do wulkanizatora z drugim autem potem znów po nią. Potem odebrać dziecko ze szkoły i męża z pracy potem opłaty A na końcu dom później optyk uznali mi reklamację ramek i mam całe nowe;-) i nie dawno wróciłam z zakupów bo byłam z mamą i synkiem. I powiem Wam ze nie mam siły. Do tego wkurzylam się bo ojcu zachciało się ruszać antena i nie odbierają mi żadne kanały z satelity jestem wściekła jak nie wiem.
Jutro mamy zamiar jechać do Dino parku oczywiście jak będzie pogoda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny,
Justynka to ty jesteś od wszytskiego tam 🙂
Ania nieźle z tym przedszkolem, właśnie tak jak piszesz niespraiedliwy jest system przyznawania punktów , my nie mamy szans u mnie w miejscowości ale w mijscowości gdzie K. pracuje jest fajne przedszkole co prowadzą siostrzyczki i pewnie tam moja pójdzie. Mieliśmy ją posłąć we wrześniu, ale jak dowiedziałam się o ciąży to stwierdziliśmy że nasze wypieszczone dziecko mogłoby odebrać to jak wygnanie - miałaby wtedy 2,5roku. Bo w domu dzidziuś się pojawi , a ona ma iść do obcych 🙂 a poza tym to ja ją chce odporowadzać i z nią tam być, a nie wiadomo jak ta końcówka ciąży przebiegnie . Po 3. choroby . Ntalka (odpukać) nie choruje mi a po pójściu do przedszkola na pewno się to zmieni a z noworodkiem w domu. Niestety widziałam chorujące noworodki , które wylądowały w szpitalu i chce sobie to ominąć. Może jestem przewrażliwiona, ale nie muszę jej dawać, jest jescze mała 😁 pójdzie w marcu 🙂

My dziś planujemy pojecha cna jakiś pyszny obiad, potem do mini zoo lub jakiegoś parku rozrywki a potem chyba grill. Wszystko jak pogoda pozwoli. Udanego dnia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
Też tak myślałam z tym przedszkolem żeby nie poczuła się \"na wygnaniu\" 😁 Ale doszliśmy do wniosku że wszystko ma swój czas, a wolę żeby dziecko przed szkołą \"zaliczyło\" jeszcze przedszkole 🙂
Podobno dzieci które wcześniej chodzą do przedszkola mają lepszy kontakt z rówieśnikami i szybciej się uczą.
Marynia, jeśli masz możliwość posłania jej do przedszkola w marcu to pewnie będzie dla niej to lepsze. Jest duuuuuża różnica pomiędzy 2,5latkiem a 3...U nas takiej opcji nie ma. Albo dajesz we wrześniu albo \"nie mamy miejsca dla Pani dziecka\"....

Dziś mieliśmy robić naszego tradycyjnego majowego grilla. Robimy go od kiedy pamiętam. Zjeżdża się caaaała rodzina, bo mój tatuś ma urodziny. Dziś już ( albo dopiero) 44 lata mu stuknie 😉) Mam nadzieje że pogoda choć trochę się poprawi.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Mój mąż zawitał przed sama 1 w nocy w stanie lepiej nie mówić. Jestem wściekła bo on później pół dnia zdycha A miał być fajny dzień po za domem...hm...

