Skocz do zawartości

listopad | Forum dla mam


aniutka102

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 928
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Podziwiam Twoją cierpliwość Ewela. Moja jest w stopniu minimalnym, nawet z testem ciążowym nie wytrzymałam do dnia spodziewanej @ tylko 3 dni przed zrobiłam. 🙃 Nie wiem jak to dokładnie jest z umowami i z pracą. Myślę, że dobrze by było zadzwonić do inspekcji pracy lub na necie poszukać. Pozdrawiam cieplutko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam 32 lata i dwoje dzieci. Zuzia w sierpniu kończy 13 lat a Krystian w lutym skoczył 4. Jedno dzieciątko niestety straciłam w 9 tygodniu ciąży. Teraz 5 tydzień. Zaskoczyło i u nas za pierwszym razem. 😉 Od wczoraj jestem na zwolnieniu do porodu. Pracuje przy bardzo szkodliwych substancjach a szef nie ma możliwości zmiany stanowiska dla mnie, więc nie miałam wyjścia. Poprzednią ciążę też siedziałam w domu. Jak jest z urlopem macierzyńskim jak się kończy umowa? Mam z tym spokój, umowę na czas nieokreślony mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hwj dziewczyny,milo mi was poznac! ja mam syna ktory w czerwcu skonczy 2 lata. test byl dodatni, podejrzewam ze to 6 tydzien,a jutro nareszcie ide do lekarza. ogolnie czuje sie swietnie, zmeczenie mi juz minelo ,jedynie przeraza mnie moj apetyt!od samego poczatku jem jak odkurzecz.mam nadzieje ze to minie.a brzuch mam juz taki jak w 20 tyg w pierwszej ciazy!!!! zaczynam sie zastanawiac czy moze jednaj jestem juz dluzej w ciazy i obawiac o ciaze mnogą!!!!!! 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój synek też z czerwca, 06.06.2013 😉

Ja wizytę mam 20 listopada.... Oszaleje 😁 ale mam fajną babeczke która przyjmuje 5 min od mojego bloku wiec poczekam 🙂

Apetyt też mi dopisuje, wczoraj zjadłam tabliczkę czekolady :o! Az się boję bo w tamtej ciąży przytyłam 26kg i chciałabym sobie oszczędzić w tej tego balastu hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i po wizycie 😎 a ja dalej nic nioe wiem.lekarz mnie zmartwil bo powiedzial ze zarodek jest za maly jak na swoj wiek.wielkoscia pasuje do 6 tyg. a powinien wedlug lekarza to byc 8 tydz. tylko ze wedlug moich obliczen to jest 6 tydzien! i teraz sama nie wiem co myslec, za dwa tyg znow wizyta i wtedy ma sie wszystko wyjasnic.masakra,to beda długie dwa tygodnie!!!! ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niestety,znow zle wiesci. malenstwo slabo rosnie i w dodatku serduszko za wolno bije. lekarz dal 50% szans dla tego dziecka, kolejna wizyta za tydzien.mam juz dosc,najgorsza jest ta niepewnosc. mam juz dwa poronienia za soba 😞 i teraz znowu.... na szczescie mam syna i kocham go nad zycie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😞 Trzeba wierzyć, że wszystko będzie dobrze. Mam za sobą jedno poronienie i prywatnego Aniołka. Trochę się boję czy wszystko będzie w porządku z tą ciążą. Dostałaś jakieś leki? mnie dopadła jakaś infekcja chyba grzybek. Jutro wizyta u gin. Obym usłyszała serduszko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam duphaston i witaminy jod,d,kwas foliowy. sama nie wiem co myslec o tym wszystkim. ucieszylam sie tak bardzo jak uslyszalam serducho a tu lekarz stwierdzil ze niskie tetno,ale moze jeszcze byc dobrze, zobaczymy. ty tez mysl pozytywnie, napewno bedzie ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Ewela. U mnie też 1 cm, ale wyszło 7 tyg i 1 dzień. Chyba lekarze mają różne wskaźniki. Z ostatniej @ wychodzi 6 tyg i 3 dni. Mi ta ciąża daje w kość. Mdłości przez cały dzień, śpię na stojąco. Ciśnienie mam bardzo niskie a na kawę patrzeć nie mogę. Chyba wiek swoje robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja już po pierwszej wizycie 🙂 maluszek ma 0,7 cm 😁 dziś pierwszy dzień 7 tyg, termin jak na razie na.8.11 🙂 serduszko już biło ale.gov nie słyszałam, wszystko na dobrej drodze 🙂 nast wizyta dopiero za 5 tyg a już doczekać się nie mogę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...