Skocz do zawartości

Październik 2015 | Forum dla mam


magda-d87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Moja przyjaciółka ostatnio urodzila i pampersy sensitive uczulaja małego a te zielone nie, więc nie ma reguły. Ogólnie to nie pierwsze dziecko o którym słyszałam że ma uczulenie na pampersy. Skoro one są tak chemia napakowane to to raczej nie dziwne ze uczulaja.

Only nie ma dobrej rady. Zrob jak ci serce podpowiada bo nie da się przewidzieć co bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pauleczko ja etz mam wicyte jutro tyle ze póxnym wieczorem ale nie moge sie doczekac keidys zobacze córce jak bryka 🙂 Bo bryka cały zcas wiecznie mnie kopie lub raczkami nie wiem nie rozórniam 🙂 po pecherzu, gdzies w okolicach jajników a wiecorami na wyokosci pepka 🙂 Ciekawa jestem ile bedzie orientacyjnie ważyc 🙂
Własnie odebrałam wyniki zposiewu moczu- bakteriuria ujemna 🙂-posiew po 24 h jaowy! Co prawda pani mi mówi ze powinny byc najlepeij dwie pórbki moczu dzien po dniu bo zcasem to rónie wychodzi.....alenie mnie cmokną i wsyztsko prywtanie akzda próbka ponad dwie dyszki....NIIE MA TO NIE MA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania , dziś odebrałam wyniki morfologii i chyba mam ten sam problem co ty , ciut mniejsze RBC, HCT i HGB = 11,1. Mam wizyte o 17 więc zobaczymy . Dziś mam połówkowe i zobaczenie dzidziołka bedzie najlepszym prezentem na urodziny, bo tak się skłąda że dziś koncze 28 :P hehe jakos tego nie czuje , wydaje mi się ze stale mam 24 😁

do usłyszenia

ps. dziś mi było tak nie dobrze , że prawie nic obiadu nei zjadłąm a tak się naprodukowałam żeby mi ugotowali na 12 haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marynat wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 🙂 ja właśnie zaległam z malutka bo wczoraj miała 2 szczepionki i cala noc źle spala ja wcale nie spałam wiec teraz wykorzystam chwile i odpocznie przy niej póki śpi. Powodzenia na wizytach ja w poniedziałek o 17.30 idę na polowkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MaryNat najlepszego!!! Ja dziś byłam w szpitalu u rehabilitantów przykleić mi plastry na leczenia pokazał znów nowe ćwiczenia. Odebrałam mamę już po ponad miesiącu siedzenia w spzitalu;-) wróciłam i podałam. Wstałam godzinę temu A tak się przeziebilam ze szok. Gorzej się czuje niż rano. Katar mam taki ze nie wiem...wogule słaba jakaś jestem i leżę. Zaraz muszę jechać do apteki bo magnez mi się skończył. Do tego boli mnie podbrzusze wzięłam nospe już mojemu nie chce nic mówić bo po wizycie krzyczy na mnie ze nie dbam o siebie ze za mało magnezu ze zapomniałam rano wziąść witamin...Itp. jutro miała. Jechać na działkę z koleżAnką ale kiepsko się czuje więc chyba sobie odpuszczę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki 🙂

po wizycie upewniliśmy się na 100proc że to chłopak 🙂 słodziak, nóżki takie słodziutkie pokazywał a buźke zakrywał. Dopiero jak wychodziłąm z gabinetu babka mówi żeby sprawdzić czy się nie przekrecił i zrobiłą jeszcze raz usg i mam foty buzi :P