Co do przedszkola mój dopiero teraz poszedł państwowi do zerówki wcześniej jak miał 3 latka składała to mi odmówili bo jedynak,bo ja bez pracy ale oczywiście to nie jest duży problem i jak podali zarobki itp za dużo sam mój mąż miał byśmy mieli większą ilość punktów. Więc wkurzylam się w lipcu skończył 3 lata A we wrześniu zapisałam go do prywatnego przedszkola chodził tam przez 3lataa teraz wwidać różnicę bo sporo rzeczy ma planowanych A dwa łatwiej jest mu przyswoić pewne rzeczy;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny. Ja tylko na chwilkę, wpadłam żeby się pożegnać na jakiś czas.
Prawdopodobnie rozstaję się z mężem. On wybrał rodziców i brata. Nie wiem czy jest co jeszcze ratować. Po prostu już tego nie wytrzymuję psychicznie. Wyjeżdżam na parę tygodni żeby sobie wszystko poukładać. Tutaj na miejscu cały czas ryczę i boję się że to zaszkodzi dziecku. Tylko dzięki niemu jakoś jeszcze się trzymam. Nie mogę uwierzyć że przez takie coś rozleci się moje małżeństwo. Nie mogę uwierzyć że mój mąż jest tak głupi. Chciał mieć to dziecko ale w ogóle nie poczuwa się do tego że on też powinien dokładać się finansowo. Nadal woli utrzymywać swoją rodzinę. Mam tylko nadzieję że może przez te parę tygodni zrozumie co powinno być dla niego najważniejsze. Boję się cholernie o dziecko, o siebie, o to że być może będę wychowywać je sama.
Odezwę się jak już wszystko poukładam. Proszę trzymajcie kciuki za mnie, za moje małżeństwo.
Elka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eli trzymaj się i odezwij się jak sobie poukladasz czy wszystko wporzadku. Widzę ze nie tylko u mnie z majówka spierdolilo się w związku lekko mówiąc. Mąż obiecał mi ze 1 mają razem we trójkę pojedziemy gdzieś A 2 mają będziemy świętować rocznicę ślubu bo mieliśmy 30 kwietnia ale ze miał tą imprezę to uzgodnilismy ze właśnie dziś będziemy świętować niestety.. wczoraj spał do 18 kasie wkurzylam zabrałam rzeczy syna wyjechałem do Kazimierza dolnego spędziłam dzień we dwójkę. Wieczorem myślałam ze przeprosi czy coś a tu figa...piwkowal do 5 rano siedział z moim bratem przy grillu dziś wstał z lekkim bólem ze jak mogę to ściągać bo z rana miał porobić przy domu. Tyle zrobił ze pocisk trochę drzewa i od rana znów piwa...I tak przez cały dzień. Powiedziałam mu ze dość mam ze przychodzi weekend A on wkoło piwko albo coś...koledzy. A ja? Gdzie miejsce dla mnie i dla synka? Od dawna proszę go chodź do kina albo gdzieś ...Nie..wkoło jest wymówka. Liczyłam właśnie ze dziś fajnie spędzimy dzień uczciwy rocznicę ślubu A tu taki figiel. Wieczorem pojechałam z wesela odebrałam córkę Bartka siostry wiec mam zajęcie. A on śpi...także do dupy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się po weekendzie majowym. 🙂
U nas 1 maja zakończył się awanturą pomiędzy mną a M. Zdenerwowałam się do tego stopnia że dostałam skurczy... 🤨 na szczęscie po nospie przeszło, ale i tak brzuch bolał jeszcze wczoraj...
Wydaje mi się że ta ciąża będzie duuużo trudniejsza do przejścia...
Na drugi dzień jakby nigdy nic pojechał rano po śniadanie i jak stałam to już młoda jadła a on na mnie czekał...Ale byłam tak wściekła że wziełam tylko kanapke, herbate i książkę i udałam się do łożka... Chyba miał wyrzuty sumienia....
Elka trzymam kciuki za Was. Mam nadzieje że wszystko się ułoży... Może potrzebujecie takiej rozłąki żeby wszystko przemyśleć.
Justinka jak mąż mi popije poprzedniego dnia to rano to ja robię tak: wstaję o powiedzmy 7, przygotowywyję śniadanko dla córy i wychodzę 😉 idę sobie pochodzić nad jeziorko albo do lumpka albo do galerii handlowej 😉 ostatnio w niedziele o 8 rano byłam w ...kinie ;D
Taki czas tylko dla siebie... 🙂 a wiem że córka nie da mu pospać i jak tylko ona się obudzi to on tez musi wstać 😜
Na szczęscie z moim M mam tak że on sam nie pójdzie z kolegami. Zawsze idziemy razem bo koledzy tez przychodzą z żonami/dziewczynami. Z jakiej racji ja mam siedzieć całą noc z dzieckiem i się zamartwiać co on tam robi. A zazdrośnica ze mnie straszna. 😜 na szczęscie z niego też... ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny ale się porobiło u Was......
Aż głupio się chwalic ze u nas weekend minoł fajnie, co prawda z tesciami trzy dni ale ja nie narzekam bo mam fajnych tesciów, szczególnie tesciową 🙂
Grilowalismy i oni pili ale z umairem 🙂 ja sie tylko najadłam ihihihiih

