Skocz do zawartości

listopad | Forum dla mam


aniutka102

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
U mnie mięsko się robi na obiad, udało się mi w końcu wołowinkę dostać i robię gulasz 🙂 dziś będzie z plackami ziemniaczanymi... 😁 ale cholera tak dobre mięsko mi wyszło że podjadam co chwilę i się zastanawiam czy do obiadu coś zostanie 😁 a do 17stej jeszcze daleko. Ostatecznie... zawsze same placki można zjeść 🤪

Ewela pewnie jeszcze do domu nie dotarła.... też czekam na wieści z niecierpliwością.

Bajka! Na pewno się jakaś tam już zaczerwieniła dla Ciebie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 928
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Motylkowa moja mama całe dorosłe życie nienawidziła truskawek. Najadła się ich chyba za dużo w dzieciństwie i potem nie mogła na nie patrzeć. Przestawiło się jej po sześćdziesiątce i teraz się tak nimi zajada że aż się jej uszy trzęsą... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewela super!! A mówiłyśmy że wszystko będzie dobrze.... skoro masz wizytę 11 czerwca to idziemy razem ;-) a na którą wtedy masz?? Kolorowych snów dla dzieciątka 😉 niech śpi słodko 🙂

Mnie rozłożyło... to co mnie bolały plecy dziś od rana, właściwie mięśnie od karku w dół do łopatki to się tak zrobiło że chodzę jak robot.Głowy nie odwrócę normalnie. zaraz chyba jakaś delikatna maść pójdzie w ruch... albo nie wiem co. Ziewnąć nawet nie idzie bo ciągną mięśnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewela super, że wszystko u dzidziusia ok. Ja mam wizyte 9 czerwca i już nie mogę się doczekać.
Ostatnie dni są dla mnie wyjątkowo ciężkie jestem mega senna, po drzemce ciezko mi wstac z łóżka, komputer też szybko mnie męczy. Mąż cały czas próbuje mnie wyciagnąć na powietrze, ale ja nie mam na to najmniejszej ochoty. Podejrzewam, że ma to duzo wspólneo z moja anemia. Dzis czytałam, analizowałam swoja dotychczasowa diete i juz głupieje. Wszystkie te zalecenia sie wzajemnie wykluczaja. Znalazłam parę błędów i od jkutra spróbuje jeszcze udoskonalic moja diete, ma nadzieje, że w koncu poprawi mi sie nastrój 😉 Dobrej Nocy dziewczyny :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewela cieszcze sie ze wszystko jest wporzadku 🙂 A dzidziuś ukrywa kto tam siedzi mysli sobie a co mi tu beda zglądać 😜 Pewnie na nastepnej wizycie sie pieknie pokaze 😆
Czarna_mama daj znac jak tam sie dziaj czujesz i Genova tez mam nadzieje ze wam lepiej...
Ja dzis od rana nerwowka wstalam chyba lewa noga tak jak i moj mąż ledwo z łozek powstawali przed 6 rano a juz zdazylam sie posprzeczac z 10 razy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewela dobrze ze z twoim maluszkiem wszystko wporzadku,ciesze sie sie.
bajka wiem ze latwo pisac,nie denerwuj sie.wiem ze sa czasem takie dni kiedy nic nie wychodzi i ciagle sa sprzeczki i nerwy ja tak mialam w niedziele ze swoim.
Dzis czuje sie lepiej,lezenie pod kocykiem,picie nie dobrego syropku z cytryny i czosnku pomoglo.narazie nie chce za bardzo sie cieszyc,bo zaraz bardziej mnie zlamie przeziebienie.
