Skocz do zawartości

Październik 2015 | Forum dla mam


magda-d87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Elka , 3mamy kciuki. Kto wie , może unormowało ci się i dociągniesz do tego dnia kiedy chcesz, ale już sie nei denerwuj bo Mała donoszona 🙂 dawaj znać !!

Only już pewnie jesteś na porodówce, oby szybko poszło 😉 zdaj potem relacjei pokaż fotki córeczki 😁

Justyna, staraj sie jak najwięcej odpoczywać, Przy twojej sytuacji bedzie trudne, ale musicie wytrwać w 2packu do cc. Jeszce troszkę 🙂

Niusia kobieto to ile ty przytyłaś w tej ciąży? 🤪 🤪 ja wychodziłam z 55kg i byłam baaardzo chuda , aty teraz tyle ważysz no zazdorszcze ci 🙃 🙃 heheh ja już mam z 20 kg na liczniku, ja nie wiem czemu ja tak tyje 😞 zN. miałam tak samo , niby sie zrzuci ale ten cellulit na nogach mnie dobija 😞 😞

Ale faktycznie duże dzieciątko masz jak na twoją posturę, może usg sie myli i ci zawyżyło hmm 3mam kciuki 🙂

u mnie wczoraj bardzo łagodny dzień , nic mnie prawie nie bolało. jedynie wieczorem przy kąpieli dostałam jeden skurcz , także spoko. Nawet w nocy tylko 2 razy do wc wstawałam i wstałam przd 8 😁 na jutro jestem umówiona w szpitalu, poznam swoją położną i poustalam plan porodu. Wiecie wyczytałam na forium o tym szpitalu gdzie chce rodzić, że jest praktyka mycia dzieci chusteczkami nawilżającymi ..???? 😮 siostra K. rodziła tam i przy tej położnej i prawie w ogóle nie kąpie dziecka bo tak jej doradzili jej to pasuje, ale ja ztych co lubią mieć czyste dziecko i nie wiem czy się nei wkurze na te chusteczki, musze jutro popytać 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka.
Jestem w tym szpitalu. Albo w nocy albo jutro urodzę małą. Założyli mi balonik bo już jakieś rozwarcie miałam i czekamy. Lekarze stwierdzili że nie ma co czekać bo skoro mała ma się dobrze i przepływy ma dobre to lepiej teraz wywołać niż czekać jak mi te kwasy będą rosnąć bo wtedy małej grozi nawet uduszenie;/.
Z jednej strony się cieszę że niedługo zobaczę malutką a z drugiej panicznie się boję o dzidzię. No i jeszcze położna uprzedziła mnie że przy wywoływaniu skurcze są dużo mocniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ela Ela Ela do boju 😁 !!!

zaraz bedziesz tulić Malutką :* dasz radę, ból bez wywoływania też jest duży więc się nad tym nie zastanawiaj , daj znać !!

Only , pierwszą ciąże zwykle się przenosi , pewnie cie coś ruszy teraz jak cię wspomogli 🙂 3mamy kciuki !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Only to jeszcze nic:p poczekaj jak się zaczną ciągle bez chwili ulgi. One są zajebiste 😉 i pewnie jeszcze ci przyjdzie poczekać trochę na rozważnie. O znieczulenie się upomnij!

Elka może wcale nie będzie źle z tymi skurczami 🙂 trzymam kciuki i za ciebie i za only 🙂

Moja przybiera w tempie 300 na tydzień wiec w tym tygodniu powinna mieć 4kg. Nawet nie chce myśleć co będzie jak.donosze jeszcze ten tydzień. ..albo przenosze 😞 rozstępy mi na brzuchu wylazly juz a brzuch na kolanach prawie ale.tolka ani myśli drgnac. No i ja tak czułam ze termin jedna z pierwszych a urodze jako jedna z ostatnich. Bosko:p

Ania urodziłas juz na pewno. Byś się pochwaliła córeczka! ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja godzinę temu miałam rozwarcie 3 cm. zaraz znowu mi sprawdzą. Skurcze mam co 3 min ale nie aż takie bolesne. Za to balonik to była masakra, dobrze że ruszyło rozwarcie bo myślałam że się wykoncze. Ból nie do opisania. Dziewczyna obok też miała to już beczala. Teraz obie sobie stekamy. Rano pewnie urodze, oby bo moja lekarka jest od 7 a wolałabym przy niej. Męża wyslalam do domu ale ma być w gotowości. powiedział że pójdzie do porodu 🙂 i to sam od siebie 🙂 przy tym baloniku to się bardziej stresowal moim bólem niż chyba ja:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Trzymam Dziewczyny za Was kciuki.
ja dziś byłam na ostatniej wizycie u lekarza swojego. Mała waży 3500 g łożysko ma struktury wapienia i jest z przodu. Ogólnie w każdej chwili gdyby coś zaczęło sił dziać to mamy udać się do szpitala. szpitala jeśli do niedzieli nic się nie wydarzy to w niedzielę na 18 do szpitala a w pon rano cięcie cesarskie umówione...nie mogę się doczekać. A z drugiej strony się zaczynam stresować heheh.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elka widzisz nie jest zle 😉 ja swojego tez dopiero nad ranem zawołałam i się bardzo przydał wiec twój tez będzie przydatny 🙂 dobrze ze teraz net w komórkach to przynajmniej na bieżąco wszystko wiemy 😁