Elka mam nadzieje ze jelsi zorbisz jak napisałas to tylko na dobro Waszego związku wpłynie, czasem tak trzeba, ja wiem ze nasze awantury mijają szybko bo nie wyobrazam sobie wyjezdzac gdzies albo zęby mąż wjechal, ale u akzdego jest inaczej. Będę trzymała za Was kciuki, zeby mąz zrozumiał ze nazjwazniejsza dla niego powinna być zona i dziecko!

Jak tam wasze wagi dziewczyny i brzuszki? Cos barzdiej u was widac? bo u mnie brzusio nadal nie ciążowy hihiihi z niemoge się doczekac zeby wszyscy widzilei ze spodziewam się dzidziusia a nie żę przytyłam 😞 Waga stoi na szczescie w miejscu czyli nadal mam -3 od poczatku ciązy co nie ukrywam daje mi powód do radosci i dumy , choc wiem ze wiecznie to trwac nie bedzie, a nie kojarze kiedys dokałdnie zaczełam przybierac na awdze w pierszej ciązy nigdzie tego nie notowałam a karte ciązy niestety zabierają 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny , co to u was się porbiło z tymi chłopami? Elka mam nadzieję, że ta rozłąka pomoże waszemu małżeństwu. Oby mąż przemyślał i poszedł po rozum do głowy !! jedyna obawa że zostawiasz go z tą szaloną rodzinką, oby tylko nie zrobili mu prania mózgu bo i tak może być ... kurcze choć myślę , że się kapnie i bedzie cie na kolanach przepraszał...

Justyna , nie dziwie ci się że sie wkurzyłaśtu rocznica a ten numer ci wykręca , musisz ustawić go do pionu!

U mnie weekend fajny. W prawdzie tylko niedziela u nas była ładna ale każdego dnia spędziliśmy na świeżym powietrzu.

