Skocz do zawartości

listopad | Forum dla mam


aniutka102

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 928
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewzyny 🙂

Mamasynka my te dzis po wizycie. Alex wazy dokladnie 2096 gr. Roza rosnie jak na drozdzach, gratulacje 🙂

Ewela 2 tyg to juz na prawde niewiele, staraj sie nastawic optymistycznie przed porodem, mysl o maluszku, ktorego nie dlugo bedziesz tulic 😁 Ponoc nastawienie to podstawa 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was.

JAkie wasze dzieciaczki duże. Ja mam termin na 27 listopada i moje mała na dzien 17.09 ważyła 1600. Wizyte mam za tydzień wiec jestem mega ciekawa ile przybrała na wadze.

Ewela tobie naprawdę malutko zostało, tylko zazdroscic.

Mi to by się przydał czasowstrzymywacz bo nadal mamy remont i jakos sie wygrzebac nie możemy - opoznienie w wykonaniu mebli do kuchni. a tu jeszcze chcemy wyremontowac chociaz jeden pokoj - a to wiaze sie z całkowitym wypruciem instalacji, tynkow, okna ;/

pozdrawiam was dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
j_doriron mamy termin tego samego dnia 😉 Moj synek ostatnim razem tj. 22 wrzesnia tez wazyl 1600, wiec teraz pewnie i twoja panna przekroczyla granice 2 kg 🙂
Odnosnie remontu to Cie rozumiem, ja przeprowadzalam sie miesiac temu na szczescie juz wszystko jest na swoim miejscu i czeka na maluszka. Powodzenia i uwazaj na siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuza27 no właśnie widziałam. Ciekawe jak nam się uda wstrzelić w termin.

Dziewczyny pewnie już zaopatrzone jesteście, ale chciałam wam dać link do internetowej apteki ( u mnie w miescie jest też stacjonarna), w której jest naprawdę o wiele taniej niż normalnie. Ja np. kupilam tu bio oila za 54 zł (200 ml), gdzie w mieście mieli tylko 125 ml za 50 zł wiec różnica jest kolosalna adres to: aptekagemini.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!
czytam o Waszych wizytach - ja mam dopiero 29.10.- pięknie Wasze dzidziusie rosną.
Ewela super jeszcze chwilka i bedziesz tulić Maluszka.
co do córki - moj Sebko też sie zmienil w ostatnie dni. Jestem zalamana jak Helenka będzie w domu czy on też bedzie tak dokuczal i tylko chcial byc ze mna...ech..
a u nas od pon. skurcze co 25 min.do tego pare innych dolegliwosci. Ok 12 zajrze dzis do polożnej by zobaczyć co ktg "mówi". chodzę ostatnio jak wielka ociężała kaczka. Tak miałam dwa tyg. przed porodem z synkiem. Zobaczymy jak tym razem będzie. Z jednej strony chcialabym by Malutka posiedziala jeszcze w brzuchu. A z drugiej chcialabym już ją przytulać.
Milego piątku Mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny ?

Jak samopoczucie ? Macie juz symptomy zblizajacego sie porodu? Ja wczoraj mialam taki delikatny bol krocza i kregoslup mi dokuczal, ale to raczej skutek moich porzadków, cos mnie wczoraj napadlo i wysprzatalam cale mieszkanie 🙂 Nie mozemy sie doczekac juz naszego maluszka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej dziewczyny.

Zuza co do objawów to mnie krok boli już dobry miesiąc. i plecy wiec ciężko zmieniać pozycję w łózko jak leże.

U nas chyba zaczęła krążyć grypa żołądkowa. Jak miałam mega zaparcia tak teraz latam do łazienki kilka razy dziennie i brzuch mnie boli. Mam nadzieję, że to jednak grupa a nie przygotowanie przed porodem. No i te upławy coraz więcej tego zaczynam odczuwać. Dobrze, że teraz w czwartek mam wizytę.

Z jednej strony chciałabym by już było po wszystkim, z drugiej nie, bo nie mamy mieszkania gotowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej dziewczyny.

Zuza co do objawów to mnie krok boli już dobry miesiąc. i plecy wiec ciężko zmieniać pozycję w łózko jak leże.

U nas chyba zaczęła krążyć grypa żołądkowa. Jak miałam mega zaparcia tak teraz latam do łazienki kilka razy dziennie i brzuch mnie boli. Mam nadzieję, że to jednak grupa a nie przygotowanie przed porodem. No i te upławy coraz więcej tego zaczynam odczuwać. Dobrze, że teraz w czwartek mam wizytę.

Z jednej strony chciałabym by już było po wszystkim, z drugiej nie, bo nie mamy mieszkania gotowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez jakis czas temu mialam jakas grype zoladkowa. Razem z mezem chorowalismy z 2 dni. Moja ginekolog uznala, ze dobrze, ze oboje to przechodzilismy, byc moze miala na mysli ze moj maz przyniosl tego wirusa.

