Skocz do zawartości

Październik 2015 | Forum dla mam


magda-d87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ania pochwal się zakupami;p
Only mój brat właśnie też taki jest, też ma kolegów którzy ciągają go na imprezy itp. No ale może kiedyś wydorośleją 😉 Fajny ten wózek, mega pocieszna gondolka;p Nie wiem, taka dzidziusiowa mi się wydaje;p boska;p Ciekawa jestem czy te kółka sa takie małe czy na zdjęciu tak wygladają 😉 u mnie takie by się na bank nie sprawdziły;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no wlasnie pochwalcie sie zakupami 😉 a no i brzuszkami 😉 bo ostatnio ktos napisal, ze sie pochwali, ale ja nic jeszcze nie widzialam 🙂
o
o
Elka, haha 😁 no mi sie tez wydaje taka pocieszna 😁 hehe, a z kolami to nie wiem jak jest, wygladaja na malusinskie i w sumie nie bardzo mi to odpowiada, ale moze beda mieli jakas wersje z wiekszymi kolami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Only napewno z gondoli będziesz zadowolona bo ja teraz kupiłam chicco trio tour 4 i jest świetna. A te kulka myślę z tej firmy będą odpowiadać ci inne modele A fotelik i resztę można dobrac;-)
Co do łóżeczka ja mam po synku takie duże co zamienia się w tapczanik wiec to odpada i mam dwa turystyczne jedno robiło zamiast końca w salonie A drugie było u teściów co prawda te turystyczne jest mega wygodne przy wyjazdach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak właśnie ja też mam po franku łóżeczko a on ma po dwójce dzieci jeszcze 🙂 ale turystyczne tez kupie bo często wyjeżdżamy i pewnie ani rusz bez niego. W sensie żeby nie przyzwyczaić do spania z nami bo będzie komedia pewnie.
Ogólnie mam jakieś obawy ze z Frankiem będą komedie. Niby cieszy się ze dzidziuś i doczekać nie może ale mam wrażenie ze jak juz będzie dzidziuś to się Franca cofnie specjalnie i będzie chcial wszystko jak dzidzius.
Mam koleżankę ktora ma dwojke dzieci i w tym jedno w wieku mojego a drugie teraz w styczniu sie urodzilo i mowi ze kazda wolna chwile spedza z tym starszym a male dopoki nie beczy to sobie lezy i to starsze jest grzeczne wobec mlodszego. Ale kiedy odpoczywac jak nie jedno to drugie na warsztacie. Ech ciezko moze byc. A ja jeszcze trzecie chce hahah xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skwara ja w planach mam jeszcze dwójkę jesli zdrowie pozwoli ;p
Tez się boje ze mi się mloda cofnie...no zobaczymy... 🙂 póki co mówi ze pampersy i smoczki sa dla dzidziusia wiec mam nadzieje ze juz to nie wroci.
Chciałam przy Mili łóżeczko białe ale wszyscy odradzali, wiec kupiłam ciemne. Ale wcale nie wygląda dobrze bo mloda gryzla jak zęby zaczely wychodzić.
Brzuch mnie boli i ciągnie w pachwinach 😞 i w ogóle dzis obudziłam sie z okraglym brzuchem. Nawet mąż wychodząc do pracy dal buziaka w brzuch i powiedzial ze wydaje mu się ze kladlam sie mniej okragla ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haha...Paula mniej okrągłą; -)dzidzia się pewnie ulozyla i dlatego pewnie tak. Ja np z mężem zauważyłam ze wieczorem jakoś większą niby jestem ...ale to pewnie dlatego ze zje się i razem jesteśmy bo on od rana pracuje.
mój Syn nie gry zł łóżeczka ale nie ktorw dzieci podobno tak robią. Białe łóżeczka też mi się podobają A ja sama mam w kolorze olchy i taki sam komody teraz jest zwykła komoda ale później dokonuje blat i będzie też przeeijakoem.
Też mam obawy jak ja sobie dam radę z dwójką dzieci i jak ja będę wstawać w nocy ale pewnie teraz dużo obaw A jak przyjdzie co do czego to już będzie spokój. ;-)

W ciucholandzie jakiś czas temu trafiło mi się przescieradelko do g ondolki niebieskie jasne ale właśnie sobie o nim przypomniałam i do g ondolki mojej mię pasuje za małe. ;-/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skwara dasz radę;p Siostra mojej przyjaciółki ma 3 córeczki 2, 3 i 4,5 roku 😉 I daje radę;p a dziewczynki tak się kochają że serce rośnie jak się na nie patrzy 😉 Każda każdą się opiekuje, przytulają się 😉 cudne po prostu 😉
Ja w ogóle nie śpię przez to swędznenie więc wstawiam Wam fotkę;p Widać że niestety poszło mi w boczki i cycki, no ale co poradzę;p
Mój brzuchol;p :
http://zapodaj.net/c01794d5aae1e.jpg.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny juz wklejam fotki z moimi pierwszymi zkaupami dla drugiej córeczki spioszki nowiutkie za 16zł z kaftanikiem
[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/43650962447222488813.jpg[/IMG][/URL]
i buciki z cocodrillo chyba załozone raz na jakis chrzest choc pewnosci nie mam czy były uzyte 🙂
[URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/99003700452014597607.jpg[/IMG][/URL]

