Skocz do zawartości

listopad | Forum dla mam


aniutka102

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny widzę, że u Was same przygotowania...Oby wszystko udało się pozałatwiać bez stresu 🙂 Sama wiem, że organizacja wesela to nie lada wyzwanie, mam nadzieję, ze pogoda Wam dopisze.

U mnie wszystko ok, dostałam zakaz pracy od pracodawcy, gdyz ostatecznie uznali ze nie moga dostosowac miejsca pracy dla kobiety w ciazy. Także do konca ciazy bede juz w domu. Teraz moge sie skupic na fasolce ;-)

Miłego wieczorku dziewczyny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 928
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja juz paznokcie mam zrobione . Suknie dzisiaj odbieram. A jutjutro musze jakas salatke przygotowac jak przyjda goscie pomagac mi korone ubierac. No i do kosciola jade podpisac dokumenty i na spowiedz i oczywiscie na sale winietki porozstawiac i wodke zawiesc . Jeszcze mam zawieszki na wodke tez trzeba pozawiazywac no i troche mam balonow dla dzieci do pompowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Motylkowa wlasnie chcialam o to samo zapytac 😉 Zdecydowalismy sie na Wyborowa, jest bardzo lagodna w smaku. A Wy jaka kupiliscie? Do tego mamy kilka butelek wina bialego, rozowego i czerwonego. Bedzie jeszcze stol staropolski z bimbrem i fontanna czekoladowa z dodatkami 🙂 Jaka masz suknie slubna? Wiesz, kolor, kroj i takie tam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny spać w nocy nie mogą 🙂
Ja wszystko rozumiem 🙂 i jak tak czytam o tych Waszych przygotowaniach to chyba się cieszę że na razie tylko cywilny biorę i gości będę mieć w domu na obiedzie 🙂 Ale podejrzewam że też będę nieźle fruwać w przyszłym tygodniu. Oby tylko głowa mnie przestała boleć, bo od poniedziałku boli non stop... do tego to moje swędzenie... zaraz się będę smarować i chodzić jak dzieciak co ospy dostał 🙂 Ale już wole to bo zwariować już idzie... 😞 Mam nadzieję, że mi to minie i nie będzie się ciągło do końca ciąży...
A Wy moje drogie brzuchatki jak się czujecie? Ja wczoraj wieczór znowu miałam wrażenie że moja dzidzia dokazuje w brzuszku. W dalszym ciągu pewności nie mam i będę z niecierpliwością wyczekiwać kolejnych ruchów 🙂
Miłego dnia dziewczyny! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje drogie kochanie kobitki, Justa, kontaktowałam się wczoraj z moja Panią doktor 😉
Stąd wiem że się mogę wysmarować pudrem płynnym żeby sobie ulżyć. Kazała mi zrobić próby wątrobowe, byłam rano i teraz czekam z niecierpliwością na wyniki i do czasu wyników mam się właśnie smarować.... Poza tym powiedziała mi że często w ciąży występuje wysypka bez poważniejszej przyczyny, choroby itd., że to może być taki "urok ciąży". W każdym razie działam w porozumieniu z moją Panią, żeby dziecko było bezpieczne 😉
Z lekarzem rodzinnym na razie mam problem, bo go mam ale w rodzinnej miejscowości a tu na razie się jeszcze nie zapisałam, czekam na "po ślubie" i już wtedy będę załatwiać formalności. Za płotem mam pielęgniarkę w razie "W" i moją Panią doktor pod telefonem, to te dwa tygodnie jeszcze wytrzymamy 🙂 A puder w płynie przyniósł ulgę, choć w dzień tak mi to nie dokucza jak wieczorem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂 Czytam Was na bieżąco,ale nie mam kiedy napisać- cały mój czas zabierają przygotowania do ślubu i sesja na studiach- masakra. Na szczęście już końcówka i tylko 3 egzaminy do końca 🙂
Czuję się w miarę dobrze, ale martwi mnie moje ciśnienie- wczoraj 100/36. Fakt, czuję się śpiąca, trochę osłabiona ale skąd się bierze takie ciśnienie? Zazwyczaj miałam książkowe 120/80, a teraz takie cyrki.
Justa, motylkowa- już tuż tuż i Wasze śluby. Pewnie stres już trochę jest 😁 Już teraz życzę świetnej imprezy i wspaniałego czasu z rodziną i już prawie mężem 😁
Mnie to czeka za 51 dni!!
Powiedzcie mi, maluje was ktoś? jakaś kosmetyczka czy same?
Macie zespół czy Dja? Bo ja zdecydowałam się na Dj, ale takie który specjalizuję się w prowadzeniu wesel i mam nadzieję że się spiszę. Wiadomo- Dj to nie zespół, ale robie wesele na około 60 osób i szkoda mi wydać 5 tyś na zespół..