Czarna mama jak dzisiaj samopoczucie,humor?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuza tobie nie chce sie wychodzic na spacer,a ja bym na spacery chodzila,ale moj maz nie chce.mowi ze caly dzien jest na podworku(ma taka prace ze przez wiekszosc czasu jest na zew.) i ma dosc.wtedy zazwyczaj sama sie wybieram.tu gdzie mieszkam nie mam kolezanek,czy zaprzyjaznionej sasiadki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny.
Genova czuje się w miarę, rozmasowałam sobie wczoraj sama to co mnie bolało i dziś ok. Musiałam po prostu noc wcześniej źle spać i wczoraj stanie przy garach dołożyło swoje... Humor mam dziś do d....y. Nie mogę za cholerę się ostatnio dogadać z moim. Kiedyś mi mówił żebym mu mówiła co jest nie tak, co myślę itd., a jak mu mówię to i tak ma tam gdzie słońce nie dociera a moje gadanie jak grochem o ścianę. Równie dobrze mogę sobie z dzidzią w brzuszku pogadać, przynajmniej się nie będę denerwować jak prostych słów nie zrozumie ;( Znowu się mi tylko ryczeć od rana chce i nic więcej. Dobrze ze jadę w poniedziałek do mamy bo chyba bym tu zwariowała do końca... Najchętniej bym już dziś pojechała, ale mam szkołę w weekend i pasuje mi być... A niestety też tak jak Wy nie mam tu nikogo... Są koleżanki ale przecież nie będę nikogo z pracy wyrywać.... A popołudniami to już różnie bywa z jakimikolwiek spotkaniami. Idę pozałatwiać sprawy na miasto, może się trochę rozruszam... Miłego dnia dziewczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Genova super ze juz lepiej odpoczywaj kochana i dochodz do siebie 🙂
Czarna_mama rozumiem mam to samo czuje sie czasami jakby wogole moj maz mnie nie rozumial staram sie przeczekac ten czas ale czasami bez nerwow sie nie da. Wiem ze czasami tez mam swoje humorki ale powinnien mnie zrozumiec i byc cierpliwy. A na dodatek jest przyziebiony a nalezy do grupy facetow ze jak ma katar to zachowuje sie jakby byl obloznie chory a jak ja ostatnio mialam goraczke to i tak w domu zasuwałam przy córce bo on wielce zemczony po pracy. Ehh 😞 Naprawde dzisaj mam humor do bani najchetniej bym wrociła do domu i przelezala cały dzien w łozku 🤢
Natalie ale super ja czekam z niecierpliwoscią kiedy to poczuje z córka dopiero w 20 tyg poczułam co kolwiek a lekarz mi ostatnio powiedział ze w drugiej ciązy mozna szybciej odczuc rozpoznac ruchy dziecka mam nadzieje ze juz niebawem sie doczekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj tak Bajka, nie da się bez nerwów... Jak nie użyje jakiegoś miażdżącego argumentu czemu tak a nie inaczej to w ogóle nic nie dociera do niego a nawet potrafi się zaśmiać bezczelnie jak proszę żeby czegoś nie robić. Już nie mam siły.... On się zachowuje ostatnio jak przedszkolak łącznie z przewracaniem oczami jak się zorientuje że coś zrobił inaczej niż ustalaliśmy. Czasem odnoszę wrażenie, że zaczęłam mu przeszkadzać... ostatnio częściej niż czasem.
Też bym najchętniej z łóżka dziś nie wstawała, ale musze z autem do mechanika i chce do laboratorium podjechać dopytać się o badania, które muszę zrobić ile u nas kosztują i ile się czeka na wyniki. Żebym wiedziała czy zdążę zrobić tu przed wizytą czy zrobić sobie na spokojnie w rodzinnych stronach.... tylko cos się wyzbierać nie mogę....
Natalie bo nie pamiętam - to Twoja pierwsza ciąża? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalie kochana dajesz nadzieję że nie będę musiała aż tak długo czekać na pierwsze ruchy tylko że może się to stać wcześniej... 😉

