Skocz do zawartości

Październik 2015 | Forum dla mam


magda-d87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Skwara zgrabny masz brzusio;p mój całkiem inny;p
Bujaczek też kupię;p wiesz ja to się muszę dużo rzeczy nauczyć;p wszystko wyjdzie jak urodzę;p
W piatek kopiemy w końcu ławice;p nie wiem jak to bedą robić jeśli będzie upał 😉 Już dawno byśmy mieli wykopane tylko musieliśmy zmieniać projekt;/ nie wiem dokładnie o co chodziło ale musieliśmy wziąć mniejszy, żeby było mniej jakichś osi czy coś. I to kurde wyszło jak już wszystko pozałatwiane i za dwa dni mieliśmy kopać;/ A tak 3500 za projekt poszło się kichać;/ a jeszcze się przyzwyczaiłam że to będzie ten dom i tak mi teraz smutno jakoś;/ Ten drugi niby ładny ale jakoś tak bez entuzjazmu go wybrałam;/ Nie wiem może się przekonam, ważne że będziemy na swoim jak się uda to może na nastepne święta 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Skwara , nie widzę twego brzuszka, przyjmij mnie do znajomych mnie strona odrzuca, wkurza mnie to.

Ja brzuch mam taki piłeczkowaty. Wydaje mi się nieduży, ale na weselu siedziałam z dziewczyną w tym samym tyg i ona twierdzi że mam większy. Ale zupełnie innej budowy byłyśmy więc moze tak jej się wydawało 🙂

Z tym znieczuleniem to oglądałam wczoraj w TV. Dobrze , że to wprowadzili, ale wiadomo że niezawsze podadzą przy SN. Jest kilka powodów, one mogą wydłużyć poród, znieczulenie może go wręcz zatrzymać. Zależy czy podają kobiecie okscytocyne , a nie jest to powszechna praktyka. ZZO można podać dopero jak jest 5cm rozwarcia , a wcześniej boli jak fiks ale nie ma sensu podawać bo się zatrzyma. Znieczulenie wzięlam przy porodzie z N., dali mi OKSY i szło ładnie, ale miejsce wkłucia w kręosłup mie bolało z 5 msc a i teraz czasem odczuwam, także mam nadzieje że drugi poród przejdzie szybciej i może wytrzymam bez 😜 😜 choć pewnie będą się o niego drzeć 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uff odebrałam wyniki i jak na razie kwasy się zatrzymały więc jest dobrze 😉 Ulga jak nie wiem 😉 nastepne muszę zrobić za tydzień żeby mieć do Krakowa świeże na 21 lipca. Mam nadzieje że nie będą rosnąć to może trochę zmniejszą mi dawkę leków bo już mi tabletki przez gardło nie przechodzą;/
Za to jak wracałam z wynikami w mega korku to tak mnie brzuch rozbolał że myślałam że to skurcze jakieś. Tak jak nieraz boli przy grypie żołądkowej. Nie wiem od czego to ale przeszło gdzieś po 5 minutach i do tej pory spokój.

Mi zaś mówią że mam mały brzuch ale to też dlatego może że nigdy nie byłam chudziną i aż tak po mnie nie widać 😉 za to mi się wydaję jakbym nosiła już ze 4 kg dziecko;p

Dziewczyny czy to mozliwe że dzidziuś już rozpoznaje np piosenki?;p Kurcze zauwazyłam już któryś raz jak jadę w samochodzie i słucham piosenki z pierwszego tańca to mała zaczyna się wiercić;p chociaż to może też od tego że zawsze ją podgłaśniam a ona jest taka bardzo taneczna, wesoła 😉 nie wiem, może mam już jakieś omamy;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey dziewczyny, ja umieram! jestem na antybiotyku z powodu tego ucha i od soboty wziela mnie grypa.. ale takiej to ja jeszcze nigdy nie mialam.. a nie moge brac zadnego leku przez ten antybiotyk :/ upaly sa nie do wytrzymania.. po 40 stopni codziennie - przez kaszel jaki mam dostaje skurczy, leze calymi dniami.. nie wiem jak dlugo jeszcze wytrzymam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Only, jak tam dziś z uchem i tymi skurczami? to miałaś takie skurzce czy poprostu czułaś brzuch? bo kaszel nie szkodzi dziecku, sama ostro kaszlałam z N. w ciąży ale czułam przy kichnięciu lubkaszlnięciu brzuch ale skurczy nie miałam, skurcze to wiesz coś jak na okres i długo trwają, mam nadzieję że to nie to a jak tak to kontroluj u lekarza, żeby szyja wytrzymała.