onlyderams sliczy ten wózek aczkolwiek u mnie takie koła nie miały racji bytu dlatgeo musiałm kupic jakis z dużymi i przede wsyztskim pompowanymi kołami 🙂
Pauleczka z tymi pogryzieniami łóżek to tez słysząłam ze dzieci maja taka tendencje ale w ikei jakbyscie potrezbowąły w arzie czeho mozna za grosze kupic takie żelowe jakby nakładki i fajnie podobno sprawdzają sie przy gryzieniu i ogólnie zabepzieczają dziecko jak uczy sie np wstawac 🙂
Elka brzuch masz fajny, ja wczoraj miałam kłucia w cąłym brzuchu jakby mnie kto szpilkami nakłuwał, ale wydaje mi sie ze dzis mam jakby nieco większy, w ogóle w osttanich dnaich jakos często mi robił sie twardy, moze macica się powiekszała. a mam jak wy ze po południu juz robi sie bardziej ciązowy a rano widac za moje dwie fałdki ihihihi
Apropo łóżeczek wczoraj w tym komisie widziałam fajną kołyske, generalnie nie zniszczoną w cale z materacykim i przescieradełkiem w komplecie za 120zł fajna tez taka opcja dl amnie by była do slaonu w dzien zeby dzieciątko wygodnie leżało, muszę pooglądac na allegro po ile takie rzeczy chodzą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale fajne spioszki! 🙂 tez bym juz chciala cos kupic 😁 mam nadzieje, ze tego 20go dzidzia pokaze co tam chowa i zaraz po tym jade cos kupic 😁
Zaraz Wam pokaze moj brzuchol, bo cos mnie wybilo do przodu 🙂
U mnie dzisiaj strasznie goraco.. 36 stopni, masakra - wyszlabym na dwor, ale jest tak masakrycznie duszno, ze sie boje, ze gdzies po drodze zaslabne i nie dojde do domu, a jestem sama, bo maz w pracy.
W weekend ma pasc rekord temperatur majowych - ponad 40 stopni.
ehh tyle czasu czekalam na wiosne, a tu odrazu przyszlo lato.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Only ja to już chcę lato ale nie 40 stopni;p;p Mam alergię na pyłki i nigdy nie było tak źle jak teraz;/ zawsze tylko katar miałam a teraz całe ciało tak mnie swędzi że spać idę po 4;/

Ja też mam nadzieję że na następnej wizycie też się dowiem kto tam siedzi;p i też z marszu na zakupy pójdę;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://ifotos.pl/z/wwshqqq/
Paula mały masz ten brzuszek ;-)Only śliczny już całkiem spory A jeszcze Nie tak dawno był mały.
U mnie tak wygląda jak w linku ale wkoło mi obraz odwraca hehe...

Ja dzis pol dnia spedzilam u przyjaciółki przywiozlam parę rzeczy od niej dla maluszka i parę luźnych tunik. Ale jak wróciłam do domu mój mąż wrócił wrócił pracy i mówi ze on to posprzata i zrobi porządek z ciuchami na dworze miał ziemię pozwolić i dupa...leży na kanapie A jak na K rzyczalam tobposzedl do syna do pokoju i poszedł spać...co za człowiek...Ja znowu dostałam powera po powrocie od niej ze ogarnelam ciuchy część popakowalam wyniosła na strych bo sie nie mieszcze część do pck wrzucę. ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://ifotos.pl/z/wwsrrss/

koleżanka mi powiedziała że ja wogule jakoś nisko mam ten brzuch...;-)

Znalazłam jedyne zdjęcie pamiątkowe hehe z czasów kiedy byłam w tym okresie co teraz z synem w ciazy i wydaje mi się ze zupełnie inny był brzuszek. Link wyrzej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie na tym serwerze tak dziwnie obraca zdjęcia ;/

Ja dzis dorwalam w rosmanie żel pod prysznic i plyn do kąpieli dla kobiet w ciąży i jestem mega zadowolona 🙂 świetnie pachną. Zobaczymy jak sie sprawdza ale opinie maja dobre. I czas zacząć sie smarować na poważnie bo brzuch zaczyna swędzieć... ;/

Na telefonie mi nie wyświetla zdjęć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ależ macie piękne brzuszki dziewczyny! mój też już powoli wychodzi, choć nie jest tam imponujący jak np Only. 🙂

ja niestety od poniedziałku jestem w szpitalu....
w niedzielę po południu zaczęło mnie coś kłóć w podbrzuszu, w poniedziałek rano to samo. Zadzwoniłam do swojego gina, kazał wziąć buscopan i jak nie przejdzie to na izbę przyjęć. Nie przeszło, doszedł za to twardy brzuch. Na miejscu dostałam zastrzyk w tyłek (który nadal mnie boli...) porobili mi badania itd. Wczoraj prawie cały dzień było ok, za to dzisiaj od samego rana bóle jakbym normalnie miesiączkę miała, więc skończyło się na kroplówkach, które czekają mnie jeszcze przez najbliższe dwa dni. Poza tym w krwi wyszło mi jakieś zapalenie, niestety nie jesteśmy w stanie z ginem zidentyfikować jakie, choć tak czy siak skończyłoby się na antybiotykach, które już dostaje. Ehh chciała bym być w domku....

Jak robili mi USG, to oczywiście mój Bąbelek rzucił focha i obrócił się bokiem, żeby ktoś przypadkiem nie zobaczył czy to chłop czy dzipka. 🙂 Moja kuzynka, która zawzięcie twierrdzi że to dziewuszka ma być powiedziała, że mała nie chce przed obcym facetem cipki pokazywać hehe. 🙂

Trzymajcie kciuki, żeby wsio było dobrze, no i żebym jak najszybciej wróciła do domu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nieznana trzymam kciuki i szybkiego powrotu do zdrowia. Odzywaj się i informuj co u Ciebie.

Ja właśnie się zdenerwowalam bo chyba jednak nie wytrzymam na mega szpilce i platformie wiec chyba będę musiała kupić jakieś s zpileczki a dużo niższym obcasie. ;-/a już W niedzielę komunia..sukienkę chyba założę klasyczną czarną i beżowa marynarkę.;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...