Justyna a wapnienie to dobry objaw? Tak powinno być? A jednak długo wytrzymałas mimo tych wszystkich perypetii. A to od razu cc ci zrobią? Nie będziesz próbowała sama?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zwapnienia akurat nie ale jest ich mało i już parę dni to będzie dobrze. Nie będę próbować sama od razu pod nóż...W poniedziałek rano mają robić. Nom tak chciała wyjść wcześniej ciaza zagrożona i się udało wytrzymać.... teraz to jej chyba się nawet spodobało chodź odczuwam skurcze....dziś też miałam ale się u spokoilo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ją pitole wszystko mi przeszło. o 2 odszedł mi czop zabarwiony dość dużo krwią i tyle. Po tym skurcze ustały. Coś tam pobolewa ale na ktg nic nie wyszło. będę tu leżeć wieczność. oby mi tego balona znowu nie zakładali bo chyba zejde.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justyna to ciekawe czy dotrzymasz do tego poniedzialku 🙂 a ja już nie pamiętam czemu masz cc?

Elka komedia dosłownie. ...wiesz ja na necie czytałam ze z chlestaza to cc robią a twoim widocznie się nie chce i póki wszystko dobrze to wywołują skubance. Cxop z krwią rychły poród zwiastuje wiec będzie dobrze, doczekasz sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny, co to sie dzieje ?? myślałam że już po jesteście ...

Ela , moja koleżanka miała balonik i opowiadała jaki ból , ale skoro już masz 3 cm to już nei dadzą drugi raz tylko pewnie zastrzyk z oksytocyną lub kroplówe ci dadzą i będzie jazda 🙂 skoro masz poród SN czyli nie ma ryzyka wpływu cholestazy dla dzidzi i tylko robia to zapobiegawczo. Zwykle właśnie szybko ciachają , ale to dobrze 🙂

Only u ciebie jak? może teraz już jest akcja w toku ... włąśnie tak kurzce wygladaje te wywoływania.. hmm mam nadzieję że już nei stanie i skończycie porodem naturalnym .

Ja pochwaliłąm wczoraj że spałam pięnie i siusiu tylko 2 razy hehe a teraz brzuch bolał całą noc i wc chyba z 20 razy odwiedziłąm 🤪 🤪 😮 😮 tylko się położyłam i znów i znów... masakra

na 16 jade do szpitala gadać z położną, ona wylajtowana . Mówi mi że tyle mam czasu że hoho 🙂 oby tak było 😁

Justyna , dotrzmaj do poniedziałku bo musicie mieć wszystko zaplanowane , tearz już na spontaniczność nie macie mejsca i czasu 🙂

Duże wam się dzieci szykują, a ty Skwara to wielkoludka urodzisz 🙂 Tola moze nie zmieścić się w 56 ciuszki, bierzesz do szpitala też większe czy w ogóle ciuchów nie bierzesz dla niej ?

mi sie śniło , że mój jest taki długi i nie mam ciuszkó dla niego w szpitalu 😁 córe mi ubrali w przyciasny śpioszek i była taka pozwijana , że jak doszłam do siebie to ją przebrałam w swoje bo na szczęscie wzięłąm 2 kompleciki, teraz chyba wezmę 4, bo chłopcy ponoć lubią przesiusiać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marynat to ty se wyobraź ze ja tak mam ciagle-boli mnie brzuch i latam co godzinę na siki w nocy. A najgorsze to wstawanie, no jak wieloryb normalnie. Ja przytyłam jakieś 14kg ale no tylko brzuch mi urósł i mi gadają ze jest ogromny. Mam 122cm w obwodzie...
w ogóle nie pomyślałam o tym żeby wziąć jakieś większe ubranka...tylko na wyjście potrzebne są u mnie ale może rzeczywiście jak ma być duża to coś wezmę jeszcze....
Wiesz mój Franek się nie przesikiwal. Takim maluchom to i tak się często zmienia pieluche wiec nie powinno być problemu. A twój tez się maluszkiem nie zapowiada wiec nie przesika może.
Ty się z położna umawiasz a ja ledwie wczoraj pierwszy raz się wybrałam wybadac drogę do mojego szpitala. I dobrze bo bym chyba zabladzila!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja cc bo pierwsza mialam cc i po rozmowie z lekarzem jednak podjelam decyzje ze drugie tez przez ciecie... stwierdzilam po ostatnich bolach z krzyza ze sie nie nadaje hehehe....
mi dziś w nocy siku budziło co godzinę dosłownie myślałam ze się wykoncze A dwa rano brzuszek bolał i odszedł kawałek c zopu!!!!! Wzięłam no spe i nie boli aż tak ale dziś strasznie kuje mnie w cipce ....mam nadzieję ze sie uspokoi bo teraz właśnie czekam z mężem na ortopede no i jutro znów szpital....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny moja corcia przyszła na świat o godz13. waży 2400, 51 cm. Malizna, nie wiem jak oni ją wcześniej wazyli że wychodziło 3100. Ważne że jak Narazie wszystko z nią dobrze, mają mi ją zaraz przywiezc. Skończyło się cesarka. Po 6 godz wywoływania oxy już chodziłam po ścianach. Nawet nie chce tego wspominać. Myślałam że umrę:/ coś strasznego. Zaluje że od razu nie chciałam cesarki. Koszmar. Ale i tak jestem najszczesliwsza na świecie 🙂 uczucie kiedy mi ją przełożyli do twarzy, bezcenne 🙂 mój skarb najdroższy 🙂 Napisze wiecej jak dojde do siebie 🙂 buziaki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...