Skocz do zawartości

listopad | Forum dla mam


aniutka102

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 928
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ewela super ze coreczka zalapala z nocnikiem.Szkoda ze cie egzamin nie poszedl,oby w styczniu sie udalo,zabraklo ci tylko 1 punktu.
Bezik u mnie w miescie usg 4d kosztuje 200-250 zl zalezy od gabinetu.
Dziewczyny mam takie pytanie macie teraz wiekszy apetyt niz przed ciaza?ile przytylyscie?wczoraj mialam spiecie z tesciowa ze za malo jem i ze powinnam jesc za dwoje.ja dla niej tlumacze ze powinnam jesc dla dwojga i ze potrzebuje nie wiele wiecej kalorii.a apetyt mam taki jak mialam przed ciaza i na sile jesc nie bede bo skutek bedzie taki ze zwymiotuje.lekarz moj nic nie komentuje ze za malo waze.moja mama mowi ze lepiej mniej przytyc latwiej bedzie mi chodzic pod koniec ciazy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wkurzyłam się.. napisałam mega post o jedzeniu w ciąży Genova do Ciebie jak możesz spróbować przetłumaczyć teściowej i siadło mi połączenie i wszystko szlag trafił... jade teraz z mama na zakupy, ale jak wrócę to napiszę co ja myślę i jak to jest u mnie.. Miłego dnia dziewczyny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny wiem nie odzywalam sie dlugo ale spalil mi sie modm od interentu przez burze i dopiero chyba po 3 tyg jak nie dalej zakupilam sobie nowy. Wiem dużo mnie omineło ale to na wieczor dzisaj moja lektura 🙂 Chciałam jeszcze dodac że bylam tyd temu u lekarza na 90% synuś bedzie 😜 Mam problemy z łozyskiem lekarz powiedzial ze jest za nisko musze uwaac na siebie duzo lezec nie przemeczac sie ani nie denerwowac ale z tym ostatnim ciezko bywa na nastepenj wizycie zobaczymy czy sie podnioslo i co dalej ma, obserwowa gdyby cos sie dzialo jakies bole plamienia krwawienia to zglosic sie na szpital ale jestem dobrej mysli ze nic takiego nie bedzie... Ogolnie chodze rozbita wszysycy mowia ze na typ etapie kobiety promienieja sa wypelnione szczesciem a ja jakos na odwrot co chwile becze z byle powodu wszystko mnie dobija i drazni z mezem jest coraz gorzej czasami boje sie ze wszystk sie rozpadnie mam czasami mysli z jakas deprecha mnie dopadla Obiecuje że Was nadrobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bajka milo ze juz z nami jestes 🙂 ladniutki masz juz brzuszek 🙂 nie przejmuj sie tym ze nie tryskasz energia i szczesciem.kazda kobieta inaczej znosi ciaze,masz prawo ryczec nawet codziennie,mi tez sie czesto zdarza.z mezem tez sie kloce o jakies blachostki.sa tez momenty ze jestem szczeliwa i nikt mi tego nie zabierze.wczoraj z rana mialam taki moment przebudzilam sie do toalety ale za nim wstalam poczulam wyraznie mojego wiercipietka w brzuchu,tak wyraznie.wczesniej nie bylam tego pewna czy to to,ale chodzilam szczesciwa.wiem ze latwo mi jest pisac,o byciu szczesliwym,bo jesli na prawde masz depresje to jest to ciezka choroba ale do przejscia.
Czarna mama jak tam przygotowania do slubu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny co tu taka cisza ?!

Bajka wszystko będzie dobrze, ciąża ma ogromny wpływ na wachania nastroju. U mnie był okres, że cały czas swojego szkoliłam i opierniczałam. Mój mąż nawet kiedyś podczas wizyty, mimo, że jeszcze nie całkiem sobie radzi z niemieckim sam zapytał lekarza czy to normalne i czy już tak zostanie ? Moja ginekolog stwierdziła, że to hormony i to znaczy, że dzidziuś ma się jak najbardziej dobrze i ciąża rozwija się prawidłowo! hehehehe ;-)
Dajcie sobie troszkę czasu, będzie dobrze, idealnie nigdy nie jest- zresztą to było bardzo nudne :P
Tak poza tym prześliczny brzuszek! Widzę, że mamy ten sam termin porodu, zobaczymy jak to sie wszystko poukłada pod koniec 🙂

Ja swojego brzuszka jeszcze nie wklejam, bo u mnie to wygląda, jakby mi tylko tłuszczu na brzuchu przybyło, ale nie mam tak typowo zaookrąglone, ale czuje że na dniach się może pojawić, wczoraj już tak jakby się napinał, ale sama nie wiem, czy to nie tylko po obiedzie :P

Czarna mama pewnie bardzo zajęta. Mam nadzieję, że goście dopiszą! Pogoda w końcu się stabilizuję, więc będzie udany grill 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny co tu taka cisza ?!