U mnie sukces. Ubrałam się w końcu.... i nawet make up się pojawił na zmęczonej twarzy... zaraz jadę na miasto....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jeszcze nic nie wiem, nic mi na razie nie mówiła moja pani co do wskazań, ale pewnie z czasem się dowiem... Za każdym razem jak idę na wizytę to mam świadomość tego że dzidzia coraz większa to i coraz więcej może być widać. A że ja badań prenatalnych odmówiłam to tak troszkę w niewiedzy żyje i temu mam mniej informacji o łożysku, wskazaniach do porodu itd. Wiem jednak że jakby coś było nie tak to wiedziałabym o tym 😉 temu jestem spokojna. Panikuje i się denerwuje tylko w dzień wizyty 😉 Wiem natomiast że jak myślę o porodzie to mnie strach łapie, dlatego nie myślę o tym za często...

Jadę do tego mechanika bo on jest tylko do 15.00 i jak tak dalej pójdzie to nie zdążę go nawiedzić a jest szansa że się będę mogła wyżyć dziś na kimś... 🙂 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna mama ja byłam pewna ze na te najdelikatniejsze ruchy bede czekac wieczność, a tu proszę! ;D
bajka nie wiem jak będę rodzić, jak wszystko pójdzie dobrze to na pewno siłami natury a boję się tego jak cholera, muszę się dowiedzieć jak w moim szpitalu jest ze znieczuleniem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂

Nie odzywalam sie bo milam lenia strasznego czytalam was ale nie chcialo mi sie pisac wczoraj pol dnia przespalam , i mam takie ciagnace bole w dole brzucha wiec wczoraj odpoczywalam.

genova -kuruj sie kochana mam nadzieje ze ci szybko przejdzie 🙂
czarna _mama - ja tez mam zmiany nastrojow wczoraj sie non stop czepialam mojego o byle co , ale on naszczescie jes bardzo wyrozumialy i cierpilwy , bardzo wspiera mnie kochany z niego chlopak , znosi cieprpliwie moje humorki 😁

natalie gratuluje pierwszych ruchow , tez bym juz chciala , chociaz przy moim ulozeniu lozyska ponoc czuje sie ruchy dziecka pozniej wiec czekam cierpliwe :p

Rowniez ide dzis na miasto bardzo ladna pogoda sloneczko swieci troche sie dotlenie 😜 polaze po sklepach moze cos fajnego znajde , musze sobie pare tunik na lato kupic, niby mieszcze sie w swoje ubrania ale najwygodniej w leginsach ale one sa takie cienkie ze bielizne pod nimi widac ciezko jest dostac cienkie leginsy zeby nie przeswitywaly , a przeciez nie zaloze 40-tek na zime 😜
Brzuszek robi sie coraz wiekszy ( przynajmniej z mojego punktu widzenia 😜) zawsze z rana mialam plaski a teraz od paru dni jest taki wydety jak bym dobre sniadanie zjadla heheh 🙂 no a na wieczor wiadomo po co godzinnym podjadaniu juz jest wiekszy szczegolnie jak siedze 😁 wiec pomalu moja ciaza staje sie widoczna co mnie bardzo cieszy juz niemoge sie doczekac takiego ciazowego brzuszka 🙂 A jak tam u was z waszymi brzuszkami ?

Milego dnia wszystkim odedzwe sie pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bezik strasznie zazdroszczę, że Twój brzuszek powoli staje się widoczny. U mnie nic nie widać, nawet Panie konsultantki z którymi przymierzałam sukienki ślubne dziwiły się, że jestem w ciąży 😮 a moja mama mówi, że chyba ci lekarze mnie oszukują, bo brzuszek nic nie rośnie haha ale to tak w formie żartów 😁 Wiadomo- każda z nas jest inna, każda z nas inaczej odczuwa ciąża i każdej z nas inaczej będzie brzuszek rósł 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze co do mamy.. Pamietacie dziewczyny jak pisałam, że moja mama jest niezbyt zadowolona, że zostaje babcią? Tak jak mówiłyście- wszystko się odmieniło 😁 Codziennie dzwoni do mnie, pyta jak się czuję, najchętniej chciałaby żebym całyy czas u niej była i w ogóle. A jak u niej jestem to baaardzo o mnie dba-' a to może głodna jesteś? Nie jesteś zmęczona? Połóż się' Nasze kontakty bardzo się poprawiły, z czego bardzo się cieszę !! 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bezik fajnie ze sie odezwalaś 🙂 Co do lenia to myśle że kazda Cie rozumie 😁
U mnie brzuszek delikatnie zaokragla sie wygladam jakbym sie dobrze najadla 😜
Natalie na poczatku zawsze jest szok ciesze sie razem z toba ze twoja mama zmieniła nastawienie zobaczysz wnuczek badz wnuczka bedzie jej oczkiem w głowie 🙂
Moja mama o pierwszej cizy jak sie dowiedziala cieszyła sie bardzo a teraz na poczatku jak jej powiedzialam ze chyba jestem w ciazy to odpowiedziala ze bedzie nam ciezko finansowo i ze bede całymi dniami siedziec przy dzieciach nawet sie poplakalam przez to ale potem przeprosila i powiedziala ze nam pomoze jsli bedzie taka potrzeba a mój tato to najszczesliwszy dziadek na swiecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc kobietki.
Sprzedam wszystkie ciuszki po córci w tym sukieneczki, spiochy, body, włoski kombinezon itd. za jedyne 190 zł wielka paka!!! Gratis dodam dwie butelki aventa za darmo nowe w pudełku!! Ciuszków naprawdę duzo i nawet nowe pieluchy flanelowe. Ja rodziłam w listopadzie w 2013 roku. Zainteresowane zapraszam
mój mail [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...