Skocz do zawartości

listopad | Forum dla mam


aniutka102

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
E to mój mojego samochodu nie sprzedaje 🙂 spróbowałby 🙂 najnowszy wóz nie jest ale jest duży, wygodny i oszczędny i szkoda go nam sprzedawać. Poza tym musimy mieć dwa auta bo ja jednak bez auta nie dam rady zwłaszcza tu gdzie mieszkam. Nawet do mamy jechać czy cos to musze mieć auto, a spala mi tyle że na autobus się nawet nie opłaca iść to wożę 4litery samochodem 🙂 Natomiast "pozbywamy się" jego starego samochodu bo w marcu kupiliśmy inne i jedno nam zbywa. 3 samochodów nam nie trzeba.

Co do usg to moja Pani też ma dość "wyraźne". Też widzę mniej więcej wszystko co chce widzieć. Tak przynajmniej ostatnio było jak byłam. Ale jak byłam u niej potwierdzić ciąże to tez nie musiała dużo mówić, bo widziałam ze dzidzia jest 😉 Wcześniej widziałam tylko pusty pęcherzyk wiec jak tylko włączyła usg to od razu była radość bo widziałam ze lokator jednak się pojawił.... to teraz po tym co napisałaś jestem tym bardziej ciekawa co teraz zobaczę na monitorku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 928
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej 😉

Dziewczyny ale wam fajnie ze tak czesto mozecie podgladnac sowje malenstwa ja mialam trzy usg jak narazie ,ale to tylko dlatego ze dwa pierwsze poszlam prywatnie ,do polskiego lekarza , a nawizyte w szpitalu czekalam do 14 tyg , nastepne usg mam 10 lipca a to bedzie 21 tydz wiec 7 tyg roznicy tu niestety robia tylko dwa usg w ciazy jezeli nic sie nie dzieje no i pozniej juz przed samym porodem , a do polskiego nie ma sensu isc bo mi powiedzila zebym przyszla ok 20 tyg ale nie widze potrzeby skoro bede miala w szpitalu tydz pozniej .
Dlatego tak bardzo czekam na te ruchy , przynajmnie to by mnie troche uspokoilo i ta ciaza stala sie taka realna :P bo ja narazie to mam wrazenie ze mi sie wydaje , bo brzuch niby troche okraglejszy , piersi urosly , mdlosci wymiotow nie mam juz , to sie zastanawiam czy ja naprawde w ciazy jestem heheheh 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bezik, znam to. Ja nawet do koleżanki ostatnio mówiłam ze póki nie poczuje ruchów to się czuje tak... niepewnie 🙂 Niby brzuch rośnie, piersi okrągłe, sil nie ma tyle co zawsze, ale póki ruchów nie poczuje to taka fikcja 🙂 ja chodzę prywatnie to mam na każdej wizycie usg i zaglądamy do brzuszka i słuchamy serduszka 🙂 ciekawa jestem bardzo jak dużo maleństwo już urosło...
u nas pogoda taka sobie 😞 ciepła wcale nie ma a po tych burzach w nocy chmury zostały i tak nieciekawie jest 😞 mam nadzieje ze jutro będzie lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewela ja mam w sobotę egzamin. Ale myślę ze go zdam i w końcu wakacje.
Ja przytyłam półtora kilo i nic więcej. A też mówię do mojego ze gruba już jestem to mi mówi ze bredzę. Ogólnie fajnie się czuje z tym bębenkiem z przodu, bo na razie nic więcej mi nie urosło (no piersi jeszcze trochę są okrąglejsze ale to tez mi nie przeszkadza). Ciekawa jestem kiedy wystrzelę z kilogramami ze się sama w lustrze nie poznam 😉
Moja siostra już od godziny w drodze, niedługo powinny dojechać. Cos się ich doczekać nie mogę 🙂 tylko zastanawiam się czemu źle się dziś czuje. Czy to z niewyspania od dwóch nocy czy mnie jakaś choroba będzie rozkładać... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewela sliczny brzuszek <3 Moj jest nieco mniejszy, ale i tak nie da sie ukryc. Wczoraj mialam ostatnia przymiarke sukni slubnej i stwierdzilam, ze goscie beda mieli mega niespodzianke, bo nikt o ciazy z rodziny nie wie, a moja figura nie pozostawia watpliwosci 🙂 Tylko nadal ruchy nie wrocily, martwie sie tym przeogromnie. Chyba, ze tamto to nie byly ruchy. Sama nie wiem 😞 W czwartek wizyta, to sie dowiem wszystkiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewela piekny brzuszek. Wieczorem wstawie swoj. :-)
My grilujemy. Choróbsko prawie poszlo- katar zostal i czasem zakaszle ale zdecydowanie lepiej. leczylam sie tylko naturalnie.A dzis dodatkowo sos czosnkowy.
Dzidzia kopie coraz częściej. :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka!dzien nie zagladam a tu jak sie rozpisalyscie.Ewela fajny brzuszek 🙂u mnie w tym tygodniu wyszedl bzuszek,nie bylo go prawie wcale a teraz wyraznie sie odznacza chociaz nie jest tak duzy jak u ciebie Ewela,gdzies polowa twojego.ja wizyte mam za tydzien nie moge sie doczekac ,ide do innego lekarza bo moj jedzie na jakies szkolenie.u mnie w miescie w sobote w jednym z centrow handlowych maja robic darmowe badania 4d usg.planuje sie wybrac.moze wtedy plec poznam,jak nie to na wizycie bo juz wtedy bedzie czas na polowkowe.milego wieczorku dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny 🙂