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny. Ja za tydzień mam w końcu polowkowe usg noni zaczynam wyczekany 2 tygodniowy urlop. Od 2 dni wydaje mi się ze Czuje maluszka ale nie mam pewności. Ja również dziewczyny życzę wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia i udanej zabawy.Natalia ja miałam wesele na 50 osób i również miałam dj importem ci ze wszyscy byli zachwyceni. Tak swietnie prowadzil wesele i w ogóle fajna muzykę puszczał konkursy były świetne świetne. Także na pewno będzie dobrze :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalie ja mam zespol weselny 2 wokalistow i jedna wokalistka. Biora 2100 zl razem z ograniem na blogoslawienstwu. Powiem Wam ze taniutko mi sie udalo bo przewaznie biora 2500 w zwyz. A Justa co do wodki to mysle ze trafiliscie bardzo dobrze..Slyszalam ze biora wyborowa teraz na wesele i ze sa zadowoleni ale zapozno sie zdecydowalam Bo juz byl zamowiony bols ten kwadratowy ale tez mysle ze nie jest zle bo moj tesciu chcial krupnika albo zoladkowa gorzka ale moj tata mial wiecej w glowie oleju i sie nie zgodzil :p Co do sukienki to mam bardzo skromna dziewczeca bez zadnych koronek z serii ksiezniczki jest biala od pasa w dol z delikatnie blyszczacego sie tiulu na pasie ma paseczek z cyrkoni tak samo zakonczony jest biut tym srebrnym obramowanien i wyzej nad biustem jest przezroczysta siateczka zakonczona tez tym samym srebrym . Na wlosach bede miala diademik. Plecy beda dosyc odkryte w trojkat no i dlugi welon. Zwykly jedynie zakonczony takimi malymi srebrnymi kuleczkami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam jeszcze do Was pytanie odnosnie blogoslawienstwa. Nie chcialabym piesni serdeczna matko bo to wedlug mnie bardzo oklepane a pozatym nie podoba mi sie.Jaka byscie polecaly bo niestety nie wiem jaka by wypadalo. Ponoc barke tez graja ale nie jestem przekonana a tez nie wiem co wypada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Genova chodzę biała 🙂 ale ważne że pomaga i nie drażni już tak. Właściwie to tylko prawą rękę mam wysmarowana a że się wkurzyłam to nie punktowo tylko całą pomaziałam od góry do dołu 🙂 Opalić się i tak już pewnie nie opalę, bo słońca od 4ech dni nie ma, jest szaro buro i ponuro.
Natalie ja do ślubu się będę sama malować, a paznokcie planuje zrobić na granatowo, może szafir.... zależy jaki kolor lakieru dorwę, ale sukienkę mam seledynową a buty granatowe. Więc zamiast biżuterii i dodatków robię paznokcie pod kolor plus ewentualnie kolczyki.... Powodzenia na egzaminach 😉
Ja się nie mogę na te wyniki doczekać... tzn wiem że popołudniu maja być, ale jakaś taka poddenerwowana jestem czy wszystko jest ok...
Ja połówkowe będę mieć gdzieś za miesiąc mniej więcej i zobaczymy czy się potwierdzi że dziewczynka we mnie mieszka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalie rzeczywiscie niziutkie to cisnienie. Ja zawsze bylam niskocisnieniowcem, a teraz mi sie wysokie dosc zrobilo. Ale przynajmniej w koncu nie jest mi ciagle zimno 😁 Powodzenia na egzaminach i dziekuje za zyczenia 😉 Co do makijazu, to maluje mnie wizazystka. Mialam makijaz probny i jestem bardzo zadowolona, trzymal sie caly dzien mimo upalu i byl naprawde ladny, delikatny. A na wesele jednak mamy orkiestre, mimo ze tez 60 osob bedzie. Wydaje mi sie, ze ma ona swoj klimat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaki masz Genova słodki brzuszek 🙂 Kurde jak to widać po nas że każda ciąza inna... ja taki miałam gdzieś w 9/10 tc 😁 A teraz czekam kiedy się zacznę toczyć 🙂 Justa tak, pod kontrola bo nie wybaczyłabym sobie gdyby z mojego zaniedbania coś się stało z dzieckiem. Sama się martwię ale mam nadzieje że na strachu się tylko obejdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Genova my idziemy leb w leb z wiekiem ciazy, ale ty masz jeszczd fajny malutki brzuszek 🙂 Ja sie raczej w szerokie rzeczy ubieram, a i tak co bardziej wscibskie sasiadki probuja podpytac mame czy sie przypadkiem potomstwa nie spodziewam 😁 Smieszy mnie to o tyle, ze ja bardzo dbam o swoja prywatnosc. Sama nikogo o nic nie wypytuje nigdy i wymagam tego samego. Dlatego rodzice wiedza, ze w moim temacie maja sie nie wypowiadac i nie plotkowac i wiem, ze to szanuja. Ale ludzie i tak wscibiaja nosa, mimo ze nigdy i tak sie niczego nie dowiedzieli, chyba ze sama powiedzialam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaaga Tobie rowniez dziekuje za zyczenia 🙂 Naprawde dobry DJ potrafi swietnie rozkrecic impreze, ale trzeba miec szczescie zeby trafic na takiego jak Wy mieliscie. U mnie bedzie raczej nieco starsze pokolenie w wiekszosci i oni jednak preferuja orkiestry, o DJ malo kto ma dobre zdanie. A wiadomo, ze jak sie robi wesele, to sie chce, zeby goscie byli zadowoleni i duzo rzeczy organizuje sie pod nich. Dlatego my nawet nie bralismy DJa pod uwage. Ale to naprawde duzo zalezy od wieku i preferencji gosci. Jakby mialo byc duzo mlodziezy, to pewnie bym przemyslala sprawe. Choc osobiscie jednak wesele nieodlacznie kojarzy mi sie z orkiestra 😁 Tak samo jak jako mala dziewczynka mialam wizje taty prowadzacego mnie do oltarza i mam gdzies, ze to kiczowate i tato mnie bedzie prowadzil 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...