Bajka wszystko będzie dobrze, ciąża ma ogromny wpływ na wachania nastroju. U mnie był okres, że cały czas swojego szkoliłam i opierniczałam. Mój mąż nawet kiedyś podczas wizyty, mimo, że jeszcze nie całkiem sobie radzi z niemieckim sam zapytał lekarza czy to normalne i czy już tak zostanie ? Moja ginekolog stwierdziła, że to hormony i to znaczy, że dzidziuś ma się jak najbardziej dobrze i ciąża rozwija się prawidłowo! hehehehe ;-)
Dajcie sobie troszkę czasu, będzie dobrze, idealnie nigdy nie jest- zresztą to było bardzo nudne :P
Tak poza tym prześliczny brzuszek! Widzę, że mamy ten sam termin porodu, zobaczymy jak to sie wszystko poukłada pod koniec 🙂

Ja swojego brzuszka jeszcze nie wklejam, bo u mnie to wygląda, jakby mi tylko tłuszczu na brzuchu przybyło, ale nie mam tak typowo zaookrąglone, ale czuje że na dniach się może pojawić, wczoraj już tak jakby się napinał, ale sama nie wiem, czy to nie tylko po obiedzie :P

Czarna mama pewnie bardzo zajęta. Mam nadzieję, że goście dopiszą! Pogoda w końcu się stabilizuję, więc będzie udany grill 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny :-) ja juz po polowkowym usg i wszystko jest dobrze. Widziałam moja DzidZie serduszko każda część ciała. Śliczne. Będziemy mieli synka :-) co do ruchów to już mam wyraźne kopniaczki które są urocze :-) nastrój mam dobry o dziwo :-) tylko często mnie nogi bolą i w nocy czasem mam skorcze. Pozdrawiamy serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane Brzuchatki :-*
Ja znów z doskoku - remont. Pomagam siostrze jeszcze szukać auta. I Synek zrobił sie znow mega przylepka ....
Bajka uważaj Kochana na siebie. Poprzednia ciążę cała przeleżałam- myślałam że zwariuje ale wszystko dla dzidzi. Takže bedzie
dobrze.
Ewela u nas odpielychowywanie jeszcze trwa. Młody sciaga pielyche jesli ja ma i biegnie na nocnik. Niestety młody dužo pije i w nocy musi jeszcze pampers byc.
Jeśli chodzi o ciąże - maluszek kopie i sa momenty gdy brzuch mi skacze ale mój mąż oczywiście nic nie widzi.
Dziś mąż obiecał mi wolny wieczor ze zajmie sie synkiem to nadrobię dokładnie wszystkie wpisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A i dzis poszalałam z zakupami. W lumpku kupiłam sobie spodnie na lato typowo ciążowe za całe 5 zł. Do tego sukienka jeansowa i bluzka do leginsowo lub jeansow tez kazda po 5 zł.
A w lidlu kupiłam spodne niby nie ciazowe a leza idealnie nic nie cisna i choc niby sa dresowe maja taki fason ze pasuja na sportowo o do szpilek :-) i dorzucilam dwa topy. W lidlu zostawilam na siebie ok 50 zl. A cora do mnie mamo ile Ty dzis wydalas :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny jestescie kochane wiedzialam ze jak tu wejde i napisze to odrazu zrobi mi sie lepiej 🙂 Wiem ze to napewno hormony ale wiecie jak to czasami jest jak sie nie ma ochoty na nic to i sil brak do wszystkiego ale dzisaj z mezem wybralismy sie na zakupy razem i było bardzo miło. U mnie dzidzia tez sie wierci dopiero od paru dni czuje to wyraznie ale niesamowite uczucie juz zapomnialam jak to było w pierwszej ciąży. Aaaga super ciesze sie ze wszystko wporzadku ja sie zastanawiam nad USG 3D bardzo bym chciała zobaczyć swoje maleństwo 😉 Zuza no zobaczymy ja bede miala cc wiec zastanawiam sie wlasnie musze lekarza zapytac czy to bedzie planowane ciecie czy poprostu jak mnie zlapie tak jak w pierwszej ciązy to pojade. Co do nastrojow to uwierzcie mi ze czasami az sama z soba nie moge wytrzymac draznia mnie takie rzeczy ze az pozniej to sie