Dlugo dlugo mnie nie bylo... Dostalam zwolnienie lekarskie i bylam krotko w Polsce stad braklo mi czasu. Musialam nadrobic zaleglosci 😉
Ewela piekny i duuuzy brzuszek 🙂
Dzis mialam wizyte, ale ginekolog powiedzial, ze jest jeszcze za wczesnie by okreslic plec dzidziusia. Nastepna wizyta dopiero 7 lipca, a na 20 lipca mam juz zaplanowana wizyte w innym miescie z super usg 😉 Wciaz jestem na zwolnieniu, wiec teraz sobie odpoczne. Kupilam pierwsze ciuszki, na razie oczywiscie neutralne, ale sprawilo mi to duza przyjemnosc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewela u ciebie to jest druga ciaza i moze dlatego masz taki brzuszek.to moja pierwsza ciaza i moze dlatego.
Dziewczyny co sluby bierzecie, Justa i Motylkowa jak tam przygotowania?
Zuza dobrze ze sobie odpoczywasz,ciezko mialas w pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 No wlasnie w tym wpisie, co mi go urwalo, pisalam, ze ja tez juz mam taki typowy brzuszek, troszke mniejszy niz Ewela, ale juz nie wygladam jak przejedzona, tylko jest taki fajny, okragly 🙂 I smiac mi sie chce na mysl o slubie, chodzi o reakcje gosci. Z mojej rodziny nikt nic nie wie o ciazy, co niektorzy tylko spekuluja, ale naprawde nic nie wiedza. Jak wybieralam suknie, to wzielam taki model, ze w razie malego brzuszka wszystko by ladnie zamaskowal. No ale wczoraj mialam ostatnia przymiarke i bebenek jest juz na tyle pokazny, ze za nic nie da sie go ukryc 🙂 Goscie beda mieli fajne zaskoczone miny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Anka super ze juz sie dobrze czujesz 😉 cieszę się 🙂

Natalie, Ty masz mniejszy brzuszek jeszcze ale za to czujesz już ruchy maleństwa.

Ewela popołudniu poproszę siostrę to mi zrobi zdjęcie i wrzucę. Sama mam za krótkie ręce żeby foto strzelić. Chyba miałaś rację co do ruchów... już pisałam że w niedziele chyba coś i wczoraj jak się położyłam do łóżka to też miałam wrażenie że dzidzia zaczyna dokazywać 🙂 szczerze to nawet delikatnie pod ręką poczułam jak położyłam na brzuch a dalej nie jestem pewna czy to to... albo może nie dociera do mnie że mogę już coś czuć... sama już nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zapomnialam sie wam pochwalic jaki stroj na wesele kupila sobie moja "ukochana tesciowa". Suknia: biala, wlasciwie w kolorze lekkiej smietanki, na dole cieniutki szary pasek i na gorze jakby naszyte szare przeswitujace bolerko, czyli tyle tej szarosci co nic. A tak to cala od szyi po kolana biala. Buty: z ecoskory, biale, wsuwane, bez palcow, z kokarda na gorze. U nas byly takie na wystawach jako slubne, nawet w salonie, gdzie suknie kupuje tez identyczne byly. Torebka: biala, satynowa, z naszyta biala koronka. Tylko zatrzask ma czarny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O matkooooo Justa... a moze jej sie uroczystości pomieszały i trzebaby jej przypomnieć ze to Wasze wesele a nie jej... Chyba że ona sie próbuje odmlodzic i się robi na panne mloda i bedzie probowala grać dalej pierwsze skrzypce i udawac ze to ona jest najwazniejsza w tym dniu.. ale jestem pewna ze Ty bedziesz wygladac tak pieknie ze nik nawet na nia nie zwroci uwagi. Co najwyzej po to zeby skrytykowac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny widze ze wiekszosc z nas moze juz pochwalic sie sporym brzuszkiem 🙂 U mnie to sie jeszcze wciaz zmienia, jak zjem troszke wiecej to mam naprawde pokazny brzusio, po czym rano znow robi sie malutki.
Na razie mam 2 tygodnie zwolnienia, wiec korzystam z pogody i nadrabiam domowe zaleglosci 🙂
Dziewczyny polecam wam fajna aplikacje do smartfona, nazywa sie moja ciaza- super sprawa! Mozna sledzic rozwoj dzidziusia,prowadzic dziennik naszej wagi i wpisywac przypomnienia kolejnych wizyt.
Znalazlam tez bardzo fajna strone z poradami swiezych i doswiadczonych mam dla tych ktore oczekuja na przyjscie na swiat malenstwa. Raz juz sie rozpislaam i wkleilam linka, po czym usunelo mi caly post. Teraz korzystam z innego komputera ale obiecuje ze dam wam znac gdzie to znalazam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justa pomyslałam to co czarna mama- czy jej się uroczystości nie pomyliły. ona ma byc matka pana młodego a nie panna młoda.
Ja korzystam z mojej ciazy i hi mumy czy jakos tak.
Jeny u nas taki gorac- zjedlismy obiad na dworzu ( makaron z truskawkami) i ja ledwo do domu weszlam.
zreszta czuje sie jak słoń :-) a to dopiero 5 miesiac gdzie koniec....:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...