Elka my podobnie z terminem, spokojnie posłuchamy jak dziewczyny rodzą i imoże się czegoś nauczymy hihi 🙂

pogoda lepsza u nas , da sie oddychać 🙂 co robicie ciekawego, strasznie ucichło te forum , pewnie jak będziemy na wystrzale to odżyje 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Staram sie narazie dlugo wylegiwac, praktycznie nie wychodze z domu. Plecy tez mnie rwa na dodatek, ale nie panikuje bo mloda ladnie sie rusza. 20 go mam wizyte u gina i usg, powiem mu o tych skurczach.. A no i nie trzymam moczu przez ten kaszel.. nosze podpaski te takie na noc..
Tak mnie wczoraj bralo, ze nie dosc ze wymiotowalam to jeszcze sie totalnie zesikalam.
Jacie ale jazdy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Only o masakra hahaha a ja na swojego małego się wkurzam jak się posiadaczem skąd ci się w ogóle to cholerstwo przypaletalo....?
Elka super wiesci z tymi kwasami! Co do muzyki to myślę że mogą rozpoznawac 😉 jeśli reagują na ludzkie głosy to i na muzyczke tez 😉 wiesz każde dziecko jest inne wiec chyba nie da się nauczyć bycia matka 😉

Ja ostatnio z malym wracałam do domu samochodem to przez 50km non stop ruda tańczy jak szalona az zasnal. Juz rzygam ta piosenka a on może słuchać godzinami 😞
A dzisiaj się mnie zapytał czy mam duża paszcze i czy może tam wejść żeby pójść do dołu zobaczyć tolke haha komedia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie teraz jest wysyp porodów i co jeden to gorszy, w sensie ból, przebieg itp 😉 na szczęście dzieciaczki zdrowe ale strach mnie zaczyna brać jak patrzę na wymordowane mamuski;p

Ja nie puszczam muzyczki dzidzi, tylko własnie w samochodzie albo czasem coś tam podśpiewuję;p

Skwara niezły aparat z tego Twojego Franka;p

Kurde ja już się zdecydowałam że bedzie u nas Milenka a tu wczoraj się dowiaduję że u kuzyna męża jest Milenka i nazwisko to samo;/ Niby dwa lata różnicy ale kurde już nie wiem 😉 Zła jestem bo żadne imię mi się nie podoba;p A mężowi Milenka podeszła i nawet rodzicom się podoba i mi też 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super bryka 🙂)
Ja bym sie nie przejmowała tym ze w rodzinie maja Milenke. Sądząc po tym ze jest dwa lata różnicy i nie wiedzialas o niej to chyba nie macie za bardzo kontaktu.
U nas w rodzinie jest sytuacja ze dwie siostry maja Patrykow.
To Wam ma się podobać imię i jak dla mnie nie ważne ile osób je nosi.