Mały ma 408g i jest idelanie w wymiarach na swój wiek ciąży. Wszystko z nim ok. Mam jedynie łożysko na przedniej ścianie i nisko. Kobietka mówi że do 30 tygodnia się może podnieść. Nie widziałą w tym problemu i mówi że 30 proc kobiet tak mają ale oczywiście ja się zaczęłam martwić choć pewnie niepotrzebnie 🙂
Te łożyko mi amortzowało ruchy dziecka , dlatego raz czułam a raz nie , teraz jak jest większy to już dobrze czuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kobitki..
Marynat wsyztskiego najlepszego z oakzji urodzin i pomimo z enie dziewuszka upragnioa to gratulacje z oakzji zdrowego chłopczyka 🙂
Ja wczoraj pojechałam na cisuzki kupiłam trzy rzeczy maleństwu sukieneczke na 6-9 miesiecy na lato, taki ala śliniaczek z rękawkami i buciki bo nie mogłma sie powstrzymac, najwięcej oczywiscie dostało sie starszej siostrzyczce no ale jakos na arzie jej najwiecej kupuje tym bardziej ze dla maleństwa w sumie wsyztsko mam ihihih Od razu wsyztsko poprałam wiec jak tylko wyschnie i bede miał czas to wam pokażę 🙂
Kupiłam tez w biedronce gdyby was interesowało są przecenione( tam gdzie jeszzce oczywiscie cos zostało) proszki do prani ai płukania dla dzieci z loveli były i tak tanie po 15 a wczoraj kupiłam po 11 🙂
dzis wieczorkiem wizyta u gina ale sie ciesze, mam nadzieje ze wsyztsko oki bo mała kopie i kopie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
muszę zmienic witaminy bo to chyba po nich mi tak nie dobrze, dziś obejmowałam kibelek prez to łeeeee 😲

Ania , ja już mam wymarzoną dziewczynkę . Ma na imie Natalka i ma 2 lata 😜 to nawet normalne że teraz fajnie mieć chłopca i się udało :P 😜 😎 ale spoko mozesz nie pamietać wszytskich, choć ja już chyba wzystkie wasze pociechy kojarzę.

Powodzenia na wizycie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marynat! Wszystkiego Najlepszego! :*
Ja tez bylam na zakupach i troche juz pokupowalam 🙂 Nie za duzo ale zawsze cos 🙂
Nie mam pojecia co taki maluszek potrzebuje - z rozmiarami tez mam problem.
Kupilam 5 bodziakow z krotkim rozmiar 56, 4 bodziaki z dlugim rozmiar 55-61, jednego spiocha na 56 z dlugim rekawem, drugiego na 62 z krotkim ale do tego byl taki sweterek, 4 pary skarpetek, 2 pary rekawiczek, takie fajne spodenki na 76, recznik mieciutki zielony, ten taki worek do spania, u tesciowej mam jeszcze 2 opaski co kupilam, 2 komplety dla noworodka rozmiar tez chyba 56 bo mniejszych narazie nie kupuje, spiocha na 56, widzialam, ze tesciowa kupila 2 pary spodenek i teraz zaczyna sie problem - sweterki ktore kupila sa niby na 3 miesiace ale rozmiar na 56, spiochy ma na 0 miesiecy a rozmiar 47 - probowalam jej wytlumaczyc, ze te na 47 beda za male.. nie znam zadnego dziecka ktore urodzilo sie takie malutkie no chyba, ze przed czasem.
Nie wazne. Niech mi ktos powie, co potrzebuje - musze sobie liste jakas zrobic.. a nie mam pojecia jak.
A wy jakie rozmiary kupujecie dla malucha na poczatek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
  • Mamusia
Only hehe nie czytają się twoje zakupy 😁 ale dużo tego dużo 🙂
wiesz dziewczyna z rodziny miałą urodzić 3,5 kg dziecko a urodziła laleczkę taką malutką 48cm i 2,3kg hehe ale poród to bajka u niej , praktycznie sama wypadła.
Także zdarzają się takie maluszki ale jednak 56 to dobry najmniejszy rozmiar bo dzieco naprade szybko rośnie 😉

Paula ale jaja haha dosłownie :P no to czekamy z niecierpliwością co tam pokaże na nast badaniu 🙂

Ja z zakupów dla maluszka mam pare rzeczy ,ale musze kupić teraz samą gondolkę do wózka bo mi się uchwyt mocujący do ramy urywa a już po gwarancji i myśle jaki kolor tu wziąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jaja to Malo powiedziane. Pisałam Wam tu ze moja siostra twierdzila ze w brzuszku jest Sebastian. Czyżby skubana miała racje?! ;D zostaje mi czekać do 26 czerwca-akurat po urlopie 😉

Only, nic nie wyświetla niestety...
Moja laleczka miała troszkę za duży rozmiar 47 przy wyjściu ze szpitala.