Mi juz dzis nic nie dokucza, chyba wczoraj przecholowalam ze sprzataniem 😉 Oczywiscie poza tym, ze jest juz mi bardzo ciezko sie schylac czy chociazby przewrócic sie z jednej strony na druga w lózku 😜 Cos czuje, ze przyjdzie mi czekac do samego terminu, oby nie dluzej 😆 U mnie na razie symptomow porodowych brak a i dzidzius jest jeszcze malutki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!
Ja w szpitalu pd wczoraj. Od 14 łapały mnie mega skurcze i wody sie lekko saczyly. Po 20 wzielam prysznic dopakowalam torbe i ok 22 byłam juz na patologi. Badania ktg i stwierdzenie pani doktor ze co z tego ze sa skurcze i rozwarcie (1.5 cm) porodu nie bedzie. Wody lekko sie sacza ale nie widac ich braku. Jak wyniki krwi i moczu wyjda ok to jutro do domu chybaze akcja się rozkreci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka Twój maluszek nie moze sie doczekac spotkania z mama 🙂 Na pewno bedzie wszystko dobrze i wrócicie do domu, ale pewnie cala ta sytuacja kosztowala Cie duzo nerwow. Trzymaj sie i dawaj znac co z Wami 🙂

U Nas bardzo zimno i lapie mnie jakis katar, ale mam nadzieje, ze w nic powazniejszego sie to juz nie rozwinie. Jakis miesiac temu ginekolog zaszczepila mnie na grype, wiec licze, ze jestem bezpieczna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o czyli pierwsze akcje sie zaczynaja. ja mam nadzieje, że do terminu wytrzymam bo inaczej zmuszona bede isc z malenstwem do rodzicow.

U nas na pomorzu tez zimno, ja wyciagnełam jakas chuste na szyje, czapke i rekawiczki. oby tylko sie nie zaziębić na sam koniec. Ale mi dzisiaj nudno a i tu nikogo nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helenka postawiła wszystkich na nogi. A dzis akcja wyciszyla sie i skurczy nie pisze ktg. Choć krzyż i podbrzusze mnie boli. Chodze jak kaczka. Helenka wypina się na wszystkie strony.
pobrali krew i mocz jutro pewnie puszcza do domu. Pokulam sie troche jeszcze. Ten tyd. Odpoczywam. W przyszłym powoli zaczne cos wiecej robic a w 38 tc pogwałce męza, okna pomyję, schody wypucuje ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj mąż ma chyba jakiś uraz albo dziwne wyobrażenie. Przez ciąże nasze kontakty tak podupadły, że boje się co to bedzie poźniej. Rozumiem zmeczenie, praca, remont itd, no ale jak mi walnął tekstem, że on nie chce sie bzykac z ciężarną to mi szczena opadła. Ja tu sie tak poświęcam dla jego pierwszego dziecka a on mi takie rzeczy odwala. czasami mam wrazenie, że ważne jest to co on chce. tzn jesc, spac, napic sie piwa, obejrzec mecz. a jak ja chce troche czulości i poswiecenia mi czasu to słysze ze poprzytulamy sie w lozku spiac. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez sie dzis srasznie wynudzilam :P Nic nie robienie to ostatnio moje glowne zajecie i jak tylko maz czasem wspomni o tym, ze nie pracuje i siedze w domu to jestem gotowa do ataku :P Dzisiaj wogole mnie takie mysli nachodzily jak to bedzie za okolo rok...chcialabym znow pracowac, a jestesmy tu zupelnie sami i nie bede miala z kim malego zostawic, bede musiala szukac jakiegos zlobka...ale na to jest jeszcze czas

Doiron, ale mnie rozbawilas z tym mezem. Faceci róznie podchodza do ciazy, pewnie ma jakies obawy, zeby nie uszkodzic czegos. Moj maz ma odwrotnie i mnie meczy, zaczynam go przygotowywac do mysli ze po porodzie trzeba zrobic przerwe, zareagowal jakbym go chciala oszukac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciesz sie. moj ostatnio wypalil, ze teraz nie jak juz bede po. to ja mu na to ze wtedy bedzie czekal tak do okolo konca lutego to zrobil na moment oczy i zająl sie swoimi sprawami. ja naprawde nie wiem co mu sie stalo. fakt zawsze to ja bylam bardziej za a teraz to chyba dla rutyny sie pytam i dostaje negatywne odpowiedzi. chyba by mnie bardzo zaskoczyl jakby nagle sam sie na cos zdecydowal.

Mam wrazenie ze on naprawde boi sie ze cos zrobi, a moze chodzi mu po glowie ze wykorzystuje swoje dzieckoprzy okazji ja nie wiem juz sama. ostatnio gdzies czytalam, ze meżczyzna moze miec trudnosci z zaakceptowaniem faktu iż partnerka, która staje sie matka nadal ma potrzeby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewela ale Ci mało zostało 😲 Nie wiem kiedy bede miec cc za niecale 2 tyg mam wizyte i wtedy lekarz powiedzial ze porozmawiamy o tym nie wiem czy da mi skierowanie a ja bede miala sie umowic czy jak nie wiem wlasnie mam znajomą ktora miala tez cc u chodzila do mojego lekarza to miala po skonczonym 37tyg ale nie bede patrzec na nikogo bo kazdy ma inaczej musze czekac co mi lekarz powie a tak Mi sie dłuzy czas ostatnio ze masakra zero energi i chceci do niczego na weekend mialam urodziny córki i tak sie narobiłam ze ledwo na nich siedziałam w sobote dzieci były a w niedziele rodzina odczułam to pozniej bardzo brzuch i plecy mnie bolaly okropnie myslalam ze bede do lekarza jechac ale naszczescie bol sie nie nasilal odpoczelam wyspalam sie i juz jest ok.
Anka ale twoja Helenka sie spieszy niech posiedzi w brzuszku jeszcze chwilke jeszcze troszeczke juz pewnie nie moze sie doczekac az mame zobaczy 🙂
Dziewczyny tez nie macie sił? Czy tylko ja taki len ? Naprawde masakra jakas
Doiron ale sie tez usmiałam z tego co napisalas o mężu. Moj własnie na odwrót a mnie to wkurza nie mam wlasnie ochoty jest mi poprostu niewygodnie a on sie denerwuje ostatnio nawet sie poklocilismy o to troche bo powiedzialam ze jest egoista i powinnien zrozumiec ze nie bede sie do niczego zmuszac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...