smiac z tego chce moj tato to zartuje do mnie i nazywa mnie albo małą złośnica lub czarownicą 😉 Anka tez musze sie wybrac dla siebie na zakupy bo mimo ze tylko 3 kg do przodu to spodnie mnie cisną ostatnio na miescie mi guzik odpadl dobrze ze mialam dluzsza bluzke 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki dziewczyny jestescie kochane wiedzialam ze jak tu wejde i napisze to odrazu zrobi mi sie lepiej 🙂 Wiem ze to napewno hormony ale wiecie jak to czasami jest jak sie nie ma ochoty na nic to i sil brak do wszystkiego ale dzisaj z mezem wybralismy sie na zakupy razem i było bardzo miło. U mnie dzidzia tez sie wierci dopiero od paru dni czuje to wyraznie ale niesamowite uczucie juz zapomnialam jak to było w pierwszej ciąży. Aaaga super ciesze sie ze wszystko wporzadku ja sie zastanawiam nad USG 3D bardzo bym chciała zobaczyć swoje maleństwo 😉 Zuza no zobaczymy ja bede miala cc wiec zastanawiam sie wlasnie musze lekarza zapytac czy to bedzie planowane ciecie czy poprostu jak mnie zlapie tak jak w pierwszej ciązy to pojade. Co do nastrojow to uwierzcie mi ze czasami az sama z soba nie moge wytrzymac draznia mnie takie rzeczy ze az pozniej to sie smiac z tego chce moj tato to zartuje do mnie i nazywa mnie albo małą złośnica lub czarownicą 😉 Anka tez musze sie wybrac dla siebie na zakupy bo mimo ze tylko 3 kg do przodu to spodnie mnie cisną ostatnio na miescie mi guzik odpadl dobrze ze mialam dluzsza bluzke 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widze ze teraz kazda z was poluje na jakies ubranka ciazowe,ciesze sie ze nie tylko ja :p ostatnio otworzyli u mnie outlet z markami lpp(czyli mohito,reserved,itp)tam ostatnio buszuje w wieszakach.kupilam sobie spodnice za 10zl a wyjsciowa cena byla ok.99zl tak samo udalo mi sie ze spodniami ciazowymi jedne za 20zl a drugie za 30zl.
Mi coraz czesciej doskiwera kregoslup,jak dluzej posiedze zaczyna bolec 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny. wesele sie udalo pomijajac fakt ze nie bylo jedzenia tyle ile powinno byc . Ciagle trzeba bylo sie prosic zeby dokladali zimna plyte.Ale tak pozatym podobalo mi sie obiad wszystkim bardzo smakowal , zespol tez sie spisal ...A co do badan to wczoraj bylam na polowkowych dzidzius wazy 300 gram i mierzy ponad 17 cm . Lekarz powiedzial ze na 99 procent widzi dziewczynke bo nic tam nie wystaje :p powiem szczerze ze jestem bardzo zaskoczona bo czulam ze to syn i duzo osob mi tak mowilo ze po ksztalcie brzucha widza syna 😁. Tylko znow musialam sie zdenerwowac. Kazalam. Nagralac sobie plytke dzidziusia u lekarza , przyjezdzam do domu otwieram ja o a ta plytka kogos innego prawdopodobnie osoby ktora wchodzila przedemna bo godzina pasowala do tamtej kobiety a pozatym n.a filmiku inne imie i nazwisko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie moje drogie 🙂
Bajka Kochana głowa do góry! Ten stan na pewno minie 😉 ja też tak miałam i to jeszcze całkiem niedawno. Troszkę mi już przeszło, ale do dziś pierdoły potrafią mnie wyprowadzić z równowagi. Pierdoły które zrobi mój jeszczeniemąż. Bo jak ktoś inny coś zawali to jest do przeżycia 🙂 mój na szczęście jest wyrozumialy i czeka aż mi hormony przestaną buzować i mało tego mimo tego jak się ostatnio wrednie zachowuje dalej jest pewny, że chce bym była jego żoną i że jestem ta jedyna.... 😁 więc u Ciebie też się ułoży 🙂
Aaaga super! Bosko że u Ciebie ok i ze dzidziuś zdrowiutki 🙂