Teraz trwa debata na temat imienia dla chłopca. 😉) miał być Szymon lub Sebastian ale teraz juz sama nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula Sebastian bardzo ładne. U mnie Zosia ma byyc;-) choć zobaczymy jak wyjdzie.
Ja dziś byłam u koleżanki na działce nad Pilicą. Kuoilam dziś paczkę pampersow,krem do twarzy dla siebie i żel pod prysznic z rosmanna jakiś babydrwam fur mama.
Byłam z małym na treningu. I zaraz idę się kąpać. Też macie ten problem ze codziennie kładę się spać dwunasta w nocy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny...Only super zakupki
Pauleczka ja ztych dócj imiom ejstem za Szymoenm 🙂
U nas nadal dziewuszka bez imienia nie wiem co jest dziewczyny ze nie potrafie wybrac imienia no...z pierwsza od arzu wiedziałama tearz nie potrfaie...zawsze mam jakies ale....obym tylko do porodu cos wybrała 🙂
Ja po wczorajszej wizycie u gina...szyjka długa, zamknieta. dzidzia ma ok 600-700 gr Lekarka twierdzi ze wszytsko oki a mnie troszke martwi bo wydaje mi sie ze mała jak na te tygodnie choc i z tym mam problem bo według miesiąckzi ejst to oki 26 tc według pierwszego usg i [renatalncyh ok 25 tc a weług wymiarów wąłnsie dziecka góra 23/24 tc lekarka twierdzi ze mzoe byc ale mnie jakos martwi bo wszystkie dzidzie kurcze wikęsze od mojej 🙂
Na te opadająca morfologie przepisała mi Hemofor ale mówi ze moge po tym miec zaparcia wiec na arzie mówi tragedi nie ma wiec mam starac sie naturpanlie podniesc i mói zeby jejs duzo zielonych warzyw papryke,ogórki,kalafior,brokuł,buraki,pomidory .
Zobaczymy co z tego wyjdzie 🙂 Ale mówi ze to normlane w tym okresie ciązy bo dzidzia zjada zapas zelaza od mamusi 🙂 za trzy tygodnie kolejna wizyta a 02,07 mam trzecie prenatalne i echo serduszka, mam nadzieje ze dostane wtedy jakies fjane fotki dzidzi bo tym razem wydrukowała mi tylko wymiary ale bez fotki do albumu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ostatnio dostałam extra fotki buzi małej. Moja ma 596 G. Dziś byłam w komisie dziecięcym i kuoilam koszule nocna do karmienia,pizamke dla małej czerwona z myszką miki i w kumpli sukienkę bez ramiaczek i spodniczke w paski z h&M. Byłam też u znajomej dostałam dwie torby c iuszkow dla małej do przebrania. No i z olx miałam okazję odkupić lezaczek bujaczek Fisher Price z lwem za 50 zl. Wygląda jak nowka. Wiec super. Teraz godzinkę po pracowałam ale nie mam już siły stać i zjadłam grzanki i leżę...;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bylam odebrac wyniki badan, glukoza wyszla dobrze - 76 i 80 chyba po godzinie i dwoch, tsh zeszlo do 3,70 wiec juz mieszcze sie w normie, babka mnie zbadala i powiedziala, ze wszystko wyglada dobrze i ze mam brac jedynie jod. 1go bylam na ostatniej wizycie i przez 12 dni przytylam kolejne 1,5 kg :/ Moj M twierdzi, ze to nie mozliwe - caly czas sie mnie pyta gdzie mi to wchodzi 😁 jak tak dalej pojdzie dociagne do 100 😁 hehe, ale jak pod koniec bede wygladac tak jak teraz tyle, ze z wiekszym brzuchem to to przeboleje 😉
Widze coprawda, ze zrobilam sie okraglejsze tu i owdzie, ale zeby zaraz 12,5 kg na plusie? eee nie 😉 nie wierze, a nawet jesli to naszczescie nie widac tego po mnie 🙂 Jutro cykne zdjecie brzuchola to Wam pokaze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...