U nas będzie Szymon Iwo albo Szymon Wiktor 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elka super wózek! Zwłaszcza ta gondolka wygląda ekstra 😁 Ja chyba tez bym nie patrzyła na to imie 😉
Dzisiaj mam wizyte na 17. Ciekawe co to bedzie. Najlepsze ze nie mam z kim małego zostawić i chyba że sobą go wezmę. ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajny ten wozek 🙂
Szymonek - sliczne imie 🙂 chyba nie duzo jest Szymonow, ja znam tylko jednego 😉
Widzisz, zarazilam sie grypa w szpitalu, jak czekalam na swoja kolej ( siedzialam w sali z chorymi dzieciakami przez 4 godziny )
U nas bedzie Laura Victoria - juz postanowione 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skwara super 😉 Mała rośnie jak na drożdżach 😉 Ciekawe ile moja teraz waży 😉
Ja mam kontrolę w Krk 21ego, potem 22 u swojej lekarki. I znowu mnie od poniedziałku czeka stres bo muszę badania powtarzać żeby mieć świeże do krakowa.
I jeszcze glukoza mnie czeka we wtorek. Nie wiem jak dam radę jak mi nawet cukierek przez gardło nie przechodzi;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Część Dziewczyny. U mnie różnie znów dziś problem z ciśnieniem miałam. W polu dni miałam 145/40 ostatnio wkoło dół mam taki wysoki albo np gora i dół taka niska...A dopiero 20 lipca mam wizytę wiec jeszcze trochę; -/ dziś pół dnia przejrzałam nie dość ze skok ciśnienia miałam to krzyż bolał ze usiąść nie mogłam i brzuszek coś też ale L ezalam no spe wzięłam i jakoś się uspokoił. Teraz siedzimy u męża rodzinki i znów czuje ze podbrzusze zaczyna boleć...;-(
Elka fajny też wózek. Ja może się postaram to wrzucę zdjęcie brzuszka;-)
Ja przez ostatnie trzy dni przemeblowanie gruntowne sprzątanie u mnie w pokoju i u synka. Ale dziś siedziałam i jutro mąż znów będzie jeździł z meblami bo mi nie pasuje hehe....
U nas będzie Zosia. Już postanowione. Nawet literki zamówiłam nad łóżko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka kobietki zgłaszają się po tygodniu nieobecności☺ u mnie wszytsko oki i widzę że
u Was też chwała bogu☺
Imiona macie wybrane a ją nadal nie wiem jak nazwać forcie mąż upiera się przy MiLenie sorki te co macie lub chcecie tak nazwać ale mi się nie widzi jakoś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaaaaaaaaa napisałam taką długą wiadomosć i mnie wylogowało aaaaa żesz

to tak szybko, ładne imionka wybrałyście . U nas na chwilę obecną jest Michałek. Zobzcymy czy nam nie wpadnie jakieś inne do głowy.

Z tymi imionami, jednak coś jest że pod charakter się wybiera. Jak mówiłam wśród znajomych że bezie Natalka, to mi kilka osób mówi że to bardzo energiczne, lubiące mieć swoje zdanie kobietki i mają niespożytą energie. Fakt faktem znam taką Natalię , ale myślę że to nei wpływa aż tak. Urodziłą się moja N. , poprostu anioł. Śliczna i grzeczna. Spała całą noc od urodzenia. Jak miała z pół roku już pokazywała charakterek. Teraz to jest bardzo urocze dziecko, ale w dizeń zachowuje się tak jakby miałą 20 bateryjek w tyłeczku, no nie usiedzi. Cały czas musi coś robić 🙂 ma2 latka i sie buntuje, taki czas no ale w porównaniu do dzieci z rodziny to ma od nich więcej energii. Także coś w tym jest 🙂 ale takie łobuzy są również mega słodkie i potrafią się wtulić i mówić słodkie słówka do rodziców 🙂

Ostatnio moja córa , odsłania mi brzuch i mówi że dzidziuś jest zamknięty , ocś tam mu opowie i całuje. Sama od siebie 🙂 bardzo się cieszę , jak widze to

WQózek mam po N. tylko materacyk dokupie . Cieszę się bo kasy trochę kosztował a jest fajny, zwrotny i ładny. Poza tym mam już fotelik samochodowy i baze isofix także dużżżzo kasy się zaoszczędzi na tym dziecku . Muszę kupić nianie elektroniczną, bo mi się zepsuła. Dla niektórych niania jest niepotrzebna, ale my mieszkamy w domu. Sypialnia na poddaszu a salon na dole wiec dziecko bede miec cały czas na oku. Tak samo na imprezach u rodziny zostawiałam mała w pokoju i właczałam kamerkę i miałam ją pod kontrolą. Na imprezie w jakimś lokalu , np. wesele bałam się ją samą zostawić więc już była prawdziwa niania 😁 nie potrafiłabym zostawić dziecko w obcym miejscu i iść się bawić. Przypomina mi się cały czas ta historia z Madeleine.

Skwara duża Tolka już jest , ale leci wow. J adizś czułąm dziecko bardzo wysoko. Jakieś 4 palce nad pępkiem, byłam w szoku że tak się wyciągnie , przeciez macica tam chyba jeszce nie sięga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mary chyba jest coś w tych imionach bo znam dwie Natalki i faktycznie, wulkany energii 😉 takie małe słodkie łobuziary 😉

Ja też wczoraj wieczór czułam dzidzię wysoko nad pępkiem, aż w szoku byłam że tak wysoko potrafi już kopnąć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...