W ogóle jestem załamana , mówiłam wam że miałąam ten niedobór . Po 2,5msc łykania podniósł mi się ładnie , i teraz po kolejnych 2,5 msc zbadałam i mi spadł do poziomu niewystarczającego... 🤢 😞
nie wiem czy podnosić czy nie ilośc jednostek b teraz bedzie słońce, no ale wiem jakie skutki moż eieć niedobór 😞 łe łe
mi brzuszek tak już widać nawet. Choć popołudniami i wieczorem jest większy. Wczoraj spotkałamna placu zabaw znojome dziewczyny i miałąm bardzo obcisłe ubranie i moim zdaniem było widać ale one ani słowa o ciąży takze nie wiem hehe , tyle że jedna stara się od dawna więc ja nawet nie chwytałam tematu . Nie mam wagi, muszę sobie kupic bo żyje w nieświadomosći 🙂 myśle że mi tyłęk urósł bo bielizne mam przyciasną 😜 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihi Marynia no widzisz to ja mam tak ciagle ze rozmawiam z kims i mam wrażenie ze patrzy sie na mój brzuszek ale zeby ktos sam cos powiedział o ciązy to sie ejzscze nie zdazyło 😞 i wiem ze mysla bardziej o tym ze przytyłam bo rzeczywiscie po ciazy poprzedniej pzoosrtały mi dwie fałdki i one zmaiast sie "wypełniac" to tylko idą do przodu hiihihi
Waga mi sie etz zepsuła w zełsyzm tygodniu ale w biedronce były wyprzedazze w poprzednim tygodniu i były wagi elektrpnivzne po 20 zł i po 30 zł z wieloma funkcjami więc sobie zkaupiłam te najprostsza za 20 bo po co mi wazyc się np a LBS-ach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wczoraj mój był aniołem mało co się odzywaj i wogule chyba miał moralniaka. Jeszcze z soboty na niedzielę w nocy mój dziadek trafił do szpitala bo miał udar z którym chodził cały dzień i nic nie mówił w koncu jak odmówiła mu ręką i noga wezwali karetkę i okazało się ze stan jest ciężki miał udar zatory w nogach i na dokładkę duzeho krwiala w głowie...leży na intensywnej terapi byłam wczoraj i powiem wam ze załamana jestem w takim stanie jest strasznym. Mają robić mu operację ale dopiero jak stan się poprawi narazie jest ciężki.;-/
Do tego 17 Maja mamy komunię A ja nie wiem komplet nie w co się ubrać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elka, to straszne co sie u Was dzieje.. ale ja na Twoim miejscu bym nie wyjezdzala. Musisz postawic sprawe jasno, spotkac sie z bratem meza, rodzicami i mezem rzecz jasna i wszystko wyjasnic, na spokojnie powiedz co Ci na sercu lezy, moze cos do nich dojdzie.
o
o
cholera, z tym piciem to tez macie jazdy, naszczescie moj M nie pije a jak juz to jedno 2 piwka - nigdy nie przyszedl do domu pijany, zreszta on sie beze mnie praktycznie nigdzie nie rusza ( no chyba, ze idzie na ryby co sie zdarza raz w miesiacu )
o
U mnie majowka minela jak kazdy inny weekend, niestety pogoda niedopisuje - strasznie leje i wieje.. i pomyslec, ze rok temu w tym czasie plazowalam sie na plazy. Nie mam pojecia co sie porobilo z ta pogoda.
o
bylam dzis u lekarza, serducho ladnie bije 🙂 waga im sie chyba zepsula, bo przytylam tylko 300gram w miesiac 😁 a u mnie na wadze + 3 kg z tego miesiaca 😁
W sumie mam troche ponad 5 kg na plusie, brzuszek widac, wiekszosc znajomych sie pokapowala.. ale to tez pewnie dlatego, ze zawsze bylam plaska i nigdy w zyciu nie mialam brzucha, wiec teraz to juz troche podejrzane, ze cos mi tam rosnie 🙂
o
20 mam usg, 25 badania krwi, moczu, glukoze mam na 1 czerwca + inne badania, no i zaniedlugo zapisuje sie do szkoly rodzenia 🙂 lekarka powiedziala, ze jezeli chce powinnam sie zapisac w 20ktoryms tygodniu, czyli juz niedlugo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i pytalam o pasy samochodowe, bo widzialam, ze pisaliscie o tym. Ona z kolei powiedziala mi, ze to mit z tym, ze przy ktoryms tam miesiacu kobieta w ciazy nie powinna zapinac pasow.
Bezpieczniej jest z pasem niz bez, dziecku nic nie grozi a przy wypadku tfutfu mamy mniejsze szanse na uraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justinka przede wszytskim bardzo współczuje jesli chodzi o dziadka. Miejmy nadzieje ze wyjdzie z tego bez szwanku, choc wygląda na to ze jest faktycznie nie wesoło 😞

Dokładnie onlydreams ja tez pytałąm w pierwszej ciązy o pasy i czytałam i jest podoo dokałdnie jak móisz ze gorzej bez niz "z" wieksze urazy i wieksze ryzyko, no chyba ze dziewczynom to jakos przeszkadza to co innego ale mysle z ejak nie przeszkazda to lepeij zpinać 🙂