No... ja mam nadzieję, że u mnie jedzenia nie zabraknie. Boje sie trochę czy mi wystarczy tego wszystkiego ale pewnie jak zwykle panikuje i mi zostanie. Ale pożyjemy, zobaczymy. Wczoraj mialam mega meczacy dzień, choć niby nie było wiele roboty a zasnac wieczor nie moglam, dziś od szóstej na nogach choc nie ma takiej potrzeby bo wszystko juz ogarniete 🙂 wiec sobie leżę, piszę do Was bo później nie będzie czasu i czuje jak moja mała bryka w brzuszku. Wczoraj wieczór nawet tata poczuł jak polozyl reke na brzuch i mała mu piątkę przybiłs 😁 ciekawa tylko jestem czym, nogą, ręka czy może zadek wypięła 🙂
Milego dnia dziewczyny!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewela zgadza sie, wg metody 7-3, ktora posluguja sie lekarze, polozne czy pielegniarki, to termin twojego porodu wychodzi na 3 listopada 🙂
Czarna mama jak samopoczucie? Wszystko sie uklada? Trzymam kciuki za przyjecie i duzo szczescia w malzenstwie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aleee sie dzisaj najadlam leze i kwicze 😜 Przzegielam 🤨 Namieszalam ciasto barszcz galarete mieso z grilla itp 🥴 Czuje że dzisiaj nie zasne.. 🤢
Ciekawe jak tam Czarna 😆 mam nadzieje ze wszystko poszlo po twojej myśli a teraz super sie bawisz czekamy na relacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc brzuchatki w niedziele 🙂 Czarna mama jak slub i obiad?wszystko wyszlo tak jak chcialas?
Bajka zaszslalas wczoraj z jedzeniem,niezly mix.
Ja wczoraj wybralam sie z mezem nad wode,on chcial polowic ryby ja lezalam sobie na kocu i na spacer sie przeszlam.bylo fajnie az do monetntu telefonu od tesciowej z pytaniem gdzie jestesmy?dlaczego nas nie ma?godzina 18,mowimy ze jestesmy na rybach.a ona za ile bedziemy,maz mowi ze nie wie,a ona dalej wypytki.stracil cierpliwosc i mi oddal telefon.mowie jej to samo co maz jestesmy na rybach.a ona, po co?kiedy wracamy?gdzie jestesmy?z kim?istny wywiad.ja do niej mowie tak nie wiem o ktorej wrocimy,nic nam nie jest,nie panikuj.nie mamy lat pieciu tylko trzydziesci ze mamy sie tlumaczyc.rozlaczylam sie.przyjechalismy ok.21 do domu siedziala podpita i wkurzona ze tak jej powiedzialam.ale uwazam ze przesadza z ta kontrola.pepowine od meza powinna dawno odciac od meza a do mnie to niech jej nie podlacza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Genova niezła teściowa ;-) Często Was tak kontroluje ?

Czarna mama wszystkiego wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia!!!! Jak odpoczniesz koniecznie zdaj relacje 🙂

Dziewczyny jak u Was waga ? Ja jestem już w 19 tyg i 3 kg na plusie ( takie solidne 3 ) a niby brzucha aż tak nie widać. Staram się tą wagę kontrolować, bo przed ciążą piórkiem też nie byłam.

Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Genova niezła teściowa ;-) Często Was tak kontroluje ?

Czarna mama wszystkiego wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia!!!! Jak odpoczniesz koniecznie zdaj relacje 🙂

Dziewczyny jak u Was waga ? Ja jestem już w 19 tyg i 3 kg na plusie ( takie solidne 3 ) a niby brzucha aż tak nie widać. Staram się tą wagę kontrolować, bo przed ciążą piórkiem też nie byłam.

Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuza dosc czesto to robi,ja najzwyczajniej nie odbieram telefonu jak gdzies wychodzimy z mezem.maz odbiera i sie wscieka.u mnie tez sa 3kg na plusie.ja akurat dosc szczupla bylam.moglabym nieco wiecej przytyc ale jakos waga nie rosnie.
Czarna mama wlasnie wczesniej zapomnialam napisac,gratulacje i wiele szczescia i milosci w malzenstwie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...