Ja zrobiłam się jakas bardzo delikatna na ból a;e w innych kwestiach np w sobote wsadziłam do ziemi ok 20 mieczyków na ogródku i w niedziele mnie tak mięsnie nóg bolały jakbym przekopała pół hektara a wczoraj wyprałam recznie pare rzeczy bo wiedziałam ze pralka nie da rady 🙂 a mianowicie dwe pray spodni od córeczki która latajac na ogródku przewróciła sie w błotko i dwie pary jej adidasków i tenisówki, które w połączeniu piachu i wody wyglądały przeokropnie...piorąc na kolanach przed wanną za pewne opierałam się klatką o tę wannę i dzis dziewczyny masakra..........nie dosc ze nadal bola mnie mięsnie nóg to jezscze czyje się jakbym była cała potłuczona na piersiach....a dokaldniej pomiędzy nimi 🙂 Ja rozumie ze ostatnio za duzo nie robie i moje mięsnie wszytskie mogą cierpiec ale kurcze bez pzresady bo ani nie leże do góry pupą ani tez to co zorbiłam nie było wilekim obciążeniem dla ogranizmu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Mamy niedobór witaminy D dlatego ze jest mało słońca i to ze teraz niby będzie go więcej nie wpływa znacząco na jego ilość wiec trzeba nadal.brac i dzieciom tez podawać.
Elka to się porobiło....moim zdaniem dobrze zrobiłaś. Jeśli on teraz tak się zachowuje to zawsze będzie i jak nie pojmie tego to niestety dobrze nie wróży. Mam nadzieje ze zrozumie i niedługo będziecie się razem dzieciakiem cieszyc 🙂 z chłopami tak jest ze im potrzeba mocnego wstrząsu.
Justyna u ciebie tez fajnie widzę. ...Dobrze ze juz po wszystkim bo po co takie nerwy w ciazy 🙂
Mój niby nie pije ale różnie tez bywa. Raz źle raz dobrze. Jak wszędzie.
Paula skurcze? Jeeejku to nieźle. Mój też mnie wkurzył wczoraj. Byliśmy w zoo bo i oczywiście nie było gdzie zaparkować i się do mnie rzucał zamiast sam.wsiasc za kółko to tylko wiecznie dobre rady. Wkurzylam się ale ogólnie zlewam głupie gadki bo szkoda dziecka właśnie.
Justyna tez mam 17 komunie i nie mam się w co ubrać....
Brzuch u mnie od samego początku widać i wszyscy się pytają od razu. Ale ogólnie 400g mi przybyło a za tydzień się okaze znowu bo mam wizyte.
Only z tymi pasami to chodzi o to ze się ciśnie dziecko. Ja nie mogę jechać w pasie bo mnie brzuch boli. Potem jak.juz będzie większy to pewnie będzie lepiej.
W tym tygodniu mam mieć wyniki. Ciekawe co to będzie. ..
Zapisałam małego do przedszkola dzisiaj. 1050zl plus jakieś dodatkowe zajęcia jak będę chciała. Pewnie wezmę jakiś basen bo mały uwielbia. Chyba od sierpnia pójdzie. Teraz jesteśmy na etapie wyxhwalania przedszkola i się cieszy póki co. Dostałam informator i na razie z rąk go nie wypuszcza tylko pyta i ogląda. Oby tylko nie chorował.
Ja juz czuje konkretne kopniaki nieważne czy stoję czy siedzę i to się w sumie z dnia na dzień zmieniło. Czasami też wypnie mi się taka gulka twarda na brzuchu i to takie fajne uczucie bo wtedy wiem ze tam siedzi sobie 🙂 byłam w sobotę na mszy i mówili o bernadecie i tak się zastanawiam czy tak nie nazwę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skwara no nie wesoło raz jest lepiej raz gorzej. Chyba jak wszędzie. Ja też czuje już mocniejsze ruchy ale przeważnie wieczorem. No i wczoraj też miałam po jednej stronie twardsze gałkę chyba siedział sobie po jednej stronie maluszek.
co do pasów tak jak wcześniej napisałam ja nie za pinam ale baniak za pasy np pasazerwo;-) ja np jak na początku za pinalam bo dalej gdzieś jechaliśmy to od razu na wymioty mnie brało A dwa tak jak Skwara ja czuje dyskomfort dodatkowo nie moglam uciskac brzuszka od poczatku.
No właśnie nie wiem w co mam się ubrać niby mam dwie sukienki rozciagliwe przed kolano w kolorze czarnym jedną z gora skórzana A druga z jakimiś kamyczkami przy dekoldzie ale kompletnie nie wiem jakie buty. Ja lubiłam do sukienek na imprezy zakładać na wysokim obcasie i platformie ale nie wiem czy dam radę. No i kwestia marynarki w żadnej się nie mogę dopiac;-/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...